Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Végzet Verme
népszerűKiaphetFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
541. hozzászólás - 2016.02.26. 18:21:47 (Válasz barbarabee #531 hozzászólására.)
Köszi, de ezeket tudom én is,15. szinten hiányzik 1 pont,de egyszerűen nem találom már sokadik bejárásra sem.
Nincs ötletem hol lehet.
Menekülés után levert szörnynél megadja a pontot?
Kiaphet - V5
Humbleness,Sturdiness,Wisdom
Pontszám: 7.59
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
542. hozzászólás - 2016.02.26. 18:34:19 (Válasz Kiaphet #541 hozzászólására.)
Egyik szövitársamnak programhiba volt. Csak 29 volt az egyik szinten. Írt üsz-re, másnapra betettek neki plusz 1 pontos mezőt.
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.42
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
543. hozzászólás - 2016.02.26. 18:35:24 (Válasz Kiaphet #541 hozzászólására.)
Megadja.
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.42
népszerűKiaphetFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
544. hozzászólás - 2016.02.26. 18:51:41
írtam most én is ,köszi a választ.
Kiaphet - V5
Humbleness,Sturdiness,Wisdom
Pontszám: 7.59
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
545. hozzászólás - 2016.02.26. 20:35:48 (Válasz Alendaar #528 hozzászólására.)
Az jó, nekem megvan a 8. pálca és még csak a 16. szintet csináltam meg, mondjuk még mindig -3640 pontban vagyok
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.15
kedvencUzsuFérfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
546. hozzászólás - 2016.02.26. 20:55:19 (Válasz Tigrisnyul #537 hozzászólására.)
Idézet: Tigrisnyul - 2016.02.26. 17:30:51
A szó elszáll, az írás megmarad. Itt a beharangozóba nem volt erről szó.
DE már írtam, mégegyszer leírom.
Azért zavar ez, mert a 161-es karakterem, és a másik kettő, aki már végig ment (83-as szint top 50-ben van, 77-es szint - top 10-ben van) teljesen hasonló erősségű, fejlesztésű a maga szintjén. A nagy karakterem, mégis megállt 12-es szinten, és minimum 50szer próbálkoztam minimum 20 féle módon.
A legkisebb karimnak is megy, csak a csp miatt nem fejezte be, és az a legrosszabb fejlesztésű, mind közül.


Szövi bajnokságon 24 szintel magasabbak az ellenfelek 30 csatából 1-szer vesztek ebben az aventben még mindig a 9-es szinten veszteglek mert a főszörnyet egyszerüen nem tudom leütni.....
Pontszám: 5
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
547. hozzászólás - 2016.02.26. 21:08:08 (Válasz Uzsu #546 hozzászólására.)
Elvileg jövőhétre kiokoskodnak valamit!
Én nekem kb 50 vesztett csata után sikerült újabb szintre lépnem ma. De van még hátra. Várom a jövőhetet.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.46
kedvencUzsuFérfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
548. hozzászólás - 2016.02.26. 21:31:11
Párom 76-os szintű és már végzett a 15-ik szinttel, szövitárs 17-es és 14-ik körül jár....
én még a 10-re se tudtam átmenni
Pontszám: 5
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
549. hozzászólás - 2016.02.27. 07:15:38
Erre írtam régebben,hogy jobb lenne klónok alkalmazása és fő szörnyeknek entitás.
25.szintű karakterem egy db csatát se vesztett,de 90%ban kivégzem ellenfeleim.Jelenleg 17.szinten tart az eventben.

Várom a bölcsészek és jogászok helyesírási problémáit.
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.56
kedvelt tagBeeCheNő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
550. hozzászólás - 2016.02.27. 07:36:59
S5ön az inspiráció miatti energiavesztéssel nem értek egyet.
Most tartok 7.szinten,de egyenlőre biztos,hogy nem tudom befejezni az eventet.Oka,hogy több CSPét kapok,de semmit nem érek vele,ha fele,harmad annyi energiát kapok érte mint más,ugyanakkor ami nevetséges,hogy a CSP italaim szintén semmit nem érnek.Gyakorlatilag 2-3 nap csúszással kezdtem,de hiába van 50 CSP italom nem fogom tudni befejezni az eventet.
Ha lehet vegyetek vissza a az inspiráció büntetésből,vagy nem lehessen CSP italt használni,mert ezzel teljesen esélytelené tettétek az event befejezést,nem hogy versenybe száljak a TOP 50ért.
---
Pontszám: 6.01
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
551. hozzászólás - 2016.02.27. 08:01:25 (Válasz BeeChe #550 hozzászólására.)
Ha nem vered negatívba magad és volt pár száz csp tartalékod, meg hát optimálisan fedezel fel, akkor megoldható az event, inspiráció ide vagy oda, ugyan akkor tettem javaslatot itt erre, kétszer is, reagálás meg valahogy kimaradt, se a normál, se az inspiráltak nem reagáltak, ezek szerint jó ez így és csá.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.53
kedvelt tagTk44Férfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
552. hozzászólás - 2016.02.27. 09:58:48
Nekem mióta betették az új szinteket nem ad semmi se pontot
Pontszám: 6.28
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
553. hozzászólás - 2016.02.27. 10:20:51 (Válasz Tk44 #552 hozzászólására.)
Az új szintek nem adnak pontot!
Nem is lenne fair.
Helyesebben az adott szinten szerzett pontot mutatja mindig. De a zárójeles, összpontszám nem fog növekedni.
A hozzászólást Tigrisnyul módosította 2016.02.27. 10:49:56-kor
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.46
kedvelt tagBeeCheNő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
554. hozzászólás - 2016.02.27. 11:59:41 (Válasz Mortal55 #551 hozzászólására.)
Idézet: Mortal55 - 2016.02.27. 08:01:25
Ha nem vered negatívba magad és volt pár száz csp tartalékod, meg hát optimálisan fedezel fel, akkor megoldható az event, inspiráció ide vagy oda, ugyan akkor tettem javaslatot itt erre, kétszer is, reagálás meg valahogy kimaradt, se a normál, se az inspiráltak nem reagáltak, ezek szerint jó ez így és csá.


Nézd,ha azt látnám sikerülne nem írnék ide.
Mint írtam 2-3 nap késéssel kezdtem,így alapból buktam a versenyt.Normál esetben a TOP50 még lehetséges lenne.
50 itallal kapnék annyi energiát,hogy behozzam.Azonban hála az inspirációnak semmit nem érnek a vadászat italai.Talán az 50 ital elég lesz a befejezésre

Csak hogy érzsd:

Energia: 8 / 8882
1 db CSP = Kapott energia: 5
7.szinten vagyok,mielőtt nekem esnél,hogy ész nélkül váltok CSPét!!!

Ez a szabály egy baromság!
---
Pontszám: 6.52
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
555. hozzászólás - 2016.02.27. 12:13:31 (Válasz BeeChe #554 hozzászólására.)
Igen, erre neked kell 1700 csp, plusz a befejezéshez bőven van energiád, ha jól fedezel, 1500 csp kell, nem tudom mennyi a napi regened. Amúgy már az event előtt jeleztem hogy ez a korlátozás nem lesz jó, a toplista miatt meg kell egy módosító, nem pont ez, lenne jobb is, de úgy látszik a többségnek ez megfelel.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.53
kedvelt tagBeeCheNő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
556. hozzászólás - 2016.02.27. 13:31:46
Bolygó ura 2.
A hozzászólást BeeChe módosította 2016.02.27. 13:54:25-kor
---
Pontszám: 6.52
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
557. hozzászólás - 2016.02.29. 15:22:22
Több játékos jelezte, hogy nem tudta ill. nagyon nehezen tudja megölni a Végzet Vermében a főszörnyeket. Megnéztem ezeket a karaktereket. Úgy látom a probléma 160-200. szintű karaktereknél lép fel, akiknek gyengébb felszerelésük van, és az összes magasabb szintű állatból csatlóst csináltak. Ill. volt egy 250+ karakter is, akinél minden rendben volt, mégis csak nehezen tudta a bossokat legyőzni.

Sok olyan eseményünk van, ahol az ellenfeleket a karakter alapján generáljuk. Így mindenki megfelelő kihívást kap, de ugyanakkor ez nem nehezebb az erősebb v gyengébb karaktereknek, sőt, az erősebb karakterek még többet sebződnek, több erőforrásba kerül nekik a dolog. Épp ezért a Végzet verménél más algoritmus generálja az ellenfeleket. A karakter szintje alapján számoljuk az ellenfél statisztikáit, egy olyan képletből, ami a játékosok átlag adatait veszi figyelembe. Mivel ezeknek a lényeknek állataik sincsenek, és több olyan képesség hiányzik náluk, ami egy játékosnál előnyt jelent, így garantált, hog egy átlagos karakter le tudja ezeket győzni. Az átlag feletti könnyedén, az átlag alatti viszont nehezen. Aki nagyon az átlag alatt van, annak pedig a bossok komoly nehézséget okozhatnak. (Kivétel itt a 250es karakter, ahol a kalandpróbákhoz hasonló gond lehet - kevés minta alapján nem megfelelő az extrapoláció - itt ezt korrigálnunk kell.)

Akinek gondja van a bossokkal, a következőt tudom tanácsolni:
1.) ha csak 1 erős állatja van, próbálja meg, hogy csak azt viszi (mert több állatnál az elnyelés átlagolódik)
2.) ha mást nem, legalább fegyverből és varázslatból próbáljon beszerezni egy erősebbet.
3.) a kereskedelmet maxoljátok ki, és vegyétek meg a lehető legmagasabb szintű tárgyakat (csizmából, sisakból és fókuszkristályból is)
4.) gyűrű, nyaklánc ezeket se hanyagoljátok, ha kell menjetek "vendégségbe" más szövibe.
5.) az őrjöngés itala triviális, ezért nem is említem.
6.) vészmegoldás az ősköves debuff gomb, de akinek problémája van, azoknak általában ez sem opció.
7.) harc előtt tudatturbózd a kritikus ütést v varázslatot (amelyik szükséges).

Illetve vannak még az általános karakterfejlesztési tanácsok, de ezek úgyis csak hosszútávon alkalmazhatóak.
Pontszám: 8.48
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
558. hozzászólás - 2016.02.29. 15:41:59
Tehát, amit Baraty korábban jelzett az fals infó? Nincs semmi gyengítés tesztelés alatt?

Ha a szintemen levő 3-4karaktert átlagoltátok az tényleg gáz. Akkor ebből adódnak a gondok. Magas szinten kevés karakter esik egy szintre.

A felsorolásból mindent próbáltam. Kivéve, hogy egy állattal menjek. De majd azt is.

Ja hogy gond, hogy csatlós lett az állatokból? Bocs, ti tettétek őket központi szerepbe.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.98
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
559. hozzászólás - 2016.02.29. 15:49:28 (Válasz Tigrisnyul #558 hozzászólására.)
És az is rendben van, hogy egy eddig teljesíthető event helyére bekerült egy olyan, ami bizonyos karaktereknek teljesíthetetlen.
Igaz?
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 7.31
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
560. hozzászólás - 2016.02.29. 17:14:10
A lények ereje nincs jól eltalálva,erre ne legyetek büszkék.

1db vesztes csatám nem volt,alig bírtak megkarcolni és az esetek 25%ban még mannám se volt a csapdák miatt.Egy darab ősköves cuccom sincs,csak fókuszkristályok.TOP listában szintemen harmadik vagyok.
Ezzel nem magam fényezem,csak azt mondom,az átlagolás nem megoldás.

Így lehetséges,hogy egyes játékosok képesek voltak pár óra alatt végigvinni az eventet,hisz semmi másra nem volt szükségük,csak vadászat italára,míg mások kín szenvedve se tudtak mit kezdeni az ellenfelekkel,mint ahogy azt írtátok is.
Szintén kizártátok a versenyből az inspirációval rendelkezőket,rendkívül átgondolatlan büntetésük van,volt.
Lord Domi
S1
Pontszám: 5.84
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője