Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
181. hozzászólás - 2009.05.04. 16:21:46
"Mormolsz, kezedből kirepül egy negatív csapás. (-180 VP). Dr Jekyll gurul egyet, hogy elkerülje. Csak 1 életpontot vesztett."

-10%-al mentem Dr Jekyll ellen. Nála védelem itala, és 58 varázslat elnyelést adó cucc. Próbálom valahogy értelmezni ezt az eredményt annak fényében, hogy a negatív csapás minimuma 101, amit a 129-es taum némileg megnövel.

Nem nagyon megy. Segítsen valaki kiszámolni...
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
182. hozzászólás - 2009.05.04. 16:26:54 (Válasz Mortimer #181 hozzászólására.)
Nem találtad el, a rendszer a 101-es minimum sebzést leosztotta valamivel, így 58-nál kevesebbet sebeztél volna, 1-et viszont fixen sebzel. Bár elég bután néz ki, de ilyet már sokat láttunk.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
183. hozzászólás - 2009.05.04. 16:29:39 (Válasz Ricardo #182 hozzászólására.)
Nade Kocos azt mondja, hogy a 101-es minimum sebzésre először rájön a tau bónusz, ez 129-nél legalább háromszorozza, arra rájön a smaragd bónusz, +10%, ezután dobhat mentőt, hogy betalál e, nem talál, majd jön a védelem itala.

Vagy pedig szerinted TALÁLAT UTÁN jön a tau bónusz? Én ezt pedzegettem a minap több csata kapcsán, de nagyon határozottan elutasítottak.

Ráadásul pont te írtad, hogy az elnyelésnél fix érték jön le, mert 8-as elnyelés az epikus varázslatából 8-at vont le.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.05.04. 16:31:14-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
184. hozzászólás - 2009.05.04. 16:32:17 (Válasz Mortimer #183 hozzászólására.)
Szerintem a találat után jön.

Támadás - védekezés - siker esetén sebzés - elnyelés.

Én az elnyelésnél teszteltem ezt, biztos hogy az az utolsó, és a Te példádból jól látszik, hogy az előtte levőknek is ez a sorrendje akkor.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
185. hozzászólás - 2009.05.04. 16:48:23
mi ebben oylan megelpő?...egyrészt Kocos szarul mondja(mint amugy sokmindent)

másrészt minusz 10 százalék nálad...58 mágia elnyelés védelem itala nála...szal ezeket egybevetve és azt hogy vannak azé Morti nálad is bőven nagyobb hatalmú mágusok(akik szerncsések) és az IQu meg egyébb belekalkulását

könnyen kijöhet hogy valki leárnyékolja semlegsíti a mágiádat...nemtom mennyivel lettél volna elégedetebb ha sebzel 30at...

a srácnak 111es Tauja volt amire rájön plusz 37 is meg az IQja 178 amire rájön plusz 40en még
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.05.04. 16:57:44-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3
népszerűbalgosFérfi
Végzetúr tehetség
175 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
186. hozzászólás - 2009.05.04. 16:52:39
Hmm ez építő jellegű...... Kedves faktor. (csupa kisbetűvel)

A védelem itala csodákra képes.
Pontszám: 6.25
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
187. hozzászólás - 2009.05.04. 16:57:24
kivagyok én? nemecsek ernő?(bár ezt vehetem megtiszteltetésnek is)

tudom hogy csodákra képes...te meg nemtom miről beszélsz...

javaslom a gondolkodás mint lehetőség megvizsgálását és esetleges használatát iylen helyzetekben kedves balgos(valamint előző hozzászólásom alapos újraolvasását)...nah ez épitő jellegű volt...a tied azonban puszta semmitmondás...
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.05.04. 16:58:22-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.88
népszerűbalgosFérfi
Végzetúr tehetség
175 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
188. hozzászólás - 2009.05.04. 17:08:30
Meghajlok kérésed előtt és én legalább elmegyek gondolkodni....
Pontszám: 6.17
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
189. hozzászólás - 2009.05.04. 17:13:47
rád is fér Drága barátom rád is fér =)

de javaslom szivedben ne legyen harag személyem irányába hisz a Mester dolga hogy tanítson a tanítványé hogy tanuljon...remélem eme okfejtésem is utat talál elméd központjába ifjú padawan...

aztán nemtom most mi volt a baj ami indokoltá tette hogy nekünk szóváltásba kellett keverednünk...

szerintem benne van a pakliba hogy az ellenfeled teljesen semlegesítse majdhogynem a varázslatod...Random az Zisten...és itt eséyle is volt rá a tagnak...te meg jöttélitten beszolni...há mivanitt?
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.88
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
190. hozzászólás - 2009.05.04. 17:18:42
Üvöltve rontotok egymásnak.
Ellenfeled felé dobsz egy tűzfuvallat varázslatot. (-15 VP). xxx egy szaltóval próbálja megúszni. Csak 9 életpontot vesztett.
xxx elmond egy energialövedék varázslatot. Gyorsak a reflexeid, próbálsz félrevetődni. Csak 5 pontnyit sérültél.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a szilmill varázstőrrel gyorsan alulról támadsz. Talált, 14 sebzést okoztál.
xxx egy gyors támadást indít a szöges mithril buzogánnyal a lábad felé. 13 életpontot vesztettél.
Egy gyors támadást indítasz a szilmill varázstőrrel xxx lába felé. Eltaláltad, 19 sebzés!
xxx egy gyors támadást intéz feléd. 22 életpontot vesztettél.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a szilmill varázstőrrel gyorsan alulról támadsz. Talált, 28 sebzést okoztál.
xxx vicsorogva sújt rád a szöges mithril buzogánnyal. Melléütött!

A csatában összesen 70 sebzést okoztál, és 40 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 794 lélekenergia és 3 TP!
V2-es portya 5-ös szint...karakterem neve (titok)
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.50
népszerűBlozbangFérfi
Végzetúr mester
341 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
191. hozzászólás - 2009.05.05. 13:34:42
Ellenfelem 5 szinttel magasabb, 80 TÖ különbség a javára. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy épp pihentem.

Xyz idomított állata, , egy 15. szintű elfajzott galetki is részt vesz a csatában. Idomított állatod, , egy 32. szintű holdlátó vérkutya is részt vesz a csatában. Őrjöngve vetitek magatokat a harcba.
Még elég nagy a távolság, gyorsan elmondasz egy szikraeső varázslatot. (-130 VP). 287 sebzést okoztál. Ellenfeled állata 29 életpontot sebződött.
Xyz elmond egy kinetikus detonáció varázslatot. Félrevetődsz. Csak 75 pontnyit sérültél. Az állatod 7 életpontot sebződött.

Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a Kőkarddal gyorsan alulról támadsz. Xyz 44 pontnyit sérült. Ellenfeled állata 1 életpontot sebződött. Holdlátó vérkutya is ellenfeledre veti magát. 10 életpontot sebzett

Xyz egy gyors támadást indít a Gramagan csontpálcájával a lábad felé. Eltalált, sérültél 12 pontnyit. Elfajzott galetki is rád veti magát. 2 sebzést okozott.

Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a Kőkarddal. Xyz 106 pontnyit sérült. Kritikus sebzés! Ellenfeled állata 4 életpontot sebződött. Holdlátó vérkutya is ellenfeledre veti magát. Nem talált.

Xyz pihenés nélkül támad. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Elfajzott galetki is rád veti magát. 9 életpontot sebzett

Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a Kőkarddal. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Xyz páncéljáról. Holdlátó vérkutya is ellenfeledre veti magát. Célt téveszt.

Xyz egy gyors támadást intéz feléd. 62 pontnyit sebzett rajtad. Elfajzott galetki acsarogva támad. Nem talált.

Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Kőkarddal. Talált, 10 sebzést okoztál. Holdlátó vérkutya is támad. Mellé!

Xyz pihenés nélkül támad. Könnyedén félrehajolsz. Elfajzott galetki is támad. Nem talált.

Lesújtasz ellenfeledre. Nem találtál! Holdlátó vérkutya acsarogva támad. Célt téveszt.

Xyz egy gyors támadást intéz feléd. 47 pontnyit sebzett rajtad. Az állatod 2 életpontot sebződött. Elfajzott galetki is támad. 7 sebzést okozott.
A csatában összesen 457 sebzést okoztál, és 214 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 26 lélekenergia és 24 TP
Muszáj mindig megoldást találni? Nem élvezhetnénk egy kicsit a problémát?
Pontszám: 5
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
192. hozzászólás - 2009.05.05. 20:12:19
Hová lettek a színesítő szövegek, az átfogalmazott csaták, amit a megboldogult Vlagyimir beharangozott. Eleinte el voltunk kényeztetve, de mostanság...

Megpróbálok életet lehelni ebbe a topikba, hátha csatlakoznak páran a kezdeményezésemhez.


Elégedetten sétáltam szövetségem őrtornya felé a szokásos ebéd utáni párviadalok után, arcomon elégedett mosollyal nyugtáztam sikeres utamat. Azon morfondíroztam mennyire hihetetlen és elképzelhetetlen számomra, hogy mennyire nem képesek egyes végzeturak észrevenni, hogy minden nap ugyanakkor lesben állva várom vadászataik befejezését, hogy azt követően adakozzanak nekem az éltető lélekenergiából. Gondolataim a harc felé terelődtek, megállapítottam, hogy a védekezésemen kell javítanom, mert hiába a nagy odafigyelés, bizony még mindig túl sűrűn sebeznek meg az ellenfeleim. Én ezt nem engedhetem meg magamnak, ha továbbra is ilyen heves, csaták tömkelegével dúsított életmódot szeretnék folytatni. A szánalmas torzszülöttekkel való küzdelem - már amennyiben annak lehet nevezni a mészárlást - nem elégíti ki a harc utáni égető vágyaimat, nap mint nap látom a nálam esetlenebb végzeturak milyen könnyedén darabolják fel őket. Én ezerszer inkább a fajtársaimmal mérem össze tudásom, hiszen a velük való csatározások sokkal komolyabbak, jobban megedzik a szervezetemet.
Ilyen gondolatok jártak a fejemben, és közben észre sem vettem, hogy letértem a szokásos haza vezető útvonalról. Ezt is csak azért észleltem, mert egy vadászó végzetúrnő vonta magára a figyelmem. Nagyon soványak, mozgása túl esetlennek tűnt. Ugyanakkor mozdulatai tapasztalatról árulkodtak, szerencsémre nem egy teljesen zöldfülűvel hozott össze a sors, akit ősi kódexeink szigorú szabályai miatt nem támadhatok meg. Ránézésre degeszre szívta magát az éltető esszenciával - bizonyára a lélekkufár portékáira gyűjtött, melyeknek néha igen borsos ára van -, ezért részleges kimerültségem sem gördíthetett akadályt a támadásom elé. Ha már így alakult, igyekszem elvenni a "jussom". (Erre a harcra tulajdonságaid 10 százalékkal kevesebbnek számítanak.)
A meglepetés erejét kihasználva, egy energialövedék igéit kezdtem el mormolni. Három lövedék indult meg a végzetúrnő irányába. Szemmel láthatóan meglepetésként érték a nagy robbanással becsapódó lövedékek, több helyen is erősen vérezni kezdett.
(29 sebzést okoztál.)
Mire felocsúdott, máris közelében termettem néhány gyors szökkenéssel, ám Debella nem lepődött meg, inkább támadásra lendítette buzogányát. Szerencsére sokat gyakoroltam az elhajlásokat szövetségi társaim segítségével, most is könnyedén hajoltam félre a szörnyű csapás elől. Ki is használtam a helyzeti előnyömet, és védekező mozdulatomból egy ugrással folytatva ellenfelem fejét céloztam meg. A tüskék és a szövet találkozásaként vér fröccsent a talajra. (22 sebzést okoztál.)
Ez azonban csak felbátorította büszkén küzdő ellenfelemet, és egy fondorlatos cselt követően védekezésre emelt pajzsomat kikerülve a hasamat célozta meg. Szerencsémre éppen csak súroltak fegyvere hegyei. (10 ép-t sebződsz.)
Ismét egy fejtámadással próbálkoztam, ám a hasamon csorgó vér megzavart. Ezért - vagy mert lehet ellenfelem már számított egy ilyen támadásra - csúnyán mellétrafáltam. A túl nagy lendületvétel következtében el is vesztettem az egyensúlyom, és a gravitációnak engedelmeskedve megindultam a sziklás talaj felé. Az alkalmat kihasználva Debella megpróbált még esés közben megsántítani. Az utolsó pillanatban sikerült elkapni a lában a borzalmas erejű ütés elöl. A buzogánya ketté is hasított egy jókora szikladarabot, és beszorult egy kisebb hasadékba. Még megpróbáltam visszakézből megsebezni Debellát, de erőtlen ütésem ellenfelem páncélján halt el.
Tekintetünk összeért, bosszúsan nyugtázta, hogy ebben a párviadalban alul maradt. Az ősi törvényeknek megfelelően megnyitotta előttem lélekenergia-tartaléklait. Bőségesen merítettem belőle, ekkora jutalomra nem számítottam.
(A csatában összesen 51 sebzést okoztál, és 10 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 541 lélekenergia és 1 TP!)

Végre elegendő lélekenergiát éreztem magamban a védekezési technikám csiszolásához. Ezt felismerve elégedett mosollyal folytattam utamat a szövetségi tábor felé, és vártam, hogy megosszam élményem társaimmal is...

Az a szép benne, hogy ezt második szinten sikerült elérnem, ezért ilyen sok nekem ez az 541 LE. Azóta már volt nagyobb rablásom is, de az már harmadik szinten. Lehet mesélek majd arról is...
Pontszám: 9.29
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
193. hozzászólás - 2009.05.05. 22:08:03 (Válasz Blozbang #191 hozzászólására.)
Idézet: Blozbang - 2009.05.05. 13:34:42
Ellenfelem 5 szinttel magasabb, 80 TÖ különbség a javára. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy épp pihentem.


és ő meg -10-20-30-40%-kal támadt. előfordul.
Pontszám: 2.33
népszerűBlozbangFérfi
Végzetúr mester
341 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
194. hozzászólás - 2009.05.06. 20:48:18 (Válasz winnie #193 hozzászólására.)
Lehet.De akkor is büszke vagyok magamra!
Muszáj mindig megoldást találni? Nem élvezhetnénk egy kicsit a problémát?
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
195. hozzászólás - 2009.05.12. 22:12:36
Miért tartsunk állatot 39. szinten?

Eolin a nagy szövetségi parti után kicsit részegen bukdácsolt az erdőben, mellette két állata, Jégféreg és Maerju. A smaragd végzetúrnő látókörébe egy ismerős végzetúr került a gyémánt hordából. Bár rémlett neki, hogy talán valamiféle békeszerződés van köztük, és ez kissé elbizonytalanította, azért nagyot ordítva támadt rá. A gyémánt végzetúr nem késlekedett, gyilkos spórákat varázsolt elő a semmiből, és Eolin felé küldte őket. A végzetúrnő egy kétségbeesett mozdulattal elgurult a varázslat útjából, így csak 20 pontnyit sérült. Rögtön eszébe is jutott, mit felejtett el a csata elején, mielőtt elkezdett volna rohanni. Varázsolni. Nosza, mivel épp nem volt agyilag a topon, előkapta zsebéből a kis cetlit, amire az általa használt varázslatokat írta fel, felolvasta az elsőt, amit rajta talált. Kissé meglepődött, amikor nem a várt szikraeső jött létre, hanem egy hatalmas vakító fény, de szerencsére ellenfele is hasonlóan meglepődhetett, ezért átmenetileg romlott a látása és a koncentráló képessége: -29 támadás. A végzetúr azonban nem várta meg, amíg a varázslat hatása elmúlik, előre szökkent, és lesújtott adamanit varázsbuzogányával - a levegőre. Nyomban Eolin is megragadta övéről az arany kígyókardot, nagyott vágott ellenfele feje felé. Félúton észrevette, hogy egy buzogányt tart a kezében, és ettől kissé elbizonytalanodott, ütése célt tévesztett. Ezzel szemben Jégféreg, aki a parti alkalmával éppen a szövetségi kennel úszómedencéjében úszta a kilómétereket, egy ügyes támadással 5 életerőpontot sebzett a végzetúrba. A gyémánt nyomban oda is csapott, azonban látása még mindig nem tisztult ki, így adamanit varázsbuzogánya csak a földet érte. Ezúttal már Maerju is támadott, ketten együtt Jégféreggel 12 életerőpontot sebeztek. Eolin is támadott, okozott is 33 pontnyi sérülést, amit ellenfele nyomban vissza is adott neki, igaz nem teljesen, mert csak 32 életerőpontot sebzett, de közben rátaposott Jégféregre, aki kínjában Maerjuba harapott, így mindketten vesztettek 1-1 életerőpontot. A smaragd végzetúrnő ismételten nagyot ordítva - talán mert elfelejtette, hogy egyszer már ordított a csata elején, és ellenfele attól sem ilyedt meg - rávágott a buzogánnyal ellenfele pajzsára, majd kétségbeesetten nézte, ahogy fegyvere pörögve elrepül, miután lepattant a pajzsról. Szerencsére a gyémánt elfáradt a harcban, így nem volt alkalma a fegyverét vesztett végzetúrnőt agyoncsapni, Eolin állatai pedig a hátralevő időben még 10 sebzést okoztak.

A csatában összesen 61 sebzést okoztál, és 52 sebzést kaptál.
Pontszám: 9.17
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
196. hozzászólás - 2009.05.13. 20:49:43
Idomított állatod, Emerald pegasus, egy 14. szintű smaragdsörényű pegazus is részt vesz a csatában. Csatakiáltással támadtok egymásra.
ősvillám varázslat repül ki kezedből. (-110 VP). 244 sebzést okoztál.
Xytletaal, a mágiamorfáló egy lángtenger igéjét mormolja, ahogy feléd fut. Félrevetődsz. Csak 82 pontnyit sérültél.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Talált, 76 sebzést okoztál. Emerald pegasus is ellenfeledre veti magát. 12 sebzést okozott.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Xytletaal, a mágiamorfáló egy alsó támadást indít. Eltalált, sérültél 51 pontnyit. Az állatod 6 életpontot sebződött.
Egy gyors támadást indítasz az arany kígyókarddal Xytletaal, a mágiamorfáló lába felé. Xytletaal, a mágiamorfáló 129 pontnyit sérült. Emerald pegasus is támad. 20 életpontot sebzett
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Xytletaal, a mágiamorfáló egy alsó támadást indít. Könnyedén félrehajolsz.
Oldalt szökkenve, az arany kígyókarddal Xytletaal, a mágiamorfáló feje irányába ütsz. Xytletaal, a mágiamorfáló 113 pontnyit sérült. Emerald pegasus is ellenfeledre veti magát. Nem talált.
Xytletaal, a mágiamorfáló egy gyors támadást intéz feléd. Melléütött!
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Xytletaal, a mágiamorfáló 101 pontnyit sérült. Emerald pegasus acsarogva támad. Célt téveszt.
Xytletaal, a mágiamorfáló egy gyors támadást intéz feléd. Ütése célt téveszt!
Lesújtasz ellenfeledre. Eltaláltad, 99 sebzés! Emerald pegasus acsarogva támad. 15 életpontot sebzett
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
A csatában összesen 809 sebzést okoztál, és 133 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.
Első epikus csatám,nem is rossz
Pontszám: 5.33
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
197. hozzászólás - 2009.05.15. 08:34:44
Ez szerintem szép volt.

Dalen 49. szint vs Morth 55. szint...


Morth idomított állatai, Queen Cankerous, egy 50. szintű burástya királynő, My Little Pony, egy 48. szintű rubinsörényű pegazus és Akuma, egy 38. szintű lidércharcos is részt vesznek a csatában. Idomított állataid, A sznob, egy 28. szintű nasothin nagyúr, A falánk, egy 27. szintű irtóztató fatty és A melák, egy 27. szintű minotaurusz vezér is részt vesznek a csatában. Ahogy meglátjátok egymást, rohanni kezdtek.
Elmondasz egy negatív csapás varázslatot. (-180 VP). 706 sebzést okoztál. A varázslat hatással van az ellenfeledre: -27 Támadás. Ellenfeled állatai 99 életpontot sebződtek.
Regenerálsz 7 életpontot.Morth int, mire egy negatív csapás sújt le rád. Rohanás közben kitérsz előle. Csak 168 pontnyit sérültél. Az állataid 9 életpontot sebződtek.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Gramagan csontpálcájával. Morth az utolsó pillanatban félreugrik. A sznob, A falánk és A melák is ellenfeledre vetik magukat. 3 támadással 22 sebzés!
Regenerálsz 7 életpontot.
Morth egy gyors támadást indít a Hóförgeteggel a lábad felé. Eltalált, sérültél 51 pontnyit. Queen Cankerous, My Little Pony és Akuma acsarogva támadnak. 2 támadással 18 sebzést okoztak.
Egy gyors csel után a Gramagan csontpálcájával Morth védtelen felsőtestére támadsz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Morth páncéljáról. A sznob, A falánk és A melák acsarogva támadnak. 1 támadással 16 életpontot sebeztek.
Regenerálsz 7 életpontot.
Morth egy gyors támadást intéz feléd. 103 pontnyit sebzett rajtad. Queen Cankerous, My Little Pony és Akuma is támadnak. 3 támadással 61 életpontot sebeztek.
Egy gyors csel után a Gramagan csontpálcájával Morth védtelen felsőtestére támadsz. Nem találtál! A sznob, A falánk és A melák is támadnak. 3 támadással 9 sebzést okoztak.
Regenerálsz 7 életpontot.
Morth pihenés nélkül támad. 102 pontnyit sebzett rajtad. Queen Cankerous, My Little Pony és Akuma acsarogva támadnak. 3 támadással 60 sebzést okoztak.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Gramagan csontpálcájával. Nem találtál! A sznob, A falánk és A melák is támadnak. 3 támadással 3 sebzést okoztak.
Regenerálsz 7 életpontot.
Morth vicsorogva sújt rád a Hóförgeteggel. 134 életpontot vesztettél. Queen Cankerous, My Little Pony és Akuma acsarogva támadnak. 3 támadással 79 sebzést okoztak.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Morth 56 pontnyit sérült. Ellenfeled állatai 1 életpontot sebződtek. A sznob, A falánk és A melák is támadnak. 2 támadással 23 életpontot sebeztek.
Regenerálsz 7 életpontot.
Morth egy gyors támadást indít a Hóförgeteggel a lábad felé. Könnyedén félrehajolsz. Queen Cankerous, My Little Pony és Akuma is rádtámadnak. 3 támadással 59 sebzést okoztak.
A csatában összesen 835 sebzést okoztál, és 835 sebzést kaptál.
A csata eredménye döntetlen

A hozzászólást Ajgatsz módosította 2009.05.15. 08:35:06-kor
Pontszám: 7
utáltEnconFérfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
198. hozzászólás - 2009.05.15. 14:41:07
Mivel támadtál már az elmúlt 59 percben, fáradtan indulsz csatába. Erre a harcra tulajdonságaid 20 százalékkal kevesebbnek számítanak. Idomított állatod, egy 10. szintű Manapoid is részt vesz a csatában. Őrjöngve vetitek magatokat a harcba.
Futás közben egy szikraeső igéjét mormolod. (-130 VP). Celebron Ceirak elkerülte a varázslatot! Csak 75 életpontot vesztett.
Celebron Ceirak int, mire egy vörös halál sújt le rád. Rohanás közben kitérsz előle. Csak 30 pontnyit sérültél.
Egy gyors csel után az arany kígyókarddal Celebron Ceirak védtelen felsőtestére támadsz. Celebron Ceirak 99 pontnyit sérült. Manapoid acsarogva támad. Célt téveszt.
Celebron Ceirak pihenés nélkül támad. Eltalált, sérültél 12 pontnyit. Az állatod 1 életpontot sebződött.
Lesújtasz ellenfeledre. Celebron Ceirak az utolsó pillanatban félreugrik. Manapoid az oldaladon harcol. Mellé!
Celebron Ceirak lesújt rád a protolisk pengével. Talált, 79 ép-t sebződsz. Az állatod 1 életpontot sebződött.
Egy gyors csel után az arany kígyókarddal Celebron Ceirak védtelen felsőtestére támadsz. 70 pontnyit sebeztél. Manapoid is támad. 8 sebzést okozott.
Celebron Ceirak lesújt rád a protolisk pengével. Ütése célt téveszt!
Egy gyors csel után az arany kígyókarddal Celebron Ceirak védtelen felsőtestére támadsz. Talált, 82 sebzést okoztál. Manapoid is támad. 10 sebzés!
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
A csatában összesen 344 sebzést okoztál, és 121 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 1277 lélekenergia és 7 TP!

-20%, 33-as szinten arany kígyókard, északi kierocha, szikraeső, fehér jég:P
v1: Encon
v2: Encon
v3: a változatosság kedvéért Encon
Pontszám: 5
utáltEnconFérfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
199. hozzászólás - 2009.05.15. 14:43:41
és ha valakinek nem menne, én így verem le az epikust: Idomított állatod, egy 9. szintű Manapoid is részt vesz a csatában. Gyűlölködve rántjátok elő fegyvereteket.
szikraeső varázslat repül ki kezedből. (-130 VP). 162 sebzést okoztál.
Daegmon, a kyr orgyilkos ajka hangtalanul mozog, és máris létrejött egy lángtenger. 266 pontnyit sebzett.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Talált, 132 sebzést okoztál. Manapoid az oldaladon harcol. 16 sebzés!
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Daegmon, a kyr orgyilkos egy alsó támadást indít. 80 pontnyit sebzett rajtad. Az állatod 9 életpontot sebződött.
Lesújtasz az arany kígyókarddal. Talált, 134 sebzést okoztál. Manapoid acsarogva támad. 17 sebzést okozott.
Daegmon, a kyr orgyilkos a Mágikus fegyverrel a felsőtestedet célozza! 29 pontnyit sebzett rajtad. Az állatod 3 életpontot sebződött.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Daegmon, a kyr orgyilkos 151 pontnyit sérült. Manapoid is ellenfeledre veti magát. 18 életpontot sebzett
Daegmon, a kyr orgyilkos vicsorogva sújt rád a Mágikus fegyverrel. 128 életpontot vesztettél. Az állatod 15 életpontot sebződött.
Egy gyors támadást indítasz az arany kígyókarddal Daegmon, a kyr orgyilkos lába felé. Daegmon, a kyr orgyilkos 145 pontnyit sérült. Manapoid is ellenfeledre veti magát. 17 sebzés!
Daegmon, a kyr orgyilkos pihenés nélkül támad. Talált, 40 ép-t sebződsz. Az állatod 4 életpontot sebződött.
A csatában összesen 792 sebzést okoztál, és 543 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.
v1: Encon
v2: Encon
v3: a változatosság kedvéért Encon
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
200. hozzászólás - 2009.05.15. 16:08:11 (Válasz Encon #199 hozzászólására.)
Jóvanna 1. epikust még nem nehéz...
én meg így állatok nélkül,mert ha jöttek volna 250 sebzést bekaptak volna...

Rohanni kezdtek egymás felé.
Egy kinetikus detonáció igéjét idézed ellenfeledre, ahogy közelítesz felé. (-145 VP). Otarian, az óriásmassza félrevetődik. Csak 374 életpontot vesztett.
Otarian, az óriásmassza int, mire egy kozmikus vákum sújt le rád. 819 pontnyit sebzett.

Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a Legendás tőrrel. 122 pontnyit sebeztél. A visszacsatolás varázslat sebez rajtad 31 életpontot.
Otarian, az óriásmassza rád veti magát, a fogával sebezhető pontot keres. 397 pontnyit sebzett rajtad.
Oldalt szökkenve, a Legendás tőrrel Otarian, az óriásmassza feje irányába ütsz. Otarian, az óriásmassza 208 pontnyit sérült. A visszacsatolás varázslat sebez rajtad 47 életpontot.
Otarian, az óriásmassza egy gyors támadást intéz feléd. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a Legendás tőrrel gyorsan alulról támadsz. Talált, 211 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! A visszacsatolás varázslat sebez rajtad 48 életpontot.
Otarian, az óriásmassza vicsorogva sújt rád a fogával. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Talált, 224 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! A visszacsatolás varázslat sebez rajtad 49 életpontot.
Otarian, az óriásmassza pihenés nélkül támad. Eltalált, sérültél 269 pontnyit.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Eltaláltad, 217 sebzés! Kritikus sebzés! A visszacsatolás varázslat sebez rajtad 47 életpontot.
Egy gyors csel után Otarian, az óriásmassza a hasadat támadja. Talált, 174 ép-t sebződsz.

Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 1356 sebzést okoztál, és 1881 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát.
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.05.15. 16:09:18-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!