Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Baraty

Dátum: 2009.09.08. 10:30:17
Kis kiegészítés:
Többállatos harcnál eredetileg minden felszerelés-bónusz összeadódott, de aztán kiderült hogy ez így nem jó.
Jelenleg a felszerelésekből a sebzés, támadás, védekezés átlagolódik, mert egyébként extrém esetek jöhetnek ki. A plusz %LE összeadódik, a többi (morál, tp, regeneráció) pedig egyénileg számolódik az állatokra.
Dátum: 2009.09.04. 13:27:23
Volt egy bug V3-on egy félóráig, nem adott a térkapus szörny LE-t. Annyit tudok csinálni, hogy aki így járt, annak visszaadom a térkapu-pontot.
Dátum: 2009.09.03. 09:03:26
Ennek a megvalósítása már tervben van.
Dátum: 2009.09.02. 13:05:07
Javítva.
Dátum: 2009.08.31. 15:09:27
A V4-es jutalmak és átadott őskövek beírásra kerültek.
Akinek bármi problémája van vele, az írjon nekem PM-et a részletekkel (melyik V4-es karakterről van szó, és melyik világon/karakternek adja a jutalmat/őskövet)
Dátum: 2009.08.31. 14:49:00
Idézet: Ricardo - 2009.08.31. 14:45:46
Ha aktív őskővel érintkeznek, feltöltődhetnek, és vásárolhatsz értük ritka relikviákat! Ahányszor igazi őskövet szerzel (kivéve ajánlásból vagy kérdőív ill. kvíz kitöltésből), ugyanannyi kiégett őskövedből is igazi őskő lesz. (Ez elmaradt.)

Ezek az őskövek már "átváltódtak" amikor fizettél be, úgyhogy erre nem jár.

Illetve kicsit gyengébb érmet kaptunk, mint ami ígérve lett. (1% LE helyett -1 mp vadászati idő) Miért is?

Mert elbaxtam (még hétfő van), mindjárt javítom.
Dátum: 2009.08.28. 10:25:42
A következő viadal szeptember 4.-én, pénteken lesz, és kb ma déltől lehet majd rá jelentkezni.
Dátum: 2009.08.27. 15:22:28
Igaz, a csapdakészítés is olyan, aminek 30 fölött semmi hatása nincs, úgyhogy azt is kivettem a listából.
Dátum: 2009.08.27. 15:10:54
Ez nem bug, szándékosan van így, csak pár szakértelemet nem lehet a fertőzés leküzdésével max+5 fölé növelni (tanulás, kereskedelem, hordázás, szívósság, csapdakészítés), mert ezeknél +5 szintnek sem lenne semmi hatása.
Dátum: 2009.08.26. 10:57:05
A 100 aranydukátos tételt Miklós találta ki, én már az elején mondtam, hogy 100 dukátnál kevesebbért nem fog elkelni (mondjuk azt nem gondoltam volna hogy 100 fölé megy).
Ezért volt egy olyan tervem, hogy ezt a tételt a dollárárveréshez hasonlóan csinálom meg, tehát a második legtöbbet licitálónak is ki kellene fizetnie a dukátokat, így lenne benne izgalom. . Viszont ehhez eléggé át kellene írni az aukciós rendszert csak emiatt a tétel miatt, kb fél-egynapos munka lenne, de mindig volt fontosabb is nála, ezért maradt így. De nagyon valószínű, hogy mikor visszajön majd ez a tétel, már át lesz írva (és valszeg több isdukátot fog adni)
Dátum: 2009.08.19. 13:38:43
Butchman: Én úgy látom, hogy a legutolsó manót tegnap 06:41:52-kor ölted le, ezért feleződik a vp regenerációt. Jelenleg 400 alatt regenerálsz maxba (ez percenként 37.1 VP), ha manót ölsz és pihensz közben, akkor 200 perc alatt (ebből mindenki kiszámíthatja a nekrofun bónuszát )
Remélem jól számoltam.

