Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Morroch

Dátum: 2009.05.28. 00:30:44
Mellesleg nem csak a taun spórolsz, hanem az erőn is ahhoz képest, hogy támadásra építesz, fertőzésen is (70%), szintedben középkategóriás, de sikeres.
Ahogy Cras is írta, akik a varázslatra építenek azoknak az IQ-ja még magasabb (lehet) amire rájön a magas tau és nagy kritikus varázslat sebzés. Így ha nem talál teljesen a vari, akkor is a nagy tau konpenzál, jó esetben pedig a kritikus vari még nagyobb.
Egy varázslatra épített karakter legfontosabbja az IQ/Tau/Véd hármas, a támadásod pedig itt fog elveszni, mert a védekezésre jóval több pluszt adnak a felszerelések, mint a támadásra. Ezek valószínűségek, nem 100%.
Ami pedig még fájhat majd a "varázslóktól", az az ha nagy a másodlagos varázslata is.

Na majd kiderül mit sikerül alkotnod.
Dátum: 2009.05.28. 00:01:45
Aki nagy tauval mászkál az mégnagyobb IQ-val.
Nekem aztán nem kell bizonyítanod, hogy "hűdemilyenjóvagy", de én sem fogom neked magyarázni, hogy a varázslatok fontosságát nagyon benézted! Ha van V1-en karid, gömbölj rá akármelyik TOP rubinra és ne kérdezz/erőltess hibás teoriákat.

Sok sikert.
Dátum: 2009.05.27. 23:43:59
Szurilo: (...) ha beszívsz egy 1-2000 közötti spell-t (egy ilyentől sokan helyből beájulnak), úgy hogy te a gyík tauddal 1-200-at sebzel, akkor kb. feldughatod a támadásod.
Ha erre rácálfolsz akkor minden elismerésem és a gigantikus csaták topicba várnám majd a leírást.

Asmo is ezt mondta csak finomabban.
Vizsgaidőszak és évvége? Ne vicceljetek, én érettségi közben leszek. Azt nem tudom, hogy mikor szóbelizek, azt viszont igen, hogy mikor lesz a Beho-tali és amíg mozogni bírok addig ott is leszek (Székesfehérvár)
Dátum: 2009.05.26. 12:29:09
[Én nem tartozom a fullprém kategóriába, csak a tagságot használom, de szerintem akik itt "hálátlanok", azok nagyrészt eleget fizet(n/t)ek azért, hogy olyat kapjanak amiért majd hálásak lehetnek. ]
Dátum: 2009.05.26. 11:42:51
Aki(k) nem olvasták frissen, most sem késő. Ez tűnt a legjobb NPC tervnek, de csak egy 3/2 oldalas ötlet maradt.
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,134.20#hsz25
Dátum: 2009.05.26. 11:18:56
A pontozásból is látszik, hogy többeknek tetszik a gondolatod, nekem főleg ez: Idézet: Timcsike - 2009.05.26. 10:54:28
Így csak az élboly lesz szétverve...

Ne vegyétek a szivetekre.
Dátum: 2009.05.26. 08:22:09
És miért kellett ezt 19x beírni?
Ha nem rendszerhiba, hanem csak jót szórakoztál akkor tuti szankcionálnám.
Dátum: 2009.05.25. 18:38:17
Senki nem mondta, hogy lesz náluk LE, még Ariel is csak kérdezte.
Ettől függetlenül lehet, hogy téves a teoriám, de ha valami olyan tart magánál LE-t ami nem fejlődik az hibásnak tűnik.

Edit: Térkapus tart magánál és nem fejlődik, de nem is tudod csak 1x megütni és kifosztani.
Dátum: 2009.05.25. 18:28:52
Ha nem fejlődnek akkor elméletileg nem vadásznak, így kamrába vinni mi értelme lenne?
Mert ugye ha nem fejlődnének, de vadásznának akkor megint csak rengeteg LE jutna a felsőbb szintekre, extra bevételként.
Dátum: 2009.05.25. 17:49:22
Idézet: Miklós - 2009.05.25. 17:29:28
- Nemcsak támadni lehet őket, ők is képesek támadni.

Ha támadnak akkor milyen céllal? Csak ütik a VU-kat, hogy ne unatkozzunk vagy? Mert ugye nem fejlődnek.
Ez meg a másik, Darah jól mondja. Ha 15% alatt nem lehet vadászni akkor csak azért gyógyítsuk magunk, hogy elkezdhessünk vadászni, persze ha közben megint lecsapnak akkor megszakad a vadászat?
Cave ezt nem gondoltad komolyan szerintem te sem... ez nem megvalósítható egy olyan játékban ahol halhatatlanok vagyunk!
Gondoljatok bele: az okés, hogy a végzeturak a (játék történetében említett) megegyezés miatt nem ölik meg egymást csak ájultra verik, de milyen jófejek a térkapus és epikus lények, hogy ők is betartják ezt és nem ölnek meg minket!
Az az abszurd, hogy nincs halál a játékban, ez rengeteg más problémát hoz magával. De ez már más téma.
winnie menj már a vérbe,,,
Akik nem fórumoznak és nem játszanak komolyan azok észre sem vették mi történt itt egy délelőtt alatt és a változást sem fogják észrevenni. Nekik tök mindegy mit okoskodunk össze, akkor legalább nekünk ne legyen már szar, csak mert te véded azokat akik kb. annyira számítanak a játék előremenetelében mint egy NPC!
Ahelyett, hogy Asmo-t írod le inkább gondolkodj a kreaff megoldásán.

Ha a kreaffot lenullláznák Ariel ötlete alapján, akkor elindulhatna egy lavina, hogy "ez sem jó, az sem jó:szüntessétek a hatását".
Emellett, ha a kreaff a vesztestól is elvenné amit a győztes megkap, akkor tulajdonképpen csak többet rabolnánk, mégjobban széthúzná a játékosokat, mert a győztesnek még több lenne a vesztest pedig mégjobban kiszipolyozná a dolog...
Crimson ez a nap ötlete. Morálcsökkenés nélkül, CSP termelődés nélkül, mindenféle határidő lejárások nélküli szünet. Fórum mehet.
Nem csak zöld lámpa, hanem kötelezővé teszi annak aki labdába akar rúgni.
Akkor átalakul a kreaff kínzássá?
Mert így azt produkálná mint a kínzókamra, csak egyszemélyesben, ha jól értem.
Abszolut így van, ha nem takarítunk magunk után, akkor ellep a szemét.
Faktor sem kapott még ennyi pontot (jelen pillanatban 9)
Kár lenne törölni, de mindenki maga dönt. A játékra folyó pénz és időmennyiség pedig érthetővé teszi az ilyen döntéseket is. Ha a józan réteg eltűnik a jó meglátásokkal, akkor...? Nem gondolok bele.
Ana és mit javasolnál? Buktassuk meg Miklósékat?
(Mert ugye a párhuzamod másik végével ezt kéne tenni párttól függetlenül és lefektetni az új szabályokat, nem a régi szart foltozgatni.)