Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés - Világ 2.
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
381. hozzászólás - 2009.02.18. 09:48:25
Jót játszotok
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
382. hozzászólás - 2009.02.18. 09:55:10 (Válasz CaveMaN #381 hozzászólására.)
csak lusták vagyunk
legalábbis én
Pontszám: 2.33
kedvelt tagTyberius06Férfi
Végzetúr tehetség
184 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
383. hozzászólás - 2009.02.19. 15:49:32
Idomított állatod, egy 29. szintű nerub kórokozó is részt vesz a csatában. Eno 97 idomított állata, egy 2. szintű nyálkacsiga is részt vesz a csatában. Kezdetét veszi a gyilkos csata.
Elmondasz egy energialövedék varázslatot. (-10 VP). 25 sebzést okoztál.
Eno 97 kezéből feléd süvít egy villámcsapás. Gyorsak a reflexeid, próbálsz félrevetődni. Csak 23 pontnyit sérültél.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a Trollagyarral gyorsan alulról támadsz. Eno 97 63 pontnyit sérült. Ellenfeled állata 2 életpontot sebződött. Nerub kórokozó is ellenfeledre veti magát. 13 sebzést okozott.
Eno 97 vicsorogva sújt rád a szinaptikus korbáccsal. Ütése célt téveszt! Nyálkacsiga is rád veti magát. Célt téveszt.
Oldalt szökkenve, a Trollagyarral Eno 97 feje irányába ütsz. Eno 97 60 pontnyit sérült. Ellenfeled állata 2 életpontot sebződött. Nyálkacsiga elájult. Nerub kórokozó az oldaladon harcol. 13 sebzés!
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Eno 97 megpróbál oldalról támadni. Talált, 15 ép-t sebződsz. Az állatod 1 életpontot sebződött. Nyálkacsiga is rád vetik magukat. Célt tévesztettek.
Lesújtasz a Trollagyarral. Eno 97 74 pontnyit sérült. Ellenfeled állata 2 életpontot sebződött. Nyálkacsiga elájult. Nerub kórokozó acsarogva támad. 16 életpontot sebzett
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Eno 97 megpróbál oldalról támadni. Eltalált, sérültél 14 pontnyit. Nyálkacsiga is támadnak. Célt tévesztettek.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Trollagyarral. 74 pontnyit sebeztél. Ellenfeled állata 2 életpontot sebződött. Nyálkacsiga elájult. Nerub kórokozó az oldaladon harcol. 16 életpontot sebzett

Bemásoltam legutóbbi csatámat. Ellenfelem állatát egy csata alatt háromszor öltem meg, ennek ellenére a köv körben is támadt. Biztos hipergyors a regenerációja. Khm... asszem van itt egy kis bug...
A hozzászólást Tyberius06 módosította 2009.02.19. 15:51:36-kor
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Ashran83 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
384. hozzászólás - 2009.02.19. 15:51:33
persze, hogy többször ölted meg, hisz többen vannak:) többes számban támadnak rád - bekúszott a több szörnyes harc?
Pontszám: 7.50
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
385. hozzászólás - 2009.02.19. 15:53:41 (Válasz Tyberius06 #383 hozzászólására.)
Hát, ezek a nyálkás meztelencsigák már csak ilyen szívós jószágok. Biztos nem szórtad le sóval az első kiütésnél.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5.40
közellenségAlyttaNő
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
386. hozzászólás - 2009.02.21. 10:25:42
Mennyi a vedelmed egy 2. szintü védöfalnál?

3
4
6
8

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

hat igen .....ha valaki aki epp ezt a kerdest kapta az epp most kezdö ....az elveti ......,
de enel egyszerübb kerdest .....aki a vegzeturban jatszik mar kene tudjon .....!!!!
erdekes .....en nem tom hany ilyen kerdest kaptam ......... ...en nem tettem volna rossznak ......de sajnos vannak izomurak ......nem vegzeturak akik mar 30 szintüek ......de valamilyen oknal fogva, a feltett kerdeseik szama 1000 alatt van ......
kene vlmit csinálni az ilyen ........gyors IQ-s karikkal .......mert megölik a többieket ......

azert mert nem olyan szintü vagyok ....
Pontszám: 2
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
387. hozzászólás - 2009.02.21. 11:11:00 (Válasz Alytta #386 hozzászólására.)
A Végzetúrral kapcsolatos kérdés csak akkor megfelelő, ha egy 1. szintű, nem szövetségben lévő játékos a játékból kiderítheti a megoldást. Tippem szerint az összes ilyen kérdést már feltették így nem érdemes ebből a témából választani.
Ha pedig hasonló kérdést találsz, amit nem tudhat a fent említett kategóriájú játékos, azt jelezd a kvíz 2 topicba, hogy az admin törölhesse.
Pontszám: 7.50
kedvencKonokFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
388. hozzászólás - 2009.02.22. 21:24:07
Legutoljára feltett kérdésed
Mi volt Tódi ragadvány neve a Gumimacik című rajzfilm sorozatban?

Ragyás
Gyagyás
Fenséges
Fényességes


A kérdésre eddig 14 jó és 6 rossz válasz érkezett.
Legutóbbi kérdésed kiértékelés alatt van, addig nem tudsz újabb kérdést feltenni!

Azt szeretném kérdezni, hogy változott a kiértékelési rendszer, vagy valami hiba van?
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
389. hozzászólás - 2009.02.22. 21:27:57 (Válasz Konok #388 hozzászólására.)
Mert miért? Kiírás alapján semmi szokatlant nem látok rajta.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 4.25
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
390. hozzászólás - 2009.02.23. 12:59:57
Szervusztok!

Legalább 15 egybehangzó vélemény kell, tehát előfordulhat, hogy 29 értékelő is megkapja, mire eldől, avagy tovább is tarthat, az emlékeim szerint van egy kétharmados aránykövetelés is.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
kedvelt tagCalowynFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
391. hozzászólás - 2009.02.23. 13:42:51
Hibás kérdés van a játékban, amelyet kérném a játék vezetőségétől, hogy javítsa ki vagy törölje.

Milyen Nobel-díj nem létezik?
Irodalmi
Kémiai
Közgazdasági
Fizikai

A kérdés feltevője és azok szerint akik jóváhagyták a kérdést közgazdasági. De a felsorolt válaszokban mindben osztanak Nobel díjat. Maximum a kérdés úgy hangzana helyesen, hogy melyik Nobel díjat alapították később.
Mert 1968-ban a Svéd bank alapításának 300. évfodulóján csatlakozott a Közgazdasági Nobel díj a többihez.

Cal
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
392. hozzászólás - 2009.02.23. 13:47:53
Szervusztok!

Tudtommal a közgazdasági Nobel-díj hivatalosan nem az, csupán Nobel-emlékdíj, ezért is adják át Oslóban Stockholm helyett.

Ja, és kvízzel kapcsolatos hibákat a Kvíz 3. témában ajánlott jelezni, ott jut el a célszemélyhez. :-D
A hozzászólást Awenhai módosította 2009.02.23. 13:49:04-kor
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagBKayFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
393. hozzászólás - 2009.02.24. 06:50:02
Vadászat közben megöltem Drakint, igaz orgling varázslóként csaptam le rá, de amikor elszállt az agyamról a vörös köd, láttam hogy ő az...

Komolyra fordítva a szót, a Legenda 7.fejezet és az orgling varázsló képe (méretet nem számítva) ugyanaz. Kérjük cseréjét!

Módosítás:

Az előbb rosszul kerestem rá, most látom hogy többször szerepelt már a fórumon, ilyen kevés HKK meg egyéb illusztráció jogait sikerült megszerezni?

A lélekkut még mindig lelekkut egyes helyeken, milyen küldetést kell teljesítenem hogy megváltozzon?
A hozzászólást BKay módosította 2009.02.24. 11:10:07-kor
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
394. hozzászólás - 2009.02.24. 09:51:33 (Válasz BKay #393 hozzászólására.)
Ne már, ha ez így menne, nem foghatnád be Sharpát állatkaként
Pontszám: 2.33
kedvelt tagCalowynFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
395. hozzászólás - 2009.02.24. 12:05:26 (Válasz Awenhai #392 hozzászólására.)
Nobel díjnak Nobel díj. Sztm.
De Oslóban csak a Békedíjat adják át, Stockholmban az összes többit.
Ez pedig azért van, mert amikor a Nobel díjat alapították Svédország és Norvégia közös királyság volt és a Béke jeléül egy díj ott maradt.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
396. hozzászólás - 2009.02.24. 12:17:00 (Válasz Calowyn #395 hozzászólására.)
Nem Nobel díj.

A Nobel-díjat a svéd kémikus, feltaláló Alfred Nobel alapította. Nobel 1895. november 27-én kelt végrendeletében rendelkezett úgy, hogy vagyonának kamataiból évről évre részesedjenek a fizika, kémia, fiziológia és orvostudomány, továbbá az irodalom legjobbjai és az a személy, aki a békéért tett erőfeszítéseivel a díjat – és a vele járó, jelenleg körülbelül egymillió dollárt (körülbelül 200 millió forintot, illetve 830 ezer eurót) kiérdemli. 1968-ban a tudományos munkásság nobeli elismerése kiegészül a Közgazdasági Alfred Nobel-emlékdíjjal. Ezt a Svéd Bank (Sveriges Riksbanks) kezdeményezte a pénzintézet fennállásának 300. évében, s a díjat hivatalosan Alfred Nobel-Emlékdíjnak nevezik, tehát nem közgazdasági Nobel-díjnak.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 4.25
fórumozóAtomcsapasFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
397. hozzászólás - 2009.02.24. 14:47:40
Ki játszotta Obi-Van Kenobit a Star Wars c. filmben?

Mark Hamill
Hayden Crhistensen
Harrison Ford
Ewan McGregor

Sajnálatos modon kimaradt a hejes válasz.
Ami a következő.:

1914. április 2-án született Londonban " Alec Guinness de Cuffe,, , vagy filmes körökben ismertebb nevén " Alec Guinness,, . Egyik legemlékezetesebb szerepe Obi-Wan Kenobi volt a klasszikus Csillagok háborúja filmben, melyet a közönség imádott – ő pedig utált.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
398. hozzászólás - 2009.02.24. 14:49:59 (Válasz Atomcsapas #397 hozzászólására.)
első három részben Ewan McGregor alakította - van helyes válasz, de ráférne a kérdésre egy pontosítás
Ja, és ilyesmit kvíz 3. topicba írni légy szíves
A hozzászólást cirip módosította 2009.02.24. 14:51:28-kor
Pontszám: 2.33
fórumozóDevanNő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
399. hozzászólás - 2009.02.25. 14:06:56
Tegnap feltettem egy kérdést kvízben végzetúr2-n, és bár már válaszoltak rá 22-en, mégis azt írja, hogy kiértékelés alatt áll, így a jutalmat se kaptam meg.

Be is másolnám:

Melyik országhoz tartozik Rodosz?

Görögország
Spanyolország
Finnország
Írország

A kérdésre eddig 20 jó és 2 rossz válasz érkezett.
Legutóbbi kérdésed kiértékelés alatt van, addig nem tudsz újabb kérdést feltenni!

A kérdésem nyilvánvaló: Mi történt, h még nem értékelték ki ennyi felelet után?

Köszönöm a választ,
Devan
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés - Világ 2.
400. hozzászólás - 2009.02.25. 14:11:13 (Válasz Devan #399 hozzászólására.)
Nem gyűlt össze megfelelő számú értékelés egy fajtából.

Még azt hozzátenném, hogy mindegy melyik világon teszed fel a kérdést, közös kupacban vannak.
A hozzászólást cirip módosította 2009.02.25. 14:11:50-kor
Pontszám: 2.33
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője