Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
fórumozóNorbaFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
781. hozzászólás - 2008.10.08. 22:48:50 (Válasz Toky01 #780 hozzászólására.)
Csak vadászgassál sokat, jönni fog.
Pontszám: 5
fórumozófokombereFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
782. hozzászólás - 2008.10.09. 07:06:30 (Válasz fokombere #778 hozzászólására.)
Idézet: fokombere - 2008.10.08. 20:25:57
Sziasztok!
Portyázáspontjaimat hol tudom beállítani?
Mert nálam csak ennyi látszódik:
30 portyapontot akarok kapni naponta, és nem fogok tudni alacsonyabb szintűeket támadni.
Hol a másik opció?
Választ előre is köszönöm.


Áááá...már rájöttem, hogy van.
Köszi!
A hozzászólást fokombere módosította 2008.10.09. 07:06:54-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
783. hozzászólás - 2008.10.09. 09:09:45
Idézet: Toky01 - 2008.10.08. 22:44:03
Helo,
Volt egy állatom, szabadon engedtem mert másikat szerettem volna. A problémám az hogy nem tudok másikat befogni!(csapdakészítés:5; idomítás:3)
Ha valakinek van ötlete az segítsen!


El tudsz fogni másikat, csak ugye 2,5 % esély nem biztos, hogy hamar bejön.
Pontszám: 5
kedvelt tagTseebeNő
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
784. hozzászólás - 2008.10.09. 09:35:32
Hali ismét! Nos, most meg az volna a bajom, hogy eddig feltettem három kérdést a kvízbe, és legelőször mindhárom kérdésem jó értékelést kapott, meg is kaptam az érte járó lélekenergiát. Viszont most megnéztem megint, és kettő belőle "átváltozott", átíródott "Azonnal töröljétek!"-re. Hogy lehet ez, most hirtelen egyszerre meg nem jó a kérdésem? Ezért most vissza fogják vonni a LE-imat, amiket kaptam?
http://s7.bitefight.hu/c.php?uid=76248 Kattintsatok rá, please!
Pontszám: 5
népszerűtlenTaaposMDFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
785. hozzászólás - 2008.10.09. 10:12:06
Sziasztok! Szeretnék én őskövet venni de nemtudok csak telefonon az a szolgáltatásotok meg nem üzemel. Mikor lessz jó??? Előre is köszi...
Pontszám: 7.50
fórumozóKerubFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
786. hozzászólás - 2008.10.09. 12:27:44
Üdv!

Biztos már sokan feltették a kérdést és elnézést,hogy újra megteszem,de bizony kissé lusta vagyok negyven oldalt végignyálazni.Remélem megszántok és választ kapok.
A kérdésem a következő lenne: Milyen skálán randomizál a rendszer portyázáskor történő harcnál?

Tudniillik portyás karaktert próbálgatnék csinálni,de rendre agyonvernek a nálam mind tulajdonságbanmind felszerelésben is gyengébb karakterek.

Előre is köszi.
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
787. hozzászólás - 2008.10.09. 12:34:19 (Válasz Kerub #786 hozzászólására.)
Idézet: Kerub - 2008.10.09. 12:27:44
Üdv!

Biztos már sokan feltették a kérdést és elnézést,hogy újra megteszem,de bizony kissé lusta vagyok negyven oldalt végignyálazni.Remélem megszántok és választ kapok.
A kérdésem a következő lenne: Milyen skálán randomizál a rendszer portyázáskor történő harcnál?

Tudniillik portyás karaktert próbálgatnék csinálni,de rendre agyonvernek a nálam mind tulajdonságbanmind felszerelésben is gyengébb karakterek.

Előre is köszi.


elegge ahhoz, h akar 40 TO elonnyel is kikapj (tapasztalat)
pontos kepletet nem ismerunk, mert a fejlesztok nem adjak ki.
Pontszám: 5
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
788. hozzászólás - 2008.10.09. 12:36:30
Illetve 20% esélyed van arra hogy mindentől függetlenül veszítesz. Ezt még a szerencse módosítja ha jól tudom.
Pontszám: 7.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
789. hozzászólás - 2008.10.09. 14:52:15 (Válasz tramenes #788 hozzászólására.)
Sziasztok!

Engem most az érdekelne, hogy vadászat közben hogyan tudom befolyásolni, hogy nagyobb (több LE) lények jöjjenek?

Mert az imént sikerült 6 vadászat alatt összesen 110 LE-t összeszednem 3. szinten, úgy hogy az életerőm mindig 90% felett volt (ha jól tudom ez befolyásolja). Máskor meg volt már, hogy egy szörnytől ennél többet kaptam.

Vagy nincs is semmilyen befolyásoló tényező és teljesen randomizált az egész?

A választ előre is köszönöm.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 2.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
790. hozzászólás - 2008.10.09. 14:55:30
A szinted alapján jönnek a lények, majd ezután random eldől, hogy apró, sima vagy hatalmas lesz. A szerencse befolyásolja a nagy lények jövetelét, amit sok építéssel növelhetsz.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8
népszerűDark WolfFérfi
Végzetúr
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
791. hozzászólás - 2008.10.09. 16:57:11
Sziasztok,

A szörnyek statisztikáiról, értékeiről lehet tudni valamit? Van erre valamilyen táblázat, hogy milyen lény milyen értékekkel rendelkezik?

Valamint, jelenleg nem vagyok túl magas szintű (4), de már nem jönnek "apró" szörnyek. A küldetést így eldobtam rengeteg vadászat után, amikor még mindig nullán álltam. Az amúgy erősebb szörnyekből is vannak "apróbbak"?

És ha már így belelendültem: a küldetés eldobása jár valamilyen negatív hatással?

Előre is köszi,
Dark Wolf
Pontszám: 5
kedvencVincuFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
792. hozzászólás - 2008.10.09. 17:01:08
Én még az elején megcsináltam az apró szörnyes küldit, de még most 7. szinten is jönnek, kábé minden 30. vadászatomon. Igaz, csak 3-as a szerencsém.
*A fórumokra irogató Mortu nem azonos a játékban szereplő Mortu nevű karakterrel*

It's better to burn out than to fade away - Kurgan
Pontszám: 7.50
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
793. hozzászólás - 2008.10.09. 17:01:55 (Válasz Dark Wolf #791 hozzászólására.)
Idézet: Dark Wolf - 2008.10.09. 16:57:11
Sziasztok,

A szörnyek statisztikáiról, értékeiről lehet tudni valamit? Van erre valamilyen táblázat, hogy milyen lény milyen értékekkel rendelkezik?

Valamint, jelenleg nem vagyok túl magas szintű (4), de már nem jönnek "apró" szörnyek. A küldetést így eldobtam rengeteg vadászat után, amikor még mindig nullán álltam. Az amúgy erősebb szörnyekből is vannak "apróbbak"?

És ha már így belelendültem: a küldetés eldobása jár valamilyen negatív hatással?

Előre is köszi,
Dark Wolf


Szörnyekről nincs statisztika.
Apró szörny minden szinten jön, türelem kell hozzá.
Eldobott küldetést újra felvehetsz, az egyetlen hátrány, hogy elölről kell kezdened. (Esetedben ez semmit nem jelent, a számláló nullán állt, nem vesztettél semmit.)
Pontszám: 8.33
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
794. hozzászólás - 2008.10.09. 17:10:11 (Válasz Vincu #792 hozzászólására.)
Nyugi, 15-ös szerencsével sem jobb a helyzet...
Pontszám: 5
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
795. hozzászólás - 2008.10.09. 18:27:34 (Válasz Endyr #787 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2008.10.09. 12:34:19
Idézet: Kerub - 2008.10.09. 12:27:44
Üdv!

Biztos már sokan feltették a kérdést és elnézést,hogy újra megteszem,de bizony kissé lusta vagyok negyven oldalt végignyálazni.Remélem megszántok és választ kapok.
A kérdésem a következő lenne: Milyen skálán randomizál a rendszer portyázáskor történő harcnál?

Tudniillik portyás karaktert próbálgatnék csinálni,de rendre agyonvernek a nálam mind tulajdonságbanmind felszerelésben is gyengébb karakterek.

Előre is köszi.


elegge ahhoz, h akar 40 TO elonnyel is kikapj (tapasztalat)
pontos kepletet nem ismerunk, mert a fejlesztok nem adjak ki.


Ja, épp most kaptam én is ki egy 40-nel gyengébbtől úgy, hogy egyszer sem találtam el a 3-ból. Ez akkor is meredek, ha nem adom hozzá a felszerelésből és a gyakorlótérből származó bonusokat, pedig azokkal együtt még +10 támadás legalább...
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
796. hozzászólás - 2008.10.09. 18:32:54 (Válasz Batu #795 hozzászólására.)
Nyugalom, ez is lesz még rosszabb is...
Pontszám: 5
irritálóDrteasFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
797. hozzászólás - 2008.10.10. 00:13:30
Na én azt szeretném kérdezni hogy van az a küldetés amikor kutasd fel a nem t'om én kicsidát, na ott mit kell csinálni??? a választ előre is köszi
Pontszám: 1.40
irritálóEl PresidenteFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
798. hozzászólás - 2008.10.10. 03:08:09
Üdv!

A kiégett rúnapajzsombe szeretnék beletenni fókuszkristályt, de a gép fel sem ajánlja a lehetőséget.
A többi tárgyamnál viszont - amikbe már tettem - folyton ad rá lehetőséget, hogy másikat tegyek bele. Mit tegyek, hogy végre a pajzsomba tehessek fókuszkristályt? A pajzsban levő kristály növeli a sebzésemet, ha olyat teszek bele?

Válaszokat előre is köszönöm.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
799. hozzászólás - 2008.10.10. 04:47:13
A +1 sebzést adó fókuszkristályt csak fegyverbe tudod belerakni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8
kedvencTrevellerFérfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
800. hozzászólás - 2008.10.10. 07:39:26
A kvízzel kapcsolatban lenne egy kérdésem:
Kérdés: ha lejár az idő, az rossz válasznak számít-e, avagy sem. Mert a 10helyes válaszos küldi közben lefagyorr a gép-> Nem volt már idő, amikor visszakapcsolt, s nem volt gond belőle. Vagy igen?
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!