Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Blazek

Dátum: 2010.07.08. 19:03:31
a "sokan" az egy jól meghatározott adat. konkrétabbat sosem fogunk megtudni, én is érdeklődtem már egy régebbi probléma kapcsán, hogy mégis kapjunk már vmi százalékot, amire miklós mindig hivatkozik. adat nincs, csak őskőre...
Dátum: 2010.07.08. 17:56:09
5 óra elmúlt, már nem dolgozik...
Dátum: 2010.07.07. 16:30:16
már nem csak nyakig ér, már hullámzik is......
Dátum: 2010.07.07. 15:00:28
látszik hogy nem olvastad el a topicot, csak a Kócos által írt hsz-t. (beleírom még egyszer, úgy tűnik, így is kidobja a szűrő: KÓCOS!!!)

1. probléma: 3 karakter lett díjazva, holott legutóbb nem így volt.

ha legutóbb nem így van, akkor mivel új szabályt vezettek be, nyilván tájékoztatni kell a játékosokat. szartatok bele, utólag akarsz magyarázkodni (illetve pont hogy nem akarsz, mert hol érdekel ez téged?)

2. probléma: a szint verseny helyetti TP verseny.

1. Overlord 86
2. Bableves 86
3. Bűbájos Szeszil
4. Bullit 85
5. Mennydörgés 85
6. Ómen 85

nálam még mindig így áll a TOP lista. hogy ebből hogy lett bableves-overlord-ómen azt érteni értem, csak épp elfogadni nem tudom. a szintbeli verseny meghatározásánál ugye nem olvasni sehol a TP szerinti sorrendbe állítást, vagy legalábbis én nem találom (Cras majd jelzi, ha ő igen ). DZ válasza egyértelmű, ez tudatosan lett így kitalálva, csak éppen a top 10ből sztem 8an nem így gondolták (pl a győztes Overlord sem hiszi, hogy nem ő nyert). Megint csak olyan dolog, amiről senkit nem tájékoztattatok, csak önkényesen hoztatok egy döntést. Ez nekem 2 hónapnyi időmbe, és Xezer forintomba került. Ez kb olyan, mintha a legtöbb sebzés kategóriában mindenki rááldozna mindent a Taum növelésre, 2 hónapig mutatná a lista a sorrendet, majd a díjazáskor kiderülne, hogy bocs srácok, de nem a VARÁZSLAT sebzést díjazzuk, hanem a SEBZÉST, azaz kovácspistike rubin karakter nyert, és a smaragdok mehetnek a p...ba (már bocsánat).

V2-n teljes felszerelés vásárlásom volt terítéken, megtörtént, de egyik sem lett ősköves. V1-en törölni fogok stb. Tudnék mondani sztem pár olyan embert aki több karaktert is törölt az ilyen hozzáállásotok miatt. Semmi baj, ne kommunikáljátok le.

Nah és akkor a végére még egyszer, hogy biztosan kidobja a szűrő (bocs Kócos előre is): KÓCOS!!!!
Dátum: 2010.07.06. 17:04:18
ha jól sejtem, akkor ezzel le is zárult mindennemű vita, és reklamáció. köszönjük......

módosítás: lehet küldök egy levelet Kócosnak, amiben megkérem, írjon be a fórumba helyettem. akkor lehet hogy reagálni is fog rá valaki a kft részéről. az biztos, hogy részemről egy fillér nem fog befolyni a VU-ból a kasszába a továbbiakban.
Dátum: 2010.07.06. 16:09:24
Ómen01, 85. szint alja.
Dátum: 2010.07.06. 15:07:14
ahogy látom Kócosra van szűrőd Miklós, ez nagyon derék, de jó lenne, ha a többi hsz-t is elolvasnád, és arra is reagálnál.
Dátum: 2010.07.06. 12:25:02
pont jól fogalmaztad meg: 5 ember nem oszt, nem szoroz. ahogy azt már írta vki korábban, marad 5 ember, aki hőzöng még 2 napig, aztán lecsillapodik, és elfelejtődik az egész, minden megy tovább, miklóséknak egy ujjmozdulatot nem kell tenniük. a többi X ezer játékos meg szépen tömi tovább a zsebüket mindenféle gond nélkül. szomorú, de ez van. a hőzöngők meg annyit tudnak tenni, hogy törölnek karaktert/karaktereket, ahogy én is fogok pl bajnoki után... de ez felső hangon max 5-10 karakter, kit érdekel? marad elég...
Dátum: 2010.07.06. 11:36:10
a mostani rendszer valós képet ad? ezek szerint teljesen lutri volt az egész szint verseny. minden másik díjazásnál látni lehetett, hogy éppen aktuálisan ki hogy áll, csak a szint versenyben nem, hála a remek LGY-s relikviának pl. semelyik másik versenyfutás nem volt így elb...va (már bocsánat). továbbra is az én karakterem virít a 3. helyen a toplistán, Ómen pedig a 6.
Dátum: 2010.07.06. 10:30:45
úgy tűnik csak te vagy okos, mert neked egyértelmű volt. kár hogy ne tartottad meg magadnak a véleményed, mindannyian jobban jártunk volna.

én mint "hülye" szeretném akkor kérni (csak az egyértelműség okán), hogy a szinteken belül minden lista a TP alapján rendeződjön! köszönöm!
Dátum: 2010.07.06. 10:16:07
az lehet hogy elolvasni sikerült, de értelmezni nem nagyon...
Dátum: 2010.07.05. 20:16:40
két probléma van:

1: ha már "szint" díjazás, akkor 8 díjazott, mert holtversenynél ugye mindenki ugyanakkora szintre ért.
2: ha TP verseny van, akkor (kedves D.Z. és Miklós): ÍRJÁTOK KI HOGY TP VERSENY VAN!!!! nem szint, nem top lista, hanem TP VERSENY!!!!

sehol nem volt leírva, hogy mi alapján lesz meghatározva holtverseny esetén. lehet hogy nektek ez "tudatos", meg marha jól van mindkettőtök szerint, de szerintem ez egy hatalmas katyvasz, és megint elveszitek X játékos kedvét a játékotoktól. nem azért szívtam 2 hónapot, nem azért fizettem be X millió HUF-ot a zsebetekbe, hogy egy félretájékoztatás miatt dobjam a kukába az egészet. az emberek IDEJÉVEL, TÜRELMÉVEL ÉS PÉNZÉVEL játszotok. bezzeg ha a ti zsebetekről van szó, akkor egy centit sem előre.
ha a díjazásnál a sorrend a TP, akkor legyetek szívesek az összes világ minden szintjén a TP alapján sorrendbe állítani a karaktereket, és ne a TÖ alapján. jah, hogy nem látszik mindenkinek a TP-je? jah, hogy le kéne programozni? kellemetlen, állítólag a szintben a TP dönt és nem a TÖ...

a 8 díjazott, meg így a többi kategória: képzelje el a többi kategória győztes. teszem azt a legtöbb sebzés. küzd, még az utolsó pillanatban is erőlködik, megnyeri a kategóriát a lista szerint, majd csodálkozva látja, hogy nem szerepel a díjazottak között, mire ír egy levelet, amiben D.Z jó játékot kíván, majd elmondja, hogy jól van ez így (Miklós szerint is), a sebzésben az számít, amikor te támadtál, vagy éppen amikor nem láthatatlan voltál, és aki eddig mögötted volt 3 hellyel, most ő nyert helyetted. boldog lenne mindenki, nem?
Dátum: 2010.07.05. 18:32:21
és azt lehet tudni, hogy tudatosan ezt hol jelezték előre? valamint ha az előző V4en volt valahogy, az nem precedens értékű, megint utólag kell módosítani? elhiszem hogy miklósnak nincs baja ezzel, csak éppen nekem van pl azzal a rakat pénzzel, amit a V4re költöttem. szépen vágják maguk alatt a fát, az gyönyörűen látszik. vicc.
Dátum: 2010.07.05. 17:33:25
logikád most is kikezdhetetlen Craslorg...

