Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fecsu123

Dátum: 2012.06.11. 17:54:23
,de volt róla szó csak nem úgy. hát az nem olyan egyszerű,hogy csak úgy neki esnek.

Rengeteg hányadost kell figyelembe venniük. Ráadásul most még a Jupiter is bekavart azzal, hogy keresztezte a Föld és a Nap útját egy pillanatra és ezzel nem számoltak. A görög válságról nem is beszélve. Ezt mi nem érthetjük, hogy miért halad ilyen lassan e rendkívül összetett program játékosbarát irányú fejlesztése.

Úgyhogy ne keltsd itt a feszültséget. Nyugodjál meg minden tök tutkeráj lesz, addig is vegyél követ oszt kőccsé..
Dátum: 2012.06.11. 17:28:04
Csak khm.. (,hogy is mondjam, hogy ne okozzak maradandó lelki sérülést.) Vazz csak szo*attalak gyémántharcos.
Dátum: 2012.06.11. 10:07:44
(nincs cím)
Tegnap, 14:19:29
Akarsz csatlakozni a V5-ön holnap induló Gyémántharcosok nevű szövetségemhez? ( Gyémánthorda) Ha igen akkor jó ha nem akkor tudnál nekem ajánlani olyan gyémánthordás Végzeturat vagy nőt aki fent van minden nap!

(nincs cím)
2012.06.09. 20:40:50
Akarsz csatlakozni a holnap az 5. világon induló Gyémántharcosok nevű szövetségemhez?

---------

Most akkor elindult holnap vagy sem? ,ha igen akkor jó, ha nem akkor holnap.
Dátum: 2012.06.04. 10:21:14
Köszi a válaszokat.

Viszont lenne itt valami. 10 csatából csak kétszer kriteltem be ütést és az meg hogy?!?

A kritem a környékemen lévőknél sztem minimum 5* magasabb talán két ember van akinek hasonló. Szóval,ha én nem találok be akkor ki? :/

Közben:
20-ból:
Küldetés állapota: Eddig 3 kritikus ütést okoztál.
Dátum: 2012.06.04. 09:15:30
,de jó,hogy két Xenos topic van :s

Lett volna nekem is pár kérdésem.

- EH-val vagy VF-el legyen-e ütve?
- Milyen küldik pörgethetőek,ha pörgethetőek?
- Állatok fejlődnek-e közben?

- A lélekszívást már válaszoltátok.
V2

Matecsavo - 87. szintű végzetúr

Ööö hát izé aki esetleg nem tudja megnézni. áá nem (volt) farm.

Legtöbb okozott sebzés: 198
Tulajdonságösszeg: 249
Szakértelemösszeg: 81
Teljesített küldetés: 3
Teljesített kaland: 0
Győztes kihívás: 1
Összes építés: 0
Zsákmányolt lélekenergia: 18.185
Elvesztett lélekenergia: 4.707.031
Helyes kvíz-válaszok: 8.763
Dátum: 2012.06.01. 20:43:00
Pontosan erre céloztam én is,hogy nem így tervezték. ,de az is tény,hogy az elsők között javították.

A többi dolog is. pff ez az AF pontos téma,hát úgy s..r ahogy van. 60. szint alatt kaphatják ugyanazt a gagyi jutalmat mint eddig. ,de nagyon nagy vonalú voltam,mert aki eléri a hatvanat az biztos,hogy nem erre fog költeni még legalább 20 szinten át.

A specializációnál is az vakítás,hogy ennyi százalék meg annyi az esély,hogy ez és ez esik és csak egyszer kell váltani. Arra nem is akar gondolni,hogy ütemszerűen fejleszt a játékosok nagy része és van,hogy szinteken át IQ-t tol vagy Támadást és azzal,hogy bekavar egy erő vs tau kombinációval még vissza is kell váltani az eredeti tervhez.

..
Közben látom még írtál.. ja "lekommunikált"
Dátum: 2012.06.01. 20:15:42
Ezért sírtak valahol? ,hogy ezt állítsák át?!?

,de komolyan??? Én nem olvastam ilyet itt.. ,ha meg elsiklottam felette akkor az elég gyalaváz hozzászólás lehetett. Ez inkább lecápázás egy az egyben. Elszúrták amikor kitalálták,mert erre nem gondoltak és most korrigálták így,hogy fix költséges legyen,mivel annak szánták eredetileg.
Pofátlanság erre más szó nincs is.
Dátum: 2012.06.01. 19:58:13
Igazi suttyó húzás lenne. Bár nekem is ez jött le,hogy így kell értelmezni.

,de nagyon kíváncsivá tesz ez a rész,mert akkor fognak páran csuklani az is biztos és az nem az én anyám lesz.
Dátum: 2012.05.30. 10:47:12
Nekem az előzőnél elfogadta V2-n.
Most is van ilyen feladatom,de nem fizetek be rá,mert úgyse tudom ezt a templomot megcsinálni nagyon nagy bukó nélkül :/
Dátum: 2012.05.29. 15:32:11
Én felpontoztalak , mert sok részével egyetértek. Az ötlet jó, de ahogy írod pl reagálatlan és a többi.

Valószínűleg éppen szándékosan nem reagálnak,hogy leülepedjen az emberkékben márpedig ez lesz és kész. A többség már így is ráunt,hogy hiába kalapol,de figyelnek ők csak csendben jó tűrőképességgel megáldva...
Ez vicces volt..

(mondjuk lehet,hogy Mrs.)
Dátum: 2012.05.29. 09:41:27
Még a végén kiderül,hogy mennyire átgondolt rendszer is ez.

Tudod el is hinném, ha mondjuk nem a mi szánkból jönne a spekuláció meg a tipp, hanem a JV válaszolna, hogy ezért van ez és ezért ez, mert így beleláthatunk akármit. A saját kérdésinkre saját magunk adjuk meg a válaszokat.

(lehet itt olvasgatják és amikor felmerül egy kérdés bakker erre mit mondjuk?!? Várj még egy kicsit majd lesz közte valami értelmes válasz is és majd azt mondjuk,hogy XY jár jó úton az Ő HSZ éből majd idéz és még gondolkoznia sem kell,hogy mit tereljen )
Dátum: 2012.05.28. 22:41:38
Na most adtál nekik egy magyarázatot arra,hogy miért rakták ezt be jutalomnak

Én is arra gondoltam mint Aurri,hogy jobb lenne,ha választható lenne mely templomot csinálom meg. Viszont ez sztem kicsit erősnek néz ki 50 felett,hogy kis templomot csináljon gyorsan pörgetve. Talán reálisabb a választható jutalom a végén vagy 50 felett kettes vagy hármas templomot csináljon-e.
Dátum: 2012.05.28. 20:48:35
Én is ilyesmire gondoltam. Ezért is írtam fel,hogy legyen meg ez is.

Hosszú távon nincs jelentősége ahogy írod csak jelenleg Az előző kettővel simán elbántam,de ebbe hát bele fog törni a bicskám. ,ha jól számoltam négy köves móka,ami ráadásul csak pazarlás. Manaitalozás és a többi hülyeség. Van 6!! szakim is meg kettő TÖ + szerencse növelés. Áldozás és még akkor nem is beszéltem a ritka meg ultratitka forgatásomról TP szerzés és CSP költés :s. Portyázom és ez most nem fogja megérni.

Sztem pedig a jutalom is gyengébb mint a lentebbi kategóriában. Ez a transzdestrukció egy hülyeség a dukáthoz képest. Legalábbis sztem. Jó,ha lenne belőle vagy 30-40 akkor már van is értelme.

Szóval éppen jobban örültem volna még a kisebb templomnak. :/ Ez így felejtős. Ehhez hozzá nem lett nyúlva csak megsúgom annyit csináltak,hogy beraktak még egy dekrétumot.
Dátum: 2012.05.28. 20:14:28
A végzet templomának 3 szintje van:
4 x 4 (1-30. szintig) 2 hét
5 x 5 (31.-50. szintig) 3 hét
6 x 6 (51+ szinttől) 4 hét

50. szinten vagyok és beadott egy 6*6 ost. Azt meg hogy?!? Nekem ez nem kell ám..
Dátum: 2012.05.25. 23:19:02
Nem voltam pár napig itt és talán jobb is,hogy nem voltam itt.

Már épp neki kezdtem volna egy nem épp visszafogott hozzászólásnak amikor elolvastam ezt. Higgadt és célratörő. Csak emiatt enyhülök én is

"A végzet templománál javaslataitok alapján bekerült egy 3. dekrétum használati lehetőség, aminek a költsége ugyanaz, mint a másodiké."

Talán tényleg nem ártana a JV nek is elolvasnia Quellon hozzászólását és nem ilyen ócska megoldással elénk állnia,mert ez minden csak nem a mi javaslataink alapján meghozott "javítás".
Csupán azért nem lázonganak itt tömegével,mert erre kb nincs is mit mondani annyira nevetséges. Április elsején majd még elsüthetitek egyszer.

Semmi baj, most próbáljátok játékos szemszögből is a javítást.
Dátum: 2012.05.19. 16:34:20
Akkor nyilván át kellene állítani 15 pp-re, hogy ne 30-on legyen. ,de ezzel gondolom nem mondok újat.

,ha nincs elég célpontotok akkor a PP se fogy el. Tök mindegy lenne,ha 15 re állítanátok,hogy lefele is lehessen ütni. Kivéve,ha laborba akarjátok elkölteni.
Dátum: 2012.05.19. 11:37:10
Vagy fordítva a portyára adni olyan bónuszt amit a vadászaton ki lehet használni
Dátum: 2012.05.19. 11:34:24
Egy ilyen invitálás után mindenképpen

Cras,ha már a balga nem a saját ajánlását adta meg. Bár lehet,hogy Miklós reklámozta így végülis neki nem kell "ajánlás".