Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
kedvencStreet05Férfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
61. hozzászólás - 2010.02.23. 23:11:43
Hát ez a magyar vagyok, az is maradok szerintem teljesen értelmetlen dolog. Egy ember attól még mert kiköltözik külföldre ugyanúgy maradhat magyar, hiszen ez igazából az embertől függ. Sem attól, hogy hol születtél, hogy hol élsz, milyen nyelvet beszélsz, hanem h minek érzed magadat. Én 17 éves vagyok, így önálló döntésjoggal az életem felett nem rendelkezem, de a család a későbbiekben (5-10 év) tervezi, hogy ki költözünk Ausztráliába. Személy szerint pártolom a gondolatot, és teljes mértékben egyetértek Miklós hsz-ének azon részével, amiben azt mondja, hogy a kitartó, szorgalmas ember aki jól bánik a pénzzel, az jól tud boldogulni külföldön. Több rokon, és sok barát él Ausztráliában, és a visszajelzések alapján az életviszonyok arányban kedvezőbbek az ittenieknél. És egyébként nem mindenki "menekülés" szempontjából költözik el, valaki egyszerűen csak máshol szeretne élni, valamiért máshoz húzza a szíve, és ha már nem is lehetetlen, akkor miért ne tenné meg?
Amerika pedig igen rossz példa. Azt tudjuk, hogy egy buta, elvetemült ország az, (bár annak sem minden része) éppen ezért azt felhozni, teljesen irreális. Rengeteg más hely van, ahol nem ölnek meg a terroristák, nem lőnek le az iskolában és nem önt el délután az óceán.
A repülőtől pedig éppen annyira kell félni, mint az autóvezetéstől. Százalékos arányban több a halálos autóbaleset
"Legyél a változás, amit látni akarsz a világban!"
Pontszám: 8.86
népszerűConstantinFérfi
Végzetúr mester
324 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
62. hozzászólás - 2010.02.24. 09:44:23
Valaki nem tudja hova lettek az indexről az OVB hekkes cikkek?
Vagy amiről nem beszélünk az nincs?
Pontozz le és biztos pityeregni fogok
..
*****
Pontszám: 8.83
népszerűtlenPéter9819Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
63. hozzászólás - 2010.09.12. 09:39:15
ez nagyon GAGYI és unalmas de a legjóbb szó benn a(z) exsztreém
grjgjsrsjhtajhoaitrhoélahbnjiléorzyvzarjgirajhTOIHJOITÍAJEIHIÍTIOHJÍPNTEJGOKJHMÍ OÉIJkyhjtrkáoijaythaythiatjyéotjoisjyihnjyijipátjhfgygnriigbjyihjitjiyjbitajhijh gklyjhtoihrtirihjtitjyrjihnjfyktbjiyhjkltjihituhathughistihygiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiitgijhtiahilyjdoijydklrhrjyoyjhltknjyihtjyhjyyyyyyyyyyyyyyyhtij yrkltjihjíihjieoíhjbireíjo,oéíiéohrjíodjiidírhijioioíierhiídiríiojríhiojgríklgrf lgrflgirfiolgríokgríegíokgríokgíoigríokgrígrígrijíihjrioiidhjtieíhjoiírjitíehiíj irjiyhjityjhoiyjh9845uz46uzghj58etogijbyjdholyjhilytjhloiyjhiljytlhjtriylhtjhlty jtlyhjoihyéohjyiéoéoyhjyiohéjtijyijhíioihréoahjoiétéohrhjioéhratjhéyiéésáyiashia jthjijsttlyhjtlijhyltjioéytoytirjuzéotrj
Pontszám: 3.62
kedvencScorpion666Férfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
64. hozzászólás - 2010.09.12. 14:06:02 (Válasz Péter9819 #63 hozzászólására.)
Remélem, hogy nem rólad fogják mintázni a jövő magyar emberét...
V2 - Sith Lord - Sötét Mágusok
Pontszám: 9.05
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
65. hozzászólás - 2011.02.16. 19:16:15 (Válasz Eliteninja #54 hozzászólására.)
A mayák ismerték az európai naptárt?Vagy hogy lett ez kiszámolva,nézöpont kérdése hányadik világvége amiröl már olvastam lehetne akár a 100. is......

Bár nagyon nem illik a topic témájához ez az egész.
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2011.02.17. 12:14:50-kor
Pontszám: 6.67
népszerűSlayermanFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
66. hozzászólás - 2012.03.14. 23:43:38
Nem olvastam végig az összes hozzászólást :S
Ezért bocsánat Miklós és azoktól is akik esetleg hasonlókat írtak :S

VÉLEMÉNYEM: Ha valaki elolvassa a ""CION BÖLCSEI "" Jegyzőkönyvet akkor sok mindenen el tud gondolkozni ami ott le van írva :S
Sajnos ez az írat nem egy olyan amit meg lehet kapni minden könyvesboltban , de azért hozzá lehet jutni ha az ember jó helyen keresi

Milyen lesz Magyarország 20 év múlva?

A könyv szerint 20 év múlva júdeai bábállam lesz MAGYARORSZÁG :S :S :S

Okok:20 év múlva a közel keleten nem lesz víz ,és mi az Európai vízgyűjtő területen kellős közepén lakunk :S

Népesség létszáma csökken és a betelepülök többsége nem a szűkebb határainkon túl élő magyarokból jön ki hanem az IZRAEL-böl vissza települő európai származású emberekből, és ezek nem mind magyar származásúak :S:S
De a magyar felső vezetés lefeküdt a "PÉNZ" hatalmának és eladja az országot a saját érdekei miatt :S :S :S
Slayerman
Pontszám: 7.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
67. hozzászólás - 2012.03.15. 07:38:04 (Válasz Slayerman #66 hozzászólására.)
Azt hiszem, nem egy ilyen antiszemita "szenny" lesz az alapja a világ jövőjének, pláne, hogy közel 100 éves és az agyhalottakra lehet kiváló hatással, akikbe bármit bele lehet sulykolni.
Pontszám: 7.51
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
68. hozzászólás - 2012.03.16. 11:12:19 (Válasz Craslorg #67 hozzászólására.)
Azt hiszem el lehet fogadni az ő álláspontját is, szerinted Cras bácsi mi utal az ellenkezőjére mármint, hogy nincs eladva az ország nekik ? S nem a világ jövője volt a kérdés csak Magyarországé. Nem bántásként, de kb. sejtem a hsz-eidből az álláspontod ebben a kérdés témakörben, s neked sajna lesz hely az ő világukban is. Túl rózsa színű vagy, s hangsúlyozom: nem reális.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 6.96
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
69. hozzászólás - 2012.03.17. 18:12:53 (Válasz Craslorg #67 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2012.03.15. 07:38:04
Azt hiszem, nem egy ilyen antiszemita "szenny" lesz az alapja a világ jövőjének, pláne, hogy közel 100 éves és az agyhalottakra lehet kiváló hatással, akikbe bármit bele lehet sulykolni.


Csak kár, hogy ez az "antiszemita szenny" 95%-ban megvalósult, csak körbe kell nézni. Talán csak a földalatti világkormány nem. Már több mint száz éves és nincs szükség arra hogy bizonyítani kelljen, hiszen közel minden szava igaz. Elvették a nemeseinket, a többség nyeli a szennyt a médiából, a politikai szócsaták piaci kofák szintjére süllyedtek...és sorolhatnám. Nem azok az agyhalottak akik gondolkozni mernek.
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.96
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
70. hozzászólás - 2012.03.17. 21:01:49
Én igazából ezt az egész tőzsdei és baknrendszert is valamilyen szinten ide sorolnám. Mármint a spekuláció és a konkrét haszonszerzés a semmiből kategóriába
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.86
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
71. hozzászólás - 2012.03.17. 23:52:29 (Válasz SuperEgo23 #68 hozzászólására.)
Nagyon távol vagy az októl, ami miatt én elutasítok ilyen könyveket. Az meg, hogy én egyébként hogyan látom akár pont ezt a témát, nem írtam sehol, így nem szükséges tippelésekbe bocsátkozni ezzel kapcsolatban.

Megjegyzem a hivatkozott írás ~100 éves. A hozzászólás alapján is akkor 20 évre datálták benne a kiragadott eseményt, gyakorlatilag 100 év után sem tűnik számomra igaznak.
Pontszám: 8.02
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
72. hozzászólás - 2012.03.18. 00:11:54 (Válasz Craslorg #71 hozzászólására.)
Sehol sincs 20 éves időintervallum feltüntetve a Jegyzőkönyvekben. Az állapot pedig mára nem csak hazánkra érvényes módon, sajnos megvalósult. Csak a vak nem látja.
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.92
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
73. hozzászólás - 2012.03.18. 20:29:23 (Válasz Isten Kardja #72 hozzászólására.)
Mint jeleztem, a hozzászólásra hivatkoztam:

Idézet: Slayerman - 2012.03.14. 23:43:38
Nem olvastam végig az összes hozzászólást :S
Ezért bocsánat Miklós és azoktól is akik esetleg hasonlókat írtak :S

VÉLEMÉNYEM: Ha valaki elolvassa a ""CION BÖLCSEI "" Jegyzőkönyvet akkor sok mindenen el tud gondolkozni ami ott le van írva :S
Sajnos ez az írat nem egy olyan amit meg lehet kapni minden könyvesboltban , de azért hozzá lehet jutni ha az ember jó helyen keresi

Milyen lesz Magyarország 20 év múlva?

A könyv szerint 20 év múlva júdeai bábállam lesz MAGYARORSZÁG :S :S :S

Okok:20 év múlva a közel keleten nem lesz víz ,és mi az Európai vízgyűjtő területen kellős közepén lakunk :S

Népesség létszáma csökken és a betelepülök többsége nem a szűkebb határainkon túl élő magyarokból jön ki hanem az IZRAEL-böl vissza települő európai származású emberekből, és ezek nem mind magyar származásúak :S:S
De a magyar felső vezetés lefeküdt a "PÉNZ" hatalmának és eladja az országot a saját érdekei miatt :S :S :S