valóban. a top listán továbbra is ott virít a nevem a dobogón... csak épp a díjazottaknál az említett lista 6. helyezettje díszeleg...
Dátum: 2010.07.05. 17:13:51
én nem tudom, hogyan volt a többi V4-en, de ez a TOP díjazás nonszensz. szerintem Ómen sem hitte el, hogy felkerült a dobogóra, és biztos vagyok benne, hogy az első 10 karakterből (hasra) 8 tuti a TÖ alapján gondolta a sorrendet. különben miért adta volna el a 4. mindenét, hogy TÖ-ben beérjen? Overlord is azt hitte, megnyerte a kategóriát. azért mindenki csak nem hülye. így lecsúszni a dobogóról nem éppen VU szimpátiát erősítő esemény...
(még akkor is ezt mondom, ha a TP-vel nyerés védhető, és értelemszerű, csak éppen sehol sem kommunikált, és a jelenlegi szintelosztás sem az alapján van egyik világon sem)
Dátum: 2010.07.05. 10:21:46
értelemszerűnek értelemszerű, de le van valahova írva, hogy a top lista eleje TP alapján lesz rangsorolva? mert ha a díjazásánál ez a sorrend, akkor jó lenne, ha az összes szint listája ez alapján lenne sorrendbe állítva, és nem TÖ alapján.
Dátum: 2010.07.04. 22:55:42
és akkor minden cucc lejárati ideje előtt, hirtelen mindenki elmenne két hétre nyaralni, és megkapná előre a dukátokat. ez sztem nem fog megvalósulni.
Dátum: 2010.07.04. 14:42:52
kilátások szerencsés esetben:


szintbeli lista utolsóhoz képest:

V1: -100 TÖ/ -90 SZÖ
V2: -200 TÖ/ -950 SZÖ
V3: +130 TÖ/ -50 SZÖ (1 karakter)

szintbeli átlaghoz képest:

V1: -284 TÖ/ -350 SZÖ
V2: -327 TÖ/ -795 SZÖ
V3: (mivel 1 karakter van a szinten, az előtte és mögötte levő 2-2 karaktert is beleszámoltam) -125 TÖ/ -229 SZÖ.

összegezve: boxzsák........
Dátum: 2010.06.27. 20:51:32
még mindig ugyanott tartunk:

varázsló: IQ+Taum+esetleg védekezés (de ez sem fontos)

közelharcos: támadás+erő+akkor fejlesszek állatokat, lépjenek sok szintet, és akkor majd talán tudok annyit sebezni, mint egy "varázsló".

még mindig többet kell fejlesztenie egy közelharcosnak, és még mindig nem látszik a létjogosultsága. a jelenlegi V4 remek példa erre. a varázslatkör eldönti a csatát.
Dátum: 2010.06.26. 14:37:13
V4-en megpróbáltam. vettem erő, meg támadás, meg miegymás cuccokat. a támadásom bőven az IQ fölé növeltem, az erőm egy kategóriával az IQ-m fölött volt. eredmény? elkeserítő. akiket eddig halomra vertem, most agyonvertek varázslattal. ha el is találtam őket (ritka alkalom), olyanokat sebeztem, mint erőfejlesztés előtt. visszaöltöztem IQ-Tauba, és elkezdtem újra tolni az IQ-t, láss csodát, visszabillenni látszik a mérleg. siralmas. de hát ezért már 2 éve panaszkodunk, tök feleslegesen. "a varázsló mindig az erősebb karakter..."

a másik: miért kell szerencsétlen állatokat szívatni? (szintén V4, hogy be lehessen lőni a kategóriát)
500as körönkénti sebződések. térkapuban, és kalandokban. oké, epikusra a végén már vastagbőr turbóval mentem (valóban, tolhattam volna 100ig, de megjegyzem, nincs rá felesleges LE-m, így is felhúztam ameddig tudtam). az ellenfélnek még csak szakértelem sem kell hozzá, minden nyamvadt varázslat lassan állatod sebez. valamelyik nap kaptam egy 9000es halálgömböt. még szerencse, hogy az állataim éppen morál gondok miatt nem voltak nálam.