Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ATILA2

Oldal: 12345
Véleményt kérnék a következő játékosról:

Gyémánt horda, Garabonciás szövetség: Nyu'szi 12. szint

Legtöbb okozott sebzés: 33
Tulajdonságösszeg: 186
Szakértelemösszeg: 25
Teljesített küldetés: 3
Összes építés: 94.490
Zsákmányolt lélekenergia: 19
Elvesztett lélekenergia: 2.418
Helyes kvíz-válaszok: 717

Van fegyvere is: buzogány
Más cucca nincs!!!
Idézet: CaveMaN - 2008.11.18. 09:58:10
Csak azért, hogy elborzasszak mindenkit, ma reggeli eredmények :

650, 390, 61, 1400, 750, 500, 2100, 2, 240

átlag: ~680

De írhatom a tegnapit is, az átlagra ~520.

Amiből pedig ez a nagy "aránytalanság" adódik, az az, hogy a csak vadászókat hasonlítjuk a csak portyázókhoz. Ha mindenki portyázna kvázi eleget, kisebb lenne a különbség a karakterek között. Abban meg nincs semmi meglepő, hogy egy szövetségbe tömörülnek a hasonló játéktípust alkalmazó emberek. Sokban leegyszerűsíti a dolgukat. Arról pedig a támadó nem tehet, ha valaki 8.000 lóerővel otthagyja 2 napra a karakterét.


Én is szeretnék találkozni olyannal, aki 8000 LE kitesz ilyennek...
Vándor
mester
Dátum: 2008.11.16. 16:12:38
Kérdés:
A 18. spektrális manipuláció 1-es szinten miért csak 70-120-ig állatok érkeznek vadászatkor?

Lehet nem kellett volna ráköltenem, hagynom kellett volna nullán?
Tisztelt Rubinpalota szövetség!
Bocsánatot kérek, mert jelen pillanatban nem tudom bebizonyítani, hogy múltizók vagytok!
A mai tudásom szerint tévedtem!

Attila
Dátum: 2008.11.05. 17:00:03
Egy kijavítandó hibára hívnám fel a figyelmet!

Megtámadták a szövetségemet és 5-9-ig erős egyedek és nekem végig "kell" néznem a bukásunkat, mert 13-as szinten vagyok, max. segítő kezet adhatok, de azóta azt a tagot nem támadják...

Hiba! Hiba! Hiba!

Ha a szövimet támadják igen is be kellene szállnom a harcba, ez így nem fair!!!
Igen!

Három tagú a Rubinpalota szövetség, nem építkezik szinte semmit, felgyúrja magát és megtámad más szöviket s majd leadja pontjait!!!

Kizárni őket!!!!!!!!!!!!!!
Dátum: 2008.11.05. 07:46:26
Valami nem igazán korrekt a játékban!

Ha a szövetségünket támadás éri és a másik négy tag csak 6-9-es, akkor én 13-asként nem tudok beszállni a csatába, mert a támadók 5-9-esek!( Amúgy valahogy gyanús társulat, nem építenek, csak erősítik magukat, 3 fő)

Ha kikap a szövetségem mert én (13) nem tehetek semmit, akkor ez így értelmetlen játék!!!
Gyanús nekem, hogy a Rubinpalota szövetség másodnickes!
Dátum: 2008.10.31. 17:15:31
A kérdés:

mennyit kapunk, ha 30-at osztjuk 1/2 és hozzáadunk 10-et

a megoldás 70 volt

De lehetett volna 25 is, nem az volt

????????????????????????????????
Idézet: Craslorg - 2008.10.29. 15:55:38
Idézet: ATILA2 - 2008.10.29. 15:54:46
Kérném a "elit" csapatot kizárni vagy egy pestis támadással hetekre legyengíteni, nincs értelme a játéknak, nem arról volt szó, hogy 24/24 menjen a gép!!!

Nem fognak az emberek fizetni, ha ilyenek játszanak!

Azt is kifejted, hogy mit is csinálnak, amivel megsértik a felhasználói feltételeket?



EZ így nem JÁTÉK!!!

Maximum a pénzlehúzás, de ahogyan hallom, nem fog így sokáig menni, mert sokan mondják, hogy nem fizetnek a mások dicstelenségeiért!
Idézet: Hydro Globus - 2008.10.29. 16:15:36
Jobbak ATILA2-nél. Gondolom. Talán meg is verték.


Az előzőre ez a előzmény
Nem, nem jobbak nálam, jelenleg (12) 280-as Smaragd vagyok (2008.10.31), de lassan éjjel-nappal játszom és mindenki csak hozzájuk akar tartozni, mert szinte megvan mindenük.
Kérdem én, akkor 15-nél átálljak én is a Sötét oldalra?

Lehetnék szuper hadúr, de akkor a játék hol marad?

Amúgy a Smaragd hadúrral folytatott beszélgetés nem arról győzött meg, hogy "szuper klánokba" kell tömörülni!

Vándor
mester
Kérném a "elit" csapatot kizárni vagy egy pestis támadással hetekre legyengíteni, nincs értelme a játéknak, nem arról volt szó, hogy 24/24 menjen a gép!!!

Nem fognak az emberek fizetni, ha ilyenek játszanak!
Dátum: 2008.10.29. 07:51:55
A melyik termék nem Coca-Cola termékre a válasz hibás, vagy rossz!

A Nestea a Nestlé terméke és nem a CC-é!!!

A jó a Gatorade volt a kérdésnél!
Dátum: 2008.10.27. 09:23:27
Smaragd Jedi Rend

A klónháborúk kitörésének előestéjén Jorus C'baoth Jedi-mester egy különleges tervvel ostromolta a Szenátust és a Jedi-tanácsot. Sokáig úgy tűnt, hogy a szűk látókörű hivatalnokok zátonyra futtatják a tervet, ám végül megszavazták azt és megindult az új élettér felkutatása.
Hat Jedi- mester, köztük Vándor, tizenegy Jedi-lovag sok ezer férfi és nő indult útnak, hogy értelmes lényeket, az erőre fogékony teremtményeket és lakható világokat keressenek az ismert galaxis határain túl.

Noha a titokzatos és gonosz Darth Sidious ezúttal is megkezdte saját játszmáját, az expedíció résztvevőinek mégsem a Sith nagyúr lett a legveszélyesebb ellenfele.
Az egymás ellen hadakozó galetki lordok, végzeturak csatái között kell megkeresniük a megfelelő 3 jelöltet.

Ez a galaxis eddig a Jedik fennhatóságán kívül volt, megérkeztünk...

A Lélek Erő legyen veletek!
Dátum: 2008.10.21. 16:21:08
Kell a könyv valakinek???

Igen, sajnálom, hogy ezt írom, de a könyvre ma sokkal nagyobb szükség lenne mint a számítógépre!!!

Gondolj bele milyen csúnyán és büdösen ég a számítógép, már ha el akarja érni a könyv hatalmát, amelyet elégettek a történelemben, ha valamilyen rendszerváltás következett, vagy akart következni...

A könyv az amit kettesben egy ágyban is olvashatsz a szeretteddel, vagy a mezőn, vagy a villamoson. Most mondhatod, hogy gépezhetsz is leptopon, de hidd el nem ugyanaz!!!

Gondolkozz, a számítógép és a tv is olyan dolog, amit bekapcsolni és kikapcsolni kell megtanulni és most nem az áram alá helyezésre gondolok...
Dátum: 2008.10.21. 15:03:01
Smaragd Jedi Rend

A klónháborúk kitörésének előestéjén Jorus C'baoth Jedi-mester egy különleges tervvel ostromolta a Szenátust és a Jedi-tanácsot. Sokáig úgy tűnt, hogy a szűk látókörű hivatalnokok zátonyra futtatják a tervet, ám végül megszavazták azt és megindult az új élettér felkutatása.
Hat Jedi- mester, köztük Vándor, tizenegy Jedi-lovag sok ezer férfi és nő indult útnak, hogy értelmes lényeket, az erőre fogékony teremtményeket és lakható világokat keressenek az ismert galaxis határain túl.

Noha a titokzatos és gonosz Darth Sidious ezúttal is megkezdte saját játszmáját, az expedíció résztvevőinek mégsem a Sith nagyúr lett a legveszélyesebb ellenfele.
Az egymás ellen hadakozó galetki lordok, végzeturak csatái között kell megkeresniük a megfelelő jelölteket.

Ez a galaxis eddig a Jedik fennhatóságán kívül volt, megérkeztünk...

A Lélek Erő legyen veletek!
Dátum: 2008.10.21. 07:33:43
Smaragd Jedi Rend

A klónháborúk kitörésének előestéjén Jorus C'baoth Jedi-mester egy különleges tervvel ostromolta a Szenátust és a Jedi-tanácsot. Sokáig úgy tűnt, hogy a szűk látókörű hivatalnokok zátonyra futtatják a tervet, ám végül megszavazták azt és megindult az új élettér felkutatása.
Hat Jedi- mester, köztük Vándor, tizenegy Jedi-lovag sok ezer férfi és nő indult útnak, hogy értelmes lényeket, az erőre fogékony teremtményeket és lakható világokat keressenek az ismert galaxis határain túl.

Noha a titokzatos és gonosz Darth Sidious ezúttal is megkezdte saját játszmáját, az expedíció résztvevőinek mégsem a Sith nagyúr lett a legveszélyesebb ellenfele.
Az egymás ellen hadakozó galetki lordok, végzeturak csatái között kell megkeresniük a megfelelő jelölteket.

Ez a galaxis eddig a Jedik fennhatóságán kívül volt, megérkeztünk...

A Lélek Erő legyen veletek!
Dátum: 2008.10.16. 12:15:45
újabb hibás kérdés!

Melyik csapatban kosárlabdázott Shaquille O' Neil?

Valami Los Angeles xxxxx volt a "jó" válasz, de nam a Los Aneles Lakers, ami a válaszok között volt!!!!

Csapatai: Orlando Magic, Los Angeles Lakers, Miami Heat, Phoenix Suns

Na ez így genyaság, akkor minek kvízezünk???
Dátum: 2008.10.16. 08:33:31
Érdekes, mert tegnap 22 órakor még minden nulla volt és ma reggel 7 kor meg már törölve volt!!!
Oldal: 12345