Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
261. hozzászólás - 2011.11.29. 04:56:02 (Válasz Birka #260 hozzászólására.)
Szervusztok!

Birka: Én láttam már internetes játékot fejvakarni amiatt, hogy egy barátságos optikai tuningnak tűnő script, amit ők is engedélyeztek, hirtelen bedurvult, és törölte az azt használó játékosok adatait. Tehát az most optikai tuning, később bármilyen veszélyes lékké válhat a gépeden. Nekem elegendő volt csak annyit megtapasztalni, hogy egy napot visszatekertek a játék óráján a script miatt, mert többezres nagyságrendű játékosállomány, akik használták az adott scriptet, kiborult az eltűnt accountja okán.

Inkább csináljanak Miklósék meg mindent, minthogy egy alattomos módosítás letörölje akár a te karaktere(i)det, vagy ellopjon adatokat a gépedről.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 6.54
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
262. hozzászólás - 2011.11.29. 06:41:20 (Válasz Awenhai #261 hozzászólására.)
Azért amikor ismered azt, aki az adott scriptet csinálta, akkor ennek az esélye igencsak minimális. Mindemellett korában volt egy kinézetet javító script, amit a tulajdonosa egyszercsak átírt és a forráskód sem volt látható. Pillanatok alatt törölte mindenki és valaki a régiből csinált újra egy nyilvános verziót. Egyébként ezek a programok pont azt csinálják, mint ha a böngészőben beállítanád, hogy a különböző blokkokat máshogy jelenítse meg, a képeket kicsinyítse le, stb. Azaz - nyilván megfelelő tudással - ezt bárki meg tudja csinálni otthon.
Pontszám: 7.48
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
263. hozzászólás - 2011.11.29. 06:56:36
Értem én mindenkinek az álláspontját, de nem az lenne a legegyszerűbb, ha a játékosok által készített scriptekből a fejlesztők összeállítanának egy "jóváhagyott" listát?

Kockázat biztosan van mindenben, de a hozzám hasonló tudatlan játékosok azt sem tudják mit hol keressenek. Ha véletlenül találok valamit, akkor is parázok, hogy mikor teszi tönkre a gépem az az izé. (Az idén pedig már biztosan nem tanulok meg programozni. )

Esetleg jutalmat is kaphatnának a jó kiegészítők készítői, mondjuk az ajánláshoz hasonlóan.
A hozzászólást Kvnoemi módosította 2011.11.29. 06:58:26-kor
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.10
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
264. hozzászólás - 2011.11.30. 05:20:51 (Válasz Craslorg #262 hozzászólására.)
Szervusztok!

Cras: Ha a te ismerősöd csinálja a scriptet, akkor valóban csökken az esély... de még akkor is kérdés, hogy azt mondja-e neked, amit valóban csinál? Nem mindenki programozó, sokaknak nem tűnne fel a nyilvános forráskódban sem a rosszindulatú rész. Kvnoémivel egyetértenék, de valószínűleg Baraty a világ végén túl két méterre kívánná a módosítást, mert a nap huszonnégy órájából huszonötben ellenőrizgethetné a scripteket.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.59
népszerűKhuinFérfi
Végzetúr tehetség
244 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
265. hozzászólás - 2012.10.12. 10:43:48
A csatát Khuin szemszögéből látod

Khuin (Smaragd horda) vs Gyenon (Zafír horda)

Khuin
11. szintű végzetúr

Harcoló lény

Blöki
(3. szintű morfinder)
Az állat aktuális tárgya: acélkarmok

villámcsapás

Enyészmester
+igazi jáde

Deflektor
+izzó opál

elf láncing
+szent elnyelő

Ellenfeled:

Gyenon
14. szintű végzetúr

vérforralás

ősi rúnakorbács

tüskés hárítópajzs

nerub védőcsuha

Idomított állatod, Blöki, egy 3. szintű morfinder is részt vesz a csatában. Rohanni kezdtek egymás felé.
Ajkad hangtalanul mozog, egy villámcsapás igéjét mondja.
(-40 VP). Gyenon gurul egyet, hogy elkerülje. Csak 34 életpontot vesztett.
Mielőtt összecsapnátok, Gyenon feléd hajít egy vérforralás varázslatot. Gurulsz egyet, hogy a varázslat ne találjon el. Csak 27 pontnyit sérültél.

Lesújtasz az Enyészmesterrel. 38 pontnyit sebeztél.
Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+1 lélekenergia)
Blöki az oldaladon harcol. 4 életpontot sebzett.
Egy gyors csel után Gyenon a hasadat támadja. Ütése célt téveszt!
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, az Enyészmesterrel gyorsan alulról támadsz. Talált, 49 sebzést okoztál. Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+1 lélekenergia)
Blöki is ellenfeledre veti magát. 5 életpontot sebzett.
Gyenon lesújt rád az ősi rúnakorbáccsal. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Lesújtasz ellenfeledre. 44 pontnyit sebeztél.
Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+1 lélekenergia)
Blöki is ellenfeledre veti magát. 5 sebzést okozott.
Gyenon egy gyors támadást indít az ősi rúnakorbáccsal a lábad felé. Könnyedén félrehajolsz.
A csatában összesen 179 sebzést okoztál, és 27 sebzést kaptál.

Te nyerted a csatát, jutalmad 43 (+3) lélekenergia és 10 TP!

http://vilag3.vegzetur.hu/index.php? m=nyilvanos_csataleiras&csata=khuin_vegzetur_online_jatek_115204149_csataja
A végzetúr játék olyan, mint az ogre. Nagy, büdös, és az ember a pokolba kívánná.
Pontszám: 6.67
népszerűKhuinFérfi
Végzetúr tehetség
244 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
266. hozzászólás - 2012.10.21. 15:42:57
Repedezett, sziklakemény bőrű végzetúr lépdel a fák között, rajta a Gyémánt horda jele. Kopott mithril láncinget visel, övében szinaptikus korbács függ. Tüskés hárítópajzsa a földön. Hirtelen hatalmas patadobogásra lesz figyelmes, és a fák közül egy csapat mérges nyukmár bukkan elő. Villanás, majd az egyik azonnal a földre borul, míg a többi tovaszáguld. Ekkor a magas fűből fiatal sárkánykígyó bukkan elő, elégedetten szemlélve zsákmányát. A végzetúr megfeszül, hiszen eléggé veszélyes lényről van szó, ám ekkor megpillant a nyakán valamit. Egy nyakörv az, tiszta elefántcsontból, benne apró smaragd. Tehát egy idomított állat! Régen vágyott már egy ilyenre, de nem tudta még soha elfogni; a lélekkufár pedig száz őskövet kér érte, ami megfizethetetlen ár.
Ekkor egy újabb lény bukkan fel. A végzetúr még nem találkozott vadon ilyennel, de leginkább az egyik idősebb társánál látott vérfarkas nagyúrra emlékeztetett. Ekkor megszólalt, mély hangon: „Fafnir, hozzám! Úgy látom, vendégünk van!” Megpördül, a kezében tartott kardot egyenesen a másik nyakának szegezve. Láncinget viselt, és Deflektort, egy igen erős pajzsot. Ekkor vette csak észre, hogy szintén végzetúrral van dolga, mégpedig a Smaragd hordából. A fegyverei azonban nem voltak túl erősek, ő már rég eladta az efféle tárgyait.
„Khuin vagyok. – szólalt meg a smaragd végzetúr. – De te mit keresel itt, gyémánt társ?” Khuinnak csöppet sem tetszett ez. A másik láthatóan tapasztaltabb volt, és erősebb is. De ezt akkor sem fogja annyiban hagyni. „Az én nevem Piteking. – válaszolt. – És ez a Gyémánt horda területe, úgyhogy inkább én kérdezlek téged.” „Nos rendben. Fafnir, mit szólnál egy csatához, Fafnir? – ekkor ismét Pitekinghez fordult. – Bemutatom az Enyészmestert. – szólt, felemelve kardját. – Hatásos kis fegyver, mi. Na, de elég a szóból!”
A következő szavai már érthetetlen igéket mormoltak, mire fagyos szél csapott végig a tájon, a másik páncélján pedig jégvirágok képződtek. Erre a másik szavai nyomán fuvallat keletkezik, aminek nyomán felperzselődik a fű. A smaragd harcos meg se rezzen. Elkezdenek futni egymás felé. Khuin az Enyészmesterrel hatalmas csapást mér Pitekingre, majd int. A sárkánykígyó odakap, de csak a kemény páncélra harapott. Egy újabb intésre Piteking érzi, hogy ellenfel elszívott tőle egy kis lélekenergiát. Ekkor Piteking két egymásutáni támadást is indít. Khuin az egyiket kivédi, a másik elől pedig egyszerűen félrehajol. Khuin Piteking lábára támad, de az kivédte. Majd egy szökkenéssel hatalmas csapást mér a vállára. A sebből lélekenergia szivárog a másik harcosba. Fafnir, a sárkánykígyó a fejével kemény ütést mér a végzetúr hasára, amitől a páncél behorpad.
Piteking megtántorodik ugyan, de a korbáccsal előreszökkenve támad. Keményen megcsípte a másik arcát, ráadásul a sárkánykígyónak is jutott belőle bőven. Khuin előreszegezett karddal rohan, de a mithril láncingen megcsúszik a fegyver. Piteking Fafnir támadása elől félreugrik, és ismét támad, de a fáradtságtól mellétüt. Érzi, hogy már nem nagyon bír támadni, ezért inkább csak védekezik. Khuin csapása elől is csak úgy sikerül megmenekülni, hogy a földre gurul, ahol a sárkánykígyó egy utolsót harap belé. Khuin ekkor 113 lélekenergiát elrabolt tőle.
A hozzászólást Khuin módosította 2012.10.21. 17:39:54-kor
A végzetúr játék olyan, mint az ogre. Nagy, büdös, és az ember a pokolba kívánná.
Pontszám: 7.50
népszerűKhuinFérfi
Végzetúr tehetség
244 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
267. hozzászólás - 2012.11.26. 19:28:00
Vedd lélekenergiáját 5 hatalmas méretű szörnynek! Jutalom: 5.550 lélekenergia.
Szerezz egyetlen portyázásból legalább 10 tapasztalati pontot úgy, hogy te portyázol! Jutalom: 5.900 lélekenergia.
Legyen legalább 20.000 lélekenergiád, amikor belépsz a küldetések menüpontba! Jutalom: 6.250 lélekenergia.

Ezt néhány perc alatt. (Az öt lényt persze máskor vadásztam le, de utána már jött sorban.)
A végzetúr játék olyan, mint az ogre. Nagy, büdös, és az ember a pokolba kívánná.
Pontszám: 7.70
kedvencBMikiFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
268. hozzászólás - 2014.09.26. 10:45:11
Bocsánat, perpill nagyon náthás és lázas vagyok történetté alakítani, de ezt akkor is muszáj

"Eraman idomított állata, egy 155. szintű állat is részt vesz a csatában. Idomított állatod, egy 6. szintű állat is részt vesz a csatában. Őrjöngve vetitek magatokat a harcba.
Eraman rohanás közben megidéz egy plazmarajzás varázslatot. 10062 pontnyit sebzett. Kritikus sebzés! A varázslat hatással van rád: -46 Erő, -92 Taumaturgia.
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 51 ÉP-t.Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 0 sebzést okoztál, és 10113 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát."


Mind az erő, mind a taumaturgia tulajdonságom erősen mínuszba fordult ezzel azt hiszem, plusz a varázssebzése több mint hússzorosa a maximális életerőmnek Legalább látom mi vár rám 164 szint múlva, ugyanis ennyivel magasabb Eraman nálam (Az mentség a nagy vereségre, hogy épp szakit fejlesztek? )
Pontszám: 8.67
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
269. hozzászólás - 2014.09.26. 12:46:22 (Válasz BMiki #268 hozzászólására.)
Volt egy hasonló bátor kihívó pár napja nálunk, aki egy 200+ szintű tagunkon - aki ráadásul még láthatatlan is volt - kívánta kardiát élesíteni szubplazmával. 120k-s varival szenderítette jobb létre a szerencsétlen flótást. Kíváncsi lettem volna mi futott át a vakmerő újonc arcán mikor ezt meglátta.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.54
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
270. hozzászólás - 2014.09.26. 13:30:18 (Válasz Offsboy #269 hozzászólására.)
Bízott a randomban!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 8.56
kedvencBMikiFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
271. hozzászólás - 2014.09.26. 16:24:50 (Válasz Offsboy #269 hozzászólására.)
Nekem annyi alibim van, hogy nem én támadtam 160 szintet felfelé, hanem engem ütöttek 160 szinttel feljebbről
Hogy a játékos arcán mi futott keresztül, azt nem tudom, de a karakter arcán egy 120k-s vari sebzés után az esztergomi nemzetközi gyors...
Pontszám: 7
népszerűAmnaelFérfi
Végzetúr mester
326 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
272. hozzászólás - 2014.09.29. 23:20:40 (Válasz BMiki #268 hozzászólására.)
Aki támadott vagy kis varázslatot vitt vagy rohadtul utálhatja a random ha ő 164. szinten van (tudom nem annyi) akkor is legalább 20K körül kellett volnasebezni kb vagy ennyire gyenguszka hogy a saját szintjén nem tud szépet támadni.
Talán a legbénább karakterek topikban jobban mutatna.
A rend a hülyéknek való a zseni átlát a káoszon is!
Pontszám: 8.24
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője