Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2008.10.20. 17:00:17
Sziasztok!

Egyszer már megkérdeztem, de akkor nem kaptam rá választ, ezért megpróbálom újra, hátha most sikerrel járok. Láthatatlanul mennyivel kevesebb LE-t illetve TP-t leht szerezni vadászat során?
Dátum: 2008.10.19. 14:56:51
Nekem valami átirányítási problémát ad ki, az oldal helyett. Remélem gyorsan elmúlik.
Dátum: 2008.10.19. 14:21:59
Szövetséget kötni csak két különböző hordájú klán tud, vagy tudnak azonos hordájúak is? Ezen kérdésem vonatkozik a Béke kötésekre is.

A válasz(oka)t köszönöm.
Pár napja komolyabban el kezdtem nézegetni a toplistát és elszomorító mennyi építő karakter van.

Nem lehetne valahogyan gyorsabban kiszűrni őket? Mert nagyon bosszantó, hogy akik rendesen próbálnak meg felépíteni egy klánt azok minimum 20-30k LE hátrányból indulnak a csalókkal szemben.

Azt nem hiszem el, hogy akinél csak buzogány van, 140-es a tulajdonságösszege és már több, mitn 5k-t épített az nem ilyen karakter.

Illetva a FIatal VÉgzeturak SZövetsége is gyanúsan csalós. Ha tévedek akkor lehet kövezni és szívesen bocsánatot kérek.
Dátum: 2008.10.18. 18:49:47
Sziasztok!

Meg tudja nekem valaki mondani, hogy láthatatlanul mennyivel kevesebb LE-t illetve TP-t leht szerezni vadászat során?
Dátum: 2008.10.18. 18:27:47
Sheenval harcosai szövetség keres 1 tagot azonnali felvételre Illetve még 3 tagot pár napon belülre.

Olyanok jelentkezését várom, akik szeretnének szerepjátékozni is a klán fórumján belül, később esetleg kívül is. Az építkezést nem vesszük olyan véresen komolyan, mindenki annyit épít amennyi még nem megy a karaktere fejlődésének a rovására, vagy amennyit akar.

Amit biztosítunk az a játékban megszerzett tapasztalatok maximális megosztása, de ezt el is várjuk. Ezen kívül még baráti hangulattal és jó szórakozási lehetőséggel tudunk szolgálni.

Olyanok ne jelentkezzenek, akik a fórum iránt teljesen közömbösek. (Mondjuk azok valszeg el sem olvassák ezt a hírdetést. )
Dátum: 2008.10.17. 19:11:43
Én nem szoktam panaszkodni, most inkább csak kiadom magamból a dühömet, de álljon itt egy példa minden portyázó előtt.

Az előbb kikaptam egy olyan csatában, amiben az ellenfél 50! ponttal volt összesen kevesebb, mint én. Ő 154 pont még én 204 pont vagyok stuffokkal együtt (A karakter teljesen kipihent volt.)

Azért ekkora randomizálás már egy kicsit sok(k) ...

Jah igen; 341 LE-m bánta ...
Dátum: 2008.10.17. 18:41:44
Ha jól tudom akkor szövetségi háborút az kezdeményezhet, ahol van legalább egy 9. szintű karakter. A kérdésem az, hogy megtámadni bármelyik klánt lehet? Teszem azt olyat is, ahol nincs csak pár darab negyedik szintű karakter?

Illetve a portya-pontok és ezek szabályai itt is élnek? Tehát vagy 15ször ütök lefelé, vagy 30szor, de akkor csak azonos szintűt meg felfelé?

A válasz(oka)t előre is köszönöm.
Dátum: 2008.10.17. 15:20:03
Sziasztok!

Most egy olyan kérdéssel rukkolnék elő, hogy mi alapján kapja az ember a TP-t a portyázásban?

Teljesen random, vagy szint függő, tulajdonságösszegek különbségének a függvénye, vagy mi? Mert szeretném megcsinálni a szerezz 5 TP-t egyetlen portyából kvesztet és most, hogy legyőztem egy két szinttel felettem levő karaktert kaptam 1 TP-t. Mikor lefelé támadtam is legalább 2-t kaptam.
Dátum: 2008.10.15. 15:24:16
Köszönöm a válaszokat!
Dátum: 2008.10.15. 10:50:31
Sziasztok!

Ha kisütöm a Lélekkutat, akkor randomra kapok lélekenergiát vagy mindenki ugyanannyit kap?

Volt 95 őskövem és kaptam érte 713 LE-t. Kicsit kevésnek ítélem meg, ha azt veszem, hogy 10 őskőbe került. Nem tüntetni akarok, inkább csak kíváncsi lennék, hogy mindenki ilyen keveset kap vagy egyszerűen peches voltam.
Dátum: 2008.10.14. 10:45:17
Kaptam ma egy olyan kérdést, hogy "Mit jelent a szubjektív szó"?

A válaszok között volt a tárgyilagos és az elfogult, meg két valami teljesen nem a témához kapcsolódó. Én nagy naívan megadtam neki a jó kérdés titulust és megjelöltem az elfogultat. Persze, hogy a tárgyilagos lett a jó válasz.
Dátum: 2008.10.11. 20:19:44
Az hogy lehet, hogy egy portyázás után már a második portyázásomra megkaptam a mínusz 10 százalék büntetést? Sajnos nem vettem észre (nem gondolhattam rá) és szerintem emiatt kaptam ki és buktam elég sok LE-t.

Pihentem több, mint egy órát a korábbi harcaim után, így ez nem lehetett probléma.
De a top szintnek meg van 15 portya-pontja, hogy az alatta levőket üsse.

Nem értem miért fáj az annyi embernek, hogy nem lehet a végtelenségig tápolni, hanem kicsit lassabbá vált a fejlődés. Minden rendszerben úgy működik, hogy minél magasabb szinten vagy, annál lassabban fogsz a következő szintre jutni amúgyis.

Ezek az "emiatt a szabály miatt abbahagynám legszívesebben a játékot" hozzászólások szerintem nagyon erősek és átgondolatlanok. Még egyetlen normális érvet sem olvastam a portya-pontok ellen (nem olvastam minden hsz-t, szóval lehet kövezni), csupán olyanokat, ahol a játékosok azért tüntetnek, mert nem tudják a saját karakterüket annyira tápolni, mint előtte.
Dátum: 2008.10.11. 01:25:59
Sziasztok!

Én nem értem mi a baj a portyázás-pontokkal. Napi 30 db, az ha óránként kettőt számolunk is 15 óra. Plussz nyolc óra alvás meg egy óra amikor az ember nem portyázik, azt talán ki lehet bírni.

Én szeretek a karakteremmel portyázni, mert attól válik izgalmassá a játék számomra és elég sokat tudok gép előtt ülni, mégsem tűnik kevésnek a portya mennyiség. Csak most néha gondolkodnom kell, hogy megéri-e ennyi meg ennyi mínusszal támadnom, vagy esetleg egy táposabb karaktert, vagy inkább várjak/keressek mást. Szerintem ezen pontok bevezetése sokkal több taktikázásra ad lehetőséget, mint az hogy végtelen a portya. Aki sokat ül a gép előtt az így is óriási előnyben van, mert a 30 portyapontot csak úgy tudja elverni egy nap az ép neg tulajdonság mínuszok miatt.

Illetve ott a fórum is annak, aki még többet szeretne játszani a játékkal.
Dátum: 2008.10.10. 13:45:18
Sziasztok!

Egy újabb kérdéssel fordulnék a nagyérdemű felé, remélem gyorsan kapok rá választ is.

A Lélekkútban gyűlő LE-nél, mindegy, hogy mindig beleépítem-e az éppen a klán által épített épületbe amikor bejelentkezem, vagy hasznosabb megvárni, amég teljesen tele lesz? Egyáltalán van valami plussz bónusz a kút telítettségétől függően?

A válaszo(ka)t előre is köszönöm.
Dátum: 2008.10.09. 14:52:15
Sziasztok!

Engem most az érdekelne, hogy vadászat közben hogyan tudom befolyásolni, hogy nagyobb (több LE) lények jöjjenek?

Mert az imént sikerült 6 vadászat alatt összesen 110 LE-t összeszednem 3. szinten, úgy hogy az életerőm mindig 90% felett volt (ha jól tudom ez befolyásolja). Máskor meg volt már, hogy egy szörnytől ennél többet kaptam.

Vagy nincs is semmilyen befolyásoló tényező és teljesen randomizált az egész?

A választ előre is köszönöm.
Dátum: 2008.10.07. 13:11:41
Nem tudom, hogy így konkrétan megemlítette-e már valaki, de szerintem a kvízzel az az egyetlen baj van, hogy egy adott kérdést akkor kell megítélnem, amikor még nem tudom, hogy jó-e az adott válaszom.

Mert nekem már volt olyan, hogy tetszett egy kérdés, bejelöltem, hogy jó, aztán kiadta, hogy a válaszom rossz. Pedig tudom, hogy jó volt. Talán az értékelést át lehetne tenni a válaszadás utánra.
Dátum: 2008.10.06. 12:47:43
Sziasztok!

Az általam beajánlott karakter szerzett 30 őskövet. A szabályokból én azt szűrtem le, hogy nekem is kéne hármat kapnom. Mégsem kaptam egyet sem. Ez hogyan lehetséges?
Dátum: 2008.10.05. 21:46:30
Sheenval Harcosai Szövetség tagokat keres!

Pár napja kezdtem csak a játékot, így sok tapasztalatot nem tudok garantálni, azonban lelkesedést és aktivitást igen. Ezt persze nagyjából elvárom a jelentkezektől is, de ha valaki pár napig nem jelentkezik az sem probláma. Ebben a szövetségben egy olyan - végzeturakból és végzetúrnőkből álló - csapatot szeretnék építeni, akiknek fórum-játékhoz is lenne kedve.

Bár az építkezés így elsőre elég fontosnak tűnik a játékban, szívesen látom azon karaktereket, akik naponta csak pár lélekpontot tudnak belecsepegtetni a kútba. A mérhetetlen tápolás nem célja a szövetségnek, illetve a lassabb építkezés is kitűnő táptalaja lehet a szerepjátéknak.