Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tigrisnyul

Dátum: 2016.03.02. 19:19:48
Bocsánat az Offshore miatt, a telefonom néha átír dolgokat, és ezt nem vettem észre.
Én leírtam, hogy miért töröltem azt a karaktert, szerintem abban teljesen lehetek szubjektív. Mellesleg nem is hozakodtam elő ennél többel. Most valaki rákérdezett, hogy ezt tényleg így hangzott-e , és előjött újra a téma.

Szó szerint ezzel zárult a válasza:
"Egyébként ami fontos még, nem vásárolsz őskövet, úgy játszol a játékkal, és ennek ellenére még supportot is nyújtunk számodra. Szerintem még egy ilyen szolgáltatás nincs a világon."
Dátum: 2016.03.02. 18:02:11
Offshore, nem fogom kitenni,mert egyszer már megkaptam, hogy privát levelezéseket közszenlére tenni személyi jogokat sért. (nem itt)
De ez volt a tartalma.
Az előzménye az volt, amit leírtam. Miklós felé jeleztem a magasabb szinten való problémám. Próbált tanácsot adni, de már abban az elsőben is benne volt, hogy nem akar kő költésre buzdítani, de legalább variban meg fegyverben vehetnék köveset.
Én pedig megírtam, hogy mivel csodás mínuszos egyenlegem lett, sajnos most biztosan nem fogok. Ezt a mínuszos dolgot is érdekesen reagálta le. És erre kaptam azt a választ, hogy szerinte a világon nincs még egy olyan szolgáltatás, ahol supportot kapnék ingyenes játék mellett.

Na most. Az hogy perpill nem fizetek a játékért nem jelenti, hogy nem is tettem. Fizettem, de ezt is leírtam fentebb.
Amúgy javasoltam neki, hogy tegye a supportot csak prémeseknek elérhetővé. Ha megtörténik, bocsi.
Dátum: 2016.03.02. 15:32:04
Döntsd el magad! Aztán nyugodtan írd meg itt, hogy sarkítottam-e.
Privi ment.
Dátum: 2016.03.02. 12:07:36
Gratulálok az óra beállításához!
Dátum: 2016.03.01. 21:57:48
Akkor köszi az infót, figyeljen mindenki!:)
Dátum: 2016.03.01. 21:51:29
Ezt ÜSZ-re írd meg. Itt nem fogják észre venni.
Dátum: 2016.03.01. 21:26:23
Az érzelmi kisülést Miklós adta. ÉS mivel nőből vagyok, sok döntést érzelem alapján hozok meg.

Ez itt azt írja, hogy :"2010.02.19. 00:21:00" ekkor regisztráltam. Tehát 6 éve játszom ezzel a játékkal. Én nem hidat építeni jöttem ide, hanem megismerkedni a hídépítőkkel. Volt több karakterem is, akik aztán törlésre kerültek, mert láttam, hogy ebből nem lehet már jobbat csinálni. Aztán volt amelyiket hirtelen felindulásból töröltem szintén. Ez a mostani nem volt olyan hirtelen.

V5 indulásakor kezdtem komolyabban játszani. Indultam, ahogy indulta világ. Ott voltam a topban. Aztán hamar rájötem egy családi nyaralás alkalmával, hogy a topban nem lehet ott maradni, ha nem szán mindennap rá x időt az ember. Ezt elfogadtam. Játszottam, nőttem szépen. Idővel lettek más világon is karaktereim. Minden eventen részt tudtam venni. Minden eventen meg tudtam szerezni a maximális jutalmat, néha a toplistákon is rajta voltam. Voltam prémes tag folyamatosan, aztán mikor nem úgy jött össze anyagilag akkor nem. Változóan költöttem a játékra. Volt idő amikor semennyit, volt amikor többet. Aztán jött a BU. az első ahol kiderült, hogy ezt kövek nélkül nem igazán lehet. Kiválasztottam egy karaktert és amíg bírtam elvittem vele. De elfogadtam azt is, hogy nem megy. A Normál eventek továbbra is rendben voltak. Aztán jöttek a mini eventek. Ezek főleg a kisebb kariknak voltak teljesíthetetlenek, hiszen szinthez kötött feladatok is voltak benne. DE itt is ott volt az ősköves megoldás ha a fétis volt a cél. Ezt is elfogadtam.
Az évek alatt sok embert ismertem meg, személyesen is, és nekem ez fontosabb volt mindig, mint hogy bajnok lesz-e a karakterem vagy sem. Vannak sokan akik töröltek, de megmaradtak ismerősnek.

Aztán jött ez az event. Amúgy jó event, tényleg jó az ötlet.

Amiért elkezdtem rinyálni a nagy karim miatt az az volt, hogy nem értettem a kisebb, alacsonyabb karakterek hogy a fenében nyomják le simán, ő meg nem. Pedig hasonló a fejlesztése. A többi karim hídjain se akarna átmenni senki;)
Utána itt volt ez az ősköves malőr is, amiről amúgy én tájékoztattam az ÜSZ-t. Mert a fair playt szeretem, mert nem sunyítok ha észreveszek egy hibát. (Mint tudtjuk sokan megtették, minimális retorzióta kapva érte)

Az utolsó döfést Miklós adta, mikor a pofámba vágta, hogy örüljek, hogy szóba állnak egyáltalán velem supporton, miközben nem fizetek a játékért.

