Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2010.01.02. 17:50:22
Lassan kinek nincs? Láttam olyat aki kiírta a karakterlapjára, hogy az csak másodkari, a nagykarija xxxx.
Persze lefarmoltam
Ez minden PVP játék sajátja, főleg a 3D-sekben látszik, amikor fullelitköves cuccban szaladgálnak a kiskarik.
Dátum: 2010.01.02. 16:33:44
Mondjuk ez a klónozás elég hülyén hangzik. Most vagy az egy szál ember viszi vagy a klónja?
Dim mester bejövő támadásaiból látom, menniyre el tudja vinni a randam magas szinten a csatákat.
Ráadásul úgy beritkul a szintlépés, hogy bárki tud a legmagasabb kategóriában indulni.
Na jó legfelül nem, de legfelül nem tiszta 8-10 szint előnye van az embernek, az csak tiszta TP, plusz valamennyi a magasabb szintű vadászatból. Ráadásul most megint kb. 5 embernek lesz programozva, nekük is milyen lesz a szájuk íze, hgoy ez lényegében potyacím, mert vagy ő viszi el vagy senki (egy klón).
Na mindegy, szerintem az lenne alegjobb, ha alacsony szinten is leklónoznák a pókokat, az nagy örvendést kapna
Dátum: 2010.01.02. 16:13:11
Idézet: masterv - 2010.01.02. 16:05:47
Legalább az ne verje már itt a nyálát, aki köztudottan abból indult el újra, amit mások összelöktek neki...


Köztudottan nem abból indultam, 11. szinten töltöttem fel a kutat.
Addig az állat meg a kivégzés segített, hidd el nagyon nem fair ez a kettő, hisz köztudottan nem tartanak állatot a frissen indult karik, és az egészségüket sem fejlesztik, így nagyon el tudja verni őket egy újrakezdő. Esélyük sincs.
Nem gondolod, hogy ez igazságtalan, szerintem le kéne butítani
Dátum: 2010.01.02. 14:48:05
Hát én mostanában elkezdtem kérdezgetni az összes ismerősömet, hogy hallott-e a környezetében H1N1-es megbetegedésről.
Tettem ezt azért, mert én nem hallottam ilyen esetet. Mondom mi van, ha nem hallom a híradóban nem is sejtem hogy járvány van elvileg.
Namost egyetlen ismerősőmnek sem volt az ismeretségi körében ilyen megbetegedés.
Pesti vagyok, az ismerőseim is pestiek, ezek szerint pesten nem volt járvány?
Vagy csak a híradóban volt?
Dátum: 2010.01.02. 11:21:50
Igen, és a magas szintű állatot is be kell szüntetni alacsony szinten, ugyanis egy 20. szintű állatot könnyűszerrel össze lehet hozni 6.-7. szintre, és onnantól minden portyádat megnyered vele, bizony, -60%-kal is, bizony! Hidd el, tapasztalat.
Sőt, ha csak kivégzésre megy az ember minimális harci fejlesztéssel, minden ellenfelét kivégzi max. ÉP-ről, bizony, ez is tapasztalat.
Csak azért írom, hogy a jelenleg folyamatban lévő butítások megtörténése után is legyen min agyalnia meg fikázni a tisztelt nagyérdeműnek, nehogy unalmas gombnyomkodásba fulladjon bárkinek a játéka
Idézet: Ariel - 2010.01.02. 00:08:42
Az, hogy ki milyen gyenge, és hogy mennyi LE van nála, legtöbbször együtt jár. Ráadásul a negatív LE diff. nagyon jól meg is mutatja, hogy kitől érdemes rabolni. Aki már sokat bukott, annál jó eséllyel sok van, lehet tőle rabolni. A sok bukott LE egyenes következménye pedig az, hogy ők lesznek a leggyengébbek.

Magasabb szinteken pedig már szinte mindenki vigyáz a LE-re. Már csak szerencsével vannak nagy fogások, vagy a kivégzős taktikával. Ott nem azt nézi az ember, hogy kitől mennyit rabolhat, hanem, hogy milyen könnyű teljesíteni az ellenfélen az ismétlődő küldetéseket. Ott, ahol egy bénítás 6-800 LE-t ér, vagy egy kritikus varázslat 1000 LE, az lesz az elsődleges szempont a célpont kiválasztásánál, hogy a lehető leggyengébb ellenfelet üssem és leggyorsabban végezzek a küldetéssel, a legkevesebbet sebződjem, és ha lehet, jó kevés Tp-t kapjak.


Pont emiatt az én javaslatom, hogy ismétlő küldetést ne lehessen végezni alacsonyabb szintű karakteren.
Ez totál abnormális, hogy ezek miatt verik 7-8 szinttel magasabbról agyon az embert!
Szabálymódosítást követelek, ez így nem mehet tovább, ismétlődős küldetéseket csakis azonos, vagy magasabb szintűn lehessen végezni! Punktum!
Persze Mortimer, ez így van az összes rahedli PVP játékban, kivétel nélkül.
Regelj néhányba, nézz körül, vidd Arielt is, és a fórumjaikba írkáld bele mennyire káros a gyümölcsöző vállalkozásukra nézve, hogy alacsony szinten 20-30-szor (igen, 20-30-szor) erősebb karakterek verik rommá a frissen indulókat.
Oké hogy eszmecseréltek ott fent, hgoy mi milyen szabályok szerint játsszunk itt lent, de hogy fikkantgatjátok a karimat, na az már csúnya. Én sem teszem ezt a tietekről, pedig aztán megvan a véleményem a szinte portyaellenfél nélküli vadászós játékról, meg a mindennapos kötelező gombnyomkodásról óriási kérdőjelekkel a fejem felett. Ha Miklós nem olyan játékot csinált volna, amit "normálisan" haladva játszani embertelen időt emészt fel akkor nem lenne itt lent az a sok régi topper.
Jelenleg nekem a VU-val töltött időmet a játékkedvem határozza meg, nem az hogy leteljen a vadászat vagy a kennel, vagy a térkapu vagy a mittudoménmi a lassan nyolcezer lehetőség közül, amiből engem egyedül az érdekel hogy kisgyerekeknek verhessem el a gyenge kis végzeturait hajnali ötkor, munkábamenetel előtt.
Én ezért játszom, nem keresek érdemeket egy szaros gombnyomkodós játékban.
Tobábbá: >#&@@{{}{ @&@#>
Dátum: 2009.12.29. 15:23:48
Ja, és értem én, hgoy miért csak most jössz fel morcos fejekkel a fórumra ezzel a fél éve létező dologgal kapcsolatban, hisz most ült el a vihar felőle és újra fel kell hívni rá a figyelmet
Dátum: 2009.12.29. 15:16:10
Beszélő majom kérem, nem kell sértegetni
Dartmaul, köszi, a gratulációdat szívesen fogadom
Dátum: 2009.12.28. 23:42:23
És ezen felbuzdulva meg is találtad a fórumot, hogy felvéshesd első hozzászólásodat?
Már meg is érte felvennem a vámpírfókuszomat
Amúgy te jól tippelem és valakinek a multiaccja vagy?
Dátum: 2009.12.28. 23:30:01
Lehet furán fog elsőre hangzani, de hidd el nyugodtan: NEM lehet az aukciós házban tárgyat licitre bocsájtani Ez egy ilyen játék
A jó játékosokat miért kéne büntetni?
Ti büntetve vagytok azért, mert jól és minden erőforrsát kihasználtatok szinte a játék kezdete óta?
Nem, sőt, még egy KH-t is kaptatok eredményeitek elismeréseképpen.
Szerinted, ha a jó játékos, aki +600 TÖ-t összeszed mert odafigyel, és kap a nyakába egy büntetőcsomagot, azután hogy fog vélekedni ennek a játéknak az értelméről?
Ellenben a rossz játékos, akit valószínűleg napi 2 belépésig érdekel a játék (igen rahedli sok ilyen van, még ha fent ez nem is látszik), észre sem fogja venni hogy most már neki jó

Ezenkívül ezzel a szabállyal Miklós nem a gyenge játékosokat védi, hanem a később indulókat.
Ezt te úgysem érted
Értem amit mondasz, nekem nem lenne problémám ennek a szabálynak az eltörlésével
Még TP-t sem kapnék a portyáért, király lenne, akkor lépnék szintet amikor kedvem van
Viszont ennek továbra sincs köze a VF-hez, vagy a portyával +5-600 Tö-sre nőtt karakterekhez.
Kérdezd meg LanMaffiát hol rejtegette azt a 5-600 TÖ pluszt, amivel elszedte az ellenfelektől az LE-t. Szerintem nem TÖ függő hogy valakit le lehet-e rabolni vagy sem. Igazából köze nincs a kettőnek egymáshoz, nem tudom minek kevered ide az LE rablást. Igazából azt sem tudom miről beszélgettek itt két napja, de úgy látom már ti sem, és keveredtek itt jobbra-barna.
Idézet: Freindbela - 2009.12.28. 12:35:54
Idézet: Zsoltvader - 2009.12.27. 19:53:06
Légysziíves NoFear-ral csináljatok valamit, mert naponta 2* megtámad. Normális hangnemű levélben kérem, hogy ne támadjon, de nem is ír vissza. Mielőtt megtámad, egy átkot szór rám a szövetsége. Légyszives csináljatok valamit, mert napomta 800-at elvisz. pls segítsetek.


költsd el a nálad levő LE-t, és két hétig ahányszor csak tudod üssed meg. Veszteni semmit nem fogsz, NoFear viszont nyerni fog nagyon sok TP-t. vezess egy számlálót a karakter lapon, hogy hányszor csatáztatok, abból hányszor nyert és mennyi LE-t sikerült rabolnia. Amikor már 50 alatt van a zsákmányolt LE/csata, gratulálj neki, lehet, hogy örülni fog

--------------

Amúgy ez a NoFear érdekes, +928K LE különbözet, 1769 nyert csatából ez 524 körüli átlag, ami ugye valljuk be, mesés 9. szinten.... majdhogynem hihetetlenül nagy szerencse kell hozzá! Gyanúsan nagy szerencséje van neki, roppant gyanúsan nagy szerencséje.....



Béla, te aki 3 hónapja tömöd a szövinket a multikaraktereddel (Fricike) szerintem ne vádaskodj itt. Azért mert te hülye vagy a portyához és még rabszolgakarakterekkel sem tudsz egy jó átlagot kihozni.. na mindegy, továbbra is várom Fricit naponta 2-szer, mert még tömni sem tudsz normálisan, hiszen egy napba 3 tömés is belefér, de neked magyarázhatom.
Dátum: 2009.12.28. 11:58:47
A kis szövik egyértelműen azért sikeresek, mert mindannyian totál aktívak.
Ezért is kicsik, lehetnének 35-en is, csak ugye 35 totál aktív embert lehetetlen összeszedni.
5-öt egyszerűbb.
És papíron ez jól néz ki, hogy milyen csúnya dolog, hogy az 5 fő leveri a 30-at.
Viszont ha csavar egyet Miklós a dolgon, és olyan háborús rendszert alakít, ahol a 35 fős szövi dominál, akkor az aktív játékosok lesznek megbüntetve, akik minden nap szívesen ülnek le a VU elé, akik meg már szinte csak manakonstruálni lépnek fel jól járnak? És ha jól is járnak minek, hisz nem foglalkoznak sokat a játékkal? Hol itt a logika szintén?
Mi a karaktered neve?
Dátum: 2009.12.26. 10:21:28
Azt a 15. szintű HT-t a bónuszépítésével az egy szem 11. szintű portyakarimmal felrántom pár nap alatt LOL
Dátum: 2009.12.26. 01:02:07
6 szinttel magasabbról nem is tudják, hogy létezik winnie nevű karakter, még soha nem látták a portyaablakban. Akkora kocka, ő mindig 15% ÉP-n van és öltözködik.
Ha winnie előreláthatólag nem tudja magát 15% ÉP-n tartani, elmegy a katakombába, ez köztudott
Poénból most megkémgömböztem (hajnali 1 van), és láss csodát, winnie 15%-on van
És nem pihen, winnie soha nem pihen, ezt ne felecsd el