Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
21. hozzászólás - 2008.10.13. 17:13:09
És akkor a memóriámból előhívott gyönyörű emléket én is megosztanám veletek:
Igaz itt még tapasztalatlan, 2. szintű kezdő voltam, az ellenfél szintúgy, de az idő előrehaladtával egyre szebbé válik ez az emlék, hiszen egyike lehetek, annak a (pillanatnyilag) 52 varázslónak a 296-ból, akik elverték a topon állók egyikét!
Természetesen ezt a csatát ma már meg sem próbálnám! Még kipihenten sem, nemhogy -30%-kal...

Khetty VS Leanthil
(Smaragd) (Rubin)

Mivel támadtam már az elmúlt 60 percben, fáradtan indultam csatába. Erre a harcra tulajdonságaid 30 százalékkal kevesebbnek számítanak.
Ellenfeled épp pihent. Ez kemény csata lesz! Csatakiáltással támadtok egymásra.

Leanthil a Koponyazúzóval a felsőtestedet célozza! Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Egy gyors csel után a buzogánnyal Leanthil védtelen felsőtestére támadsz. Leanthil az utolsó pillanatban félreugrik.
Leanthil pihenés nélkül támad. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Lesújtasz ellenfeledre. 10 pontnyit sebeztél.
Leanthil egy gyors támadást indít a Koponyazúzóval a lábad felé.
Egy gyors támadást indítasz a buzogánnyal Leanthil lába felé.

A csatában összesen 20 sebzést okoztál, és 12 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 6 lélekenergia és 1 TP!

Persze azóta az Elit Horda más tagjai bőséges revansot vettek... ha jól emlékszem még ő maga is
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 7.50
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
22. hozzászólás - 2008.10.13. 19:18:18
Ime! Egy, a 9s szinten lévők közti csatákból. Leanthil 224 Dragon Hunter 230 TÖ harcos, tehát kb egyformák:

A hosszú ideig a szelidítés és a harci képességek fejlesztése határmezsgyéjén egyensúlyozva idomított állattársam, Kobak a könyörületes, egy 8. szintű elmanakh is hűségesen védelmezve a harcos úrát, részt vesz a csatában. A résnyire szűkült és gyűlölködve lángoló szemek mélyéről egymást felnyársaló tekintettel előrántjuk fegyvereinket.
Leanthil, az elit rubin, széles mozdulattal int, mire egy energialövedék süvít felém. A sok csatától megedződött és felgyorsult reflexel sikeresen próbálok kitérni előle így csak a vállamat súrolta. 7 életpontot sérültem. Az aréna -ahol összetalálkoztunk – nézői felmorajlanak.Több sérülést nem engedhetek meg magamnak ennyi néző előtt.
A közelharchoz még elég nagy a távolság, így szinte gondolkodás nélkül ajkaimmal formálom az ősi igét, kezemet szinte észrevehetetlen módon mozdítva útjára indítok egy energialövedék varázslatot. (-10 VP). A sokéves gyakorlás megtette hatását és mellkason telibe találom az ellenfelet, megrendítő 40 sebzést okozva neki. Az elf páncélja veszít ragyogásából és kékesfeketén füstölög a találat helyén.
Leanthil –dicséretére legyen mondva, elvégre harcos híre megelőzte őt -pihenés nélkül Yssuf tőrét előrántva nekem támad. Számítottam rá és a sérülése is lassította, így könnyedén félrehajolok. A közelharc adrenalinpörgető kábulatában egy gyors csel után a szilmill varázstőrrel Leanthil -a sérült páncélja miatt védtelen- felsőtestére támadok. Eltalálom, 30 sebzés! Kobak a könyörületes , mint neve is mutatja eddig könyörületességből félrehúzódott , de most a kiserkenő vér szagától megvadulva az ellenfél lábát célba véve támad. 3 sebzést okozott. A sérüléstől vérző Leanthil oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva megpróbál oldalról támadni. Hiábavaló! Hiszen egyik oldalamról társam által védve csakis innen támadhatott, ezért nem okozott gondot egy elegáns félfordulattal kikerülni a tőr hatótávolságából. Melléütött! Erőm teljes épségében oldalt szökkenve, a szilmill varázstőrrel Leanthil feje irányába szúrok. 15 pontot érő sebet ejtek rajta. Kobak a könyörületes, arcán őrület lángjával, vicsorogva az ellenfelemre veti magát. A vad támadása célt téveszt! Leanthil elismerésre méltóan szusszanás nélkül támad. A gondolkodás nélkül reflexből jövő mozdulattal eltáncolok előle.
Már nem számít semmi csak a csata van… Csak ketten vagyunk…. A látótér beszűkül…. Már fáradok én is, másoknak láthatalan de nekünk már-már lassúnak tűnő mozdulattal lesújtok a szilmill varázstőrrel.l Leanthil erejének tartalékát összeszedve utolsó pillanatban félreugrik. De ott Kobak a könyörületes tombolva támad. 3 sebzést okozott. Szinte szélrohamszerűen jött őrület elszáll belőlem, mikor látom a véres porba fekvő nemes ellenfelet. Felötlik bennem, ha máskor, máshol találkozunk talán én fekszem így. Egyszerre véget vetek a csatának és csak jelképes 7 léleknergiát szívok magamba.Visszaparancsolom hűséges elmanakhomat és ügyességéért megjutalmazva lecsillapítom. Felnézve látom a táblát: A csatában összesen 91 sebzést okoztál, és 7 sebzést kaptál. A díjam 3TP. Elgondolkodom, sok csata van még a trófeáig……
Pontszám: 9.13
népszerűSztavroginFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
23. hozzászólás - 2008.10.13. 19:30:42
//Jó lehet ez, csak akkor stílusosan...//

Megtöröltem homlokomat. A Kubla kánság megkezdte háborúját. Elsőként a Rubin klánnak küldött egy véres apróbb wantukoponyát a Kánság, amelyből kiállt egy egyszerű buzogány. Hogy nem vették komolyan a hadüzenetet? Vagy pusztán nem értették a Kánság utalását? Ki tudja. De nem adakoztak időpben LEt...
Erre gondoltam éppen, egy ocsmány vizű aprócska tóba megbújva. A benne élt aligátor már holtan hevert a víz alján, testéből kiszívtam lélekenergiáját. Kifigyeltem már régen, hogy ez Zenithas vadászterülete, aki a a Rubin Klán szövetség tagja.
Később ért oda, mint szokott. Teste csupa vér volt. Egy gonosz mosoly villant át az arcomon, megfodrozva a tó felszínét... No igen. A kánságban élő többi szabad végzetúr is megtette a dolgát... Nem ez lesz ma az első csatája... És nem ez lesz az ő szerencsnapja...
Közel jött. A vizet kémlelete, talál-e benne bármi élőlényt. Mint a szerencsétlenül járt aligátor alábuktam, és a közelébe úsztam. Levegőm fogytán volt, talpam iszapot ért, is kirúgtam magam a felszínre.
Alig-hangon kezdtem el mormolni a varázsigét, hogy a bűzös víz alól méregfelhő törjön elő, és elárassza ellenem légutait. Sajnos ellenfelem bölcs volt és nagy varázsló. Jól ismerte már ezt a varázsigét, és felkészült. Arca elé kapta köntösét, így varázslatom csak 14 ÉP-t sebzett rajta. A méreg nem jtuott elég mélyen a tüdejébe, nem gyengültek el izmai.
Nem kellett kitörölni a vizet a szememből. Zenithas energilaövedékei megoldották a problémát. Fájdalom hasított a homlokomba, arcomba, mellkasomba. 34 életpontnyit sebzett rajtam. A fájdalom felbőszített.

Rávetettem magam a végzetúrra, ledöntve lábáról. Erősen szorítottam a tőrömet, de mire szúrhattam volna, már kimászott szorításomból. A varázstőr a combjába hatolt. 34 épét veszített.
Egyetlen füttyentés, Röfi is előkerült a bokor mögül. Jól tanított állat, nem zajongott eddig. De még nem elég tapasztalt a csatákban. Támadását könnyedén hárította még földön fekve is Zenithas.
Megpróbált felállni, és varázstőrével arra vágott, amerre csak sejtette, hogy lehetek, a borulás szögéből kiindulva. Közel volt, de nem mérte fel elég pontosan az irányt. Mire talpra álltunk, mindketten a legevőben egy süvítés, a páncélomon egy koppanás...
Hát előkerült az ő állatkája is. Egy sunyi manó. Bár meglepetésként ért a támadás, nem tudott sebet ütni rajtam.

Elöntött minket a düh és gyűlölet. Nem cseleztünk. Ordítva rohantunk egymás felé. Egyszerre szúrtunk a tőreinkkel, egy helyet célozva a másik testén. Sziszegés, fájdalom. Ő 32 én 33 épét vesztettem. Nem számított. Az állataink csak köröztek körülöttünk, nem mertek támadni.

Kirántottam a tőrt az oldalából, és könyökömmel a nyakszirtjére csaptam. Hibáa próbált meg időben odaérni Guenwyvar, a sunyi manó, kezemet nem tudta elkapni, csak szárny sérült meg a nagy igyekezetben. Csak egy Épt vesztett, de akor is lesz mit gyógyítania a gazdájának rajta, akinek ütésemtől összeroggyant a térde. Több se kellett Röfinek: Belemart a gyengülő karjába, ami a tőrt szorongatta. Egyetlen sebződés, de sebződés.

Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 103 sebzést okoztál, és 67 sebzést kaptál. Orgling disznó 2. szintre lépett!

- Az utolsó csepp vérig! -Hörögtem, és magasvba emeltem tőrömet. De eszembe jutottak a vortexek. Leengedtem a tőrt.
- Az utolsó csepped megtarthatod.

És elhelyeztem mellé egy kisebb wantu koponyát, amiből kiáll egy buzogány. Hogy emlékezzen a háborúra...

//Nem nagy csata, de ilyet csak kellemesebb olvasni, nem? //
"Unatkozom. Kérem a köpenyem.
Mielőtt bármit elkövetnek,
gondoljanak a rózsakertre,
vagy még inkább egyetlen rózsatőre,
egyetlen egy rózsára, uraim."
Pontszám: 8.70
népszerűSztavroginFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
24. hozzászólás - 2008.10.13. 19:33:31 (Válasz Dragon HUNter #22 hozzászólására.)
Erről van szó! Gratulálok, ezt élmény volt elolvasni...
"Unatkozom. Kérem a köpenyem.
Mielőtt bármit elkövetnek,
gondoljanak a rózsakertre,
vagy még inkább egyetlen rózsatőre,
egyetlen egy rózsára, uraim."
Pontszám: 5
népszerűWocsokFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
25. hozzászólás - 2008.10.13. 19:47:47
Na ugye csak kicsit be kell szólni, és milyen szépen alakul ez a topic is
A hozzászólást Wocsok módosította 2008.10.13. 19:48:00-kor
V1 - Black Panther - Moroflex
V2 - Wöcsök - Moroflex
V3 -
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
26. hozzászólás - 2008.10.13. 20:28:21
//Akkor én is megpróbálom //
Szépen sütött a nap a tóparton, mellette Eolin pihent, mellette a tóban jégférge élvezte a hűs hegyi vizet. Egyszóval minden szép és idill volt, egészen addig amíg a láthatáron meg nem jelent egy gyémánt hordás végzetúr wantujával együtt. Talán sejthető, mit akarhat egy gyémánt hordás alak, egy smaragdostól, de Eolint nem igazán akart feltűnést kelteni, mivel egy teljes tapasztalati szinttel gyengébb volt a jövevénynél.
Aztán hirtelen kénytelen volt félreugrani, mert ellenfele megkezdte a támadást. Egy méregfelhőt idézett meg, de Eolin nagyjából sikeresen elkerülte, csak 7 pontnyit sérült. Jégférge lebukott a víz alá, ezért teljesen elkerülte őt a varázslat.
"Megmutatom én, hogyan is kell varázsolni!" - gondolta Eolin, mikor megidézte ő is a méregfelhőt (-20 VP). A varázslat olyan erősre sikerült, mint még soha, és telibe is találta a célpontot, így 52 pontot sebzett, aki le is tüdőzte a mérget, és 4 pontot veszített erejéből.
Eolin úgy gondolta, hogy amíg ellenfele fuldoklik, addig még egyszer megpróbálkozik a varázslattal, de ez hibának bizonyult: Ellenfele teljes erejéből lőkte föl őt vérfarkas agyarával, így nem csak orgling bőrvértje sérült meg, hanem sebződött is 41 pontot . A wantu, akit szintén meglepett a támadás ereje ártalmatlanul suhant át a földrezuhanó Eolin felett. A gyémánt hordás ismét felemelte az agyart, hogy lesújtson, de Eolin szilmill varázstőre megelőzte, 19 sebzést okozva. A jégféreg is előbújt a víz alól, de talán a sietség miatt, talán más miatt, de célt tévesztett. Eolin megpróbált felkelni a földről, de egy újabb hatalmas ütés visszaküldte őt fekvő helyzetébe, újabb 38 életerőpontot veszített. A wantu ki tudja meddig ment előző sikertelen próbálkozása alatt, így nem ért vissza, hogy még egyszer támadjon. A jégféreg ezúttal sikeres támadást indított, így 2 sebzést okozott. Ez talán nem tűnik soknak, de amíg a gyémánt ezzel van elfoglalva, Eolin teljes erejéből kitört a fekvő helyzetből, és 25 sebzést okozott tőrjével. A válaszütés nem maradt el, de a szilmill varázstőr útját állta. A wantu meg valószinűleg elkóborolt időközben. Eolin újból ellenfelébe szúrta a tőrt, amit még a sebtében felemelt acélpajzs sem tudott hárítani, újabb 13 sebzést okozott. A gyémánt hordás megremegett, látszott rajta, hogy már elvesztette a csatát, de a jégféreg még egy utolsót azért is beleharapott, ezzel 1 sebzést okozott.
Eolin nekilátott ellenfele lélekenergiájának kinyeréséhez, de csalódottan kellett tudomásul vennie, hogy 1 egységnyi lélekenergián túl nem tud többet kiszívni a gyémánt testéből.
Viszont jobb lesz minél hamarabb távozni erről, mert ha a gyémánt magához tér, egy újabb összecsapásban már nem biztos, hogy sok köszönet lesz.

A csatában összesen 112 sebzést okoztál, és 86 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 1 lélekenergia és 3 TP!
A történet alapja egy Eolin (6. szint) és egy gyémánt hordás végzetúr (7. szint) összecsapása.
Pontszám: 8.17
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
27. hozzászólás - 2008.10.13. 22:12:28
Shienkai vagyok a gyémánt törzsből. Fáradt és kimerült. Pihenek, de ösztöneim jelzik az idegen jelenlétet. A támadóm Zandirham a Smaragd hordából, és ölebe Genyó Girnyó, egy 5. szintű toxikus lárva.
Már nincs időm kitérni a rám idézett energialövedék elől, amely 21 pontot sebez, de ez csak felszítja haragom, és visszavágok egy méregfelhő varázslattal. A rohamozó Zandirham mélyet lélegez méregfelhőmből, és 52 ÉP-t sebződik.
Ez nem veszi kedvét, ellenkezőleg! Lesújt rám az Yssuf tőrével, és 21-et sebez, közben minden ügyességemet latba vetve kerülöm el Genyó Girnyó támadását, és megcélzom ellenfelem felsőtestét a vérfarkas agyarral. Talált! 30 pont sebzés. Kedvencem, Don Gastropoda, egy 5. szintű nyálkacsiga hiába próbálkozik, nem éri el ellenfelem.
Zandirham tovább próbálkozik, de már látom, hogy fogytán az ereje. Könnyedén elhajolok, és továbbfordulva kitérek Genyó Girnyó támadása elől is. Visszavágva belekergetem ellenfelem Don Gastropda támadásába, és tőrömmel 28-at sebzek, miközben kedvenc csigám is 2ÉP-s sebejt ejt.
Támadóm erőtlen csapásán csak mosolygok, de elbizakodottságomban nem veszem észre az acsargó lárvát, és 2ÉP-vel fizetek figyelmetlenségemért. A sérülés megzavart, és nem találok. Egyensúlyomat vesztem, és felkészülök a legrosszabbra, de ekkor hős csigám kettőnk közé veti magát, és újabb 2ÉP-s marásával pontot tesz a küzdelem végére.

A csatában összesen 114 sebzést okoztál, és 46 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 9 lélekenergia és 5 TP!
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 7.40
népszerűCsirguzFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
28. hozzászólás - 2008.10.13. 22:13:06
Nah így már kezd értelmet nyerni a topic Mondjuk arra nem is gondoltam hogy magát a csatát írjátok át. Jópofa lett, Mormord, Sztavrogin satöbbi.

Hát igen Wocsok, ki gondolná milyen hatalma van egy jól megfogalmazott, átgondolt beszólásnak. Lehet én is rászánom majd magam és csinálok 1-2 ilyet, de most foglalt vagyok a Napkapuban

Szval grat, nem gondoltam volna hogy ebből is egy szerepes topic szerű lesz
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
29. hozzászólás - 2008.10.14. 09:33:37
Salem!

Na csak meglett a visszavágó Mortazorral, leírom hát azt is.

"Az utóbbi napokban szinte csak a gyakorlótéren edzettem, szövetségi társaim közül még az erősebbek és a tapasztaltabbak is kitértek előlem, mert őrült megszállottsággal dolgoztam, hogy végre jobb legyek annál az átokverte varázslónál. A híres-neves Napkapu szövetségből megtanítottam én már a vereség keserű ízére Khetty-t és Fantasyliát is, de ez a kiismerhetetlen tekintetű komor mágus, ez legyőzött. NEM! Ez nem történhet meg! A rubintok légiójának katonája nem tűrheti el ezt! Az izzadtság a szemembe csorgott, a kezem kisebesedett, izmaim fájtak, de csak ez járt az eszemben, másra nem is tudtam gondolni. És most végre itt voltam. Wantu háton utaztam idáig, egyenruhám fölött vértem, bal karomon pajzs, hátamon mithrill buzogány, kezemben a kihívás ősi zászlaja, vérvörös alapon fekete kard, a varázstudók biztosan ismerik ennyire a történelmet, hogy felismerjék. Lepattanok a wanturól, mögöttem érkezik a nyomoronc morfinderem boldogan. Ostoba dög. Azt hiszi kedvelem, pedig még az elnevezésére sem vettem a fáradtságot. De a rácsatolt bronzagyarak még veszélyessé tehetik. Talán. Leszúrom a zászlót a Napkapu máguserődje előtti tisztáson, majd elkiáltom magam:
-MORTAZOR!!!!!!
Csak egyszer. Ha nem jön, akkor gyáva. Ámde nehéz nyikordulással feltárulnak a kapu szárnyai, és ismerős alak bukkan fel. A csuklyás mágus, kinek smaragdszín szemei szinte a lelkembe látnak, úgy érzem, ajkán a sztoikus mosoly. Végre. Végre! Most visszaszerzem a becsületemet.
- Incubus, ez vagyok. Száznagy az enyéim között - üdvözlöm szertartásosan.
- Mortazor, ez vagyok. Mestermágus az enyéim között - válaszol az ősi szabályok szerint.
- Most megismered a vereség keserű ízét mágus! - üvöltöm felé, de ő csak talányosan ingatja a fejét.
- Talán úgy lesz. - válaszolja nyugodtan.
A buzogányomat ütésre emelve rohamozom meg de ő még mindig nem nyúl a fegyvere után, csak könnyedén int egyet felém. Lángok robbannak az ujjaiból, tüzes fuvallat tart felém. De én már ismerem a trükkjeit, rögtön félrevetem magam, ahogy azt annyiszor gyakoroltuk csatamágusunkkal a kaszárnyában. Így is eléri kissé a bal karomat, könnyebb égési sebet ejtve (11 Ép-t sebzett). Nem akarok adósa maradni én sem. Gyorsan elvakkantom az egyetlen varázslat egyszavas igéjét amit ismerek, és kékes színű energialövedék száguld ellenfelem irányába. Átok! Valamiféle pajzs védelmezi, mert a lövedék erejéből igencsak sokat veszítve csapódik bele a mellkasába (9 Ép-t sebződött), ami arra sem elég, hogy azt a nyomorult mosolyt letörölje a képéről. Viszont legalább elég közel kerültem, hogy a varázspárbajnak vége szakadjon, és jöjjön a férfias harc.
Hihetetlenül gyors az átkozott, ahogy felém üt a kezében tartott Yssuf tőrrel, de nem hiába gyakoroltam, félrevetődök. Ekkor veszem észre, hogy a háta mögött mozdul valami. A nyomorult móleonja megérdemli a nevét, valóban a halállal nézek szemközt, amely eddig gazdája háta mögött lopakodott. Pajzsomat tudom csak magam elé kapni, a dög szerencsére pont azt találja telibe. Én pedig a fedezék mögül Mortazor felé ütök meglepetésszerűen, aljasul, de hát a háborúban, a csatamezőkön nincsenek szabályok. A kiégett rúnapáncélról azonban ártalmatlanul pattan le a mithrill buzogányom. Nem akarom, nem tudom elhinni. Hát hiába volt a sok edzés, a sok gyakorlás. Mortazor elegáns mozdulattal felpattan a levegőbe minek hatására, szerencsétlen, elvakultan rohamozó morfinderem csak a hűlt helyére zuhan, de azt annál nagyobb lendülettel. Mortazor még a levegőben megsuhintja a tőrét, magasba emelt pajzsommal védem, de közben Lopakodó Halál, az átkozott móleon belemar a lábikrámba (3 Ép-t sebződtem). A varázsló kecsesen szökken mellettem a talajra, én pedig őrjöngve ütök vízszintesen a mellkasa felé. Arra sem veszi a fáradtságot, hogy kitérjen, mellpáncéljáról újfent ártalmatlanul pattan le a buzogányom. A morfinderem szerencsésebb, hátulról lepi meg a mágust, bronzagyaraival végigszántja Mortazor csupasz alkarját (2 Ép-t vesztett). Ez az! Hogy én erre eddig nem gondoltam! Pont egy ostoba állatnak kellett megmutatnia a győzelemhez vezető utat. A karja! Ott nincs páncél! De sokat nem gondolkozhatok, mert Mortazor tőre máris felém vág, amelyet elegánsan hárítok a pajzsommal, majd oldalra sasszézva elkerülöm a móleon ugrását is. Aztán minden erőmet beleadom a csapásba, amellyel védtelen alkarját célzom, a buzogányom csontrepesztő erővel száguld az alkarja felé. De nem! Egyszerűen ráfog a fegyverem fejére, és szinte erőlködés nélkül megállítja tenyerével a nehéz harci szerszámot. Ilyen nincs! Ezt nem hiszem el! A morfinderem nekiugrik a másik kezének, hogy megvédjen, kicsit meg is karcolja (2 Ép-t sebzett), de ő szinte oda sem figyelve penderíti arrább. Majd ellenállhatatlan erővel csavarja ki kezemből a fegyvert, én pedig holt fáradtan roskadok a porba. (A csata során 13 sebzést okoztam és 14 sebzést kaptam). Vérmocskos kezemmel kitörlöm a szemembe folyó izzadtságot, hogy tiszta, nyílt tekintettel fogadjam ezt a megelevenedett halált, ahogy odasétál hozzám. Felnézek rá, szememben látja az elkeseredett dühöt és megaláztatást, de nem szól. Megnyitom az elmémet, hogy vehesse energiáimat, és közben felé kiáltom:
- Vedd! Szívd el az összeset. Becsület nélkül, már mit sem ér az élet! - kiáltanám, de csak rekedten ziháló hörgésre futja.
Mortazor azonban csak áll felettem és néz, aztán nagy sokára megszólal:
- Nem. Ne kísérts - hangjában nyoma sincs indulatnak, vagy ellenszenvnek. - Miért vesztetted volna el a becsületed katona? A harcmezőn jobbnak bizonyultam, de te is sokat fejlődtél utolsó küzdelmünk óta. Menj! Térj haza! Nincs okod a szégyenre!
Ezzel otthagy, lassan bezárul mögötte a máguserőd kapuja.
Döbbenten és megszégyenülve szállok vissza a wantu hátára, hogy hazamenjek. És hazafelé olyat teszek mint még soha. Megsimogatom morfinderemet és odasuttogom neki:
- Valóban társak vagyunk barátom, te legalább nem szégyenkezhetsz."

És bocsi Mortazor, benéztem az építkezést, ezért nem volt nálam lélekenergia. Sorry.
A hozzászólást Byzon módosította 2008.10.23. 22:08:03-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.11
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
30. hozzászólás - 2008.10.14. 09:48:27 (Válasz Byzon #29 hozzászólására.)
Az írás remek, köszönöm Természetesen nem haragszom, miért is tenném? Ez egy játék De jókedvre derítettél, no meg a májam is hízik
Pontszám: 6.40
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
31. hozzászólás - 2008.10.14. 09:55:01 (Válasz Necronis #30 hozzászólására.)
Salem!

Na ha nincs harag, akkor jó. És köszönöm a dícséretet.

Jó játékot mindenkinek!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 6.50
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
32. hozzászólás - 2008.10.14. 13:49:47
Nem írom le az egész csatát, csak a lényeget. Éppen a Veszíts 200 LE-t küldetést csináltam amikor is:

Mivel támadtál már az elmúlt 60 percben, fáradtan indulsz csatába. Erre a harcra tulajdonságaid 10 százalékkal kevesebbnek számítanak. Idomított állatod, Theo, egy 4. szintű kyratid féreg is részt vesz a csatában. Dragon Hunter idomított állata, Kobak a könyörületes, egy 8. szintű elmanakh is részt vesz a csatában. Rohanni kezdtek egymás felé.

...
Itt részletezve van, hogyan is vernek szét....ezt inkább nem mutogatom
...
de a végeredmény:

A csatában összesen 22 sebzést okoztál, és 66 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 200 lélekenergiát.
Pontszám: 6
utáltAndrásFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
33. hozzászólás - 2008.10.20. 17:57:36
Tatuparega idomított állata, Matifu, egy 5. szintű móleon is részt vesz a csatában. Idomított állatod, egy 1. szintű jégféreg is részt vesz a csatában. Az ég is elsötétedik, ahogy egymásnak rontotok.
Futás közben egy méregfelhő igéjét mormolod. (-20 VP). 20 sebzést okoztál. A varázslat hatással van az ellenfeledre: -3 Erő.
Tatuparega ajka hangtalanul mozog, és máris létrejött egy méregfelhő. Gyorsak a reflexeid, próbálsz félrevetődni. Csak 15 pontnyit sérültél.

Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a szilmill varázstőrrel. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Tatuparega páncéljáról. Jégféreg az oldaladon harcol. 1 sebzés!

Tatuparega egy gyors támadást indít a vérfarkas agyarral a lábad felé. 26 pontnyit sebzett rajtad. Az állatod 1 életpontot sebződött. Matifu is támad. 2 sebzés!

Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Eltaláltad, 22 sebzés! Jégféreg is ellenfeledre veti magát. 1 sebzést okozott.

Tatuparega pihenés nélkül támad. Könnyedén félrehajolsz. Matifu is rádtámad. 2 életpontot sebzett

Egy gyors támadást indítasz a szilmill varázstőrrel Tatuparega lába felé. 22 pontnyit sebeztél. Jégféreg is támad. Nem talált.

Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Tatuparega egy alsó támadást indít. Talált, 16 ép-t sebződsz. Matifu is rádtámad. 2 életpontot sebzett
A csatában összesen 66 sebzést okoztál, és 63 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 8 lélekenergia és 4 TP!
Pontszám: 2.25
utáltAndrásFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
34. hozzászólás - 2008.10.20. 17:58:43
Idomított állatod, egy 2. szintű jégféreg is részt vesz a csatában. Feco066 idomított állata, egy 2. szintű nyálkacsiga is részt vesz a csatában. Csatakiáltással támadtok egymásra.
Ajkad hangtalanul mozog, egy méregfelhő igéjét mondja. (-20 VP). 21 sebzést okoztál. A varázslat hatással van az ellenfeledre: -3 Erő.
Feco066 mormol, és mielőtt megakadályozhatnád, eltalál egy energialövedék. Félrevetődsz. Csak 13 pontnyit sérültél.

Oldalt szökkenve, a csiszolt vérfarkas agyarral Feco066 feje irányába ütsz. 25 pontnyit sebeztél. Jégféreg az oldaladon harcol. 2 sebzést okozott.

Feco066 a vérfarkas agyarral a felsőtestedet célozza! Talált, 27 ép-t sebződsz. Nyálkacsiga is rád veti magát. 2 életpontot sebzett

Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a csiszolt vérfarkas agyarral gyorsan alulról támadsz. 28 pontnyit sebeztél. Jégféreg is támad. Célt téveszt.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 76 sebzést okoztál, és 42 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 366 lélekenergia és 3 TP!

Jó sok, nem?
Pontszám: 2
utáltIandorFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
35. hozzászólás - 2008.10.21. 21:16:28
Üdv!
A 15. sznitű szakértelmem szeretném bemutatni! Nem volt túl erős az ellenfél, de ha kész a kémgömb, vigyázzon minden nagy hal, nehogy rátaláljak, amikor még éppen elég az ÉP-je egy harchoz!!!

Killeragy Lord Shalack
Rubin Horda VS Zafír Horda

Idomított állatod, Furcsa Kapcsos Nagyujj, egy 6. szintű gorath lárva is részt vesz a csatában. Az ég is elsötétedik, ahogy egymásnak rontotok.

Futás közben egy méregfelhő igéjét mormolod. (-20 VP). Lord Shalack félrevetődik. Csak 14 életpontot vesztett.

Lord Shalack int, mire egy méregfelhő sújt le rád. Gyorsak a reflexeid, próbálsz félrevetődni. Csak 12 pontnyit sérültél.
Lesújtasz ellenfeledre. Talált, 26 sebzést okoztál. Furcsa Kapcsos Nagyujj acsarogva támad. 3 sebzést okozott.

Lord Shalack lesújt rád az Yssuf tőrével. Könnyedén félrehajolsz.

Lesújtasz a vérfarkas agyarral. 24 pontnyit sebeztél. Furcsa Kapcsos Nagyujj is ellenfeledre veti magát. 3 életpontot sebzett

Lord Shalack egy gyors támadást indít az Yssuf tőrével a lábad felé. Könnyedén félrehajolsz.
Lesújtasz a vérfarkas agyarral. 36 pontnyit sebeztél. Furcsa Kapcsos Nagyujj is ellenfeledre veti magát. Nem talált.

Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.


A csatában összesen 106 sebzést okoztál, és 12 sebzést kaptál.
Pontszám: 2.33
utáltAndrásFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
36. hozzászólás - 2008.10.22. 16:06:41
A kicsik is üthetnek nagyot:

Én vagyok 8. szintű, ellenfelem 10. Csodálkozzunk:


Lilith idomított állata, Ősöreg móleon, egy 4. szintű móleon is részt vesz a csatában. Idomított állatod, egy 2. szintű jégféreg is részt vesz a csatában. Gyűlölködve rántjátok elő fegyvereteket.
Ajkad hangtalanul mozog, egy méregfelhő igéjét mondja. (-20 VP). 30 sebzést okoztál. A varázslat hatással van az ellenfeledre: -3 Erő.
Mielőtt összecsapnátok, Lilith feléd hajít egy méregfelhő varázslatot. Rohanás közben kitérsz előle. Csak 11 pontnyit sérültél.

Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. 10 pontnyit sebeztél. Jégféreg is támad. Nem talált.

Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Lilith egy alsó támadást indít. 10 pontnyit sebzett rajtad. Ősöreg móleon is támad. 1 sebzés!

Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a csiszolt vérfarkas agyarral gyorsan alulról támadsz. Lilith 21 pontnyit sérült. Jégféreg is támad. Nem talált.

Egy gyors csel után Lilith a hasadat támadja. Talált, 21 ép-t sebződsz. Ősöreg móleon is rádtámad. Nem talált.

Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. 3 pontnyit sebeztél. Jégféreg is támad. Célt téveszt.

Lilith rád veti magát, a csiszolt vérfarkas agyarral sebezhető pontot keres. Könnyedén félrehajolsz. Ősöreg móleon is rádtámad. 3 sebzést okozott.
A csatában összesen 64 sebzést okoztál, és 46 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 53 lélekenergia és 5 TP!

Hahaha
Pontszám: 4.83
utáltHollocskaFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
37. hozzászólás - 2008.10.22. 18:51:41
Pontszám: 4
utáltIandorFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
38. hozzászólás - 2008.10.23. 21:43:04
Ismét egy jókor jött nagy szakértelem... a KIVÉGZÉS!!!

Raistlin 240 Tul.pont
Smaragd Horda
VS


Killeragy 222 Tul.pont
Rubin Horda

Raistlin idomított állata, Agydöbbentő Benő, egy 7. szintű gonosz manó is részt vesz a csatában. Idomított állatod, Furcsa Kapcsos Nagyujj, egy 7. szintű gorath lárva is részt vesz a csatában. Őrjöngve vetitek magatokat a harcba.

Futás közben egy méregfelhő igéjét mormolod. (-20 VP). 27 sebzést okoztál. A varázslat hatással van az ellenfeledre: -3 Erő.
Raistlin feléd dob egy villámcsapás varázslatot. 49 pontnyit sebzett.

Oldalt szökkenve, a vérfarkas agyarral Raistlin feje irányába ütsz. 30 pontnyit sebeztél. Furcsa Kapcsos Nagyujj is ellenfeledre veti magát. 3 sebzést okozott.

Raistlin pihenés nélkül támad. Ütése célt téveszt! Agydöbbentő Benő is támad. 3 sebzés!
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a vérfarkas agyarral. Eltaláltad, 15 sebzés! Furcsa Kapcsos Nagyujj is ellenfeledre veti magát. 2 életpontot sebzett

Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.


A csatában összesen 77 sebzést okoztál, és 52 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 56 lélekenergia és 5 TP!
Pontszám: 2.60
utáltAndrásFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
39. hozzászólás - 2008.10.25. 11:48:05
Mivel támadtál már az elmúlt 60 percben, fáradtan indulsz csatába. Erre a harcra tulajdonságaid 20 százalékkal kevesebbnek számítanak. Idomított állatod, egy 2. szintű jégféreg is részt vesz a csatában. Croup idomított állata, Pookey, egy 3. szintű manaszonda is részt vesz a csatában. Felkészülsz, hogy elvedd ellenfeled lélekenergiáját.
Egy méregfelhő igéjét idézed ellenfeledre, ahogy közelítesz felé. (-20 VP). Croup félrevetődik. Csak 10 életpontot vesztett.
Croup kezéből feléd süvít egy méregfelhő. Félrevetődsz. Csak 8 pontnyit sérültél.

Megcélzod ellenfeled felsőtestét a csiszolt vérfarkas agyarral. Ellenfeled kivédte a csapást. Jégféreg az oldaladon harcol. Mellé!

Croup lesújt rád a szilmill varázstőrrel. Melléütött! Pookey acsarogva támad. 5 sebzést okozott.

Lesújtasz ellenfeledre. Talált, 25 sebzést okoztál. Jégféreg is támad. 2 életpontot sebzett

Croup a szilmill varázstőrrel a felsőtestedet célozza! 14 életpontot vesztettél. Pookey is támad. 3 sebzést okozott.

Oldalt szökkenve, a csiszolt vérfarkas agyarral Croup feje irányába ütsz. Nem találtál! Jégféreg az oldaladon harcol. Nem talált.

Croup lesújt rád a szilmill varázstőrrel. Melléütött! Pookey is rádtámad. Célt téveszt.
A csatában összesen 37 sebzést okoztál, és 30 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 29 lélekenergia és 5 TP!

Én 9. szintű vok, 180 TÖ-vel, Croup 11., 237-tel.
Pontszám: 3
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
40. hozzászólás - 2008.10.29. 00:03:35
Eolin, a 9. szintű végzetúrnő éppen megszokott vadászatát űzte, amikor megpillantott egy nála gyengébb végzeturat, aki a gyémánt hordába tartozott. Mint ilyenkor általában lenni szokott, felkészült a harcra, majd támadott. Megidézett egy méregfelhőt -20 VP , de Sard, a 7. szintű végzetúr, akit valószínűleg nem ért meglepetésként a támadás gyorsan félrevetődött, így csak 10 életerőpontot vesztett. A másik végzetúr válasza nem késlekedett, egy energialövedéket küldött Eolin felé, ami azonban a végzetúrnő mentális pajzsán alig volt képes áthatolni. Így 7 életerőpontot sebzett. Sard pillanatnyi megdöbbenésén felbuzdulva Eolin lesújtott a szilmill varázstőrrel, de Sard, pajzsa nem lévén saját szilmill tőrével ütötte félre a fegyvert. Ugyanezzel a mozdulattal lerázta a végzetúrnő jégférgét, és támadott. A sietség miatt ő is tévesztett, azonban sikerült felkapnia a jégférget és Eolin felé hajítania, aki félve, hogy saját állatát sebzi meg, inkább befejezetlenül hagyta az ütést. Az apró zavartságát kihasználva Sard támadott és talált. 10 életerőpontot sebzett. Ezután egymásnak feszültek, de tőrjeikkel nem tudtak egymásban kárt tenni. A jégféreg viszont kiélhette végre harci vágyait, hiszen a lefoglalt ellenfél nem tudott foglalkozni vele. 3 sebzést okozott. A két viaskodó ellökte egymást, és egymás kartávolságán kívülre kerültek. Mindketten tisztában voltak vele, hogy ennyi idő alatt majdnem minden csata el szokott dőlni, de most egyikük sem szenvedett túl nagy sérülést, így picit bután bámultak egymásra. Végül Eolin döntött, és 25 lélekenergiával jutalmazta Sardot helytállásáért.

A csatában összesen 13 sebzést okoztál, és 17 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 25 lélekenergiát.
Pontszám: 7
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!