Re: Hibajelentés - Világ 2. 1148. hozzászólás - 2017.05.24. 11:33:08
V2-n hibásan futott le a csatlós bajnokság. 2 kategória helyett csak 1 indult! Előzetesen már volt 6 3 db csatlós medállal rendelkező játékos, akik szintén az 1. kategóriában indultak. Jeleztem az ÜSZ felé.
Re: Hibajelentés - Világ 2. 1150. hozzászólás - 2025.12.18. 09:13:59
Szia, a hűség templomába, néha nem veszi be a dolgokat, husegszilankost 3x csináltam, állatfelszerelést adtam 2x és nem jelenik meg, örjöngés és támadas itala is 0, pedig felhasználtam és le is vette...hirtelen ennyi
Köszi