Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mazlee

az ilyenek mint én? talán valami állatnak nézel?
semmi gond! de mivel nem derült ki hogy kiéi igy marad a gyanú.
1. szived joga Don Quijote a mondat második fele pedig ugyanúgy nem bizonyíték semmire.
2. simán megpróbálhatod. de nem fogunk találkozni, igy sajna a hányást másra kell hogy pazarold. esetleg tükör?
3. hidd el, meg sem fordult a fejemben
4. megteszem mindkettőt. nyugodj meg.
jaj mit lovagiaskodsz?
miért ne célozgathatnék? mi a bizonyíték ellene?
azért mert Byzon ilyen levélirogatós másnak nem kell követnie a példáját.
igen... napról napra hétről hétre folyamatosan... ugyan.
folytathatsz struccpolitikát, de attól még ez igy van.

minősít? túlélem. de a hülyének nézés szerintem rosszabb.

amugy meg szólásszabadság van vagy mi a fene. nekem ez a véleményem.


nem hinném hogy igazi játékos az aki nem akar fejlődni csak másokat fejleszteni.
akkor az egy rabszolga... teljesen értjük
Dátum: 2008.11.19. 10:38:11
egy vélemény a játékról.
ha tudsz olvasni felfedezed az érdekességet benne...
Dátum: 2008.11.19. 08:40:11
Ma, 08:24:26
Ahogy vadászol, egyszer csak rossz előrzeted támad. Árnyak követnek mindenhol. Felbukkan előtted egy borzalombogár. Majd melletted még egy. Mögötted is kettő. Egyre többen vannak, bekerítettek. Innen nincs menekvés, felkészülsz a halálra! Az életedet azonban nem fogod olcsón adni. A szörnyek rád rontanak, éles fájdalom hasít beléd... Magadhoz térsz. Éjszaka van. Vadászni indultál, de nem találtál zsákmányt, ezért lepihentél, és elszundítottál. A falka támadása csak egy rossz álom volt! A hirtelen adrenalinpörgés segített, hogy lélekenergia tartalékaid felszabaduljanak (+206). +13 TP A szerzett lélekenergiából 19 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 08:19:26


Nem kell sokáig keresgélned, megpillantasz egy lényt, ami egy nagyobb borzalombogár. Fegyvert rántasz, ám a lény nem próbál menekülni vagy védekezni. Ekkor pillantod meg mellette kicsinyét. Elteszed a fegyveredet, és elsétálsz - ma is zsákmány nélkül kell túlélned. Ekkor zizegő hangot hallasz, és ahogy megfordulsz, pont látod, hogy a teremtmény átváltozik egy hajlott hátú öregemberré. - Bölcsen döntöttél, végzetúr. A legtöbb társad a helyedben nem ismert volna kegyelmet. Itt a jutalmad! - ezzel kinyújtja kezét, mire bőséges lélekenergia áramlik beléd (+146). +13 TP A szerzett lélekenergiából 0 a helyes válaszért kapott LE.




Dátum: 2008.11.16. 07:27:38
"A tanulást nem fejlesztheted 30-as szint fölé akadémia nélkül."
Dátum: 2008.11.11. 14:02:43
ha megnéznéd a wikidot-on a szakértelemlistát, láthatnád hogy 16-ról 17-re nem ad új szakértelmet
Dátum: 2008.11.11. 11:00:04
tök mindegy de ide tartozik a többség. és a többség hozza a pénzt.
Dátum: 2008.11.11. 10:20:04
viszont ha építkezni csak szerzett LE-ből tudsz mert a kút nem ad semmit akkor

1. a karaktered nem fejlődik az építkezés miatt.
2. a szöv nem fejlődik a karakter fejlesztés miatt.

és ez játékélményromboló
Dátum: 2008.11.10. 21:31:47
a békés világ nekem is tetszene... ott legalább nem lenne annyi értelme "ügyeskedni"...

viszont lehetne a CSP is több


ja és jó lenne ha esetleg az itteni karaktert is át lehetne vinni másik világba
Dátum: 2008.11.07. 19:10:43
és a 33as küldetés?

"Vásárolj a lélekkufártól egy fegyvert, amelynek a szintje legalább kettővel magasabb a tiedénél!"
nem én csináltam a játékot. nem az én dolgom kitalálni hogyan lehet ezt leprogramozni. de ha jól tudom loggolva vannak a cselekedetek.

jónéhány kirívó karakter van a játékban akiket érdemes lenne megvizsgálni, de hiába sorolták fel az előttem szólók a neveket. azok még mindig ott figyelnek a játékban.
jók a kifogások. egyszerűbb mint megoldani a hibákat...
és azt is jól tudom hogy csatánként 1%-ot növekedik?

mert akkor furcsállom, hogy 2 csata után 26%-on áll
jól tudom hogy az állat 25% alatt nem csatázik velem? vagy hány % ez a határ?
szerintem be kéne tenni valamelyik üres tanulásszintre és aki már felette van az megkapja.