Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Morroch

Dátum: 2009.06.26. 11:02:38
A döntetlen és kapituláció kivételével mindenféle háborúbefejezési módhoz kell 50 portya a két szövetség között.
Olvasásra ajánlom neked: karakterlapodon: Szövetség -> Háborúk/kapituláció
Dátum: 2009.06.26. 10:49:38
Ricardo a távolból válaszolnék: Enyhének enyhe, hisz bármikor változtathasz a döntéseden.
És igen bármikor, mert igaz, hogy a költség szint*300 és így később drágább, de azt is vedd számításba, hogy a bevételeink is nőnek.
Dátum: 2009.06.26. 10:47:15
Hidd el olvastalak a többivel együtt, jobb ha visszanézed a saját HSZ-ed: Tegnap, 13:15:30

Tévedsz a többség nem humánus, hanem alamuszi, könnyáztatta, döntésképtelen "játékos" akik csak akkor szólnak ha valamit elrontottak és nem tetszik az _önhibájuk eredménye_.
Nyugodtan írd ki hová menjek itt vagy PÜ-ben, mutasd milyen "legény" vagy amit meg személyesen tudnál mondani el ne felejtsd, mert ha máshol nem is novemberben lesz rá esélyed elém állhatsz.

Tudom mindig a többség akarata érvényesül, de nézd el nekem, ha nem leszek balfasz a többség kedvére és mert ki merek állni a hülyeségekkel szemben.

Játék fejlesztése nem azt jelenti, hogy a játékot aszerint alakítjuk, ahogy épp elszartátok.
Dátum: 2009.06.26. 09:44:01
De remélem azt is figyeled, hogy mikor módosult utoljára.
Dátum: 2009.06.26. 09:23:47
Úgy gondolom ne te mond meg mit szabad és mit nem.
Kezdetnek olvasd el a 282. hozzászólást aztán, ha kedvet kapsz a többit is kb 2-3 oldalra visszamenőleg. És utána fejtsd ki a véleményed, ne pedig a levegőben lógjanak a szavaid. Ha ez már megvolt, akkor én kérek elnézést, hogy nem látszik meg rajtad.

Előre látható volt, hogy enyhe jutalom/büntetés lesz, de sosem késő nekiállni küzdeni, szóval mint már mondtam párszor: ne sírjon akinek nem tetszik valami, hanem keressen és találjon megoldást a problémájára, ha másképp nem menjetek tevét nevelni!
Dátum: 2009.06.26. 08:15:20
Most 7:50 és 8:15 között a VU fórum döglött volt és ebben az időtartamban nekem és a szövetségben is fejenként kb 4-5 adatbázis kapcsolódási hibát is dobott.
Dátum: 2009.06.26. 07:50:49
Jut eszembe... ezt minden témához csatlakozó HSZ-hez oda akartam tenni csak mindig elmaradt: "Tulajdonképpen miről beszélünk? A fertőzés 0 és 100%-a is már rég le van programozva nem? Vagyis csak jókat vitázunk egy eldöntött dologról."
Dátum: 2009.06.26. 07:43:37
Idézet: Ricardo - 2009.06.25. 23:55:51
Azt viszont nem tudom elfogadni még mindig, hogy 0 tájékoztatás után a fertőzés nem bónuszt ad a leküzdőknek, hanem hátrányt az ellene nem harcolóknak. Amellett, hogy a portyakondíciók miatt a fertőzöttek mindig célpontok lesznek 15% alól kijőve, ha megfordítjuk a másik tápját a fertőzés leküzdésének, akkor aki nem harcol annak 5-tel kisebb minden szakértelem maximuma. Ez figyelembe véve a spektrális manipuláció, a lélekenergia sajtolás, a transzplantáció vagy az ultraspecializáció fontosságát akkor előny illetve hátrány amit nem lehet ledolgozni. Mindezt egy olyan döntésért, aminek a hátterét senki nem ismerte, maximum sejtette vagy remélte.


Erre azt mondanám, hogy de igenis a 100%-os fertőzöttek kapják meg a 0%-osnak a tükrözött hatásait.
Szakértelmeik 5-el kisebb maximummal rendelkezzenek, minden tulajdonságukból vonódjon le 5 és a 100%-os fertőzött a portyáiban annyival kevesebb LE-t tudjon rabolni ellenfelétől, mint amekkora a fertőzöttségi szintkülönbség közöttük.

Ez tökéletes lenne, még ha fájó is, de miért a sírás? Hisz csak 100%-on történik ez meg, neki lehet állni küzdeni a fertőzés ellen!

Ami érdekelne: a 0% és a 100% végleges állapot vagy nem?
Eddig úgy tűnt, 100%-ról is el lehet kezdeni a csökkentést, de akkor 0%-ról is vissza lehet esni valami úton-módon?

Idézet: Ricardo - 2009.06.25. 23:55:51
Egyetlen dolgot javítanék a fertőzésen mindenképpen, ne valós időhöz legyen kötve (tehát ne szintlépés utáni első 24 órában) a leküzdése, hanem játékbeli időhöz (az egész szint alatt bármikor kifizetheted a lét). Így véletlenül valaki nem kerülne hátrányba, csak az fertőződne, aki tényleg azt szeretné.

Ez jó ötlet, de ne teljes szinten, hanem mondjuk a szintlépéshez szükséges TP 20 vagy 30%-áig lehessen. Aki addig nem teszi az fertőződhet bátran. Egyébként is Annyi TP összevadászásával elég LE-t gyűjt bárki. Nehezíti a dolgot, hogy ha 0LE-s portyákból jön össze a 30% TP akkor lehetne reklamálni megint, de ennyire tudjunk már odafigyelni...nem most kezdtük az óvodát.
Dátum: 2009.06.25. 23:23:04
Mindig olvasom, mint ahogy mindent ami a játékkal kapcsolatos.
Van valakinek egy tippje hányadik legendáról lehet szó? PÜ-ben örülnék.
Dátum: 2009.06.25. 23:16:29
Oh my God, mi ez a "káoszkatona" szöveg? Ez valami TF/ÖV? (ezeket nem ismerem)
Az nem lep meg, hogy káosz lett "Játék fejlesztéséből", de hogy Ariel is gerjeszti ezt az érdekes.

A lényeg, hogy a fertőzés eddigi menetén s e m m i t nem kell változtatni, azok kedvéért akiknek nem tetszik, hogy elrontották valamekkora mértékben. Szokjatok le a sírásról és tanuljatok meg játszani úgy, hogy a hibákból tanultok, az információkat gyűjtitek és ne csak a reklamálást vegyétek komolyan, hanem a teendőket is, ha eredményt akartok látni!

Edit: Szerintem.
Dátum: 2009.06.25. 19:01:21


Én mióta komolyabban (minden relatív tudom) játszom azóta csak egy világon, egy nicken futok. Vállalom a neven és véleményem mindenhol, mint ahogy viselem ezeknek a következményeit is rendzserint büszkén, de ha nem akkor is becsülettel.
Szóvál bárki állítja, hogy ő vagy más tag lenne Morroch egy újabb nicken az aljas rágalom és kikérem magamnak, nincs több ilyen csirkefogó.

Viszont abban szerintem nincs igazad, hogy nem láttuk be előre a választásai lehetőségeket a fertőzésről. Mindenki tuda, hogy jutalom jár a leküzdésért és semmi vagy "büntetés" a nemküzdésért. Van aki ezzel dacolt, ami nem baj, de viseljék a következményét.
Dátum: 2009.06.25. 18:26:54
Danielle Te vagy a jó oldalam aki fél év után is tudna nyugodtan írni, tökéletesen egyetértek.
Dátum: 2009.06.25. 17:33:31
4. szinttől lehet fejleszteni, a tanulás növelésével érhetsz el újabb szakértelmeket.
http://vegzetur.wikidot.com/szakertelmek
Dátum: 2009.06.25. 17:26:48
Azt hiszem erre szokták mondani, hogy egyéni szociális probléma.
Dátum: 2009.06.25. 17:17:35
1. Mögém senki ne álljon.
2. Hatodik hónapja néztem és válaszoltam kulturáltan mindenre, sok volt.
3. Értem és tudom, hogy van aki lazábban és *van aki komolyabban vesz bizonyos dolgokat, de a "lazábban veszem" nem lehet egyenlő, hogy ha valamit elszúrok akkor sírok/ordítok fórumon és minden az akaratom szerint lesz.

Hogy mikor és milyen formában tudok kiengedni, meg az önkontrollom szintjét ne itt beszéljük meg, hidd el tévesen szűrted le és meglepődnél mennyire.

Edit:*kimaradt 2 szó
Dátum: 2009.06.25. 17:00:03
Most nem fogok finomkodni és kulturáltan fogalmazni, már túl sok a baromság.

Vicces még a gondolat is, hogy ha valamit elkúr a játékosok x hányada _önhibájából_ akkor reklamál és erre változtatás lesz.
Ha az életben valamit elcseszel ki a faszomnak reklamálsz, hogy így szar az élet és öngyilkos leszel, ha nem változtatjátok meg fentről?!?
Ezek után mi a tetves ... , hogy "majd 2 szintet lehet egyszerre csökkenteni a fertőzésen..."???
Aki nem nyomta lefelé a fertőzést eddig és most neki akar állni az csökkentse szépen egyesével!
Persze én meg az első 3 hónapomban hobbyjátékos voltam, aztán bekerültem az Ösvénybe januárban és rájöttem, hogy 20. szinten 100-as SZÖ elég gáz... hát akkor én meg ezért kérek kárpótlást, különben törlök. - Meg a nagy lófaszt! Ébredjetek már fel és viselkedjetek úgy, mintha _döntésképes_ emberek lennétek.

És ez nem csak a fertőzésre, hanem általában mindenre vonatkozik.
Dátum: 2009.06.25. 16:33:51
Kik harcoltak az l. világháborúban egymással?
- nők-férfiak
- fasiszták-kommunisták
- amerikai hatalmak-európai hatalmak
- antant-tengelyhatalmak -> ez volt a "helyes" válasz, de szerény tudomásom szerint ez a második világháború szövetségi rendszerének megnevezése
Dátum: 2009.06.25. 16:32:14
Ázsiában, Afrikában és Amerikában biztosan vannak piramisok és nem kizárt, hogy esetleg Ausztráliában is csak nem tudok róla.
A kérdésfeltevő az egyiptomiakra gondolt valószínűleg, de nem csak azok vannak a világon.
Dátum: 2009.06.25. 10:29:54
Lélekszívás %-nyi LE-t rabolsz az ellenfeledtől minden sebzésből.
Tehát 20%-od van akkor, okozott 100 sebzésnél +20LE-d lesz.
Csak általad okozott fegyversebzésnél működik, varázslat és állatsebzésnél nem.
Dátum: 2009.06.25. 09:10:01
Tudod nekünk van egy x+1 fős alkalmi játékos állományunk, de nekünk is más a játékélmény... vagyunk olyan jó szövetség/társaság, hogy nem rugjuk ki a másikat, mert nem tud 24/26 órában játszani.