Gort:
A fórum olvasottság-figyelőjét kikapcsoltam egy időre, mert egyrészt át akarom írni, és erős a gyanúm hogy részben az is felelős lehetett az adatbázis kapcsolódási hibákért.
Dátum: 2009.08.18. 16:27:25
Holnap, aug. 19-én, szerdán, 12 órakor tervezett szerver leállás lesz (a rendszeridő visszaállítása miatt), időtartama várhatóan 10 perc.
Dátum: 2009.08.07. 08:45:59
Az egyéni toplistáért elnézést kérek, amikor az első verziót csináltam, a nagy "zarknod hajtásban" nem vettem figyelembe, hogy a szorzó miatt a zafírok jóval előrébb lesznek a toplistában, ezért cseréltük át végül a leölt manók számára, ott minden hordának egyforma esélye van.
De hogy senkit ne érjen hátrány, még délelőtt berakok egy olyan toplistát is, ami a horda-szorzó nélküli beletöltött LE szerint rendez.
Az esemény végén pedig mindkét toplista helyezettjeit díjazni fogjuk.

Arról, hogy az egész megéri-e, és hogy mennyire "szivatás/nem szivatás": aki azt gondolja, hogy ezzel az eseménnyel az volt a célunk, hogy aki részt vesz benne, az hátrányba kerüljön ahhoz képest, aki nem, az... az kicsit paranoiás.
Dátum: 2009.08.06. 13:19:51
A szorzók kialakításánál a legalább 3. szintű, egy hétnél nem régebben belépett karakterek arányát vettük figyelembe, világonként külön-külön.

Pietrus: Az ajánlásnál azok vannak szürkével, akik másik világba regisztráltak.
Dátum: 2009.08.06. 10:52:16
A pilon aktiválásánál a TP-re most már hat a visszafogott fejlődés.
Dátum: 2009.07.29. 11:34:18
Elvileg javítva, ha valaki úgy látja, hogy az új FK-közül valamelyik nem működik, szóljon.
Dátum: 2009.07.29. 11:02:07
Kb 14-től írom ki, akkor lehet majd jelentkezni rá.
Dátum: 2009.07.29. 09:52:02
Ma bekerültek a térkapus szörnyekből szerezhető fókuszkristályok:

- Ha a térkapuból tárgy esne, akkor 40. szinttől kezdve lesz 33% esély, hogy egy fókuszkristály esik, nem normál tárgy.
- A fókuszkristályok gyűrűbe és nyakláncba illeszthetők.
- A fókuszkristályok eladhatóak lélekenergiáért, és az aukciós házban 1 aranydukátért (az aukciós bérlet nem szorozza fel az árukat)
- Egyféle fókuszkristályból továbbra is csak 1 lehet a birtokodban, tehát amilyen már van nálad, olyan nem fog esni, viszont csak akkor fog a térkapuból fókuszkristály adni, ha egy megadott mennyiségű térkapus fókuszkristályból kevesebb van a birtokodban (kevesebb mint 10) tehát ha túl sok kezd lenni, célszerű megszabadulni azoktól, amelyeket nem használsz.
- Lesznek 40, 45, 50, 55, 60. és 65. szintű fókuszkristályok. értelemszerűen, pl. az 50. szintű akkor esik, ha legalább 50. szintű vagy, de 65. szinten találhatsz bármilyet, 40. szintűt is.
Dátum: 2009.07.28. 11:53:29
A leállás megvolt, legközelebb valszeg okosabban fogjuk csinálni.
A leállásról röviden:
Rajtunk kívülálló okok miatt a szerverparkban a szervert át kellett raknunk egyik polcról a másikra. Ez így baromira egyszerűen hangzik, az is, 5 perces munka, de nem kis hazánkban.
A szerverterem a belvárosban van, odajutni sem volt egyszerű, ráadásul átpítés van a környéken, parkolni is odébb kellett. Utána a portás szórakozott velünk, majd mire sikerült egy embert szerezni, aki bejuttat minket a terembe, eltelt majd fél óra.
Szóval két választásunk volt:
- vagy fixen leállítok mindent 9:30-kor, és majd újraindul amikor újraindul.
- vagy az ami most volt, bejelentek egy leállást, ami kb 5 percig tart, de nem tudom pontosan, mikor.
Most a 2. verzió volt, legközelebb kipróábljuk az elsőt.
Dátum: 2009.07.27. 19:19:35
A szerverleállás miatti kompenzálásként ma 20:00-kor (kb. ) minden beidomított állat morálját 100%-ra állítom, ill. holnap a kínzókamrából mindenki 2x-es mennyiségű LE-t fog kapni.