Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123
Szerző
Topic neve: Miért utasították el a kalandomat?
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Miért utasították el a kalandomat?
1. hozzászólás - 2009.10.29. 21:54:32
Ha bármilyen problémád, panaszod van azzal kapcsolatban, hogy a kalandodat elutasították, nem fogadták el, itt írhatsz erről.
Pontszám: 5
népszerűGina123Nő
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Miért utasították el a kalandomat?
2. hozzászólás - 2009.10.30. 14:26:05
Azzal nincs problémám, hogy elutasították a kalandot - nem kell mindenkinek kalandot írnia -, de azzal igen, hogy így odavesztek a kristálypontok és nem kapok érte semmit. /Sok ilyen visszautasított történet és csak úgy veszi a jónép az ősköveket /
Pontszám: 5
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Miért utasították el a kalandomat?
3. hozzászólás - 2009.10.30. 20:00:35
Beküldem a kalandot amit írtam,de visszakaptam hogy javítsam ki a hibákat benne.sajnos nem tudok lépkedni a feladatok között,legalábbis még nem jöttem rá hogyan kell.így csak az elejét és a végét tudom kijavítani.
help pls
A hozzászólást Paulkaresz módosította 2009.10.30. 20:01:03-kor
Pontszám: 6.11
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Miért utasították el a kalandomat?
4. hozzászólás - 2009.10.30. 21:25:27
nálam a hiba.firefox alatt bejön az egész kaland amit írtam
Pontszám: 6.11
fórumozóIhateangelFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Miért utasították el a kalandomat?
5. hozzászólás - 2009.10.31. 16:32:39
Ma, 15:46 Beküldött kalandodat az adminisztrátorok elutasították. Indok: Nem jó a történet

És mi is nem jó benne??

Ez kb olyan mint a süket tanár és a diák, a diák ötösre felel, a mire a tanár aki nem látja a diák száját.
Ülj le fiam ez egyes. Indok nincs.
Ez s kisebb baj , a nagyobb mindez 20 kristálypontba került ami meg Őskőbe meg portyapontba, és elbuktam, hogy mi miatt a mai napid nem tudom.

Így ez volt az első és az utolsó Kaland írásom.
Soha többet igérem!!!!!!!!
Pontszám: 3.38
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Miért utasították el a kalandomat?
6. hozzászólás - 2009.10.31. 16:41:46 (Válasz Ihateangel #5 hozzászólására.)
esetleg írd ide be, és megnézzük..
Pontszám: 8.06
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Miért utasították el a kalandomat?
7. hozzászólás - 2009.11.01. 11:06:57
Ahogy Maci mondja, írd le ide a kalandodat, a fórumozók majd ízekre szedik... A kalandokat eddig még csak én értékeltem, én utasítottam el. Ha nem kaptál lehetőséget a javításra, hanem simán visszadobtam, akkor a kaland valószínűleg a "bemész a barlangba. szörny jön. győztél!" sémát követte. Ld. még ugyanez a fórum, a kaland értékelés szempontjai topic.
Pontszám: 9.17
fórumozóVidámhalál
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Miért utasították el a kalandomat?
8. hozzászólás - 2009.11.01. 14:18:15 (Válasz Ihateangel #5 hozzászólására.)
Idézet: Ihateangel - 2009.10.31. 16:32:39
Ma, 15:46 Beküldött kalandodat az adminisztrátorok elutasították. Indok: Nem jó a történet

És mi is nem jó benne??

Ez kb olyan mint a süket tanár és a diák, a diák ötösre felel, a mire a tanár aki nem látja a diák száját.
Ülj le fiam ez egyes. Indok nincs.
Ez s kisebb baj , a nagyobb mindez 20 kristálypontba került ami meg Őskőbe meg portyapontba, és elbuktam, hogy mi miatt a mai napid nem tudom.

Így ez volt az első és az utolsó Kaland írásom.
Soha többet igérem!!!!!!!!


Nem kell ide bemásolnod, mindenkinek az lesz a jó, ha nem szeged meg az igéretedet!
Pontszám: 7.73
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Miért utasították el a kalandomat?
9. hozzászólás - 2009.11.01. 14:47:15 (Válasz Miklós #7 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.11.01. 11:06:57
A kalandokat eddig még csak én értékeltem, én utasítottam el.


Akkor hajrá, mert vannak kockák, akik írnák a kalandokat, csak várnak az előző elfogadására
Pontszám: 5.39
irritálóNirvanaFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Miért utasították el a kalandomat?
10. hozzászólás - 2009.11.01. 19:13:31
Üdv! Nekem is elutasították a kalandomat, de azért mert elbénáztam és csak ilyen gépelgetést küldtem el, mert az amit irtam kalandot nem akarta elküldeni és nem olvastam el miért nem engedi, erre megakartam lesni azzal h csak beirogatok vmit és azt meg elküldte , így most nem tudok új kalandot küldeni pedig irtam egy nagyon állatot .

A kérdésem az lenne h most akkor soha többet nemtok kalandot készíteni , vagy csak ideiglenes ?
Pontszám: 5.25
fórumozóVidámhalál
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Miért utasították el a kalandomat?
11. hozzászólás - 2009.11.01. 22:12:02 (Válasz Nirvana #10 hozzászólására.)
Olvas, értelmez, újrapróbál, ha akkor sem sikerül, akkor jelzi a megfelelő helyen.
Nálad homokszem került a gépezetbe, ez van. Ha szerencsénk van, végleges tiltást kaptál miatta.
Amúgy már most tele van 1) szeméttel 2) helyesírási hibákkal a Kaland modul.
Jó volt ezt is ránk bízni, ugyanúgy, mint a kvízeket...
Pontszám: 7.05
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Miért utasították el a kalandomat?
12. hozzászólás - 2009.11.01. 22:19:49 (Válasz Vidámhalál #11 hozzászólására.)
Nyugi van, Vidám mester, lesz itt még nagytakarítás,ha majd nem csak Miki selejtez. Egy embernek tényleg sok meló lehet mindent végigolvasni, ehhez csapat kéne. És szerencsére nem minden kaland Xar,csak akad pár ember,aki még nem fogta fel,hogy értelmetlen,ha írni próbál...
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6.63
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Miért utasították el a kalandomat?
13. hozzászólás - 2009.11.01. 22:40:16
Így van, a kalandírás igenis a nép kezében kell hogy legyen, rengeteg jó tartalmat generálnak a játékosok. Persze vannak hibák, de amint Miklós úgy érzi, hogy átadhatja a stafétabotot egy lelkes -szintén játékosokból álló- válogató/javító csapatnak, ez a probléma is megoldódik:)
Zoidberg - v1
Pontszám: 7.81
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Miért utasították el a kalandomat?
14. hozzászólás - 2009.11.02. 23:57:37
Akitől olyan kaland jön, hogy
ejekwefkje
kgklllkflklf
ffgkgfkll
az rögtön végleges tiltással nyit, sorry... Ha mégis sikerült normális kalandot írni, küldd el a szöveget az info kukac vegzetur pont hu -ra és ha tényleg jó lehet hogy visszaadjuk a kalandírás lehetőségét.

Amint látjátok a kaland értékelést elég jól győztem max. 1 napon belül mindenkié ki volt értékelve. Egyébként van már segítségem is.
Pontszám: 8.13
népszerűKis MackóFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Miért utasították el a kalandomat?
15. hozzászólás - 2009.11.02. 23:59:12 (Válasz Miklós #14 hozzászólására.)
pont volt valaki valamelyik fórumban valamikor, aki pont így próbálta ki, hogy működik e a kalandtervezés funkció..
Pontszám: 7.26
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Miért utasították el a kalandomat?
16. hozzászólás - 2009.11.03. 00:11:15 (Válasz Kis Mackó #15 hozzászólására.)
igen, itt, 5 hsz-el feljebb
Pontszám: 7.56
fórumozóGramorFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Miért utasították el a kalandomat?
17. hozzászólás - 2009.11.04. 06:57:26
Szóval.Nekem az a problémám hogy el lett utasítva a kalandom.Illetve nem is ez a problémám,hanem az hogy hogy lehet kijavítani?Mert visszakaptam kijavításra(nem raktam a vesszők és pontok után szóközt)és nem tudom hogyan léphetek a kalandhoz hogy újraírjam.
Pontszám: 4.15
kedvelt tagAshran83Férfi
Végzetúr
58 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Miért utasították el a kalandomat?
18. hozzászólás - 2009.11.05. 15:29:55
Elutatasítottátok a kalandomat az alábbi indokkal:

Ma, 14:58 Beküldött kalandodat az adminisztrátorok elutasították. Indok: Nem jó a történet
A kalandnak nincs vége, és nem magyarázod meg, honnan szerzed a lélekgyémántot a végén.

A kaland címe: Lainor küldetései I. – A találkozás

Ebből egyedül a lélekgyémántos résszel tudok valamennyire egyetérteni, bár konkrétan egyetlen kalandom végén se írtam le eddig, hogy igen így és így jutottál hozzá a lélekgyémánthoz, mégis el lettek fogadva.
Az hogy nincs vége, ezzel azért nem értek egyet, mert az írón múlik szerintem, hogy milyen eseménnyel zár egy fejezetet, márpedig itt a címből kiderül, hogy több részből áll. Kvázi amit én végének írtam, az tényleg lezárás, mert az adott célt elérte a kaland végére, az már más téma, hogy innen még folytatódik tovább a kalandja, de ott már más a cél.

Ehhez lenne akkor annyi kérdésem, hogy történet szerint muszáj a végén megkapnom a lélekgyémántot, vagy közben is megkaphatom, ettől függetlenül még a próbák lemehetnek. Arra gondoltam, hogy a szöveget átalakítom úgy, hogy jelen kaland története szerint megbízást kap a végzetúr, amiért kvázi kap valamennyi lélekgyémántot előlegként, és ígérik neki, hogy amint teljesiti az egész küldetést, akkor megkapja a többit is. Ez persze jelen esetben több részen át tartana, de a második, harmadik- akárhanyadik részekbe bele tudom venni, hogy menet közben talál lélekgyémántot.
Gondolok itt pl arra, hogy bemegy ajtókon, hatástalanít csapdákat, aztán talál egy ládát benne x gyémánttal, aztán, amikor menne tovább még megtámadják vagy háromszor, szóval megszerezte már a kincset, de még mindig folytatódik a kalandja, mert van dolga...
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Tyberius06 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 5.85
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Miért utasították el a kalandomat?
19. hozzászólás - 2009.11.05. 15:36:17 (Válasz Ashran83 #18 hozzászólására.)
kozben is megkaphatod (tapasztalat), de a vegen utalj ra legalabb 1 mondattal, hogy lelekgyemantot szerzett a hos
Pontszám: 7.56
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Miért utasították el a kalandomat?
20. hozzászólás - 2009.11.05. 15:46:06 (Válasz Ashran83 #18 hozzászólására.)
A történet pontos ismerete nélkül,a leírtak alapján az a baj, és azért kaptad vissza, mert egy regényt írsz, melynek fejezetei szorosan összefüggenek. Ez pedig nem jó, mert az egyes részek nem önálló egészek, ahogy Miklós is írta, nincs vége a történetnek, arra viszont semmi garancia nincs, hogy minden játékos minden kalandot megkap.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.93
Oldal: 123
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője