Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Scriptelők automatikus bannolása
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
161. hozzászólás - 2012.03.23. 21:20:04 (Válasz Yaksee #116 hozzászólására.)
Idézet: Yaksee - 2012.03.23. 13:33:41
Azt mondták a legtöbb lekérdezés a karakterlappal kapcsolatban van. Akkor első lépésben ezt kell átalakítani. A relikviákat aki meg szeretné tekinteni, az egy külön "linken" megteheti. Gyorsabb lesz tőle? Ha igen, akkor legyen. Ha sikerült megcsinálni akkor nézzük meg, hogy mennyivel csökken a terhelés...


Szkarabeusz?
v3 - taspi
Pontszám: 7.14
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
162. hozzászólás - 2012.03.23. 21:21:00 (Válasz Craslorg #160 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Taspi módosította 2012.03.23. 21:21:40-kor
v3 - taspi
Pontszám: 7.14
kedvelt tagRolikamFérfi
Végzetúr tehetség
104 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
163. hozzászólás - 2012.03.23. 21:38:23 (Válasz Rodriguez #158 hozzászólására.)
Á már mégt egy Kod-os akit megsértettem.Vagytok még egy páran gondolom csak gyalázzatok .De az igazség fáj ez van.
Ti csak egy példa voltatok de ugy látom darázsfészekbe nyultam.
Lényeg az let volna,hogy igenis bannoljuk a scriptelőket.
V3 Rolikam
V4 Bableves
Fórum:Egyszeri Béla
Pontszám: 6.56
kedvelt tagRolikamFérfi
Végzetúr tehetség
104 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
164. hozzászólás - 2012.03.23. 21:52:26 (Válasz Taspi #159 hozzászólására.)
Ekkora sebzéssel?
V3 Rolikam
V4 Bableves
Fórum:Egyszeri Béla
Pontszám: 5.80
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
165. hozzászólás - 2012.03.23. 22:04:04 (Válasz Rolikam #164 hozzászólására.)
Gondolom a vereségeid számát hamarabb észre vette mint a sebzésedet...
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 6.92
kedvelt tagRolikamFérfi
Végzetúr tehetség
104 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
166. hozzászólás - 2012.03.23. 22:09:33 (Válasz Helion1988 #165 hozzászólására.)
Az is egyfalyta rekord
V3 Rolikam
V4 Bableves
Fórum:Egyszeri Béla
Pontszám: 6.15
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
167. hozzászólás - 2012.03.23. 22:09:39
Felhasználási feltételek:

5.3. Külső programok használata

Tilos a játékban olyan programot és mechanizmust használni, amely megváltoztatja és/vagy befolyásolja a program működését, automatizálja a játékot, terheli a szervert vagy "bot" tevékenységet folytat. Amennyiben algoritmusaink ilyen tevékenységet észlelnek, a játékos további figyelmeztetés nélkül kizárható.



A további rinyát feleslegesnek tartom... Akinek kényelem kell a játékon belül az vegye meg mint mi is sokan!!! Fejlesszen szakértelmeket!

Éppen elég sok ideig tolerálta a játékvezetés az ügyeskedéseteket. (Tisztelet a kivételnek!)

Miklós tessék öket bannolni!!! Mi megvettük a kényelmi funkciót, más meg ingyért élvezi az ezek adta elönyöket.
Holott ti magatok írtátok a F. feltételekben hogy ez TILOS!!!
Nehogy már itt kompromisszumokat kötögess velük légyszíves. Vagy mindent engedsz nekik vagy semmit mint a szabályzat is írja...
Aki nem tanul majd belöle az magára vessen.

Ez a véleményem lehet lepontozni érte!
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2012.03.23. 22:17:11-kor
Pontszám: 8.18
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
168. hozzászólás - 2012.03.23. 22:13:20 (Válasz Helion1988 #165 hozzászólására.)
Ne a vereségei számát nézzed soha. Ö a varira megy ez a célja...
Viszont Rolikám megnyert egy-két egyéni kategóriát a V4-eken. Annyira azért nem "pancser" mint amekkorának nézitek.
Pontszám: 6.59
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
169. hozzászólás - 2012.03.23. 22:13:49 (Válasz Rolikam #166 hozzászólására.)
Idézet: Rolikam - 2012.03.23. 22:09:33
Az is egyfalyta rekord


Végül is a negatív hírnév is hírnév. (egyfajta)
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 7.87
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
170. hozzászólás - 2012.03.23. 22:21:23 (Válasz Miklós #119 hozzászólására.)
Miklós@ köztes megoldás:

- Relikvia:
Bronz állatvédő csomag - min. lvl 50 és 15 őskő - Az idomítás és sebgyógyítás szakértelmed hatásfoka 50%-kal megnő
Ezüst állatvédő csomag - min. lvl 100 és 15 őskő - Az idomítás és sebgyógyítás szakértelmed hatásfoka 100%-kal megnő
Arany állatvédő csomag - min. lvl 150 és 15 őskő - Az idomítás és sebgyógyítás szakértelmed hatásfoka 150%-kal megnő
v3 - taspi
Pontszám: 6.46
kedvelt tagRolikamFérfi
Végzetúr tehetség
104 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
171. hozzászólás - 2012.03.23. 22:21:36 (Válasz ADZSI76 #168 hozzászólására.)
Köszönöm a védelmet.
A gyengeségem okára pedidg már rég rájöttem a gyógyital nepi vétele szerintem rekordos vagyok abban is ha meg lehetne tudni mennyit vettem edig jó lene.Kb napi 40db
Aki pancsernek tart néázze meg az epik statisztikában az össz sebzését ami nekm moost 38566990 és utána alkosson véleményt
V3 Rolikam
V4 Bableves
Fórum:Egyszeri Béla
Pontszám: 6.86
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
172. hozzászólás - 2012.03.23. 22:22:33 (Válasz ADZSI76 #167 hozzászólására.)
Idézet: ADZSI76 - 2012.03.23. 22:09:39
Felhasználási feltételek:

"5.3. Külső programok használata

Tilos a játékban olyan programot és mechanizmust használni, amely megváltoztatja és/vagy befolyásolja a program működését, automatizálja a játékot, terheli a szervert vagy "bot" tevékenységet folytat. Amennyiben algoritmusaink ilyen tevékenységet észlelnek, a játékos további figyelmeztetés nélkül kizárható."

A további rinyát feleslegesnek tartom... Akinek kényelem kell a játékon belül az vegye meg mint mi is sokan!!! Fejlesszen szakértelmeket!

Éppen elég sok ideig tolerálta a játékvezetés az ügyeskedéseteket. (Tisztelet a kivételnek!)

Miklós tessék öket bannolni!!! Mi megvettük a kényelmi funkciót, más meg ingyért élvezi az ezek adta elönyöket.
Holott ti magatok írtátok a F. feltételekben hogy ez TILOS!!!
Nehogy már itt kompromisszumokat kötögess velük légyszíves. Vagy mindent engedsz nekik vagy semmit mint a szabályzat is írja...
Aki nem tanul majd belöle az magára vessen.

Ez a véleményem lehet lepontozni érte!


Elég egyértelmű Miklós miért akar "kompromisszumot" kötni. Lévén ő is pénzből él és a játékot is a játékosok által befizetett pénzből tartják fent. Három éven keresztül nem volt büntetve a script használat (max 1-2 nagyon kiugró script, de amik a userscripten vannak fent azok nem voltak eddig). Ha most minden figyelmeztetés nélkül elkezdte volna bannolni a játékosokat akkor a saját (illetve a Beho) bevételét csökkentette volna ami egyértelműen (bevétel szempontból) baromság lett volna.
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 8.58
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
173. hozzászólás - 2012.03.23. 22:29:38 (Válasz ADZSI76 #168 hozzászólására.)
Idézet: ADZSI76 - 2012.03.23. 22:13:20
Ne a vereségei számát nézzed soha. Ö a varira megy ez a célja...
Viszont Rolikám megnyert egy-két egyéni kategóriát a V4-eken. Annyira azért nem "pancser" mint amekkorának nézitek.


A engedtessék meg nekem hogy a saját értékrendem alapján nézzem a karaktereket. Köszi.
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 7.87
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
174. hozzászólás - 2012.03.23. 22:31:29 (Válasz Helion1988 #172 hozzászólására.)
Figyu! Én személy szerint nem sajnáltam a pénzt a kényelmi funkcióra és a folyamatos prémiumra. Pedig egyáltalán nem dúskálok a pénzben. Igen is az már engem is érzékenyen érint amikor alig alig töltödik be sokszor a játék mert egyre többen scriptelnek... INGYEN!!! Föleg hogy nem is olyan régen cseréltek szerver gépet.
Erre fel ez is kevés már.
A játék játszható ügyeskedések nélkül is,van kényelmi funkció és talán kerül be egy két dolog legálisan még.
Aki ennek ellenére tovább terheli illegálisan a szervert és a fizetö játékosokkal ellentétben ingyért teszi ezt. Simán bannolható szerintem.
Nem zavar ki mivel ügyeskedik de ha ez miatt van az hogy lassú egy ideje a VU, akkor vesszen aminek vesznie kell!
Pontszám: 7.28
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
175. hozzászólás - 2012.03.23. 22:32:36 (Válasz Helion1988 #173 hozzászólására.)
Te pedig ne nézd le a másikat... Nem illik, föleg így szembesíteni vele.
Pontszám: 6.60
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
176. hozzászólás - 2012.03.23. 22:34:55 (Válasz Rolikam #171 hozzászólására.)
Idézet: Rolikam - 2012.03.23. 22:21:36
Köszönöm a védelmet.
A gyengeségem okára pedidg már rég rájöttem a gyógyital nepi vétele szerintem rekordos vagyok abban is ha meg lehetne tudni mennyit vettem edig jó lene.Kb napi 40db
Aki pancsernek tart néázze meg az epik statisztikában az össz sebzését ami nekm moost 38566990 és utána alkosson véleményt


gyógyital függő vagy? szorítsd le évi 40-re.
v3 - taspi
Pontszám: 7.18
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
177. hozzászólás - 2012.03.23. 22:40:50
Idézet: Taspi - 2012.03.23. 22:34:55
Idézet: Rolikam - 2012.03.23. 22:21:36
Köszönöm a védelmet.
A gyengeségem okára pedidg már rég rájöttem a gyógyital nepi vétele szerintem rekordos vagyok abban is ha meg lehetne tudni mennyit vettem edig jó lene.Kb napi 40db
Aki pancsernek tart néázze meg az epik statisztikában az össz sebzését ami nekm moost 38566990 és utána alkosson véleményt


gyógyital függő vagy? szorítsd le évi 40-re.


Az epik sebzése, a magas vari sebzés, és a gyógyital természetesen összefügg.
Varival betalál, gyógyital, megint vari és így tovább.

Nyehehehe is így csinálja.

Szerk.: Meg persze biztos más is van ilyen csak, én vele voltam egy szöviben és nála láttam először.
A hozzászólást Helion1988 módosította 2012.03.23. 22:42:57-kor
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 7.87
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
178. hozzászólás - 2012.03.23. 22:44:06 (Válasz Helion1988 #172 hozzászólására.)
Thornak igaza van. Akik olyan scripteket használnak, amik a szervert terhelik és ezzel lassítják a játékot, rontják a többiek játékélményét, azok szvsz simán több kárt okoznak, mint amennyi pénzt hoznak a Behonak.

Szerinted kik lehetnek többen? Akik egy játszhatatlanná lassult játékot hagynak ott a fenébe, vagy azok, akik 1-2 csalási lehetőségtől megfosztva besértődnek és lelépnek?

Nem nyalás Thor. Gyere csak bátran. Előbb utóbb Te is le fogsz pattanni
Pontszám: 9.38
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
179. hozzászólás - 2012.03.23. 22:48:07 (Válasz Bpetya75 #178 hozzászólására.)
Úgy legyen Petya!
Közben majd próbálok erösödni én is,ha tudok.
Pontszám: 7.14
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Scriptelők automatikus bannolása
180. hozzászólás - 2012.03.23. 22:57:09 (Válasz ADZSI76 #167 hozzászólására.)
Igazad van, szabálytalan. A továbbiakban írottak nem a te személyed ellen irányulnak.

De ez is a játékleírásban van:
"Egy karakter rendszeresen támad más karaktert, és rendszeresen sok lélekenergiát vesz el tőle. Ha a támadott karakter elvesztett lélekenergiájának nagy része mindig ugyanahhoz az egy-két karakterhez kerül, akkor az multizás még abban az esetben is, ha a két karaktert más játékos irányítja."

Ilyen alapon meg mindenki multis aki ugyanazt a balféket rendszeresen vámolja és ehhez még csak nem is kell póknak lenni. V4-en van 10-15 tag akit minden nap leütök, ha nagy a fogás többször is és nem vagyok LEdiff kategória topban, akkor most zároljanak érte?

1 hónapja kezdtem el idomítást (össz 5 állatot idomítottam vele) kalandwikit, helénát a kvízhez és omni-t a gyorsabb betöltésért és átláthatóságért használni. Ha a kényelmi funkciók nem egy rakás szar lenne (kivéve a kamrázottak jelölése és a darabszám megadás vásárláskor) akkor eszembe sem jutott volna scriptelni, ha a kvízkérdések jó része nem lenne baromság és érdektelen (mert bármelyik hülye írhat/ott kérdést) akkor továbra is agyból csináltam volna a kvízt, ha ezek megoldhatók lennének alapból:
Fölös elemek eltávolítása (Reklámok, flash, bannerek stb.) - felesleges betöltés, lassít
Fejléc eltávolítása - 1/3 oldalt foglal és nincs haszna
Rendszeridő megjelenítése a karakternév fölött is - láthatóbb
Viselt tárgyak leírásának összecsukása rákattintási - felesleges betöltés, lassít
Épületek összecsukása - felesleges betöltés, lassít
... akkor sosem nyúltam volna az omnihoz.
Lusta voltam magam idomítani, kérek érte büntit és ki fogom bírni a továbbiakban script nélkül is!
De a többit tegyék rendbe és akkor úgy elfelejtem a segédprogikat mintha sose lettek volna, addig viszont ne bannolgassanak azért mert én megoldottam magamnak a szerverük lassúságát.
Ha a kényelmi funkciók megérik az árukat akkor meg fogom venni.

Na bumm! Itt a színtiszta víz a pohárba, lehet érte köpködni, csendben egyet érteni vagy hangosan elítélni, még azt is le lehet írni ki hogyan csinálná helyettem természetesen überszabályosan, de úgy hogy akitől nagyot rabolt azt akkor üti meg legközelebb újra, ha már mindenki más szintben elérhető megvolt előtte.

Mód: Fizettem prémet én is mint te és én sem lapátolom a pénzem. Csak hogy tudd nem ingyen scripteltem 1 hónapot.
A hozzászólást Quellon módosította 2012.03.23. 23:01:29-kor
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.57
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!