Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Végzet Verme
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
641. hozzászólás - 2016.03.02. 17:43:08 (Válasz Offsboy #637 hozzászólására.)
Nem akarok hímsoviniszta lenni, de nőből van...
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.15
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
642. hozzászólás - 2016.03.02. 17:43:52
Nem tudom, hogy melyikőtök vállalkozó / szolgáltató, de ez bizony így működik. Ha energiát szánsz a free kliensre, azzal energiát vonsz el a fizetőstől, aminek következménye, hogy az utóbbi nem érzi kiszolgálva magát. Vannak persze kiskapuk. A másik oldal pedig az, hogy userként sem bízhatsz meg egy ingyenes szolgáltatásban, mert ami ingyenes, ott ugye nincs erőforrás a fenntartásra, ergo bármikor megszűnhet.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.81
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
643. hozzászólás - 2016.03.02. 17:52:28 (Válasz Azazel #638 hozzászólására.)
Nem szó szerint idézte itt fórumon, hanem saját szavakkal adta vissza. Megítélésem szerint tartalmilag nem változtatott rajta. Igazából "rosszat" nem írt Miklós, csak hát a mögöttes tartalom azért még is olyan, hogy na, hát nem muszáj nekünk játszani, fizetni meg végképp. Hogy ki mit gondol erről az elég széles palettán mozog és hosszas viták tárgya lehetne.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.24
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
644. hozzászólás - 2016.03.02. 18:02:11
Offshore, nem fogom kitenni,mert egyszer már megkaptam, hogy privát levelezéseket közszenlére tenni személyi jogokat sért. (nem itt)
De ez volt a tartalma.
Az előzménye az volt, amit leírtam. Miklós felé jeleztem a magasabb szinten való problémám. Próbált tanácsot adni, de már abban az elsőben is benne volt, hogy nem akar kő költésre buzdítani, de legalább variban meg fegyverben vehetnék köveset.
Én pedig megírtam, hogy mivel csodás mínuszos egyenlegem lett, sajnos most biztosan nem fogok. Ezt a mínuszos dolgot is érdekesen reagálta le. És erre kaptam azt a választ, hogy szerinte a világon nincs még egy olyan szolgáltatás, ahol supportot kapnék ingyenes játék mellett.

Na most. Az hogy perpill nem fizetek a játékért nem jelenti, hogy nem is tettem. Fizettem, de ezt is leírtam fentebb.
Amúgy javasoltam neki, hogy tegye a supportot csak prémeseknek elérhetővé. Ha megtörténik, bocsi.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 9.03
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
645. hozzászólás - 2016.03.02. 18:03:26 (Válasz LanMaffia #642 hozzászólására.)
Ha nem szánsz energiát azokra akik pénzzel nem tudnak vagy akarnak támogatni, akkor nem is fognak a jövőben sem támogatni, inkább csökkenni fog a meglévő támogatottság is - szerintem. És azt hiszem ahol pöccre annyi ÜFSZ-es van amennyi épp ki tudja szolgálni kizárólag a fizetős partnereit ott vagy bővítésre van szükség vagy nem is terveznek hosszú távra. Úgy gondolom, hogy a legtöbb esetben egy vállalkozás vagy fejlődik és bővül vagy hanyatlásnak indul és leépül, tehát az nem érv, hogy valakikre nincs kapacitás, mert akkor nem lesz a fizetősökre sem, ha esetleg nőne a létszámuk vagy szaporodnának a problémák.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 9.12
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
646. hozzászólás - 2016.03.02. 18:04:53
Quellon, köszönöm.Én is olvastam, a véleményedre voltam kíváncsi.

Emishi, Offsboy : A nemétől függetlenül tiszteletben tartja a másik(Miklós) azon jogát, hogy a vele folytatott magánlevelezést, nem teszi NYILVÁNOSSÁ. Aki kéri, mert kiváncsi rá megkapja.

Nem sarkított szerintem,Miklósnak szive joga ezt mondani, és mindannyian tapasztaljuk, hogy bár most ezt mondta, még senkit nem hajtottak el ezzel az indokkal. Mindennek ellenére, ezzel érvelni a Végzetúr INGYENES online játék-ban(jobbra fennt ott van ugye), nem a legszimpatikusabb ötlet, és megértem, hogy nagyon nem esett jól Tigrisnyúlnak.
A hozzászólást Azazel módosította 2016.03.02. 18:07:54-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.89
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
647. hozzászólás - 2016.03.02. 18:08:52 (Válasz Tigrisnyul #644 hozzászólására.)
Szerintem bármely ÜFSZ-el való tárgyalás nem privát, legfeljebb az ügyfél oldaláról, az ÜFSZ válasza és hozzáállása példaértékű és olyan amit vállalnia (tudni) kell az adott szolgáltatónak. Persze azt nem tudom, hogy a törvények mit mondanak, de azt hiszem konkrétan ez az ügy nem is olyan komoly.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.24
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
648. hozzászólás - 2016.03.02. 19:04:58 (Válasz Quellon #645 hozzászólására.)
Örülök hogy elmondtad a véleményed, de én tapasztalatból mondom, hogy az ingyenesekkel messze nem éri meg olyan szinten foglalkozni, mint a prémiummal. De lehet ezt forintosítani is egyébként. Ha megrendelsz egy online szolgáltatást, általában van 3-4 csomag, az első ingyenes, de korlátozott, a 2. vagy 3. már fizetős, DE van benne support. Kicsit visszakanyarodva, ha csak a prémium előfizetés mellé járna itt is support, akkor nem lenne annyi bizonytalanság.

Ellenben szeretném megjegyezni, hogy szerintem brutális mennyiségű f@szsággal terhelik az ÜSZ-t itt is nap, mint nap sajnos.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.72
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
649. hozzászólás - 2016.03.02. 19:07:40 (Válasz barbarabee #639 hozzászólására.)
Idézet: barbarabee - 2016.03.02. 17:36:46
Gratulálok a marketing politikájukhoz. Biztos fogod ajánlani a haveroknak, ismerősöknek azt a tárhelyszolgáltatást, és te magad is befizetsz ezek után a prémium szolgáltatásukra...

Igazad van, viszont ezzel is egyet értek:

Idézet: LanMaffia - 2016.03.02. 17:43:52
Nem tudom, hogy melyikőtök vállalkozó / szolgáltató, de ez bizony így működik. Ha energiát szánsz a free kliensre, azzal energiát vonsz el a fizetőstől, aminek következménye, hogy az utóbbi nem érzi kiszolgálva magát. Vannak persze kiskapuk. A másik oldal pedig az, hogy userként sem bízhatsz meg egy ingyenes szolgáltatásban, mert ami ingyenes, ott ugye nincs erőforrás a fenntartásra, ergo bármikor megszűnhet.


Idézet: Tigrisnyul - 2016.03.02. 18:02:11
Offshore
Magyar bank vezeti a számlám.

Idézet: Azazel - 2016.03.02. 18:04:53
tiszteletben tartja a másik(Miklós) azon jogát, hogy a vele folytatott magánlevelezést, nem teszi NYILVÁNOSSÁ.
Joga van hozzá, csak akkor döntsük el, hogy nyilvánossá tesszük vagy sem, de tégy részleteiben nyilvánossá egy beszélgetést, és a többieknek esélyük sincs objektíven megítélni a történteket.

Idézet: Quellon - 2016.03.02. 18:08:52
Szerintem bármely ÜFSZ-el való tárgyalás nem privát, legfeljebb az ügyfél oldaláról, az ÜFSZ válasza és hozzáállása példaértékű és olyan amit vállalnia (tudni) kell az adott szolgáltatónak.
Én is így gondolom. Egy ÜFSZ-nek kínosan figyelnie is rá, hogy bármikor utólag vállalhatóak legyenek az ott elhangzottak. Ezért is gondolom, hogy csak az a fair, ha vagy szó szerint hozunk nyilvánosságra egy bármilyen ÜFSZ-es beszélgetést, vagy sehogy. Aztán aki akarja az eldönti kivel ért egyet. De az olyan elhintések, hogy "kaptam egy választ, hogy örüljek hogy lyuk van a hátsómon, mert nem fizetek" (szándékos a túlzás!) megvonják a lehetőséget az objektív megítéléstől. Ha van bennünk kurázsi tegyük ki az egészet, ha nincs, akkor meg ne adjuk elő a benyomásainkat tényként.

A fentieknek köze sincs az alapproblémához, és nem is Tigrisnyul ellen irányult.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.07
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
650. hozzászólás - 2016.03.02. 19:19:48 (Válasz Offsboy #649 hozzászólására.)
Bocsánat az Offshore miatt, a telefonom néha átír dolgokat, és ezt nem vettem észre.
Én leírtam, hogy miért töröltem azt a karaktert, szerintem abban teljesen lehetek szubjektív. Mellesleg nem is hozakodtam elő ennél többel. Most valaki rákérdezett, hogy ezt tényleg így hangzott-e , és előjött újra a téma.

Szó szerint ezzel zárult a válasza:
"Egyébként ami fontos még, nem vásárolsz őskövet, úgy játszol a játékkal, és ennek ellenére még supportot is nyújtunk számodra. Szerintem még egy ilyen szolgáltatás nincs a világon."
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.56
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
651. hozzászólás - 2016.03.02. 19:21:58 (Válasz Offsboy #649 hozzászólására.)
" Magyar bank vezeti a számlám."

Biztos vagy benne??
A hozzászólást Azazel módosította 2016.03.02. 19:22:59-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.34
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
652. hozzászólás - 2016.03.02. 19:27:22 (Válasz LanMaffia #642 hozzászólására.)
Dolgoztam ügyfélszolgálaton sokáig. De soha nem mondhattam azt, hogy "Elnézést, de Ön félévente csak 1500 ft-tal tölti fel a telefonját, már 10 percet segítettem, többet nem tudok sajnos."

Dolgoztam egyéni vállalkozásban is, ahol szolgáltatásokat nyújtottunk. Voltak ingyenes tartalmaink. Az ingyenes tartalmaknak az a lényege általában, hogy minnél jobb legyen, ezzel ösztönözzük vásárlásra a fogyasztót. Azoknak is teljes körű választ nyújtottam mindig, akik végül soha nem lettek vásárlók. DE nem egyszer volt,hogy valaki úgy jött, hogy az az x.y. ajánlotta pont, aki nem vásárolt, de ő megvett valamit.

Ügyfélszolgálatos munkám során nem egyszer volt olyan, hogy szerettem volna beolvasni a vonal másik felén levő embernek, vagy a későbbi munkám során valaki kötekedő hangnemben jött. Ebben az esetben ha úgy éreztem én nem tudok vele kommunikálni, mert nem tenne jót senkinek, tovább küldtem máshoz.

Az itteni ügyfélszolgálatos tapasztalatom. Dikó jellemzően botrány. Nem a stílusa miatt, hanem a felkészületlensége miatt. Miklós jellemzően (ritkán futottam mondjuk pont vele össze) normálisan és segítőkészen állt hozzá a dolgokhoz. BARATY, így csupa nagy betűvel, az egyetlen, aki szerintem tényleg alkalmas a feladatra.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.56
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
653. hozzászólás - 2016.03.02. 19:28:02 (Válasz Azazel #651 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2016.03.02. 19:21:58
" Magyar bank vezeti a számlám."

Biztos vagy benne??
Na ja, ebben van valami

Tigrisnyul, köszi, hogy megosztottad a pontos választ, egymás mellé teszem, hogy látszódjon a különbség.

BENYOMÁS
Idézet: Tigrisnyul - 2016.03.01. 21:26:23
Az utolsó döfést Miklós adta, mikor a pofámba vágta, hogy örüljek, hogy szóba állnak egyáltalán velem supporton, miközben nem fizetek a játékért.

Fizettem, szerintem eleget. Ja, hogy nem folyamatosan? Bocs, az élet nem mindig úgy jött ki.

TÉNY
Idézet: Tigrisnyul - 2016.03.02. 19:19:48
Szó szerint ezzel zárult a válasza:
"Egyébként ami fontos még, nem vásárolsz őskövet, úgy játszol a játékkal, és ennek ellenére még supportot is nyújtunk számodra. Szerintem még egy ilyen szolgáltatás nincs a világon."
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.07
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
654. hozzászólás - 2016.03.02. 19:31:14 (Válasz Ariel #625 hozzászólására.)
Ariel, úgy fogalmazott Miklós, hogy egy átlagos karakter számára teljesíthető.
Én átlagosnak gondoltam a karakteremet.
TE szerinted mi az átlagos karakter? Ariel, többszörös bajnok.
161-es szinten milyen statokkal kell rendelkeznie egy karakternek? Kérlek, írd le!
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.56
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
655. hozzászólás - 2016.03.02. 19:33:47 (Válasz Offsboy #653 hozzászólására.)
Offs, jól van.
Amúgy a tény se tény, hiszen nem állít valósat. Azzal a karakterrel is fizettem már:) Többet nem fogok mondjuk, mert töröltem.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.56
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
656. hozzászólás - 2016.03.02. 19:37:41
Mondanivaló tekintetében nincs különbség.

Ha azt mondom valakinek, hogy látogassa meg a kedves édesanyját aki épp üzletszerűen kéjeleg, akkor ugye azt mondtam, hogy menjen a jó ....va anyjába. Csak más szavakkal.
Báró Samedi
Pontszám: 8.34
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
657. hozzászólás - 2016.03.02. 19:39:46 (Válasz Azazel #634 hozzászólására.)
Ha bármi értéke is lett volna a csp-nek, akkor az emberek nem hordták volna vagonszám az eventbe már az első órákban, borzalmas váltási arány mellett...

Ha egy eventet úgy tudok majd csak megoldani, hogy rá kell nyomnom a "10 őskő árán végzek a szörnnyel" gombra, akkor biztosan elszégyelném magam. Ahogy arra sem venném a bátorságot, hogy úgy reklamáljak az ellenfelek gyengítéséért, hogy előtte ne tettem volna meg mindent azért, hogy legyőzzem az ellenfeleket.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.17
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
658. hozzászólás - 2016.03.02. 19:47:36 (Válasz Ariel #657 hozzászólására.)
Itt maga Miklós (fórumon) írta, hogy ezeknek a karaktereknek a 20 köves buff sem segít.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.56
kedvelt tagF3rcsuFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
659. hozzászólás - 2016.03.02. 19:49:25
Ez az event 1 nagy sz@r
teljesítettem a 15 szintet még az első héten V6-on
akkor még elég jó helyen álltam, de mivel nem vetem őskövet mostanra már a top 50-be se vagyok benne

EZ f@szság
mondjuk valahol sejtetem hogy ez lesz
de akkor is ki lett cseszve a nem ősköves karakterekkel (játékosokkal)


Teljesítetted a verem utolsó szintjét
A jutalmad a NAGY BÜDÖS SEMMI
Pontszám: 6.64
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
660. hozzászólás - 2016.03.02. 19:50:27 (Válasz F3rcsu #659 hozzászólására.)
Azért ez nem igaz. Ott a fétis. ÉS egy csomó jó cucc potyogott amíg végig jártad!
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 9.04
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője