Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dragon HUNter

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2008.10.22. 12:12:36
Portyázás - az mellet, hogy egy kis izgalom - rizikós, győzöl-e/ veszítesz-e és ebből kifolyólag lesz-e belőle LE. A vadászat biztos győzelem és biztos LE ( csak a mértéke változó ) mindenkinek minden rendelkezésre áll. Azt csinálsz vele amit akarsz, de nehogy már 20CSP-ért meg kapjak egy TÖ-t stb. Hova vezetne ez?
Dátum: 2008.10.21. 15:31:29
A térkapu azért térkapu, mert majd megjelenik a másik térből, egy másik időben. A PP-k is jöhetnének gyorsabban a semmiből.....
Dátum: 2008.10.21. 15:14:00
Igen, elolvastam a TOPIC címét!! Sőt látom a "Gyorskereső"-t is. Szerinted eddig hányszor kérdezték meg az állat befogást???

Ezért volt a "Kereséssel...." kissé irónikus válaszom.

Mágustorony:
".....óránként a szintnek megfelelő +VP regenerációt kaptok."

Akkor ezek szerint a 2. szint ad óránként 2 VP-t és ezt nagyon nehéz feltüntetni, ugyan úgy,mint a védőfal +3/+6 stb védelmét a bónuszok között. Nem értem a koncepciót.......
Dátum: 2008.10.21. 14:10:25
Idézet: Cszsolti - 2008.10.21. 14:05:31
Hogy tudok állatot befogni mert nem tudom?


Kereséssel.................


Más:
A Mágustorony által adott bónuszok miért nem jelennek meg a karilapon? Egyáltalán nem vettem észre, hogy ilyen-olyan szintű mit segít.

A szakértelmek adta + CSP-t se látom, hogy feltüntetné, méricskélni meg nem fogom az időt, hogy most 1 percel előbb jön-e a következő CSP. Ezt is jelezni lehetne valahol.
Dátum: 2008.10.21. 01:02:04
Ha így folytatjuk a korlátozásokat a VÉGZETÚR játékból eltűnik a VÉGZET, és SIMSCSALÁD klón lesz......................pont a harc és a szerezhető LE az egésznek a LÉNYEGE!!!!! Háborúból (már ha egyáltalán sikerül dűlöre jutni) a szövetség elenyésző - pár ezer - LE-hez jut. Egy tizennégy tagú szövetség 1 nap alatt többet belapátol, szóval se LE, se sikerélmény, ergo abbahagyják a játékot. Minek a csilivili harci eszközök, ha kivágjuk a játék szívét????????
Dátum: 2008.10.18. 20:13:02
Csak szerényen megjegyzem, hogy fél gyémánt társadalom nem csak a háború miatt támad, hanem egyszerűen csak ők vannak többen és a háborútól függetlenül is támadni szoktak. Mi már befejeztük a háborút és ismételten csak szerényen jegyzem meg, hogy a két fél között 272 csata zajlott le. ( a 2:1-s aránynál egy kicsivel jobban fejeztük be).Ez mellett úgyanúgy kaptuk a támadásokat mind a 3 másik horda tagjaitól bár mással nem álltunk háborúba.

Dragon Hunter (zafír)
Dátum: 2008.10.18. 12:26:45
Köszönöm! Így már sikerült és vége a háborúnak!
Dátum: 2008.10.18. 12:00:30
Most valamit nem értek. Elvileg, ha 3 napja zajlik és megvan a 2x-s győzelem, akkor kapituláció az eredmény. A 3 nap mitől számít? Nálunk 11:37-kor lejárt a 3 nap, megvan a 2x-s győzelem is mégse történik semmi se. Vagy a háború kitörésének időpontja (óra, perc) nem számít????
Dátum: 2008.10.17. 15:06:00
Mind a két helyre be kell írnod a jelszót, mintha azt is megváltoztatnád.
Dátum: 2008.10.17. 14:07:38
Csak, hogy egy kicsit szövegeljek én is.

Lehet szapulni ( persze tudom szerep ) a másik gyávaságát, de azért azt mindenki tudja, hogy a győzelem fontos a háborúban. A láthatalan sem egyenlő a támadhatatlannal!! Csak nagyobb védelmet kap,azt meg a random nullázza. :(Mi is háborúzunk, tapasztalom.
Az is egy stratégia, ha jobban védem magam (lásd láthatatlanság), vérezzenek el rajtam és fogyjon a az ellen PPje, mintha kicsi eséllyel én támadnék. Nem elfelejtendő, hogy ha nincs kapituláció, akkor a győztesnek minden vesztett csatára KETTŐ győztest kell behúzni!!! Nem olyan egyszerű ez. A háborúzás ezen a kicsi szinten, inkább tapasztalat szerzésre/ presztizsre jó, LE nyereség nemigen lesz belőle.
Nem mindegy, hogy a támadó és a védő csapatnak milyen szintű az összetétele, a támadhatóság és PP szempontjából.

Remélem ez kicsit segít eldönteni, hogy índítson-e valaki háborút és hogy ki ellen.
Dátum: 2008.10.16. 20:18:45
Na erre mondom én azt, hogy mégis csak jó ez a játék!!!!!!

Emberek!!!! JÁTÉK!!!!!
Dátum: 2008.10.14. 07:08:07
A szerencsepontodra ráviszed az egeret és kiírja.
Ime! Egy, a 9s szinten lévők közti csatákból. Leanthil 224 Dragon Hunter 230 TÖ harcos, tehát kb egyformák:

A hosszú ideig a szelidítés és a harci képességek fejlesztése határmezsgyéjén egyensúlyozva idomított állattársam, Kobak a könyörületes, egy 8. szintű elmanakh is hűségesen védelmezve a harcos úrát, részt vesz a csatában. A résnyire szűkült és gyűlölködve lángoló szemek mélyéről egymást felnyársaló tekintettel előrántjuk fegyvereinket.
Leanthil, az elit rubin, széles mozdulattal int, mire egy energialövedék süvít felém. A sok csatától megedződött és felgyorsult reflexel sikeresen próbálok kitérni előle így csak a vállamat súrolta. 7 életpontot sérültem. Az aréna -ahol összetalálkoztunk – nézői felmorajlanak.Több sérülést nem engedhetek meg magamnak ennyi néző előtt.
A közelharchoz még elég nagy a távolság, így szinte gondolkodás nélkül ajkaimmal formálom az ősi igét, kezemet szinte észrevehetetlen módon mozdítva útjára indítok egy energialövedék varázslatot. (-10 VP). A sokéves gyakorlás megtette hatását és mellkason telibe találom az ellenfelet, megrendítő 40 sebzést okozva neki. Az elf páncélja veszít ragyogásából és kékesfeketén füstölög a találat helyén.
Leanthil –dicséretére legyen mondva, elvégre harcos híre megelőzte őt -pihenés nélkül Yssuf tőrét előrántva nekem támad. Számítottam rá és a sérülése is lassította, így könnyedén félrehajolok. A közelharc adrenalinpörgető kábulatában egy gyors csel után a szilmill varázstőrrel Leanthil -a sérült páncélja miatt védtelen- felsőtestére támadok. Eltalálom, 30 sebzés! Kobak a könyörületes , mint neve is mutatja eddig könyörületességből félrehúzódott , de most a kiserkenő vér szagától megvadulva az ellenfél lábát célba véve támad. 3 sebzést okozott. A sérüléstől vérző Leanthil oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva megpróbál oldalról támadni. Hiábavaló! Hiszen egyik oldalamról társam által védve csakis innen támadhatott, ezért nem okozott gondot egy elegáns félfordulattal kikerülni a tőr hatótávolságából. Melléütött! Erőm teljes épségében oldalt szökkenve, a szilmill varázstőrrel Leanthil feje irányába szúrok. 15 pontot érő sebet ejtek rajta. Kobak a könyörületes, arcán őrület lángjával, vicsorogva az ellenfelemre veti magát. A vad támadása célt téveszt! Leanthil elismerésre méltóan szusszanás nélkül támad. A gondolkodás nélkül reflexből jövő mozdulattal eltáncolok előle.
Már nem számít semmi csak a csata van… Csak ketten vagyunk…. A látótér beszűkül…. Már fáradok én is, másoknak láthatalan de nekünk már-már lassúnak tűnő mozdulattal lesújtok a szilmill varázstőrrel.l Leanthil erejének tartalékát összeszedve utolsó pillanatban félreugrik. De ott Kobak a könyörületes tombolva támad. 3 sebzést okozott. Szinte szélrohamszerűen jött őrület elszáll belőlem, mikor látom a véres porba fekvő nemes ellenfelet. Felötlik bennem, ha máskor, máshol találkozunk talán én fekszem így. Egyszerre véget vetek a csatának és csak jelképes 7 léleknergiát szívok magamba.Visszaparancsolom hűséges elmanakhomat és ügyességéért megjutalmazva lecsillapítom. Felnézve látom a táblát: A csatában összesen 91 sebzést okoztál, és 7 sebzést kaptál. A díjam 3TP. Elgondolkodom, sok csata van még a trófeáig……
Dátum: 2008.10.11. 16:52:25
Idézet: Necronis - 2008.10.11. 15:05:22
Van itt egy olyan probléma, amire eddig nem gondoltam(tunk). Nekem két állatom van, szerettem volna mindenképp, sőt a későbbiekben többet is. Nos, egyszerűen nem tudok annyi győztes portyát csinálni, hogy mindkettőnek szinten tartsam a morálját. A 30 PP-s változatban sok a vesztett csatám, a 15 PP-s meg kevés. Hozzá tartozik, hogy még nincs meggyőzés szakértelmem és nem tudom, az milyen mértékben fogja ezt befolyásolni. Ha valaki esetleg tudja, megköszönném, ha megosztaná velem.


Én már 2 napja jeleztem ezt. A morálját is LE-ből kell majd előbb-utóbb helyrebillenteni, és mi másból mint vadászatból. De akkor se reagált senki se rá, pedig elvileg az állatom fejlődése is elég fontos, hiszen egyfajta pajzs az is.
A PP pontok promblémájával én is szembesülök állandón. Ha van több PP-m, akkor is mennyit lövök el egymás után? 2-4t max. mert bejön a -% bünti. Tehát ha nem tudok sűrűbben feljönni, akkor igaz, hogy gyűlik a PP-m, de mit kezdjek vele? Tehát ha szánok rá 1 órát, akkor csak a vadászgatások eredményét lessem? A legnagyobb kihívás, izgalom az legyen, hogy közben bepróbálkozik-e valaki? Vagy valakinek az adrenalin szintjéhez ez elég?
Ha csak 15PP-t kapok egy nap, akkor minek ez a büntetés? Korlátozáson belül még egy korlátozás?
Sajnos a meggyőzésről nem tudok semmit, oda is elég sok LE kell.........
Előre a béna (12) kacsa szintre!
Idézet: Leanthil - 2008.10.10. 10:07:24
Jerikó, Sharpa 72-vel több győzelemből szedte össze azt a LE-t, ami azért nem elhanyagolható különbség.

A portyapontokat eddig is elleneztem (sajnos nem elég hevesen), a bevezetés óta pedig kimondottan gyűlölöm őket. Amióta így megváltozott a játék, semmi élvezetet nem találok benne, olyan, mintha bezombultam volna. Állandóan azt lesni, mikor támadhatok vagy vadászhatok nagyon unalmas.


Nem akarom ismételni az előttem szólókat, ezért nem írok terjengős hozzászólásokat
Bár én ZAFIR vagyok (nem sokan szólnak itt rólunk), de teljes mértékben egyetértek ezzel.
Dátum: 2008.10.09. 17:20:48
Csak egy hiba:

A kérdés " Mi Ecuador nemzeti mottója?"

a helyes válasz, pedig Dominika mottója volt: Isten, haza, szabadság!
Aranyalma hozzászólásával (többek között) egyetértve még egy gondolat:
Az állattársamnak a morálja, folyamatosan csökken, ezt vagy nyertes csatából vagy LE-ből tudom növelni. A PP bevezetésével az eddig is lutri-nak számító csaták száma (ha nyerek is,van-e egyáltalán a nevetségesnek számító 0-20 LE-nél több szerzemény) - így a nyertes csaták száma is - erősen megcsappant. Ez megint csak odavezet, hogy a vadászatból származó LE-ből kell majd moráljavításra fordítanom. Lehet hogy még az elején vagyunk, de olyan nagyon nem látom, hogy a vadászatból exponenciálisan nővekedne a szerzett LE. Néha bejön 100 feletti, de többnyire 50-100 között mozog. Minden egyre több LE-be kerül, azt honnan szedem össze? És akkor még a szövi épületek építéséről nem is beszélve.
Dátum: 2008.10.05. 13:46:18
Olvasd el még egyszer........ (60 percet is figyelembe veszik)
Dátum: 2008.10.04. 18:31:00
Én ellene vagyok a portyaszámok maximálásának, mert az más módon korlátozódik (tul. csökkenés, sebesűlések miatti várakozás stb.)
Ha már mindenáron "igazságosabbá szeretnétek tenni, mi lenne, ha olyan szabály lenne, hogy csak azonos szintűeket lehet támadni?
Tudom, akkor a vadászást hanyagolná egy kicsit az emberke, hogy tovább maradjon azon a szinten, de azt nem lehet nagyon sokáig huzni, mert ha sikeresen akar portyázni, neki is kell LE, azt meg legkönnyebben a vadászatból fedezi a TP-je nővelésével. Ha kap LE-t akár portyából, akár vadászatból akkor kap TP-t is, ergo fejlődik.
Dátum: 2008.10.02. 15:45:04
Nem voltam tesztelő, nem vagyok csaló. Egy pár őskövet vettem az igaz, de ha belegondoltok pár száz forint egy hét prémiumra a mai világba mennyi?
Én élvezem a játékot.

Hogy hol vagyok a toplistán? Sokat nem kell lapozni...............
Oldal: 1234567891011