Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Devil

Oldal: 1
Dátum: 2009.05.30. 07:24:43
Mit ittál korán reggel kisfiam?
Arról van szó hogy ne irkáld le mit akartok csinálni, mert más is olvassa.
Milyen belső fórumról beszélsz?
Töröltem ha még nem vetted észre
Dátum: 2009.05.29. 09:56:03
Neked is minden jót, itt megtalálsz bennünket.
A 4-esre meg majd meglátjuk mit találnak ki
Dátum: 2009.05.29. 08:56:49
Töröltem, de előtte betoltam 8,4 millát a fal 20-as, a gyaktérbe még Doki tol utánna töröl ő is.
A továbbjátszóknak picit növeltük az esélyeit bár ez nem sok de a semminél több.
Mindenkinek további jó játékot
Dátum: 2009.03.01. 18:27:08
Csati itt most nem erről van szó ez nem tartozik a témához, és az hogy te mit gondolsz az rád tartozik.
Gondolom 2 néven vagy a fórumon és most véded magad.
Ez siralmas.............
Dátum: 2009.03.01. 15:58:05
Blazek-nek teljesen igaza van és nem kell vele személyeskedni, milyen dolog ez hogy képzeled te ezt, ki vagy te hogy mindenkit f*kázol.
Elszégyelheted magad, ne itt éld ki magad máson, ha ideges vagy szedjél hangyát.
Dátum: 2009.03.01. 08:22:17
A védelem itala is magasabb szintűek ellen annyit ér mint halottnak, a csók aki megveszi kidobott az ablakon 10pp-t meg két követ.
Ha az volt vele a cél hogy védjen a felülről jövő vagy magasabb TÖ ellen hát ez gyakorlatilag csak annyiban merül ki hogy kicsit kevesebb sebzést kapsz meg pár tíz sebzéssel többet viszel be.
Nagyon kevés az a 10% ilyen áron, a mezőny szétszakadt ezekkel az új épületekkel a 4 nagyklán van aki ezt élvezi a többiek szenvednek tőlle.
Idővel ez a szerver elnéptelenedését vonja maga után és 4*35 ember játéka lessz.
Milyen hozzállás olvass tovább utánna mehetsz a kertbe kapálni vagy kecskét fejni, a tájszólásodról erre következtetek.
Na de a viccet félretéve hogy senkit se sértsek meg, azokat az embereket még nézem is valamire aki kétkezi munkás, azokat viszont sajnálom aki okosnak tartja magát és tök hülye.
Ki szólt be neki csak megdicsértem milyen okos te is okos vagy talán még túlokos is nemgondolod.
Nem fordítógép az igaz de ez annyira alap gondoltam a sok hü.... kérdés közt csak elfér egy általános iskolai szócska amit mellesleg kisbetűvel írtam természetesen.
A rengeteg helyesírási hibáról ne is beszéljünk meg az alkoholreklámokról, meg a rajzfilmsorozatokról ezek mind idevalók biztosan.
Szerintem ha félretesszük ezt a kérdést akkor is rengeteg nem odaillő dolog van bent és ez az értékelési rendszer hibáját egyértelműen mutatja.
Hol igazságos az hogy egyik roszkérdés bemegy a másikat kicsukják, legyen minden hibás kérdés kizárva és akkor oké.
Az hogy idő nincs rá az nem igaz, az idő pénz és azt hiszem mi ezt megfizetjük tehát lenni kell időnek rá.
A rendszere rossz a dolognak és ezt valaki vagy elismeri vagy nem a lényegen nem fog változtatni semmit.
Szép is vagy okos is
Az agyad neked nagyon okos lehet te nyomtad ki lehet a kérdést.
Én is arra hogy a Black mit jelent magyarul rossz értékelést kaptam, és egy rendszerüzenetet hogy elveszítem a kvíz írásának jogát hát kérdezem mit kérdezzek?
Miért nem randomot csinálnak az álltalam egyreinkább tisztelt játék készítői?
Vagy kapsz 10%-ot a vadászatra vagy nem bent hagynak totál rossz kérdéseket az ilyeneket meg kilövik sőt meg is büntetnek érte.
A rabszolgázásról nem is beszélve ugye azt lehet, ez meg ha valamelyik 12 éves kisgyerek aki mellesleg nem prémium játékos mindent értékelhet ha 1-est kap rossz kedve van a válasz is rossz.
Jobban oda kéne figyelni erre urak mert ez felháborító!!!!!!!
Dátum: 2009.01.20. 17:41:13
Nekem az a véleményem aki saját magának süt buktát ne nézze mennyi lekvár van benne.
Van egy jó mondás erre tavasz nyár ősz tél edd meg amit főztél
Dátum: 2008.10.31. 00:10:03
Idézet: winnie - 2008.10.30. 14:54:36
Idézet: Devil - 2008.10.30. 08:15:09
Szerintem az egyenes kiesés a randomot nagyon erősíti tehát, sajnos mindig más bajnok lenne.


mi az, hogy sajnos? szerencsére. nagyon érdekes lenne, ha mindig ugyanaz nyerné és csak tápolódna. így lesz benne valami izgalmas is, hiszen mindenki összekerülhet olyannal, akit nem tud leverni, mint ahogy egy első körös vesztes megverné a későbbi győztest.

ez egy játék, az optimalizálásra ott van a toplista, lehet nap mint nap nézni a statokat, de itt legalább némi random is szerepet játszik - a való életben is hiába optimalizál valaki, akár a sportban. a kiemelés hiánya is a játék jelleget erősíti.

a lényeg, hogy sokaknak nem fog összejönni, de egy valakinek igen, ez benne a szép.



Azt akartam vele sugalni okostojás hogy ugyanazt a bajnokságot ugyanazokkal a harcosokkal lejátszanák 20x akkor lehet 20bajnok lenne de mindig más.
De ha szereted a szerencsejátékot akkor nem értem miért ezzel tolod, itt azért a tulajdonságoknak + felszerelésnek is kellene szerepének lenni, egyenes kiesésben nincs meg a teljesítmény, ami pontozásos rendszerben sokkal reálisabban jelen van.
Remélem érthető voltam.
Dátum: 2008.10.30. 08:15:09
Szerintem az egyenes kiesés a randomot nagyon erősíti tehát, sajnos mindig más bajnok lenne.
Ha a bajnokság pontozásos rendszerbe menne akkor is random lenne, de igazságosabb.
Győzelem 2pont; döntetelen 1-1pont; vereség 0pont.
És nyilván az győzne akinek a legtöbb pontja lenne pontegyenlőségnél egyenes kieséses döntő.
Na és azokkal értek eggyet aki az első 3 helyezettet díjazná, kicsit szerintem mindenkinek jobb lenne a kedve tőlle, meg a randomot is tompítaná.
Második vagy igaz de nem kapsz semmit ez kicsit demoralizáló.
Dátum: 2008.10.11. 11:53:31
Kellene ezen a kvízrendszeren változtatni annyi "értelmetlen kérdés van benne"
azért idegesítő mert van egy olyan küldetés hogy válaszolj 10egymást követő kvízkérdésre nekem 10-edikre most is bejött egy olyan ami nem jó kérdés volt a válasz hibás volt én a jó válasszal elbuktam.
Vagy nem kellene küldetésbe tenni mert ezzel azt büntetitek aki vétlen, aki hibázik az meg nem kap semmit.
Fejlődésbe komoly visszaesés ha nem tudod emiatt megcsinálni a küldetést.
Dátum: 2008.10.10. 22:17:34
A rubik kocka megjelenése hibás a kvízben helyesnek 1977 van írva de a neten ezt találtam én is az 1975-öt jelöltem be ami a jó de rosznak vette a küldetésem emiatt megszakadt újra kezdhetem 0-áról.
Ezt találtam a neten:
Nevéhez több logikai játék megalkotása is fűződik. Mindenekelőtt a bűvös kocka (ami külföldön Rubik-kocka néven lett ismert), ami 1975-ös megjelenését követően példátlan nemzetközi népszerűséget ért el.
Oldal: 1