Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rodriguez

Dátum: 2012.11.18. 01:20:57
Idézet: Büyük - 2012.11.17. 18:52:11
Idézet: Miklós - 2012.11.16. 22:46:18
Akik V3-on jelentős mennyiségű +LE-t tettek bele a Landragórba, írják meg az ügyfélszolgálaton keresztül, hogy mennyi tulajdonságnövekedéstől estek el így (természetesen mi is át fogjuk számolni, a betöltött +LE és +3% ultraspec alapján), és kérik-e, hogy jóváírjuk ezt nekik 1 ultraspec esszencia vagy 10 hűségszilánk árán.


Ez most valami vicc?
Először is minek kéne mindenkinek egyenként írnia nektek?Nem lenne egyszerűbb a jutalmakat újraszámoljátok és jóváírni mindenkinek?Ez minden játékost egyformán érint v3-on,nem csak azokat akik rommá panaszkodják magukat a fórumon.Töltéstől függetlenül mindenkinek jól jön az a plussz 1,5% bónusz lé.Max aki kevesebbet töltött annak ez kiesett lé kevesebb mint aki többet töltött.

Másodszor mi az,hogy én számoljam ki mennyit buktam és mennyi kárpótlást szeretnék?
Ti látjátok pontosan mennyi volt a töltés.Most komolyan azt várjátok,hogy ezt most mi a kisujjunkból szopjuk ki és mindenféle emberkék által szerkesztett,többé kevésbé pontos táblázatokkal bizonyítsuk?
Ami ti utána leellenőriztek?
Akkor meg mi minek szenvedjünk vele?
Szenvedjetek vele ti ha már nekiálltok megint utólag módosítgatni a dolgokat,pár ember sírása miatt!

Nem csak ők töltöttek sok lét az eventbe voltak még rajtuk kívül jó páran,csak a nagy részük nem állt neki panaszkodni az event után,mert az eventet nem azért csináltuk,hogy 30% extrabónuszt kapjunk a betett lélekenergiánkra mintha ez egy bank lenne és ennyi lenne a kamat.
Viszont az már nem járja,hogy az egyenlőek között legyenek egyenlőbbek így a kompenzációra gondolom ez esetben mindenki igényt tartana.

Viszont ha az jobb nektek akkor majd írok az ügyfélszolgálatra,hogy írjátok jóvá a kiesett 15 milla lémet.Ja,hogy ez szerintetek sok?Ez van, majd számoljátok ki mennyit és hol tévedtem.Nekem ennyi jött ki mert gyenge voltam matekból.


Remélem a szövetségemből senki nem olvassa majd ezt (ártana a rossz híremnek): Maximálisan egyetértek veled!

Én is csak pislogtam, hogy nekünk kell írni a ügyfélszolgának, meg számolgatni, meg stb. Ha kompenzáció akkor sztem járjon mindenkinek és automatikusan, vagy senkinek se, semmi.
Idézet: Kocos - 2012.11.09. 13:43:22

Riszpekt. Kevés embr képes belátni a hibáit. Én se.


Jó, hogy írod, akkor nem várok tovább
Idézet: Arvion - 2012.11.08. 23:35:16


Ezután online VU chaten a következő történt:
http://kepfeltoltes.hu/121030/VU_chat_01_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/121030/VU_chat_02_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
egyszerűen kidobott....
2. próbálkozás:
http://kepfeltoltes.hu/121030/VU_chat_03_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/121030/VU_chat_04_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/121030/VU_chat_05_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Hát ez egyszerűen zseniális Főleg az a kép, amin az van, hogy a véleményed fontos számukra és értékeld Esélyes, hogy a legrosszabbra szavaztál, kíváncsi lennék, hogy követik e, az európai példát, és megkeresnek e, hogy mi volt a problémád, és megpróbálnak segíteni... stb., ahogy ez más országban szokott történni persze ez a kérdés költői volt, egyszerűen iszonyat jól szórakoztam az ügyfélszolgálati megnyilvánuláson, ritka mókás volt. Akár a kontraszt egy 5 csillagos Hilton és egy közös használatú fürdős hostel recepciója között.
Idézet: Kocos - 2012.11.08. 16:35:32
Kis ontopik:
Nagy gratula a játék első 200. szintű karijának.


Gondolom nem nyalsz be tövig, ha nem a ti szövetségetekben van
Dátum: 2012.11.07. 14:17:00
Idézet: Ariel - 2012.11.07. 13:58:33


Ha pedig bevezetitek az új nerfet, akkor vagy lecsökkentjük harmadára a mostani tempónkat,


Javíts ki, ha tévedek, de pont ez az egyik fő cél, mivel gondot okoz nekik a gyors tempotok, épp csak visszaér a nyaralásból és már megint epik kincseket kell fejleszteni, kinek hiányzik ez? Hagyjátok már a fejlesztőket nyugodtan ülni és nem csinálni semmit Az lesz a fejlesztés, hogy lassuljon a top és ne kelljen fejleszteni Egyszerűen zseniális
Dátum: 2012.11.07. 01:59:26
Nem szavazok, mert nincs olyan lehetőség, amivel egyetértenék.

Elsőre (másodikra is) nekem is úgy tűnik, hogy Birkának kell ez a nerf, ahogy elnézem, az egyetlen aki támogatja.

Megjegyezném, engem úgy tudom nem érintene a dolog, de akkor se értek egyet, hogy amit én jelentős erőfeszítés árán kiverek egy epikből egy kisebb karakternek, az most ne tudja használni és itt most nem a 200/100as részről beszélek, hanem egy kb 60/120-as témáról.

A lényeg, hogy ha ezt bevezetitek, akkor köszönöm szépen a megspórolt pénzt a jövőben, hogy nem kell többet fizetnem, a maradék x ezer kövemből meg majd rá állok arra, hogy több építésem legyen mint Morze-nak, vagy valami hasonló rabszolga melót csinálok.

Valamint itt tennék egy megjegyzést arra is, hogy már bőven 300 AF pontom van felesbe, mert nincs mire költeni, ahelyett, hogy játékélményt csinálnátok, inkább csak elveszitek az emberek kedvét. Tényleg, ha jön a karácsony és kell a pénz, nyomjatok be valamit, pl X Y adócetlije : 500 öskő, ha nincs a birtokodban akkor nem tudsz belépni - és akkor mindenki megveszi, ti elmentek nyaralni, mi meg játszahatunk boldogan.
Dátum: 2012.10.20. 13:00:05
Idézet: Quellon - 2012.10.20. 09:10:20
Egyébként 50 kőért bárki azonnal és véglegesen a Bolygó Urává válhat


Nem rossz ötlet
Dátum: 2012.09.23. 19:41:41
Ja, de csak 15ot az kb egy 12 napra elég, gondoltam ebben az évben már nem kell látnom a szamlalot a vadaszatnal kényelmes ám egy kattintasra 50et vadászni
Dátum: 2012.09.23. 19:33:23
GKét kérdésem lenne. Most nem lehet majd kőért is megvenni a cuccokat?
A vadaszzsakmany igencsak megkönnyítette egy hónapig az életem, most is vennék párat, a másik pedig volt az is ami levédete az őskoveket a lopastol, olyan nem jár most?
Dátum: 2012.09.04. 13:40:28
Adjon inkább sorsjegyet, az sokkal jobb, mondjuk 5 db-ot. Így szerintem az embereknek is több kedve lesz kisütni a kutat, amúgy is dől az AFP a játékban, minek még több, én már egy jó ideje el se tudom költeni, mert nincs mire.
Dátum: 2012.06.08. 21:13:27
Mi az a szlovák farmvédelem?
Texex!

Teljesen egyszerű, egy olyan kis progit használnak, amibe beírod a karakterszámot, és hogy hány mp-ként támadjon, aztán mikor sikeresen betámad a progi, pityeg egyet, megnézed mi történt, és lám, raboltál nagyot, nem kell ülni a gép előtt, csak beállítod és kész, lehet filmet nézni meg ilyesmi.

Persze akik ezt használják, azok a legnagyobb álszentek, és verik magukat a fórumon, hogy igen, tessék engem kivizsgálni, mert nagyon jól tudják, hogy ez a kattintatós mese megállja a helyét. Anno jókat nevettem, azon a V1-es top rabló karakteren, aki mindig itt a fórumon verte magát, hogy ő ott ül és nyomkodja a gépet, ő a becsületes játék mintaképe, és hogy nem kell hozzá más csak türelem és gyors internet. Vicces volt, hogy miközben együtt söröztem egy ilyen "türelmes kattintgatós emberkével", hazaérve láttam, hogy lerabolta az egyik szövitársamat, miközben velem volt, és nem láttam a kezében számítógépet, vagy ilyet, csak söröskorsót

El kell fogadnod ezt, ők nagy mellénnyel verik itt magukat, te pedig semmit nem tudsz tenni, mert nem tudod bebizonyítani. Hidd el, én egyszer megpróbáltam, és nem sikerült. Költsd el a lét, az a tuti, vagy állj át te is erre a játékra, kevesebb stressz, több szabadidő, több LE.
Dátum: 2012.03.23. 23:21:23
Idézet: Rolikam - 2012.03.23. 21:38:23
Á már mégt egy Kod-os akit megsértettem.Vagytok még egy páran gondolom csak gyalázzatok .De az igazség fáj ez van.
Ti csak egy példa voltatok de ugy látom darázsfészekbe nyultam.
Lényeg az let volna,hogy igenis bannoljuk a scriptelőket.


Segítek neked, hátha felfogod, te egy ritka nagy fasz vagy, még mindig. Nem, nem vagyok KoD-os, bár ezt nem tudom, hogy most sértésnek szántad e. Kedves Dénes (látod, tájékozottabb vagyok, mint te), a továbbiakban biztosan nem fecsérlek rád több időt, mert egyszerűen nem érsz ennyit se. Ez a mindenki csaló, akinek erősebb a karaktere mint a tied, az év mondata volt, az annyira hülye, hogy nem érdemes bántani kategória győztese vagy. Nem az igazság fáj, hanem az, hogy személyeskedsz, közben pedig azt se tudod miről van szó, mi történik körülötted. Egy vicc vagy, egy jelenség, aki nélkül kicsit kevesebb lenne a VU. Köszönjük, hogy vagy, és szórakoztattál minket. További sikeres és jó játékot neked, és ha ráérsz, nyisd ki a szemed!
Dátum: 2012.03.23. 21:07:12
Hát te egy ritka nagy fasz vagy. Ha jól emlékszem úgy sikerült a leggyengébb karaktert összehoznod, hogy a döntetlenezőket ütötted, majd a legtöbb szöviben sport lett téged leverni. Nem béna vagy, biztos sok dolgot jól csinálsz, de ha egy fehér ember bemegy Harlembe nyakában egy utálom a feketéket táblával, az esetek 99.9999%-ban azt mondanám, hogy ez egy fasz, ne csodálkozzon azon amit kapni fog. És te ugye nem vagy Bruce Willis ezt már tudjuk, anyukád se az eszedért szeret, hanem mert ezt dobta a gép.
Dátum: 2011.12.28. 22:05:45
Ha jól emlékszem van valami olyan törvény is, hogy 20.000 Ft alatt csak szabálysértés, ezért lopnak ez az összeg alatt a norvég réti négerek, kapnak érte egy ejnye bejnyét és mehetnek is útjukra.
Dátum: 2011.12.27. 22:37:30
Dátum: 2011.12.21. 19:46:12
Idézet: WillChi - 2011.12.21. 05:47:24
Idézet: Rodriguez - 2011.12.20. 22:20:59
Csak nekem nem volt egyértelmű az ajándékozásnál, hogy csak a relikviát adom oda a másiknak? Én a 350 őskövet is ajándékba szántam, az meg nálam maradt


Simán az ajándékozott accountjára kellett volna befizetni a kavicsokat.


Paypallal fizettem, azt gondoltam a kavics is oda megy.

Tseby, ahhoz szövetséget kellene váltanod
Dátum: 2011.12.20. 22:20:59
Csak nekem nem volt egyértelmű az ajándékozásnál, hogy csak a relikviát adom oda a másiknak? Én a 350 őskövet is ajándékba szántam, az meg nálam maradt
Dátum: 2011.12.16. 02:50:04
Idézet: Prisma - 2011.12.15. 08:11:56
Idézet: Rodriguez - 2011.12.15. 05:13:05

Saját magadat járatod le, a hindu jelképen felül, a Swastika egy nagyon szép női név is a hindu vallású országok népeinél.

Magyarországon tiltott önkényuralmi jelkép.
Egyébként teljesen hiteltelen ezt a közhelyes védekezést hangoztatni.


A jel biztosan, a hindu jelkép pedig másképp nézz ki, ha jól emlékszem a forgásirány is ellentétes. A lányomat ha megszületik Swastikának fogom hívni, akkor őt is le fogod nácizni? Még szerencse, hogy nagy valószínűséggel nem abban az országban kell majd felnőnie. Egy nagyon kedves barátomnak is ez a neve, mégse jutott eszembe soha lenácizni. Pláne, hogy olyan messze áll tőle ez az egész, mint tőled az, hogy idegen kultúrákat ismerj meg.
Dátum: 2011.12.16. 02:42:42
Én nem látom, hol írhatnám, hogy melyik karakternek akarom a követ venni. Paypallal fizetnék. Én vagyok béna? Vagy mi van?