Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567
Szerző
Topic neve: Büntető - avagy -CSP ha nyerek a portyán
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Büntető - avagy -CSP ha nyerek a portyán
21. hozzászólás - 2009.11.29. 14:14:25 (Válasz Ricardo #19 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.11.29. 14:11:57
Zavar 20 karaktert világonként, meg teljesen hidegen hagy másik 20.000-ret. Természetesen egyre vészesebb a helyzet. Inkább azért vészes, mert ha a megfelelő 20 embert zavar valami, akkor biztosan meg kell változtatni, akkor is, ha a maradék 20.000 játékos nem akarja.


De a maradék 20.000-et az se zavarja, ha betesznek valami védelmet ellene Dutch. Abszolút érdektelen. Akkor meg miért ne akarjuk, hogy annak a 20 játékosnak növekedjen a játékélménye? Nekünk nem lesz rosszabb
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.91
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Büntető - avagy -CSP ha nyerek a portyán
22. hozzászólás - 2009.11.29. 14:14:52 (Válasz Ricardo #19 hozzászólására.)
A Büntető valószínűleg tényleg nem zavarja a játékosok túlnyomó részét, de az sem zavarná, ha nem lenne. Ez ellen a változtatás ellen tehát leginkább csak a rosszindulat szólhat a játékosok többsége részéről. No meg persze az az 1-2 ember, akinek van Büntetője.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 6.59
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Büntető - avagy -CSP ha nyerek a portyán
23. hozzászólás - 2009.11.29. 14:15:35 (Válasz Byzon #21 hozzászólására.)
Azzal nincs semmi bajom, ha betesznek egy Mortimer által emlegetett epikus tárgyat, ami miatt nem veszít csp-t a támadó. De a büntetőt ne vegyék ki.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.57
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Büntető - avagy -CSP ha nyerek a portyán
24. hozzászólás - 2009.11.29. 14:17:51 (Válasz Ricardo #23 hozzászólására.)
Tőlem ippen kivehetnék, bár egy okból nem javallanám: mindenki költött rá kincspontot, akinek csak van. Ergo valamennyit vissza kéne származtatni nekik, innentől meg aránytalan meló lenne az egész. Inkább védje le valami (városi épület vagy epic tárgy) a hatását a fenébe
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.36
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Büntető - avagy -CSP ha nyerek a portyán
25. hozzászólás - 2009.11.29. 14:19:17 (Válasz Prisma #22 hozzászólására.)
55-ös szintű vagyok, a combosabb ellenfeleim már nem igyekszenek támadni annyira a büntetőm miatt. számít a CSP a középmezőnyben is, de főleg lélektanilag, a legtöbb embernek idelent az elvadászott CSP számít, nem a CSP önmaga.

de szerintem fejlesztek mostmár szingulárist, úgy néz ki a top 100 játékosai "nagyszerűen" alakítgatják a játékot. egyik topicban sírnak a kristálygömb miatt, másikban "elősegítenék" a portyázást.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5.31
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Büntető - avagy -CSP ha nyerek a portyán
26. hozzászólás - 2009.11.29. 14:19:21
Dutch: miért ragaszkodsz ennyire a büntetőhöz, ha kapsz helyette egy _általad válaszott_ bármilyen epikus tárgyat a szintednek megfelelően?

Ez egy aukciós tétel is volt, ami több mint 500 dukátért kelt el!

Persze megértelek, mert így félsz, hogy akiket eddig ronggyá fosztottál, azok esetleg megtámadnak amikor csak érnek.

Nos... a kalózok élete nem csak játék és mese...
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 6.22
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Büntető - avagy -CSP ha nyerek a portyán
27. hozzászólás - 2009.11.29. 14:20:30
hát..inkább büntessék a büntetőt mint hogy kivegyék...legyen eggy büntető büntető ...
Time in a bottle
Pontszám: 3.44
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Büntető - avagy -CSP ha nyerek a portyán
28. hozzászólás - 2009.11.29. 14:21:41 (Válasz Byzon #24 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2009.11.29. 14:17:51
Tőlem ippen kivehetnék, bár egy okból nem javallanám: mindenki költött rá kincspontot, akinek csak van. Ergo valamennyit vissza kéne származtatni nekik, innentől meg aránytalan meló lenne az egész. Inkább védje le valami (városi épület vagy epic tárgy) a hatását a fenébe


Minden kommentelőt megkérném, hogy olvassák el a _teljes_ topic nyitó szöveget!

Nem szimplán megszüntetni szeretném a büntetőt, hanem egyben egy nagy táppal kompenzálni a veszteseket!
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 6.21
kedvelt tagSpiderFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Büntető - avagy -CSP ha nyerek a portyán
29. hozzászólás - 2009.11.29. 14:22:44 (Válasz Tyberius06 #13 hozzászólására.)
Idézet: Tyberius06 - 2009.11.29. 14:03:54
Cyron mikor fogjátok már fel, hogy nincs VF-ező pók!!!!


Nephila
Zsákmányolt lélekenergia: 15.361.612
visszafogott fejlődés: 50

Egyikünk nagyon nincs képben a játékot illetően.
A hozzászólást Spider módosította 2009.11.30. 10:50:35-kor
Pontszám: 5.07
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Büntető - avagy -CSP ha nyerek a portyán
30. hozzászólás - 2009.11.29. 14:23:03 (Válasz Cyron #26 hozzászólására.)
Mit jelent az a "szintednek megfelelően"?
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.55
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Büntető - avagy -CSP ha nyerek a portyán
31. hozzászólás - 2009.11.29. 14:23:33
írjuk össze azokat, akiket zavar, ha valakit nem támadhatnak a büntetője miatt. még régen sem hiszem, hogy nagy gondot jelentett a 100%-os vesztéssel. most meg főleg nem gáz az 50-es.
Pontszám: 4.22
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Büntető - avagy -CSP ha nyerek a portyán
32. hozzászólás - 2009.11.29. 14:23:45 (Válasz Cyron #28 hozzászólására.)
és mi az a nagy táp ami elriasztja a "TOPper" portyásokat? ....
Time in a bottle
Pontszám: 2.83
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Büntető - avagy -CSP ha nyerek a portyán
33. hozzászólás - 2009.11.29. 14:24:34 (Válasz Cyron #28 hozzászólására.)
Nekem ebben a szintednek megfelelően rész gázos... Lévén a szövi miatt ahol van (Sötét Ösvény) az én 60-as karim pl 80-as epic cuccal flangál... Akkor most mi van?
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.36
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Büntető - avagy -CSP ha nyerek a portyán
34. hozzászólás - 2009.11.29. 14:25:23 (Válasz Cyron #26 hozzászólására.)
Azért nem tartok inkább etikusnak, mert ha elkezdjük kivenni azokat a dolgokat, amik egyes karakterek taktikáját zavarják, akkor előbb-utóbb eljutunk oda, hogy kivesszük a portyázást.

Természetesen nem örülök neki, hogy ha 8 szinttel magasabb karakterek bontanak le, de ez mostanában már földanyával a nyakamban is megtörténik. A 60-as szettben van 1-2 igen finom tárgy, tehát szívesen lecserélem a nyakékemet, ha egy ilyen fejlesztés bejön, de akkor sem érzem etikusnak. Ezzel az erővel Endyr vagy Nasd is kérhetnék, hogy vegyék ki a lélekszívásos epikus tárgyakat, mert az az ő taktikájukat hátrányosan érinti.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.62
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Büntető - avagy -CSP ha nyerek a portyán
35. hozzászólás - 2009.11.29. 14:25:31
hiszti ...
Time in a bottle
Pontszám: 4.66
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Büntető - avagy -CSP ha nyerek a portyán
36. hozzászólás - 2009.11.29. 14:25:43 (Válasz Cyron #28 hozzászólására.)
Cyron, nekem az táp hogy a combosabb ellenfeleim nem lopkodják el a kiégett ősköveimet úgy mint korábban. a büntető visszatartott olyan embereket szokszor akik pikkpakk agyonvernek mágiás cuccban, 40-60-akat vernek az állataimra közelharcban körönként. őket érdekli az 1 CSP.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5.16
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Büntető - avagy -CSP ha nyerek a portyán
37. hozzászólás - 2009.11.29. 14:28:14
Cyron, nonszensz amit akarsz.

1. Sose fognak így kivenni egy tárgyat a játékból. Erre nem volt példa eddig, és biztos vagyok benne, hogy nem ez lesz az első. Az inspirátor sokkal inkább megérdemelné ezt.

2. Azt írod, hogy kompenzálásként "bármire elcserélheted". Ilyen se volt eddig még soha.

Maradjunk a realitások talaján. És az pedig annyi, hogy _kérhetsz_ egy olyan tárgyat, ami negálja a büntető hatását. Ezt meg is kell szerezned majd. Ez valós lehetőség. A felvetésed pedig finoman szólva is eltúlzott. Írom ezt úgy, hogy én is utálom a büntetőt.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.46
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Büntető - avagy -CSP ha nyerek a portyán
38. hozzászólás - 2009.11.29. 14:29:21 (Válasz Cyron #1 hozzászólására.)
Idézet: Cyron - 2009.11.29. 13:34:49
Ha már ilyen nagy reformálási hullám alakult ki, gondoltam én is feldobom azt a témát ami már a megjelenése óta böki a csőrömet, de mostanra tarthatatlan méreteket öltött.

Nevezetesen a Büntető / Földanya / Traumusz epikus tárgyak:
Védekezőként vesztes portya esetén a támadó 50% eséllyel elveszít 1 cselekvéspontot.

Javaslat: töröljük el végleg ezeket a tárgyakat, ne lehessen találni, és a kalandozóktól is törlődjenek.


Akkor ugyanígy töröljük a szkarabeuszt is, mert az is kvázi támadhatatlanságot ad.
Meg töröljük az aukciós bérletet is, mert minden aukción lehetővé teszi a legtáposabb tárgyak megvásárlását (meg akkor már azt is töröljük, amit ezek segítségével vett meg valaki).
Meg töröljük a lélekszívó tárgyakat, mert azzal annyi plusz LE bevételre tehetsz szert, amivel jóval erősebb leszel mint a körülötted levők, ezért sokkal nagyobb eséllyel fogsz nyerni. Ráadásul emiatt nullázzák a hordabónuszomat, ami amúgy is a leggyengébb.
Továbbá töröljük a KH-t, mert páran csak belőlük szereztek többmilliós LE.diff-et (lásd toplista), ami a karakterek 95%-ának nem áll rendelkezésére.

stb.
A hozzászólást Jeriko módosította 2009.11.29. 14:34:09-kor
Pontszám: 8.00
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Büntető - avagy -CSP ha nyerek a portyán
39. hozzászólás - 2009.11.29. 14:29:39
sztem úgy kéne megváltoztatni a játékot, hogy megtámadhassak mindenkit és mindig én nyerjek ....na meg minden nyert csata után kapjak 20 őskövet, 2pp-t meg 200000LE-t...oksa??? ...
Time in a bottle
Pontszám: 3.43
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Büntető - avagy -CSP ha nyerek a portyán
40. hozzászólás - 2009.11.29. 14:38:48
Oké, belátom hogy nem nekem kellett volna ezt a javaslatot feltennem, nem én vagyok a közösség kedvence.

A lényeg az, hogy elgondolkodtattam a társaságot, és ahogy nézem most már nélkülem is szépen elvitatkoztok a témán.
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 6.19
Oldal: 1234567
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!