Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2009.08.17. 13:13:00
A szinthuszárkodás a legjobb taktika ebben a versenyben. Damage sokkal többet sebez egy csatával az epikusba, mint mondjuk Cápa.

az egyéni verseny sokkalta jobban érdekel


A Hegylakóknál mindenki alárendelte magát a közösség érdekének, hiszen ez egy csapatjáték. Ezért a Hegylakók a top 1.
Dátum: 2009.08.17. 13:00:54
Ez egy versenyszerver. Ott kezdődik a jó rajt, hogy jó hordát választasz. Korábbi tapasztalatokból már le lehetett szűrni, hogy alacsony szinten a gyémánt a legjobb, illetve általában abból van a legtöbb, tehát ott lesz a legkönnyebb erős karakterekből álló klánt létrehozni. Ez nem szerencse, ez taktika.
Dátum: 2009.08.17. 12:19:37
Komolyan gondolom. Naponta nő egyet az epikusok szintje, a játékosok szintje is nő két naponta. Mivel ez nem végtelen szerver, ezért mindenki nyugodtan költhet gyógyitalokra, nem fog hiányozni az arra elköltött lé máshonnan.

Az is különbség még mondjuk a V1-gyel szemben, hogy sokkal hamarabb ki lettek maxolva a top 1 klán karaktereinél a léadó szakértelmek, a vadászatok alapból több lét adnak (ez csak személyes tapasztalat, nincs alatámasztva), a HT is rengeteg lélekenergiát termel, már 25-30. szinten hozzájutottak a kínzókamrához, ami megint termel napi 3-4k LE-t, stb.

Összefoglalva ezek a karakterek arányaiban erősebbek, mint egy sima szerver hasonló karakterei, ráadásul több klánbónusszal is rendelkeznek, mint egy hozzájuk hasonló másik karakter.
Dátum: 2009.08.17. 11:41:25
Mivel még 18 epikust kell megölnie a TOP 1 klánnak a győzelemhez, ezért kb. 16-20 napig tart még a 4. világ.
Dátum: 2009.08.16. 17:07:35
Nem biztos hogy jó az nekünk ha felébred. Mikor Zarknod kinyitja szemeit, és a több ezer éves alvás után megkordul a gyomra nagyon morcos lesz. Elkezdi majd szívni az egész világ lélekenergiát, amibe szinte minden élőlény belepusztul. Emiatt naponta csak 4/5 csp-t kapunk majd (nem prém/ prém), viszont Zarknod az energiától már nem lakik jól, ezért ez csak akkor fog elmúlni, ha minden világon megetetjük 10.000.000 őskővel vagy kiégett őskővel.
Dátum: 2009.08.16. 16:48:27
Zarknod ébredése: 2. fázis

A manapilonok segítéségével sikerült megolvasztani a jéghegyet, amely mélyén Zarknod ezeréves álmát alussza! A Zarknodra vigyázó energiaburok azonban továbbra is ép, ennek áttörése nem kevés energiát igényel. A korábbiakhoz hasonlóan, a manapilont most is aktiválhatod, hogy a Zarknodot vdő energiaburkot meggyengítsd.


lol
Dátum: 2009.08.15. 13:58:48
Idézet: Miklós - 2009.08.05. 22:21:14
Néhány információ:
1. Optimalizátoroknak. Mennyire "táp" vagy "nem táp" az eseményben részt venni: az esemény tervezésekor nem a "táp" volt a fő szempont, hanem a szórakoztatás.


Ezt azért ne felejtse el senki.
Dátum: 2009.08.15. 11:11:42
Teljesen felesleges védeni a zafírokat. Már az esemény kezdetén eldőlt, hogy ők nyernek. Egyszerűen olyan feltételek lettek megszabva amik nekik kedveznek. (A JV azt várja, hogy ugyanazért a teljesítményért a 10x annyi ember áldozzon erőforrást, mint a zafír hordások.)

Persze ez nem féltetlenül baj, nem lehet teljesen kiegyensúlyozott a dolog. Egyszerűen csak hiábavaló ez a vita.
Dátum: 2009.08.14. 16:00:00
Idézet: Birka - 2009.08.14. 15:55:34
A 2 csata helyett 3 csata adja a -10% ot is félmegoldás! Miért nem lehet kifejleszteni egy szakit, ami mondjuk 10 szintenként csökkenti 1%-al a büntit???


A 2 csata helyett 3 már bőven tökéletes. Maxos kronoval 40-45 perc alatt 15-öt lehetne portyázni büntetlenül. Ennél nem kell több.
Dátum: 2009.08.14. 14:47:44
Megtámadtak portyában, én nyertem és nem csökkent az ép-m. (1200 seb körül kaptam pedig.) Úgy veszem, hogy a tegnapi gyógyital eltűnésem kompenzálva van. Ettől függetlenül fura hiba.
Sajnos az "átlag"játékos nem tudja mennyi időt igényel egy pók karakter, csak vádaskodik, mert nem tudja elképzelni ami másnak már természetes. (Pl, aki 2., 3. szinten vadászik az szinte, bolond.)
Dátum: 2009.08.13. 22:27:50
Megittam egy gyógyitalt, a karlapról eltűnt, de nem gyógyultam semmit. Kompenzáció nem kell, de érdekes dolog, nem ártana javítani.
Megadott volna négy olyan várost ahol már rendeztek olimpiát, akkor azt kapta volna, hogy "érdektelen lexikális tudás" vagy "túl speciális".

Ez a tipikus, van-e sapkád nyuszika? esete, kár megmagyarázni.
Dátum: 2009.08.13. 17:58:24
Előbb-utóbb mindenki eljut oda, hogy olvasni fogja a legendában a KH-s részt. Meg kell vele küzdeni, na persze, de közben 5-10 később 20-30 szinttel nagyobbak lesznek. Emiatt úgy gondolom kellene mindenképpen a kiterjesztés.

Én most 61. szintű vagyok, Sharpa is ezen a környéken találkozott először a KH-val, tehát neki azóta ez az erőforrás a rendelkezésére áll. Örülnék ha nekem is rendelkezésemre állna.

Persze én jól elvagyok a szintemen, sok lét portyázok, többen mondták már, hogy szívnék a KH-val. Lehetséges, hogy nem tápolódnék tőle, hanem gyengülnék, de most úgy érzem, hogy a második (vagy lehet hogy inkább harmadik) vonalban én már nem számítok a játék fejlesztőinek. Csak az játszhat a KH-val, csak annak írják a legendát, aki a legelején van.
Dátum: 2009.08.13. 16:55:02
Másnak is felesleges. A fertőzés leküzdése arányaiban akkor még a legdrágább, a léadó szakértelmek sincsenek maxolva, a tulajdonságok sincsenek még sehol sem. Kapják az üres TP-t a gyenge, félkész karakterek, aztán csodálkoznak, hogy nagyon meggyengültek, már senkit nem tudnak elverni.

Én azt mondom előbb álljon készen valaki a megmérettetésre, csak aztán kezdjen neki.
Dátum: 2009.08.13. 15:43:53
Én azt mondom, hogy 20. szinten még nekem sem állt a rendelkezésemre ilyen event (amúgy is a 10 alatti szintről beszéltünk) és akkor még nem is volt rá szükségem, mert annyira új volt a játék és annyira sok mindent nem csináltam még benne, hogy az bőven elég volt.

A Te stílusod is elég bicskanyitogató, egy szóval nem mondtam ezt:
pondró 20-as (a "gyerek") ne szálljon be az eseménybe.


És igen Te vagy a hülye, meg az ostoba, jó hogy végre észrevetted.
Dátum: 2009.08.13. 13:08:15
Persze, gyerekeket is küldhetünk a háborúba, úgy akkor ők is tudják szolgálni a hazájukat. Mindent lehet.
Dátum: 2009.08.13. 12:44:27
Én úgy gondolom, hogy a legalacsonyabb szintű karaktereknek bele se kellene szállnia ebbe az eventbe. Nem baj az ha nekik nincs esélyük. Ez olyan, hogy hiába támadják meg sárkányok a bolygót, a legalacsonyabb szintű, tapasztalattal még nem rendelkező végzeturak és végzetúrnők nem tudnak olyan hatékonyan harcolni, mint erősebb, rutinosabb társaik. Persze ők is kivehetik a részüket a harcból számtalan aprósággal, de nekem az egy kicsit erős lenne, ha a 4. szintű Pistike lenne a legnagyobb sárkányölő vagy a mi esetünkben ő tenné meg a legtöbbet Zarknod ébredéséért. Pont azért tapasztalatlan, mert még a saját képességeit, a saját szakértelmeit sem fejlesztette megfelelő szintre. A specializációról meg a fertőzésről még nem is hallott, lehet még a hordaparancsnokával sem találkozott.

A játéknak megvan a maga fejlődési üteme, aki még most jött ki a hegyek gyomrából ne akarjon már egyből a bolygó leghíresebb végzetura lenni.

Ha szerencsénk van lesznek még ilyen események, és ahogy az alacsony szintűek fejlődnek úgy lesz egyre több beleszólási esélyük a világ dolgainak alakulásába.
Dátum: 2009.08.12. 21:50:53
A vadonban is vannak térkapuk, a legendában is lehet róla olvasni. Bőven beleférne egy ilyen tárgy az aukcióba szerintem.
Dátum: 2009.08.12. 10:58:45
Khm, Khm. Mikrofonpróba, 1, 2, 3.

Szóval. Valamit kellene kezdeni a küldetésekkel. Ha nem is lesz új küldetés berakva, a már meglevőket lehet hogy újra le lehetne pörgetni.
Akad egy-kettő ami újra nehéz lenne.