Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Scriptelők automatikus bannolása
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
181. hozzászólás - 2012.03.23. 23:00:07 (Válasz Bpetya75 #178 hozzászólására.)
Félre értettél. Nem azt írtam, hogy ezen scriptek megszüntetése a rossz, hanem azt hogy ha eddig nem járt érte bann, akkor most ne az legyen, hogy nah holnaptól végleges bann jár ezért.

(Lehet meglepődnénk, hogy mennyi ember kapna bannt hogyha pl az idomítós/ispotály script egyik pillanatról a másikra figyelmeztetés nélkül büntetve lenne, és itt jön be amit fentebb írtam)
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 7.87
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
182. hozzászólás - 2012.03.23. 23:03:57 (Válasz Helion1988 #181 hozzászólására.)
Ennél sokkal árnyaltabban használhatatlanná lehet tenni mind a 2 scriptet

2 dolog:
-megy a sárdobálás, DE ki mondta hogy ne legyenek bannolva a szervert lassítók???
-mi értelme olyat lekódolni fejlesztések helyett amit már valaki megcsinált? Sokkal fontosabb helyette játékélményt, fejlesztéseket berakni!
Pontszám: 8.15
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
183. hozzászólás - 2012.03.23. 23:05:10 (Válasz Quellon #180 hozzászólására.)
A reklámokat is elfogadtad amikor regisztráltál és ezek is a játék tulajának a bevételi forrásai.

"A játékot igénybevevő felhasználó elfogadja, hogy a játékban reklámanyagok jelennek meg."

Nem köpködök senkit, nem a stílusom. Lehet javaslatokat tenni de minden amit sciptekkel csináltok az tilos.
El kellett volna olvasni a játék szabályzatot és a jogi nyilatkozatot rendesen amikor beregisztráltatok.
Mindez ott szerepel. A topic arról szól hogy nem egyböl lesznek az ilyenek bannolva hanem elöször figyelmezteve lesznek.

Szerintem teljesen korrekt Miklósék részéröl hogy nem egyböl zárolják az ilyen karaktereket.
Lesz idötök átállni a rendes játékra és megvenni 50 kavicsért a kényelmi funkciókat.
Lehet javaslatokat is tenni mivel lehetne játszhatóbbá tenni a VU-t. Miklós erre is írt valamit. De az is kavicsért lesz és nem lesz szerver terhelö a dolog.
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2012.03.23. 23:08:42-kor
Pontszám: 7.06
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
184. hozzászólás - 2012.03.23. 23:07:38 (Válasz Helion1988 #181 hozzászólására.)
Így oké. Az mondjuk fel sem merült bennem, hogy most azonnal ki velük a játékból. Én személy szerint lesz@rom, hogy ki milyen segédet használ, csak az zavar, ha már az én játékomat is lassítja. Ezért örülnék, ha Miklósék minél intenzívebben kiszűrnék ezeket az elemeket. (Oan PC vagyok wazz)
Pontszám: 9.07
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
185. hozzászólás - 2012.03.23. 23:09:16 (Válasz ADZSI76 #183 hozzászólására.)
Nézd, én minden prémiumos cuccot megvettem, és használom is, de omni nélkül inkább hagynám az egészet a fenébe...
Pontszám: 6.52
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
186. hozzászólás - 2012.03.23. 23:17:15 (Válasz Birka #185 hozzászólására.)
Hát Biri, te vagy az a karakter aki miatt nem hagytam abba ezt a játékot. Kötve hiszem hogy ez nélkül nem tudsz meglenni ebben a játékban.
"Nagy befolyásod" van Miklósék felé, ahogy a dolgok alakulását látom /olvasom ki lesz "sírva" itt a scriptek további "jogos" használata. Sokan nem vesznek prémiumot viszont a scripteket valóban egyre többen használják.
Akkor sem játszanál ha eleve nem is léteznének ezek az "illegális" scriptek?

Ne vadíts Biri, nem hiszek neked...
Pontszám: 7.29
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
187. hozzászólás - 2012.03.23. 23:18:31 (Válasz Birka #185 hozzászólására.)
Nem ismerem ezt az omnit, de nem arról volt szó, hogy most a szerverterhelést kell csökkenteni? Egy omni vagy egy helena nem terheli a szervert. Vagy rosszul gondolom?
Pontszám: 8.77
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
188. hozzászólás - 2012.03.23. 23:21:23 (Válasz Rolikam #163 hozzászólására.)
Idézet: Rolikam - 2012.03.23. 21:38:23
Á már mégt egy Kod-os akit megsértettem.Vagytok még egy páran gondolom csak gyalázzatok .De az igazség fáj ez van.
Ti csak egy példa voltatok de ugy látom darázsfészekbe nyultam.
Lényeg az let volna,hogy igenis bannoljuk a scriptelőket.


Segítek neked, hátha felfogod, te egy ritka nagy fasz vagy, még mindig. Nem, nem vagyok KoD-os, bár ezt nem tudom, hogy most sértésnek szántad e. Kedves Dénes (látod, tájékozottabb vagyok, mint te), a továbbiakban biztosan nem fecsérlek rád több időt, mert egyszerűen nem érsz ennyit se. Ez a mindenki csaló, akinek erősebb a karaktere mint a tied, az év mondata volt, az annyira hülye, hogy nem érdemes bántani kategória győztese vagy. Nem az igazság fáj, hanem az, hogy személyeskedsz, közben pedig azt se tudod miről van szó, mi történik körülötted. Egy vicc vagy, egy jelenség, aki nélkül kicsit kevesebb lenne a VU. Köszönjük, hogy vagy, és szórakoztattál minket. További sikeres és jó játékot neked, és ha ráérsz, nyisd ki a szemed!
Pontszám: 6.93
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
189. hozzászólás - 2012.03.23. 23:21:33 (Válasz ADZSI76 #186 hozzászólására.)
Idézet: ADZSI76 - 2012.03.23. 23:17:15
Hát Biri, te vagy az a karakter aki miatt nem hagytam abba ezt a játékot


Ezt hogy érted? Én olyan gyorsan elszaladtam mellette, hogy nem is nagyon tudott megrágcsálni

Nekem Alucard sokkal több fejfájást okozott anno.
Pontszám: 8.16
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
190. hozzászólás - 2012.03.23. 23:22:50 (Válasz Bpetya75 #187 hozzászólására.)
Jól gondolod, az omni nem terheli a szervert. Ahogy az se ha tiltod a reklámokat. (Ha jól tudom az Adblock kiegészítő bárki számára elérhető és szabadon használható, tehát még "legális" is).
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 7.87
kedvelt tagRolikamFérfi
Végzetúr tehetség
104 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
191. hozzászólás - 2012.03.23. 23:27:50 (Válasz Rodriguez #188 hozzászólására.)
Rodriguez drága én nem faszosztalak le és nem személyeskedtem senkivel kivéve talán hercegnőt de egy ilyen alakra nem is pazarlom a szót irhatsz rollam amit csak akarsz de a trágár kifelyezéseket hagyd ki.Köszönöm.
(Kis idegeske )
V3 Rolikam
V4 Bableves
Fórum:Egyszeri Béla
Pontszám: 6.85
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
192. hozzászólás - 2012.03.23. 23:28:11
Igaza van azoknak, akik szerint a kényelmi funkció az áráért cserébe (50 őskő+hetidíj) nevetséges dolgokat ad, ami használható (pl több cucc vásárlása egyszerre, több állat kennelezése) azokat vsz. alapból illene tudnia a játéknak. Ráférne már egy alapos upgrade. Az omniban és a többi kényelmi scriptbe beépített kényelmi dolgokat simán be lehetne rakni a kényelmi funkciókba, akkor talán a prémium tagság is több értelmet nyerne. Össze kellene gyűjteni mi az ami a scriptekből átmenethető a játékba (nem túl nagy munkával) és mi az ami nem.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.67
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
193. hozzászólás - 2012.03.23. 23:29:42
Elöre látom is a dolgot...
Majd az lesz mint a szerencsekerék nyereményei miatti "felháborodásnál".

-Höhööööö, mit gondoltok ti magatokról, mi nyomjuk ezerrel a küldiket...
-Tudjátok ti mennyi kavicsban van ez nekünk????
-Jó lesz ha összehúzza magát Miklós és csapata... mi adjuk a zsét kenyérre!


Akármi fejlesztés volt állandóan ez ment hogy a saját szátok íze szerint manipuláljátok a játék fejlesztéseket.
Nehogy már másoknak is jó legyen.
Most egy kis ejnye-bejnyét szeretnének veletek csinálni, ez sem tetszik pedig csak a szabályzat szerint járnának el. Ezt sem az szerint, hanem figyelmeztetésekkel megtüzdelve elötte.

Na hagyom itt az egészet a francba, megyek aludni ha tudok.
Bakker ki dirigál itt kinek?
Megértem ha elvártok valamit a lóvétokért, de azt hiszem nem ti sz@rtátok a spanyol viaszt... mint ahogy én sem.
Fura is ahogy évröl évre teljesen átveszitek az "irányítást" a játékban. A Fönökség már csak bólogat.
Remélem a gazdasági válság után már nem fognak ennyire "meghunyászkodni".

A hozzászólást ADZSI76 módosította 2012.03.23. 23:35:56-kor
Pontszám: 6.64
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
194. hozzászólás - 2012.03.23. 23:31:02 (Válasz ADZSI76 #186 hozzászólására.)
Idézet: ADZSI76 - 2012.03.23. 23:17:15

Akkor sem játszanál ha eleve nem is léteznének ezek az "illegális" scriptek?
Ne vadíts Biri, nem hiszek neked...


Nézd, mit tartunk illegálisnak? A script mint fogalom nagyon árnyalt.
Leírtam, hogy melyikről mi a véleményem. Idomítás és sebgyógy nélkül megvagyok, bar ez nem a rendszer miatt van igy, hanem mert a karaktereim általában elég erősek hozzá, hogy ne legyen ezzel problémám. (Bőven belefér egy 50-es vagy 100-as support szaki.)
Mivel full prémes vagyok, így az öltözet váltót legálisnak tartom.

Viszont mivel távvezérléssel tudok csak játszani, ezért nagyon nem mindegy mennyi grafikai elemet kell átemelni, mennyit kell görgetni. A csata eredmény kiemelés, vagy az óra, de említhetem a görgetés mentes öltözet váltást is. Ezek nélkül úgy gondolom, hogy abbahagynám jelenleg. Nem ér meg annyi nyűgöt a game már, hogy 1-2 perceket várjak a betöltésre (Szerverlag mentes környezet esetén is.)

A kényelmet könnyű megszokni...
Pontszám: 7.54
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
195. hozzászólás - 2012.03.24. 05:04:06 (Válasz Taspi #170 hozzászólására.)
Idézet: Taspi - 2012.03.23. 22:21:23
Miklós@ köztes megoldás:

- Relikvia:
Bronz állatvédő csomag - min. lvl 50 és 15 őskő - Az idomítás és sebgyógyítás szakértelmed hatásfoka 50%-kal megnő
Ezüst állatvédő csomag - min. lvl 100 és 15 őskő - Az idomítás és sebgyógyítás szakértelmed hatásfoka 100%-kal megnő
Arany állatvédő csomag - min. lvl 150 és 15 őskő - Az idomítás és sebgyógyítás szakértelmed hatásfoka 150%-kal megnő


Csúnya lenne a nehezen megszerezhető megaesszenciák hatását kiváltani 1 őskővel.
Pontszám: 7.56
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
196. hozzászólás - 2012.03.24. 05:15:25 (Válasz ADZSI76 #193 hozzászólására.)
Idézet: ADZSI76 - 2012.03.23. 23:29:42
Akármi fejlesztés volt állandóan ez ment hogy a saját szátok íze szerint manipuláljátok a játék fejlesztéseket.

Mondj egy nevet, akik itt a fórumban fejlesztésekkel, módosításokkal kapcsolatban hozzászólnak, aki nem ilyen céllal szól hozzá A "nekem ez tetszik, legyen így" is pont ugyanezt jelenti
Pontszám: 7.56
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
197. hozzászólás - 2012.03.24. 06:47:58
És tegyük hozzá, pont ezért van ez a nagy lila izé, hogy szájunk íze szerint igazgassuk amit tudunk, mert ez a fejlesztők érdeke is, mert így tudnak megtartani minél több játékost és elméletben újakat csalogatni - bár ez jelenleg nem igazán megy azt hiszem.
Mi sírunk ők meg bólogatnak vagy fejet ráznak, eddig is ezután is. A döntés az övék, de hülyék lennénk nem elmondani a véleményünk vagy védekezésünk, ha már lehet. Kb középút megvan átlagban.
Sűrű a parázs vita és vannak szidalmazások, de még mindig igaznak tartom azt a sokszor hangozhatott tényt, hogy ez a(z egyik) legfelhasználóbarátabb fejlesztői gárda, gyanítom ez az egyik fő oka, hogy még ennyien játszanak.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.57
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
198. hozzászólás - 2012.03.24. 08:05:27
Múltkor panaszkodtam, hogy lassú a szerver, erre kiderül, hogy nekem is köszönhető a rengeteg script miatt, amiktől már a képernyőt se nagyon látom.
Ezennel leállítottam, az automata " a te anyád" levélküldés scriptet, az "igazad van Miklós" pm automata funkciót, és az "5 másodpercenként mindenkit szkannelj, és ütögess" gombot.
Pontszám: 7.53
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
199. hozzászólás - 2012.03.24. 08:06:11 (Válasz Craslorg #195 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2012.03.24. 05:04:06

Csúnya lenne a nehezen megszerezhető megaesszenciák hatását kiváltani 1 őskővel.


50%? az még mindig nudli
v3 - taspi
Pontszám: 6.43
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
200. hozzászólás - 2012.03.24. 08:28:13 (Válasz Craslorg #196 hozzászólására.)
Nem mondok én egyet sem... olvasod te is eleget a fórumot Craslorg és többet is szólsz hozzá mint én. Ne csinálj úgy mintha nem tudnád mire utalok... Bár én nem szólok bele/hozzá mindenbe,nem itt melózom.
Csak az utóbbi pár fejlesztésnél a reakciókat kéne átolvasgatni megint. Neki állnak sokan "fenyegetözni"... mivel is?

De ha ennyire véditek a scriptelést és nem tudtok meglenni nélküle, akkor elkezdek gondolkodni az alkalmazásukon én is. A franc se prémezik "kényelemért" ha ingyért még jobb dolgokat is kapok.
Az "elit" ahogy olvasom egytöl egyig használja, ki így, ki úgy de céloz rá. Nem lesz ez szankcionálva... eléritek amit akartok. Majd Miklósék vesznek egy szuper szervert inkább, nehogy töröljetek a VU-ból.

Skacok ez az amit nem nagyon tennétek meg, sokat vagyok itt én is. De ti aztán itt éltek... mit csinálnátok a VU nélkül?
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2012.03.24. 09:07:14-kor
Pontszám: 6.65
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!