Fizettem, szerintem eleget. Ja, hogy nem folyamatosan? Bocs, az élet nem mindig úgy jött ki.

Így hát azzal a karakterrel lezártam 6 évet.

Meglátjuk mi lesz a folytatás.
Dátum: 2016.03.01. 20:55:16
Azért van, ami jobban az életem része. És szerencsére teljesen másképp szemléljük a dolgokat.
Nekem ez a karakter törlés összehasonlíthatatlan egy öngyilkossággal.

Maradt három karakterem. Elég lesz.
Dátum: 2016.03.01. 20:36:18
Jelenleg sehogy.
Dátum: 2016.03.01. 19:06:33
A normális az lenne ha a nagy eventek mindenki számára teljesíthetőek lennének. (Landi, xeno, kufár)
Ott vannak a minek arra a célra, hogy legyen másmilyen is. + a BU.

Ez egy olyan nagy event helyett jött, amit bármelyik karakterrel tudtam teljesíteni ha akartam.
Dátum: 2016.03.01. 18:53:43
Nekem van kihívásom bőven elég az életben, megtartom azt inkább.

Szóval itt, mert ez egy játék a könnyebb utat választottam és azt a borzasztó karaktert töröltem. A többi siralmast megtartom egy darabig.
Dátum: 2016.03.01. 16:52:21
Ahá. Akkor 100nál majd mindig újra kezdem!
Dátum: 2016.03.01. 16:32:24
Miklós, még mindig nem válaszoltad meg azt, hogy ez a kisebb karakterekkel miért nem gond?
Ott nem számít a karakterfejlesztés?
Dátum: 2016.02.29. 21:49:51
Az én "full common" 100 alattijaim is sétagaloppoztak.
De nekem a 162esem is "full common ".

Ez azt jelenti, hogy bizonyos szintig elég az átlagos karakter, aztán nem. Ez rendben van?
Dátum: 2016.02.29. 21:20:56
Szóval a karaktered nem igazán tartozik az átlagba szerintem:)
Nagyon erős, és a csatlós bónusz is igen magas, plusz minden tárgy ősköves. Így nem csodálom, ha nem volt nagy kihívás:)

Az én karakterem teljesen átlagos, megnézheted azon a világon levőmet, aláírásban ott van. Neki sima ügy volt, ott vagyok a top 50ben.
Csak hogy viszonyíts, a v5-os problémás karakterem is hasonló - középmezőnyös.
Dátum: 2016.02.29. 21:05:03
Megnézhetem a karaktered? Melyik világ, hogy hívják?
Dátum: 2016.02.29. 21:03:15
Ez olyankor van, mikor lépsz és pont egy energia elnyelő csapdára lépsz. Így lehetséges. LEgalábbis nekem olyankor jött ki ilyen.
Dátum: 2016.02.29. 21:02:08
162-es.

Nekem is öröm volt csatázni a 63as szintűvel, a 83as szintűvel és a 77es szintűvel is. Komolyan. Imádtam az eventet. Amúgy nagyon jó event.

Van szövitárs 212-es. Neki sincs benne semmi öröm.
Dátum: 2016.02.29. 18:43:13
Miklós, ezen már túl vagyunk.
Adtál tanácsot is is. Amire válaszoltam, amire nem válaszoltál, csak itt fórumon.

Nem helytálló amit itt írsz. A legrosszabb fejlesztésem ResCat - V3, alig fordítottam rá időt. Mégis végig tudta csinálni. ReSumnak, aki a legmagasabb szintű, aki alig alig jut át (minimum 50vesztes csata van mögötte), néha valami csoda folytán átjut, neki maxos a kereskedelme egyedül. A legerősebb nem köves cuccai vannak, és semmit nem jelent.
Privátba ezt is írtad, hogy meg kéne ereszteni legalább egy köves varázslatot meg fegyvert. Bocs, nem megy. Ahogy ott válaszoltam itt se tehetem másképp. Ha nem mínusz 32 kövem lenne talán. Ha ResCat nem tudta volna végig csinálni a maga nagyon gyenge mivoltában, akkor is talán.
De nem jó ez az algoritmus. A felsőbb szinteken egyszerűen nem jó!
Nehéz az ilyet bevallani, tudom.

De ha megnézed a karaktereimet mind a négyet és azt mondod a ReSum a leggázabb, akkor majd elhiszem (vagy nem.)


A Baratyos részt pedig még mindig nem tudtad megválaszolni. Szomorú.
Dátum: 2016.02.29. 15:49:28
És az is rendben van, hogy egy eddig teljesíthető event helyére bekerült egy olyan, ami bizonyos karaktereknek teljesíthetetlen.
Igaz?