Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rowina

Oldal: 123456
Dátum: 2017.06.25. 16:16:39
Újabb javaslat:

Legyen látható minden nap frissítve hogy az adott játékhéten melyik szövetség mennyi győztes ütést ért el összesen az SZB-n.

Csak hogy véget vessünk annak a téves elképzelésnek hogy azért nyernek egyes szövetségek mert naponta játékosonként több száz győztes ütést adnak le az inspiráció miatt.(És ezzel őrületbe kergetik a taktikusukat )
Dátum: 2017.06.23. 20:28:10
Egy kis módosító javaslat:

1. A bónusz mező bekerülhetne a játékba az SZB-től teljesen függetlenül is PP égetési lehetőségként, úgy hogy semmit se kelljen módosítani a jelenlegi SZB-n. A portyázáshoz kerülhetne egy saját klón elleni harcként, ami teljesen megegyezik jutalmakban és egyebekben az SZB-s csatákkal. Így akár elérhető lehetne bárkinek, szövetségen kívülieknek vagy SZB-n nem szereplő 1-2 fős aktív taggal rendelkező szöviknek.

2. Tökéletes emlékezés AF képesség (A szövetségi bajnokságon látni fogod, hogy az aktuális napon eddig melyik mezőn hány győzelmet arattál.) miért csak AF képességként elérhető, csak 60. szinttől, amikor lényegében csak egy kényelmi funkció?
Szerintem már 20. szinttől elérhetőnek kellene lennie(ha már az SZB feltétele 3 legalább 20+ szintű karakter). Kufárnál megvásárolhatóan, relikviaként, vagy bármi másként akár őskövet is fizetnék érte, és szerintem nem vagyok ezzel egyedül. Egy bonyolultabb, sok ütést igénylő taktikánál jó jönne mindenkinek ha hamarabb, és bárki számára elérhető lenne.
Dátum: 2017.06.22. 23:07:14
Nem akkora probléma az inspiráció szerintem. Így is van korlát a PP-re, Max. 100 tárolható prém nélkül, prémmel meg 150. Nekem pont a túlcsordulás a problémám a hét eleji ütéstartás vagy csak kevés SZB ütés miatt. Hétvégére szoktuk elütni azt a 100-150 PP-t ami felhalmozódik.
Pont ezért volna jó egy semleges mező, hogy a túlcsordulást megakadályozza, és az inspiráltak is gyorsan lépegessék a szinteket felfelé, már ha akarják.
Én akár azzal is kiegyeznék ha a napi max. SZB ütés korlátozva lenne mondjuk 100-ban fejenként, a többit meg csak a bónusz mezőn lehetne leütni.
Dátum: 2017.06.22. 22:04:32
Haladunk, már nem "kódbonyolítások tömegéről" írsz.

Ez a változtatás sok fentebb felvetett problémára adhat megoldást, még ha számodra kérdéses is ezek létjogosultsága. Ha az SZB "őrültek" és a csak fejlődés érdekében ütők is játszhatnak úgy ahogy nekik jó, akkor nem hiszem hogy felesleges lenne egy kicsit módosítani az SZB-n.

Ha neked minden kényelmes, szép és jó úgy ahogy van, és csak az az ellenérved hogy problémákat okozhat bármilyen fejlesztés, akkor akár be is zárhatnák a játékot, semmit sem fejlesztve többé.
Dátum: 2017.06.22. 20:10:35
Miféle "kódbonyolítások tömege"?
1. A semleges mezőhöz nem kell semmi új, csak egy gomb "Bónusz mező" felirattal ami SZB-be nem számító csatákat ad.
2. Hogy ki mennyit üt naponta az már most is számolva van, az alapján kapjuk a tokeneket. Csak azt kell megnézni hogy naponta van -e legalább 3 játékos aki szerzett tokeneket. Ennyi.
3. Ha ez túl bonyolult lenne akkor kimaradhat, csak ösztönző ötlet volt.
Dátum: 2017.06.22. 19:29:13
Az eddigieket összegezve, egy lehetséges megoldás:

1. Legyen egy semleges mező ahova mindenki annyit üt amennyit akar.

2. Az "Egy ember játszik SZB-t" (kis szöviben vagy nagyban, mindegy) lehetőség elkerülésére kell egy szabály: Minden nap legalább 3 játékosnak kell ütnie SZB mezőre 10-et(lustaság zálogával 5-öt), különben az aznapi ütések nem számítanak SZB ütéseknek.

3. Az SZB játék ösztönzésére az a játékos aki mind a 6 játéknapon üt az SZB mezőkre bónuszként a 7. napra is kapjon 5 bajnoki tokent.
Dátum: 2017.03.01. 18:57:38
Érdekes felfogásod van arról hogy milyen egy Bajnokság. Mindig sírva fogtok szaladni a többi szövetséghez hogy mentsék meg nektek a bajnoki címet ha elverünk benneteket?



És ez a V5 "legnagyobb" szövetsége... Szánalmas.
Dátum: 2017.03.01. 16:10:09
Hogy mit kell nézni? Semmi különöset, csak azt hogy hogyan taposták sárba a Szövetségi Bajnokság szellemiségét, melyet éppen te emlegettél az első reklamáló hozzászólásodban. Emlékszel még rá?

Idézet: Kwisatz - 2017.02.12. 14:09:00
Tudom, hogy Miklósékat nem érdekli, de ismét, sokadik alkalommal ideírom, amit már mások is:
Miért engeditek, hogy egy pár fős kis szövetség, amiben 1 aktív ember van, tönkretegye az egész SZB-t?
Nem fair, hogy 1 ember minimális ütéssel bucira verjen mindenkit, mások meg vért izzadva küzdenek a TOP helyekért. V5-ön bejött egy ilyen "noname" szövetség, ami korábban nem is létezett és már most minden eddig bajnokot laposra vert így.
Gondolkozzatok el rajta, kérlek, és ne engedjétek meg ezt, nem erről szólna a Bajnoki szellemisége.


Csak azért mert laposra lettetek verve ránk uszítottatok mindenkit. Nem tudtátok elviselni tisztességgel a vereséget, inkább épp olyan troll szövetséggé tettétek a többieket amelyek ellen szót emeltél. Gratulálok a Bajnoki címünk ellopásához, szép munka, bár nem ilyet vártunk tőletek. Egy tisztességes szövetség egy nagy zakó után összekapja magát és a következő bajnokin igyekszik visszavágni a vereségért. Nem hisztizik és nem rúgja fel a szabályokat.
Mi heteken át dolgoztunk a Bajnoki címért, ütöttünk oda és annyit amennyit kellett, hiba nélkül. Most kissé morcosak vagyunk. Egy ilyen durva húzás után akár mi is átmehettünk volna SZB trollkodásba, alapítva néhány kis szövetséget és soha többé nem engedtünk volna titeket a top 3 hely közelébe. Csak hogy érezzétek a törődést. De ez nem a mi műfajunk.
Dátum: 2017.02.27. 20:09:37
Mint a mellékelt ábra mutatja, még véletlenül sem egy helyről kapták a taktikát. Áááá dehogy, csak a véletlen műve hogy nem ütöttek egymás ellen. Van ilyen. Nagyon sűrűn előfordul. Bizony ám.

http://kepkezelo.com/images/gwsizrt066b0mn4j2p89.jpg

"Felsőbbrendű tisztelet", hát persze.
Fenenagy felsőbbrendűség, az van. Tapasztaltuk. De tisztelet? Mint a harmatos lepkefing. Vagy még az sem. Ennyit a V5 "nagyjairól".
Dátum: 2017.02.24. 22:48:42
Tulajdonképpen jogos volt a felháborodásuk mert már az első SZB forduló előtt ki kellett volna írni a szövetségi oldalra hogy:

Ez a szövetség az SZBnyugalom megzavarására alkalmas társaságot tartalmaz!

Viszont innen szép nyerni. Mindenki egy ellen, egy mindenki ellen.
Dátum: 2017.02.13. 19:58:01
Kellene egy extra mező a felesleges PP elütögetésére, ami nem számítana bele az SZB eredményekbe. Ezzel probléma megoldva.
Aki csak jön, üt és megy megteheti, aki meg taktikázni akar azt is lehet.
Dátum: 2017.02.12. 18:48:04
Szintén aktív Salto Mortale tag, a V6-os nyulaktól vendégségben.
Ott mi már nem hajtunk az SZB győzelemért, így jó együtt harcolni a V6 legjobb SZB csapatával. Csak így tovább a győzelemért.
Dátum: 2017.01.27. 17:25:47
Idézet: Mortal55 - 2017.01.27. 12:44:44
Az egyszerre nyitásból nem lesz semmi, Miklós megmondaná hogy vegyél prém kiegészítést és annyi. Ezt veheted garanciának, én már jó régen próbálkoztam már és nem is keveset valami megoldásért, semmi eredménye sem lett.


Esetleg egy köztes megoldás, 100 láda nyitása 1/3 őskőért vagy 1 CSP-ért mint a sajtolásnál vagy térkapuzásnál?
Így nem kell 200 kavicsot költeni VIP funkcióra annak aki nem akar, de lenne helyette némi kavics vagy CSP felhasználás.
Ezt javasolta már valaki?
Dátum: 2017.01.06. 23:27:24
V6-on, 103. szintűként szintén csak vásárolni tudtam smaragdszelencét, csatákból és rejtett kincsként csak 10 aranyszelencét kaptam.

9. szint: Legyőztél egy oglyth-t, a jutalmad: 41790 LE és 192 TP, 1 asztrális kincs, aranyszelence.
8. szint: Legyőztél egy iszonytató irtózat-t, a jutalmad: 45426 LE és 210 TP, 1 asztrális kincs, templomkristály, Kézikönyv, aranyszelence, Szörnykoktél, mesterkő.
8. szint: Rejtett kincset találtál: aranyszelence
6. szint: Legyőztél egy mágiamorfáló-t, a jutalmad: 41424 LE és 192 TP, 2 asztrális kincs, aranyszelence.
6. szint: Legyőztél egy taalru-t, a jutalmad: 45060 LE és 210 TP, 5 szürke mytokronit, 1 asztrális kincs, Csatlóskristály, Húsvéti tojás, torta, aranyszelence, Az őrjöngés itala.
4. szint: Legyőztél egy arachnid sámán-t, a jutalmad: 41064 LE és 186 TP, 1 kiégett őskő, 2 asztrális kincs, aranyszelence.
4. szint: Legyőztél egy taalru-t, a jutalmad: 44694 LE és 204 TP, 1 asztrális kincs, Az őrjöngés itala, templomkristály, Szörnykoktél, aranyszelence, ősi templompálca.
4. szint: Kincset találtál: aranyszelence
2. szint: Legyőztél egy lélekrabló démon-t, a jutalmad: 44334 LE és 198 TP, 1 asztrális kincs, Az őrjöngés itala, mytokronit csomag, torta, aranyszelence, Kézikönyv.
1. szint: Legyőztél egy ichinedar-t, a jutalmad: 40698 LE és 192 TP, 1 kiégett őskő, 2 asztrális kincs, aranyszelence.
Dátum: 2017.01.02. 16:01:44
Az energiatéglát szerintem is kaphatnánk a veremben is, és egyszerűen meg is lehetne oldani. Elhasznált 20 energia = 1 energiatégla. Így csak a ténylegesen elhasznált CSP után kapnánk.
Dátum: 2016.12.24. 17:18:19
Ha már így, egy az egyben a végzet vermét és jutalmai kerültek be az első 10 szintbe akkor szerintem így is kellene hagyni. De még tehetnének rá vagy 30-40 szintet(vagy végtelenített vermet amiben bármennyi CSP-t el lehet ütni) amiben a normál vadászatok során kapható jutalmak és LE/TP arány lenne érvényben.
Az unalmas, semmi játékélményt nem adó vadászat helyett így a kárhozat vermében még én is elütném az összes CSP-t, nem halmozódna mindig 800-as kupacban.
Dátum: 2016.11.01. 17:13:31
Ugyan már, a Hellowien ősi magyar ünnep!

Egy példa a szabálymódosításra:



Nincs 3 20+ szintű tagjuk, de vígan ütöget(nek) jelenleg a 2. helyet bitorolva.
Ilyen esetben minden nap délben ellenőrizni kellene a részvételi feltételek teljesülését. Ha nem teljesül akkor az elért napi pontszámból 50% levonás amíg újra nem teljesülnek a részvételi feltételek.
Dátum: 2016.10.21. 20:37:09
Az idézett mondatomban szerepel a jelenleg szó is.
Ha februárra lesz belőle valami, akkorra talán még meg is duplázódik a 265. szint felettiek száma.
Azt meg tudná valaki mondani hogy a V6 toplassított játékosai vajon mikor érik el a 265. szintet? Hány év múlva?
Én egyébként jobban örülnék egy hamarabb is használható új fejlesztésnek, ami talán új játékosokat is hozhatna a játékba, mert lassan kihalunk.
Dátum: 2016.10.21. 16:23:17
Direkt megszámoltam, ezt a fejlesztést jelenleg 10 játékos tudná használni(V1- 8 fő, V3- 2 fő).
4-5 hét programozás 10 játékos részére?

Tényleg szánhatnátok akkor legalább 1 hetet a SzB reformjára is, meg más olyan fejlesztésekre ami nagyobb érdeklődésre tarthat számot.
Oldal: 123456