Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2009.03.02. 07:10:54
/2-t ad szintenként, de mindegy mert ha valaki kihúzza úgyis csak abba a hordába tartozókat fog ütni, és gyémántból van magasan a legtöbb, ugyhogy boldog szép idők várnak ránk...
Szerintem minden nem gyémántos gyémántra fogja rakni, a gyémánt meg csak egyikre tudja onnantól ő csak azzal a hordával tudja felvenni a versenyt, míg a többi egyenlő esélyekkel indul egymás ellen, plusz a gyémánt ellen van még bónusza is pluszban.
Bárcsak ne lenne igazam
Dátum: 2009.03.01. 23:25:28
Helló!

Engem is ledobott ma vagy 5-ször és fel sem engedett jó ideig, kétszer ki is jöttem a 15%-ból Ép-t adó gagyi felszereléssel és 10-20K LÉ-vel, elég izgi volt
Szval az új gép megérkezéséig szerintem ne rendezzetek több kvízolimiát
Dátum: 2009.03.01. 23:16:04
Idézet: CaveMaN - 2009.03.01. 21:40:10

Engem alapvetően nem zavarna, ha nyulnának tőlem rendszeresen 3-400 LE-t vagy a többszörösét akár, ha vissza tudnám venni, akár kreatívval felszorozva. Nem véltelenül kardoskodom amelett, hogy kerüljön vissza magas szinten a portyába valahogy LE, ami tud forogni. Lehet, hogy Miklós javaslatát a nyers lélekenergiáról le kellene porolni, aminek természetesen csak úgy lenne értelme, ha azt NEM lehet dugdosni.


Ezzel az a baj, hogy sokan rendszeresen törlik magukat még a TOP játékosok közül is, mert nincs idejük a játékra.
Most ha még arra is oda kéne figyelni, hogy mindennap visszalopjam azt a LÉt amit elvettek tőlem még időigényesebb lenne a játék, aki meg nem foglalkozna vele időhiányból kifolyólag azt látná hogy leépül a karija és azért hagyná abba.
Dátum: 2009.03.01. 14:06:05
Miért aki nem harácsolt magának össze 1 misit az már gyenge?
Vagy aki gyenge hová rakta a Lé-jét?
Arról panaszkodnak hogy nincs életük játszani, ha növelik az egészségüket lesz, mert pikkpakk visszaregenerálják amit levertek róluk.
Ez taptasztalat, engem is elvernek 5 szinttek magasabbról 6-800-akat belémverve, észre sem veszem.
Az meg porhintés hogy óránként 4-5 1200-as damage ez bullshit, nagyon ritkán látok a portyaablakban 40%-os karaktert.
És értem hogy akkor elgyengül egy kicsit harcban de ettől mi baja származik?
Esetleg nem fog tudni 20-ból 1 fentről jövő támadást sem visszaverni? Vagy lefele 20-ból egyszer megverik? Vagy a térkapuból ilyen arányban?
Vagy a saját szintjén kicsit többet fog veszíteni a random miatt? Legalább tud portyázni és játszani, azt hiszem ez a probléma.

Most már tényleg nem szeretnék erről vitázni, ugysem érti meg senki

Jó játékot
Dátum: 2009.03.01. 11:46:43
Ha más sem fejleszti akkor tényleg te se tedd, ébredj 30%-on minden nap.
Jó játékot
Dátum: 2009.03.01. 09:59:21
A gyémántosok megkapják a +33%-ot a térkapuból is, ez 30. szint felett cirka 10000 LE hetente.
Plusz a lélekkufártól is összejön párezer hetente.
Lehet belőle TÖ-t fejleszteni, vagy bármi mást, szabadon választott, szerintem a gyémánt a legerősebb hajrá
Dátum: 2009.03.01. 09:37:39
Igen, az életerő egészség kérdése, jól mondod
Jelenleg 2 1200-as sebzést bírsz ki, és egy ilyet cirka 2 és fél óra alatt pihensz ki.
Mondjuk ha kitolnád 80-ra rögtön lenne cirka 3800 ÉP-d, egy 1200-as támadást másfél óra alatt pihennél ki, vagy ha bekapsz 2-t még mindig marad több mint 1000 ÉP-d.
A TP miatt meg nem hiszem hogy ennél többször ütnek ugyanarra 3 órán belül mert felül mindenki arra gyúr.
Már ez is jó, de tegyük fel kitolod 110-re mint a "fontos" tulajdonságaidat, mi történik ekkor:
Mindig lesz ÉP-d, 5000 a max. 1200-as sebzést 1 óra alatt kipihizel maximum.
Lefele ugyanúgy meg tudod nyerni a csatáidat az egészségre "elpazarolt" pontok ellenére is, felülről meg ugyis elvernek, szóval csak jobban jártál hogy az egészséged növelted.
Dátum: 2009.03.01. 00:23:03
Ne csak a különbséget nézd, hanem azt is, hogy X idő alatt több ÉP-t regenerálsz általa, plusz megnő a 15%-od is, és biztosabban győzöl abból kijőve pl. térkapuban, ráadásul +30 TÖ már rengeteg ügyfelet elriaszt ha van melletted kisebbel rendelkező is a portyaablakban.
Dátum: 2009.02.28. 23:29:32
Akkor én tovább szajkózom az egészség növelésének hasznosságát.
Belém is szokatak verni (34. szint) fentről 6-700-kat, de 3k a max ép-m, pihenve ezt 1 óra alatt visszaregenerálom.
Benyomok egy pihit este, hajnalban ha rám is vernek 3-at, mire felébredek már megint maxban vagyok.
Sokan panaszkodnak hogy soha nincs ÉP-jük, komolyan kiváncsiságból írjátok be hanyas az egészségetek.
Csak hogy tisztábban lássuk a szitut
Dátum: 2009.02.27. 21:18:11
Amúgy én ti szinteteken portyázok Zacc, sűrű látogató is vagyok nálatok, és bármikor megyek csatázni mindig feldob jópár Káosz és Vérest, és még csak nem is ájulnak be, (pofátlan módon le is vernek ), szóval nem igaz, hogy folyton 15% alá vagytok verve de nagyon nem.
Dátum: 2009.02.27. 21:05:26
Erre az ÉP-re hogy támadnak rá egy óra alatt 5-ször
Kicsit túlozgatsz Zacc...
Dátum: 2009.02.27. 21:03:56
El, ha nyomnál egészségre lecsökkennének jelentősen a támadóid az megnövekedett TÖ miatt, és a maradékot meg tudnád fogni.
Persze lehet tévedek, de a katakombánál és törlésnél talán értelmesebb lehetőség.
Dátum: 2009.02.27. 21:01:13
Nem, azonos szinten elég nagy a random, abba belefér valamennyi egészség, maximum 10-20 % különbséggel fogsz többet veszíteni, viszont majdnem másfélszer annyit tudsz portyázni, tehát több TP-t kapsz ezzel a taktikával + LE-ért sem kell italt venned,tehát megéri.
Dátum: 2009.02.27. 20:56:27
Nincs igazad, legfelső szintektől eltekintve minden karakternek fontos az egészség ha nem csak vadászni akar.
Dátum: 2009.02.27. 20:53:02
Én tudom az ÉP problémára a megoldást, egészséget kell feltolni, és most komolyan.
30 körüli egészséggel nekem ne panaszkodjon senki hogy két fentről jövő támadással lenullázzák.
Dátum: 2009.02.27. 20:49:57
Akkor visszatérnének az emberek a leggyengébb karakterek ütlegeléséhez.
Változni annyi változna, hogy a szintjükön kevésbé erős karakterek csak húsvétkor meg karácsonykor részesülnének a kínzókamrából, hiába lenne a szövetségüknek felhúzva, rá sem szagolnának.
Dátum: 2009.02.27. 15:48:25
Milyen mártír? Mártírja egy ügynek van, itt viszont nincs más csak Zacc
Zacc ügye
Dátum: 2009.02.27. 15:46:53
Idézet: Zaccmester - 2009.02.27. 07:16:00
Viktor: szerinted hogyan lett a karakterem olyan, amilyen? Magától?

Végülis nem értek én a taktikához és logikához, azért vezettem ennél jóval bonyolultabb játékban 200 fős szövetséget


Zacc, úgy hogy játszottál egy sikeresnek mondható taktika szerint, ám most amikor ez becsődölni látszik nem vagy képes változtatni.
Márpedig ha folyamatosan sikeres akarsz lenni mindig neked kell alkalmazkodnod a játékkörnyezethez, fordítva ez nem megy, ez a mese sajnos nem csak rólad szól.

Jómagam már kétszer váltottam stratégiát (taktikát már nagyon sokszor) és lassan a harmadik előtt állok, bár nincs affinitásom szövetségek vezetésére.
A végzetúr szerintem meg egy elég bonyolult játék.
Dátum: 2009.02.27. 05:27:12
Zacc végre megértettelek!
Eljutottál egy olyan pontjára a játéknak ahonnan már kihívás lenne tovább küzdeni, gondolkozni és taktikázni is kéne.
Sajnos ez a játék hibája, hogy ilyen dolgokra kényszeríti alkalomadtán az embert, és nem hibáztatlak a keserűségedért, hisz a gyenge akarat lassan korunk népbetegsége.
Ajánlom Csernus doki témába vágó tévéműsorait, sokat lehet tanulni belőlük, például hogy a viág sajnos nem minden esetben idomul hozzád, néha neked kell alkalmazkodni, különben elhullasz mint az látszik is.
Ez csak egy játék, ha ebben sem bírod a kihívásokat őszintén remélem stresszmentes könnyű élet vár rád és nem kell hasonlóan szörnyű problémákkal szembenézned a való világban, vagy ha igen remélem apu majd megoldja.
További jó kesergést karaktered törléséig.
Dátum: 2009.02.26. 21:26:02
Engem csini végzetúthölgyek cipelnek folyamatosan az ostorokkal és bilincsekkel felszerelt "kínzó"kamrájukba
Az összes szövitársam irigykedik rám, és lassan elnyerem a szövi házi gigolója kitüntető címet

Ja, és a játékélményem ettől nem csökkent, sőt nőtt.