Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456789
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések (2012.jún. taliról)
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.jún. taliról)
21. hozzászólás - 2012.06.25. 10:48:28 (Válasz Quellon #20 hozzászólására.)
Min csodálkozol, mikor most csilivili semmitérő rangokért építünk?
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.69
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.jún. taliról)
22. hozzászólás - 2012.06.25. 10:52:28 (Válasz Quellon #20 hozzászólására.)
Hát jobb, mint a dicsőség piramis, vagy a kémgömb...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.36
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.jún. taliról)
23. hozzászólás - 2012.06.25. 10:53:31 (Válasz PottomPanna #21 hozzászólására.)
Az legalább újdonság volt
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.32
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.jún. taliról)
24. hozzászólás - 2012.06.25. 11:13:23 (Válasz Fecsu123 #19 hozzászólására.)
Ennek az épületnek az eredeti terv szerint a lényege, hogy aki mindent felépített, annak a szövetségi küldetésben az építs 10 szintet küldetés ne emésszen fel extrém időt. Aki még sok mindent nem épített és a HT-t se birtokolta, azoknak ehhez a küldihez van mit építeni, amint megvannak vele, akkor a HT-val gyorsan eljuthatnak 1 napos birtoklásig. A +1 egészség csak azért van, hogy legyen valami. Ez durván 1-2 havonta jelent +1 egészséget azoknak a szövetségi tagoknak, akiknek a szövetsége már eljutott idáig, ami éves szinten nem egy nagy táp.
Pontszám: 8.82
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.jún. taliról)
25. hozzászólás - 2012.06.25. 11:18:17 (Válasz Craslorg #24 hozzászólására.)
Építési költségről lehet tudni valamit? Mert szerintem nem 1-2 hónap felhúzni 10 szintet ezen egy 20-50 millás kúttal rendelkező szöviben. Ha pedig 1-2 hónap lenne mégis, akkor ugyanúgy sokáig tart az "építsetek 10 szintet épületen" küldi. Szóval zavart érzek az Erőben...
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.96
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.jún. taliról)
26. hozzászólás - 2012.06.25. 11:31:49 (Válasz Craslorg #24 hozzászólására.)
Valahogy ez nekem is ellentmondásos. ,ha egy két hónap felépíteni akkor eléggé megkérdőjelezhető. ,ha meg sokkal gyorsabban megy akkor is, mivel táp lesz az a plusz egy ÉP a körbeépített karikon vérbajnokin. Szóval jól be kell lőni szövire szabva: kútméretet, aktív tagokat, azok szintjét figyelembe véve. Legalábbis sztem. Bár most még túlzónak hangzik a táp kifejezés csakhát mindig azok a szélsőségek.

Szó se róla van mit építenünk még a top mögött, de azért elég jól el vagyunk látva-e téren. Viszont, ha már felhoztad a HT-t. Akkor szted mennyi idő "gyorsan" eljutni az egynapos birtoklásig egy bőven 600 feletti HT-hoz lentről a tophoz képest negyed akkora kúttal?
Pontszám: 8.86
kedvelt tagDarth Malak68Férfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.jún. taliról)
27. hozzászólás - 2012.06.25. 11:35:13
Amugy meg miért nem lehetne a bányának olyan képessége hogy aki épit bele a szöviböl a végén kapjon jutalmat a beépitett Le alapján és pluszban pár pont a TÖ-re vagy az épités szakira...
A szememben az 1 EP-pont elégg halovány jutalom a bányáért.
Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.
Pontszám: 6
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.jún. taliról)
28. hozzászólás - 2012.06.25. 11:37:11 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
A fórumon nem tudtam - megint - részt venni (épp a gladiátorviadallal voltam elfoglalva), így itt véleményezném a dolgokat, már amelyekhez van hozzáfűzni valóm.
Idézet: Miklós - 2012.06.24. 13:29:41
Chat rendszer (privát, szövetségi és világ) Státusz: Már elkészült, jelenleg a játékba való beintegrálása és tesztelés zajlik

Nincs ezzel baj, pláne, hogy nem vesz el fejlesztési időt.

Ügyfélszolgálati ticket rendszer. A játékosok problémáikat nem emailben küldik el, hanem a játékon belül. Nem kell külső levelező program, nem vész el a levél a spamszűrőben, nyomon követhetik, hol áll a probléma megoldása. Státusz: Programozás alatt.

Javasolnék a kvízek között egy hasonló opciót, ahol a kérdést hibásnak lehetne jelölni helyben, nem a fórumba kéne másolni. Akár a megválaszolt kérdést is utólag, mikor az eredményt írja ki.

Szint küldetések. A végzet templomához kapcsolódó feladatrendszer, amit szintenként egyszer lehet megcsinálni. Elsődleges célja hogy a kezdő játékosoknak több tennivalót adjon, de hozzáférhető lesz minden játékosnak. A kezdőket segítő egyéb tervezett lépések: gyorsabb vadászat, minimum LE mindenképp jár portyáért, szakértelmek 2. szinttől, kalandok 1. szinttől. Státusz: Fejlesztési dokumentáció elkészült

Biztos jó első szinttől? Még most is jönnek olyan kérdések a fórumon, hogy mi a VP. Ott a templom is, a szakértelmek elég hamar elérhetőek és infó is van róla a leírásban, hogy 4. szinten jönnek.

Végzetúr templom kiegészítések. Szakértelem feladatok választhatók (vagy ezt, vagy azt fejleszted), Szimulációs küldetés kiváltása (válts specializációt őskőért), Háborús küldetés kiváltása, csonterősítős feladatnak alternativa (entitásvadászat), aukciós licitálás minimum csökkentése 100-ra, néhány új feladat. A végső jutalom rákattinthatóságának orvoslása (utolsó zsák átvételkor oldalfrissítés). A templom törlődésekor a még át nem vett jutalmakat megkapja a karakter. Kijelezni, hogy a 2. dekrétum drágább, mint az első. Ha lejár a templom kipirosodjon a gomb. Az összegyűjtendő aranydukát mennyisége egy bizonyos szint fölött ne nőjön. Az 5-ös világon a kért kincspont mennyisége kevesebb legyen. A 2. dekrétum csak 2x LE-be kerüljön. Az AF képességtől függően lehessen több ritka kincs is a batyukban. Státusz: Tervben.

Beállítható legyen, hogy a templom lejártakor automatikusan induljon a következő, ne kelljen belépni, ezt itt többen kérték már, illetve akkor is sárgán jelezzen a menüben, ha 1 feladat kész (plusz kicsit jobban elkülönített színkódok a kész/nem kész feladatokra).

Top szintlépés lassítás. A szintlépéskor az energiakristályosítóból több kiégett őskő járjon. A lépjetek szintet szövi küldetés könnyítése. Bajnokinál magas szinten megnövelni, hogy hány medál után legyen százalékos csökkentés.

Igen, ezt nagyon várják a topban.

Lopás. A lopást szeretnénk megváltoztatni, hogy ne az abszolút értéke számítson, hanem a két karakter szakértelmének a különbsége. A portyában a vesztes is lophasson, ha nagyobb a lopása, de a győztes lopása nagyobbnak fog számítani. Erről még lesz külön topic és szavazás. Ezenkívül valószínűleg megcsináljuk, hogy a KH-tól lehessen (minimális mennyiségben) kiéett őskövet lopni. Kérés volt még, hogy a játékban a szubtéri maximális szintjét lehessen növelni (megaesszencia, relikvia v más módon).

Nagyon kell rá figyelni, hogy az 50-100-200+-os lopások ne legyenek hirtelen agyonnerfelve.

Napi rutinok. Kijelezzük, hogy milyen, naponta végrehajtandó feladatok vannak, ezekből mi készült el és mi nem. Ezenkívül a több napi egymás utáni belépést hűségjutalommal honoráljuk. A fejlesztési dokumentáció már elkészült, további részletek itt a fórumon.

Itt javasolnám a szilánkszerzéshez szükséges kiírást is, hogy az 5 részből melyik van meg és melyik nincs.

Események logból az állat szintlépéseket kiszedni 10. szinttől

Miért pont 10? A legtöbben, akik küldit pörgetnek 20-as szintig tolják a dögöket minimum. Volt már rá példa, hogy a dögök 12 szintet léptek, mégse rögzítette a küldi és ekkor ez egy jó log volt rá, amire lehetett Baratynak hivatkozni. Ha már van max, akkor az legyen 20-as szint, de nem hiszem, hogy ez nagy lagot okoz. Maximum ne pirosodjon be tőle az esemény menüpont, mert az inkább zavaró (mint a kiégettek találatánál egy bizonyos darabszám után)

A karakterlap és a tárgylista szétválasztása. A karakter profil mellett lesz egy ládikó ikon, arra kattintva közvetlenül a tárgylistára lehet ugrani. A karakterlapon továbbra is látszani fognak a beKFelt tárgyak és lehet gyorsgombokkal öltözetet váltani. A tárgylistán a tárgyakat átláthatóbbá tesszük, több kategória + színkodolás.

Itt csak egy kérdés: Nem-e lehetne-e a palota szintjén emelni? Annyi féle öltözék van már, hogy a maximálisan tárolható mennyiség is kevés. Nekem pl minimum 4-5 kellene még, amit így egyedi tárgycserékkel oldok meg, ami sokkal inkább terheli a szervert a folyamatos karakterlap-lekérésekkel.

Világok közti portyázás (LE a másik karaktertől nem rabolható, de EH-ra jár LE, küldetések teljesülnek, állat fejlődik). Illetve bizonyos feltételekkel nagyobb szinttávra való portyázás. Javaslat: aki akarja, ezt a lehetőséget kikapcsolhassa (nem használhatja, és őt sem támadhatják).

A kikapcsolhatósága miatt nem látok problémát. A V1 nagy része szerintem rommá veri V2-t, V3-at, legalábbis a top statisztikákait nézve. V5-öt nem ismerem.

Karakter átmozgatása egyik világról a másikra (csak fiatalabb világról régebbire), akár nemzetközi világok között is.

Ezt maximum V1-V2 viszonylatban látom értelmesnek (és az ugyanígy működő nemzetközi világoknál), a többinél az eltérő szabályok miatt nem javaslom.

Entitás kincsnél jelenjen meg a kép is, hogy látni lehessen az gyűrű v nyaklánc.

Nekem már az is elég, ha oda van biggyesztve, hogy lánc/gyűrű, de nagyon kéne már 3 éve.

Lady Alveriel szerű toplista, ahol azonban táposabb jutalmak vannak, nemcsak az első 3-mat jutalmazzuk, hanem sokkal többet. A feladat hetente változik.

Örülök, hogy valahonnan előbukkant, amit már 1-2 éve ötleteltem

További kérések voltak: xenó eventnél az építés mennyiséggel is megadható legyen, gyógyitalból is lehessen többet venni, kereskedelemre is lehessen rakni a +5-öt 0-s fertőzéssel, a lélekkút kisütés exponenciálisan több LE-t adjon és esetleg extra jutalmakat, csökkentsük valamennyivel a vadászat minimális idejét.

Ööö... A gyógyitalból prémiummal már most is lehet többet venni, nem igazán értem a felvetést.


Egy dolgot nem látok, pedig ott többekkel beszéltem róla megint és korábban is volt szó róla. SK-s karaktert ne üssön a KH.
A hozzászólást Craslorg módosította 2012.06.25. 11:38:04-kor
Pontszám: 8.82
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.jún. taliról)
29. hozzászólás - 2012.06.25. 11:40:19
Ezzel csak az a gond,hogy akkor ezt minden szövinek meg kellene kapnia akkor,ha jár érte TÖ meg Szaki.

..és,ha ez így lenne akkor a kisebb szövik vagy kiesnének ebből a kevés tag miatt vagy eleve megszűnnének a vándorlások miatt a nagyobbakhoz.
..,ha bejönne a kisebb szöviknek is csak ezt kellene építeniük, hogy ne maradjanak ki ebből a jutalomból is ergo nem nagyon építenének mást,ha már építeni akarnak. Ebből az jönne,hogy nem épülne más épület,tehát lemaradnak és megszűnnek mivel a java úgyis olyan szövibe menne végül ahol nem éri épület hátrány őket.


Mód:
Neki: Darth Malak68
A hozzászólást Fecsu123 módosította 2012.06.25. 11:41:11-kor
Pontszám: 8.86
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.jún. taliról)
30. hozzászólás - 2012.06.25. 11:43:22 (Válasz Darth Malak68 #27 hozzászólására.)
Idézet: Darth Malak68 - 2012.06.25. 11:35:13
A szememben az 1 EP-pont elégg halovány jutalom a bányáért.

Szerintem pedig igen jó kis táp, bár ez függ az építési költségtől. Jelenleg nincs egy épület sem, amivel korlátlanul tudsz tulajdonságot tápolni, ráadásul az egészség egy elég hasznos tul.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.39
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.jún. taliról)
31. hozzászólás - 2012.06.25. 11:43:45 (Válasz Fecsu123 #26 hozzászólására.)
Eredeti terv szerint aktuális HT szint költsége lett volna 1-1 szint költsége, azt nem tudom, mi lesz majd.

A HT-t egy 20-25 fős szövi a meglévő kedvezménnyel (V1-en ez 1000+%) nagyon gyorsan fel tudja húzni. Ezt pedig nyilván csak egyszer kell megtenni ehhez az épülethez (hangsúlyozom, ha így kerül be). Azt hagyjuk, hogy mit csináljon egy olyan szövi, ahol csak 10-en vannak vagy sok az inaktív vagy alacsony szintűek, mert nem nekik szól a HT, hanem a nagy létszámú szövetségeknek.
Pontszám: 6.76
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.jún. taliról)
32. hozzászólás - 2012.06.25. 12:08:27 (Válasz Fecsu123 #19 hozzászólására.)
Idézet: Fecsu123 - 2012.06.25. 10:40:09

"Bánya (új)

Maximális szintje: 10
Előfeltétel: A Hatalom Tornya legalább 1 napi birtoklása bármikor korábban.
Hatása: A 10. szint megépültekor a bánya kimerül, új bányát kell nyitni. Ilyenkor felszínre kerül egy különösen értékes relikvia, az élet köve, amely minden tagnak +1 egészséget biztosít."

Ez,hogy fog bekerülni? ,ha ez esetleg így akkor az az előfeltétel elég necces. V2 így kb 5-6 szövinek ad újat.


Nem ertem mi necces lenne benne, a HT koltsege a beka segge alatt van mar, atvenni egy napra nem igazan komoly kihivas. Van ra kb. 8-szoros szorzo, ha epited (manakonstira is), es az n. szintje n*5000 LE. Ez kevesebb, mint egy epuletet felhuzni 50-es szintre szerintem, de majd utanaszamolok.

Nem voltam rest belepni V2-re. Ha a 8-szoros szorzo igaz, akkor 123 millio LE felhuzni a tornyot odaig, hogy megkapjatok. A terkaput felhuzni 50-es szintre ezzel szemben 440 millio LE. A HT koltsege csak 33-as szintre lenne elegendo. Raadasul a szorzo szerintem magasabb is, mint 8-as, ezt nyilvan latja az, aki meg nem birtokolt.
A hozzászólást Kocos módosította 2012.06.25. 12:32:06-kor
Pontszám: 6.96
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.jún. taliról)
33. hozzászólás - 2012.06.25. 12:29:24 (Válasz Kocos #32 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2012.06.25. 12:08:27
Idézet: Fecsu123 - 2012.06.25. 10:40:09

"Bánya (új)

Maximális szintje: 10
Előfeltétel: A Hatalom Tornya legalább 1 napi birtoklása bármikor korábban.
Hatása: A 10. szint megépültekor a bánya kimerül, új bányát kell nyitni. Ilyenkor felszínre kerül egy különösen értékes relikvia, az élet köve, amely minden tagnak +1 egészséget biztosít."

Ez,hogy fog bekerülni? ,ha ez esetleg így akkor az az előfeltétel elég necces. V2 így kb 5-6 szövinek ad újat.


Nem ertem mi necces lenne benne, a HT koltsege a beka segge alatt van mar, atvenni egy napra nem igazan komoly kihivas. Van ra kb. 8-szoros szorzo, ha epited (manakonstira is), es az n. szintje n*5000 LE. Ez kevesebb, mint egy epuletet felhuzni 50-es szintre szerintem, de majd utanaszamolok.



V1-en:
Jelenleg 1103 a legmagasabb torony, építési bónusz aki még nem birtokolta: 1207%
Költség 1-1100ig: [(1+1100)/2]*1100*5000= 3 027 750 000 LE.
Építési bónusz miatt (/12,07) = 250 milla LE.
Valóban nem túl sok, de azért nem is túl kevés.

[edit]
Eredeti terv szerint aktuális HT szint költsége lett volna 1-1 szint költsége, azt nem tudom, mi lesz majd.

Ezt a gondolatmenetet követve a bánya 10 szintjénak építési költsége 55,075M LE
Ez az AL kútméreténél csak egy kicsit kevesebb
De viccet félretéve, ezt még egy kisebb, 8-10M kúttal rendelkező szövi is keményen elkezdi darálni.
A hozzászólást Offsboy módosította 2012.06.25. 12:42:43-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.39
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.jún. taliról)
34. hozzászólás - 2012.06.25. 12:31:25
Akik a jutalmat kritizálják a bányánál, azok vegyék figyelembe, hogy nem +1 ÉP-t ad az élet köve, hanem minden tárgyuk kapni fog +1 egészség tulajdonságot az eddigi bónuszuk mellett. Ugyebár egyszerre elég sok tárgyat lehet viselni, és +1 egészség sem +1 ÉP-t biztosít már 1. tapasztalati szint felett.
Pontszám: 6.26
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.jún. taliról)
35. hozzászólás - 2012.06.25. 12:33:15 (Válasz Ywgarrd #34 hozzászólására.)
Idézet: Ywgarrd - 2012.06.25. 12:31:25
Akik a jutalmat kritizálják a bányánál, azok vegyék figyelembe, hogy nem +1 ÉP-t ad az élet köve, hanem minden tárgyuk kapni fog +1 egészség tulajdonságot az eddigi bónuszuk mellett. Ugyebár egyszerre elég sok tárgyat lehet viselni, és +1 egészség sem +1 ÉP-t biztosít már 1. tapasztalati szint felett.


Ez az info honnan van? Nem lehet, hogy minden targyat olvastal minden tag helyett? Szerintem +1 egeszseg is brutalisan nagy elony.
Pontszám: 6.96
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.jún. taliról)
36. hozzászólás - 2012.06.25. 13:12:41 (Válasz Kocos #35 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2012.06.25. 12:33:15
Idézet: Ywgarrd - 2012.06.25. 12:31:25
Akik a jutalmat kritizálják a bányánál, azok vegyék figyelembe, hogy nem +1 ÉP-t ad az élet köve, hanem minden tárgyuk kapni fog +1 egészség tulajdonságot az eddigi bónuszuk mellett. Ugyebár egyszerre elég sok tárgyat lehet viselni, és +1 egészség sem +1 ÉP-t biztosít már 1. tapasztalati szint felett.


Ez az info honnan van? Nem lehet, hogy minden targyat olvastal minden tag helyett? Szerintem +1 egeszseg is brutalisan nagy elony.


Rosszul olvastam, ahogy írtad. De attól függetelnül sem +1 ÉP az +1 egészség.
Pontszám: 6.89
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.jún. taliról)
37. hozzászólás - 2012.06.25. 13:44:16 (Válasz Ywgarrd #36 hozzászólására.)
Ez sztem egyértelmű volt. A leírásnál is így volt fogalmazva,hogy +1 egészség.

Mód:
Igaz én is ÉP nek rövidítettem bár a működési elvét értettem
A hozzászólást Fecsu123 módosította 2012.06.25. 13:45:52-kor
Pontszám: 8.86
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.jún. taliról)
38. hozzászólás - 2012.06.25. 17:15:35
hatalom tornyához biztos nem lesz kötve mert v5-ön nincs hatalom tornya
Pontszám: 7.85
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.jún. taliról)
39. hozzászólás - 2012.06.25. 17:38:07
Idézet: NoFear - 2012.06.24. 16:05:37
Legközelebb már figyelni fogja, ha van valakinél olyan amit nyerne?
Világok közötti portyánál ha valakinél nincs EH, akkor TP-t sem kap majd, mint kihívásnál? Vagy TP-t azt kap csak LE-t nem mellé?
A portyázásnál a statisztikák visszaállítása meg fog történni, vagy ezt megint elkönyvelhetjük portyanerfnek?


Igen, figyelni fogunk erre.
A világok közti portya még csak terv, részleteket majd megbeszéljük külön topicban, de TP lesz szerintem
A statisztikák visszaállitása, köszi az emlékeztetőt, ezt berakom a lista elejére, erről bizony elfeledkeztünk!

Craslorg: ügyfélszolgálati rendszer kiterjesztése kvizekre: vszinüleg ez is megoldható, de ha annyiból áll, hogy megnyomok egy gombot, akkor 10-ből 5 visszajelzés fals lesz, rengeteg plusz munka, akarod-e ezt?
"Események logból az állat szintlépéseket kiszedni 10. szinttől" Félreérted, arra gondoltam, hogy ha a karakter eléri a 10. szintet attól kezdve az esemény log ne legyen ezzel telespammolva...
"SK-s karaktert ne üssön a KH." Ok ez is felkerül a listára.
Pontszám: 7.60
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések (2012.jún. taliról)
40. hozzászólás - 2012.06.25. 17:44:32 (Válasz Miklós #39 hozzászólására.)
A kvíznél természetesen lehet spammelni, de mondjuk csak prémiumos és csak olyan használhatja, aki nincs tiltva kvízírástól, van minimum X elfogadott kvízkérdése ÉS a jó/rossz aránya eléri mondjuk a 2-3-szoros szintet. Így azért kiszűrhetőek a spammek. Akár még rövid, 50-60 karakteres indoklás is mehet, így tuti nem spammelnének, aki igen, azt automatice letilthatja az admin a jövőt tekintve. 1-2 extrém kivételtől eltekintve szerintem nem lenne gond.

Ja, hogy akkor 10-es szint felett már abszolút nem jelenne meg az állatszintlépés? Ezt nem támogatom. Vagy az állatok menünél legyen egy elérhető opció, ahova tárolja (nem fog terhelni szervert igazán), amit meg lehet nézni. Akár prémiumhoz kötve.
Pontszám: 6.76
Oldal: 123456789
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője