Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Így van, mindig Ywgarrdot küldjük a nagyfórumra ha türelem és megértés kell a kisgyerkőcökhöz
Áááá, Crimson Mester
Itt vannak a régi farmok is, csak őket már nem érdemes ütni
De vannak újak! VIP lista a Zöld pókoknál
Az optimalizátor játék ellen kéne behozni valami büntetést, mert így aki nem optimálisan játszik szörnyű nagy hátrányba kerül a többiekkel szemben, még a játéktól is elmegy a kedve emiatt
Gyönyörű uszítómonológot komponáltál barátom a semmire.
A híradóból tanultad a technikát?
Jaja, így van ezt is le kéne korlátozni, szerintem kéne egy szubrutin ami kiszűri a csak manakonstizni feljáró karikat, mert az egy pofátlan előny a többi játékossal szemben, aki nem veszi erre a fáradtságot, esetleg nem adja meg az accountját egy szövitársának erre a célra...
JA, szóval az újrakezdés szerintem a legnagyobb csalás, írok is Jerikónak meg Endyrnek, nyissanak ennek a témának egy topicot amiben meg lehet beszélni hogy lehetne lekorlátozni
Morti csak a lelkük fájlalja, amúgy magasról le van kakálva ki alatt mennyi épület van, nekem sincs semmi épületbónuszom hiába vagyok a Pókoknál.
És mégis "tönkreteszem" azoknak a játékát akiknek nincs akkora épületbónuszuk mint néhány szövitársamnak és mélységesen megértem hogy ők úgy látják hogy ez az épületbónusz miatt van, pedig csak nekünk 1 évvel több rutinunk van ebben a játékban.
És ez az ami számít.
Béla sem lenne jobb játékos ha egy fullos szövetség lenne köré építve, de így van mire fognia a saját bénaságát, és hogy a játékélménye miért korlátozódik arra hogy megeteti a pókokat TP-vel.
Igen, kitiltatlak
Eddig is figyeltél rám, nem tudom miről beszélsz, napi szinten tömsz TP-vel.
Bár elég bénán csinálod mert napi 1-2 támadást kapok tőled, pedig 3 is beleférne 24 órába.

És megindoklom: nem vagy LE tömő, hisz mindig 0 LE-vel jössz.
Fricikeee!!!???
A kukac.hu-ból?
Ahol csak láthatatlan portyások és TP tömő építőrabszolgák vannak?
Na takarodj erről a fórumról...
Béla nem volt szép tőled hogy legyökerezted Hiénát, ő nem beszélt ilyen csúnyán veled.
Én a helyébe feljelentenélek és zároltatnálak téged, igazán megérdemelnéd. Legalább mosd ki a szádat Brut33-al és dobj Hiénának egy 30 ősköves üzit bocsánatkérésed jeléül, és jegyezd meg hogy nem írogatunk ilyen csúnya szavakat egy ilyen játékban.
Dátum: 2009.09.30. 22:20:09
Majd egy törlés előtt álló karakter rak bele jó sok ilyet, magas célszámokkal
Dátum: 2009.09.30. 08:48:22
Ez nem lehetséges, ha mégis megtörtént akkor a becsületkódex szerint törölnöd kell a karakteredet és indítanod egy újat V1-en ami nem smaragd.
Dátum: 2009.09.22. 17:32:54
Jaja, a TP-bőll állatgyógyítást én is támogatom, sőt lehessen TP-ből morált növelni, az lenne a legjobb!
Dátum: 2009.09.19. 15:37:17
Személyes tapasztalat hogy elég magas (na nem megfizethetetlen) egészséggel és sebgyógyítással nyugodtan lehet pihenést benyomni, akari többet regenerál mint amit a 3 óránkénti 5 támadással le tudnak verni róla. Mondjuk ez 50. szinten volt lehet feljebb már ez nem helytálló teljesen, de hogy működik az tuti, szinte mindig max. ÉP-ben értem haza a munkából, rogyásig piroslott eddigi csaták ablakkal
Dátum: 2009.09.15. 22:02:00
Le lett hát, én úgy hallottam Beggi intézte így hogy ne érje utol senki őt az LE diff listán
Vagyis más értelmes magyarázatot nem találok rá
Dátum: 2009.09.13. 22:36:48
Én értem miről beszélsz, csak nem tudom mi a bajod vele.
Dátum: 2009.09.13. 22:20:49
Hát nem tudom, szerintem továbbra is az addig levert epikusok közül lehessen visszahívni egyet.

-az új helyett lehetne visszahívni, tehát nem lenne bónusz ellenfél
-lehetne a visszahívásnak 20-50 dukát az ára, így nem lehetne dukátfarmolásra használni, plusz az esetlegesen kivert hasznos kincsnek is lenne ára ezáltal, ergo nem ingyen kapná a szövi őket, főleg a random miatt úgysem elsőre esne ki ami kell.
-leprogramozni szerintem ezt is egyszerű lenne.

Az összes online játéknak alap eleme a ritka tárgyak farmolása.
Beállíthatnátok az ilyen visszahívott epikusokra az igazán menő kincsek dropját jó alacsonyra, és megint le lenne kötve az összes szövi jó néhány hónapra, ami nektek is jó, van időtök további fejlesztésekre.

A saját szememmel látom hogy nem éri meg egy szövetségnek alacsony epikust verni, hogyha meg tudja verni a soron jövőt is, ez tényleg csak egy újabb szórakozási formát hozna be a játékba.
Dátum: 2009.09.12. 16:09:28
Ez a fejlesztési terv a játékosok 99.99999%-ának haszontalan, nem érdekli őket.
Kommentelném még tovább is hogy megint hova megy el az értékes fejlesztési idő, de nem akarok fikázni.
Dátum: 2009.09.12. 00:21:45
Teljesen mindegy hogy mikor veszed fel, ugyanannyi.
Dátum: 2009.09.11. 19:34:58
És akkor hol maradna a magas stintű karaktereknek kijáró tisztelet?
Már bocsánat de ez tönkretenné az epikus hangulatát.
4. sztintűként mehetnék én is és ugyanúgy kivenném a részem mint Dimorak mester?
Inkább nem kérek belőle.