Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rodriguez

Dátum: 2009.11.01. 18:36:35
Nézd, szerintem ennyi írói szabadság mindenkinek jár, a világot mi töltjük meg élettel. Én nagyon jól szórakoztam rajta, nem kell mindig vigyázállásban lélekenergiát szívni. Néha lehet kicsit nevetni is. Szerintem nagyon mókás kis kaland, a célját maximálisan elérte, szórakoztat.
Dátum: 2009.11.01. 14:47:15
Idézet: Miklós - 2009.11.01. 11:06:57
A kalandokat eddig még csak én értékeltem, én utasítottam el.


Akkor hajrá, mert vannak kockák, akik írnák a kalandokat, csak várnak az előző elfogadására
Dátum: 2009.11.01. 14:41:53
Megnéztem Mik ki nem derülnek, eddig ez nekem fel sem tünt
Amíket én írok, az majdnem ilyen, több momentum és utalás is van egy másik kalandban történtekre, de nem feltétele azok ismerete, csupán, a "á, ez volt abban a másikban" hatást váltja ki. Címben nem azonosak, csak ami az egyikben egy pletyka, egy másikban te magad vagy a főszereplő.
Dátum: 2009.11.01. 14:08:18
Ha megkapom megint berakom tényleg jó.
Dátum: 2009.11.01. 14:07:33
Az ellopott napló című kalandban, egy két fogalmazási hibát találtam:

"Mikor látod, hogy nem rosszindulatból vezetett félre, hanem elképesztően retteg attól, aki valóban felelős, hogy nincs szíved megölni, így ott hagyod a földön heverő nyöszörgő, összevert alakot, aki egy alig érthető 'engedjétek'-et nyög emberei felé, akik így nem állják utadat."

"Ellenfeled dühe halálossá válik, szeméből gonosz fény árad, termete megnő, az ifjúból démoni mágus válik, aki rád veti magát."


Lehet, hogy én vagyok a hibás, hogy elolvasom a kaladokat ?
Dátum: 2009.11.01. 12:23:02
Banki átutalás mennyibe kerül 350 db Őskő?
5000
625
2500
1250

Se ragozás, se aktualítás Szerintem lehet törölni.
Dátum: 2009.11.01. 09:57:52
Tökéletesen, végre indulhat a napom, iszok is egy kávét akkor, remélem az nem exploit, mert ugye így többet tudok itt lenni, de ha más is iszik, akkor meglesz a ballansz gondolom
Dátum: 2009.11.01. 09:47:09
Se exploit se ballansz? Tisztára hiányérzetem van
Idézet: Miklós - 2009.10.31. 23:23:20

Kiírni, hogy melyik kalandot ki írta. Hát ha ezt nem is tervezzük, azt meg fogjuk csinálni, hogy a kalandokat értékelni lehessen, és esetleg kiírunk egy toplistát, hogy mely kalandok kapták a legtöbb pontot, ill. mely játékosok. Ha a kaland mellé kiÍrjuk a szerzőt, akkor félő, hogy a játékosok nem a kalandot fogják pontozni, hanem a játékost.


A kalandokat értékelni szerintem mindenképpen jó ötlet, találtam már pár olyat ami igen szórakoztató volt, bár a "fog a lányt és fuss"-t még nem sikerült felülmúlnia senkinek

Alapvetően gondolná az ember, hogy vagyunk annyira inteligensek, hogy nem a szerző személyét értékeljük, hanem a kalandot, de talán úgy ki lehetne védeni, ha valaki először kapja meg a kalandot akkor értékelheti mondjuk 1-10ig, aztán jelenik meg neki, hogy ki írta. Nem tudom ez mennyire bonyolult megoldani.

Saját kép feltöltése a kalandhoz jó lenne, vagy esetleg ti bővítsétek a választékot, mert így hamar elfogyhatnak a képek variálási lehetőségei. Persze ez nem létszükséglet most, csak ötlet.
Akkor keresd meg, én nem olvastam ilyet, de szívesen gratulálnék neki, jókat nevettem a szövegeken.
Igen az nagyon jó lenne, és bárki írta a fogd a lányt és fuss-t, követeljük, hogy írjon még
Dátum: 2009.10.31. 14:47:57
gyakori kérdéses topicban ott van az okosság
Dátum: 2009.10.31. 13:15:16
Az új szakértelmeknek lehetne valami kis pluszt adni, mert csak a kalandok miatt nem hiszem, hogy lenne értelme fejleszteni őket, vagyis értelme lenne, csak nagyon drága, nekem is 8000 LE egy szint, esetleg létrehozni egy olyan új csoportot, ahonnan alapokról lehetne fejleszteni őket, és ott csak a kalandszakértelmek lennének, 10-15k LE-t inkább rászánnék, hogy növeljem 10 szinttel, mint, hogy most 1-2 szinttel. Vagy, ha adna valami olyan pluszt, ami a karakternek is jó valamilyen másik téren, akkor lehet nagyobb hajlandóság lenne az emberekben a fejlesztése iránt.

pl csapészleléssel más végzeturak csapdáit felfedezed és ellopod, vagy valami hasonló, ezek csak kósza ötletek.

A lényeg rossz látni, hogy vannak mások, akik a óriási költség miatt, kénytelenek kimaradni a kalandok megoldásának lehetőségéből, mert szerintem a játék legélvezetesebb része lett, ne legyen alternatíva nekik az, hogy akkor csak írhatják a kalandokat, mindenki szeretne játszani is...

Mondom ezt úgy, hogy nekem csak az erőpróbák amik elvisznek 30-50 kp-t, a többi pár pontból megvan.
Dátum: 2009.10.31. 13:04:29
Valóban van néhány olyan érték, ami nagyon el van szállva, ha kevés karakter van azonos szinten a tieddel. Szerintem ugyanazt az esélyt meg kellene adni a magas szintűeknek is, mint ami egy kicsit lejebb jár a tömegkariknak. Valamit kellene igazítani a számokon, ha vna rá mód.
Dátum: 2009.10.31. 12:20:16
Hétvégén van/lesz kalandelfogadás? Vay hétfőig várni kell?
Dátum: 2009.10.31. 01:49:37
Nem hiszem, hogy megmentésre szorulna, de kiváncsian várom
Esetleg egy számláló jó lenne, mint a kvíznél, hogy hányan oldották meg a kalandomat, így azt is lehetne látni, hogy eddig hány kalandot írtam.
Dátum: 2009.10.30. 11:10:40
Idézet: Maci - 2009.10.30. 00:10:30
A "Fogd a lányt és fuss"
kaland írójának gratulálok! Nagyon szórakoztató, jól megírt kaland, öröm volt részt venni benne

Még több ilyet!

üdv
maci


Hihetetlenül jól megírt és szórakoztató, nagy grat a szerzőnek, a legjobb amivel eddig találkoztam. Köszönjük.
Dátum: 2009.10.30. 09:11:20
Véletlen nem a kristálypontot nézed a kaland menüben? Csak azért, mert én is belefutottam ebbe, hogy összekevertem és kitört a pánik, hogy pár lélekgyémántom odalett, de aztán a kufárnál már megtaláltam