Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LanMaffia

Dátum: 2009.05.24. 22:32:06
ja ez pont külső fórumra való amúgy hogy mennyien vagyunk aktívak ilyenkor
Dátum: 2009.05.24. 22:16:10
én nem is játszhatok micsoda diszkrimináció
Dátum: 2009.05.24. 12:34:59
vert már meg minket is nem egy szövetség. Taktikáztak, PPt vagy LÉt vesztettek, esetleg több tíz őskövet öltek bele. Lehet hogy két hétig fog tartani, de utána már tudják hogy képesek vagytok erre
Idézet: Kundi - 2009.05.24. 10:51:38

Másik:
Az ismételhető küldetések meg kegyetlenül el lettek szabva. Valami korlátozás alapból kellett volna, hogy X db különbözőt meg kell csinálni belőle, hogy azokat megint felvehesd. Valaki csak 1 re specializálódik irreális dukátmennyiséget szerez azokhoz képest akik, szint miatt még nem tudják csinálni az ismételhető küldetéseket. Aztán ki tudja mi lesz a kristálypont, lehet hogy az is irreális előre megint rosszul kalkulált különbségeket fog szülni (Egyébként valószínű eddigi tapasztalatok alapján.) .


Ez viszont teljesen igaz, a magas szintű karaktereknél nagy előny van így, hiszen több küldetést tudnak egymás után letenni, amiért már 30.000+ LÉ jön. Már hallottam nem egy koncepciót, az állatbefogás, idomítás, sajtolásra, és a többit még nem is mondtam, főleg hogy benn volt még a válaszolj X helyes válaszra küldetés is.
Kérdezem én, hogy ez nem jogosulatlan előny? Mivel másabb ez, mint amit én csinálok? A nagyok küldetésekre gyúrtak, ezzel az ismételhető küldetés dologgal élvezik is a gyümölcsét...
"Hat az semmikepp nem, de talan az nem lenne megvetendo otlet, ha a kulonfele jatekstilusok kozott nem mutatkozna _nagysagrendi_ elteres."

Erre a kijelentésre érkezett válaszom. Jóval többet időt és energiát ölök a játékba, amiért elvárom hogy jóval több eredményt tudjak felmutatni. Azt hiszem ez evidens.

a, elfogadható, és így is lesz, lehet ellene védekezni, én is azt teszem, meg kell tanulni játszani. Nem személyesen neked szól ez az üzenet, hanem mindenkire az egész VUn. Ott van a Travian, Ogame, meg a legtöbb netes játék... ott elképzelhetetlen lenne egy hasonló témájú "sírás"
b, ez viszont problémát jelent nekem is, támogatom azt hogy egy karaktertől ne lehessen olyan sokat vinni, de nem annak a kárára hogy én meg sokkal kevesebbet nyerjek. Az új szabály ellen is azért lázadozok mert nem véd senkit. Most ugyanúgy elhozok 50.000LÉt egy karaktertől és kész. Ha ez lenne korlátozva már jó lenne. De emellett maradjon meg a támadó jutalma amiért észrevette az áldozatot. Az hogy ezzel lehet csalni, meg hogy a nagyok mit tudnak csinálni... én meg tudok olyan scriptet írni ami végigver MINDENKIT aki kijön 15% alól, már csak egy olyan kéne mellé ami PPt ad... MINDKETTŐ CSALÁS.
c,... tudom hogy választani kellett, de reagáltam inkább mindkettőre, ne haragudj.
Dátum: 2009.05.24. 00:25:17
én 2 nap alatt aludtam 4 órát most pihenek egy kicsit, meg amúgy sincs PP

Dutch én biztos sörözni fogok, már csak az a kérdés hogy mennyit
Idézet: Kocos - 2009.05.23. 23:42:59


Hat az semmikepp nem, de talan az nem lenne megvetendo otlet, ha a kulonfele jatekstilusok kozott nem mutatkozna _nagysagrendi_ elteres.


az én játékstílusom sokkal nagyobb odafigyelést igényel mint egy vadász karakteré.

Vadász: SPM turbó, 1ÉP, 2 és fél óra vadászat, közben sajtolás. Amire figyelni kell: ne legyen nálam LÉ ha kijövök % alól.

Én (mert nem vallom magam póknak): spm turbó, vadászat sajtolás, 2 életital, kivégzés turbó, 15 perc szűkített figyelés, 3 ütés, 2 életital, 1 manaital, 2 ütés, 2 életital... minden ütés előtt szimuláció.

Tehát míg egy vadásznak csak jön a LÉ és kész, én költök kövekre és italokra is. Nem egy olyan hipphopp most már 180as kivégzésem van és ömlik a LÉ.
Dátum: 2009.05.23. 23:52:38
hacker-párti...

de mi már ez? IRL fenyegetés? Most komolyan idáig süllyedünk?
Dátum: 2009.05.23. 22:17:47
gratulálok!

az eredményhez és a szervezéshez is.
Dátum: 2009.05.23. 22:00:57
Idézet: YoghDemer - 2009.05.23. 19:09:59
Ajánlom magamat. Oliva


a szövetségtársam védelmében ezt magamra veszem.

4 szinttel vagyok alacsonyabb tőled és 174 tulajdonságponttal. A csatamezőn találkozunk.

Kicsit más:

Minél többet olvasom itt a HSZeket annál inkább kiderül hogy megint csak sírás van. De csak V1re vonatkozik ez a sírás mindig? V2 tele van farmolós szövetségekkel több száz nyert háborúval. Onnan még nem hallottam panaszt érdekes. Ott megszerveztük a Citadella egyezményt és rendesen működik. Senkinek nem jut eszébe citadellázni, inkább más megoldást választanak...

De miért mindig csak itt megy a sírás? Miért mindig csak itt van probléma a dolgokkal?
kimaxolt visszafogottal még jobb LÉ/TP arányt érhetsz el mint portyában. Én ma nyertem egy 85k-t, 45k-t, 20k-t, meg pár 3-5000, viszont a többi szinte 0. Vadászatnál 1100-1200 körül van az átlag 16 TP ért, a portyák 28-31TP...
Dátum: 2009.05.23. 21:05:21
persze persze....
Dátum: 2009.05.23. 21:01:10
na ne nagyzolj már itt
Dátum: 2009.05.23. 13:07:20
én annyit fűznék hozzá ehhez, hogy nem a rácstagok bújnak a rács mögé, hanem a többi szövetség a citadella mögé.
azért mert eddig "béke" volt odafenn és könnyű volt osztani a kicsiket hogy húzzanak egészséget meg figyeljenek oda. Most már persze a világ változtatásért kiállt.
Dátum: 2009.05.23. 06:53:44
ha mindenki így állna hozzá, most hiányozna 30 oldal a Felhasználási feltételek megsértése topicból, és nem lennének idétlen új szabályok.

vote
Dátum: 2009.05.22. 21:31:21
mindenki elmegy vadászni egyszer:)

egyébként most lehülyézted a fél Azúr-ELIT-TGY-Tyrant négyest
Dátum: 2009.05.22. 21:26:13
ugye nem lesz sértődés ha 60.000LÉt elhozok/kopf?
vote
ez még mindig nem normális magyarázat szerintem.

ha én megvádolnék valakit akkor valami atombiztos dolgot mondanék... pl. támadási lista másolva, portyalista másolva ilyesmi... nem csak beszélni a levegőbe