100 évvel ezelőtti írásnál ez azt jelenti, hogy 80 évvel ezelőtti időre vonatkozott. Ami 1930-as évek, akkor pedig ez nem volt igaz.
Pontszám: 8.37
közkedveltBobi75Nő
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
74. hozzászólás - 2012.05.04. 15:42:53 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Látom megy a nagy okoskodás, hogy délelőtt 10:30kor sokan vásárolgatnak. Előfordulhat, hogy délutános vagy 4-műszakos folyamatosban dolgoznak. Amúgy azt nem értem, hogy ez egy játék, és a fórumon például mi keresnivalója van a hitelnek, a politikának? Amúgy ha valaki ennyire intelligens miért nem vezet politikai műsort? Elkezdtem játszani és vannak dolgok amik nem tudják a figyelmemet elkerülni. Eljutottam arra a szintre, hogy rendesen hányingerem van.
Pontszám: 6
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
75. hozzászólás - 2012.05.04. 17:51:14 (Válasz Bobi75 #74 hozzászólására.)
Hányinger? Klotyó vagy zacsi. Esetleg lavór. Ami szimpatikusabb. Ha nem érdekel a felső sor akkor ne nézd.
Pontszám: 9
közkedveltBobi75Nő
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
76. hozzászólás - 2012.05.04. 18:34:36 (Válasz Bpetya75 #75 hozzászólására.)
Inkább azt a vödröt választottam amiben a halom narancsot hoztam a helyi szupermarketből, nem volt időm elutazni mama kertjébe a pottyantóshoz. Szerintem meg gondolkodás nélkül ne kezdjünk semmilyen témába, mert mondjuk bal lábbal keltünk fel, nem tudunk mibe belekötni, esetleg nem tudjuk mással kitölteni a szabadidőt. 1: mivel ez egy játék gyerekek is idetévedhetnek és egy halom összehordott káoszban találja magát megtalál 1-2 ostobaságot és magáévá teszi, meg össze is zavarodik 2: ha felnőtt az illető, nézegeti a fórumot, érdekli a játék, aztán meglátja, hogy bank, hitel beleolvas mert kíváncsi, és az első mondattal már bibi van 3: a gyurcsányozás ( az én szívemnek sem ő a csücske , hogy enyhén fogalmazzak) megütötte azt az igénytelenségi szintet, ami nem tetszik a szememnek. Lehet lapozgatni az oldalak között. Talán kéne egy moderátor (nem nézek utána, hogy van-e mert nem érdekel annyira). Ha ennyire forró a vér, akkor lehet menni az utcára lázadozni. Mert tudtommal ez egy játék és a fórum ne legyen híd a szánalmas mocskolódáshoz nem kell gyerekeket ebbe belevonni és ha nekem tegyük fel munkahelyen problémám van azt meg is mondom helyben.Szerintem ne a fórum nyelje el azokat az indulatokat amiket a való életben kéne felszabadítani. Itt a nagy többségnek nincs vér a pucájában, de úgy osztja az észt mintha tudná a receptet a tökéletes társadalomhoz.
Pontszám: 6.25
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
77. hozzászólás - 2012.05.04. 18:42:36 (Válasz Bobi75 #76 hozzászólására.)
Idézet: Bobi75 - 2012.05.04. 18:34:36
Itt a nagy többségnek nincs vér a pucájában, de úgy osztja az észt mintha tudná a receptet a tökéletes társadalomhoz.


Te aztán megmondtad a frankót! Most akkor kussoljon mindenki?
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.68
közkedveltBobi75Nő
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
78. hozzászólás - 2012.05.04. 18:50:44 (Válasz Bobi75 #76 hozzászólására.)
Olvastam most több hozzászólást is, látom, hogy megy a mindenféle kisebbségek szidása 1000-el. Lefogadom a darwinizmus népszerű itt. Aminek az a lényege, ha országunk népét nézzük példának: nem vagyunk képesek ellenállni, nem is akarunk, gyávák vagyunk, hagyunk, tűrünk mindent. Érdemesek vagyunk a fennmaradásra? Ez pofonegyszerű, nem kell hozzá négy oldal.
Pontszám: 7.50
közkedveltBobi75Nő
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
79. hozzászólás - 2012.05.04. 18:52:26 (Válasz Alendaar #77 hozzászólására.)
Pontosan. De nem is kell lehet tovább fórumozgatni trágárkodni, mocskolódni, de ne is csodálkozzunnk azon, hogy ott tartunk ahol.
Pontszám: 6.67
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Milyen lesz Magyaroszág 20 év múlva?
80. hozzászólás - 2012.05.04. 21:34:31 (Válasz Bobi75 #76 hozzászólására.)
Hagyjuk ezt az álszent dumát. A kölykök nem innen fogják felszedni a téveszméiket. Másrészt, ha az a feszültség, ami a netes fórumokon megjelenik, a való életben csapódna le, akkor itt háború dúlna. Inkább a nyálverés menjen, mint a fizikai harc.

Igen, vannak a fórumon politikai témák is. Ez a mai Magyarországon egyet jelent a gyurcsányozással, orbánozással. Ismét csak azt tudom mondani, ha zavar, ne olvass bele. Megjegyzem, ennek a fórumnak a szintje szerintem magasan veri az átlag magyar fórumszintet. Sokkal többször van értelmes, vagy legalább kulturált vita, mint parttalan anyázás.
Pontszám: 9
Oldal: 123456
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője