Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
fórumozóatuaFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
801. hozzászólás - 2008.10.10. 08:05:26 (Válasz tramenes #788 hozzászólására.)
túl nagy különbség esetén nincs az 20%...
Pontszám: 5
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
802. hozzászólás - 2008.10.10. 09:18:12
Hali ismét! Nos, most meg az volna a bajom, hogy eddig feltettem három kérdést a kvízbe, és legelőször mindhárom kérdésem jó értékelést kapott, meg is kaptam az érte járó lélekenergiát. Viszont most megnéztem megint, és kettő belőle "átváltozott", átíródott "Azonnal töröljétek!"-re. Hogy lehet ez, most hirtelen egyszerre meg nem jó a kérdésem? Ezért most vissza fogják vonni a LE-imat, amiket kaptam?


Ez azért történhetett, mert elfogadták a kérdésedet, de csak kevesen tudtak rá jól válaszolni. Minden nap végén lefut egy program, ami kiszedi azokat a kérdéseket, amikre 25 %-nál kevesebb jó válasz érkezett. Ha esetleg ez még az előtt megtörtént, mielőtt átvetted volna az LE-t, akkor meg se kaptad, de ezt javítottuk, és visszaadtuk a LE-t. A te LE-idet se fogjuk levonni.

Sziasztok! Szeretnék én őskövet venni de nemtudok csak telefonon az a szolgáltatásotok meg nem üzemel. Mikor lessz jó??? Előre is köszi...


Sajnos telefonon egyelőre nem lehet őskövet venni. Remélehetőleg 1-2 héten belül ez is megoldódik, addig is javaslom az SMS-t, vagy az egyéb fizetési módokat.

Engem most az érdekelne, hogy vadászat közben hogyan tudom befolyásolni, hogy nagyobb (több LE) lények jöjjenek?


A szinted nagyobb, a szerencse kis mértékben befolyásolja ezt.

A szörnyek statisztikáiról, értékeiről lehet tudni valamit? Van erre valamilyen táblázat, hogy milyen lény milyen értékekkel rendelkezik?


A szörnyeknek egy statszitikájuk van csak: a szintük.

Valamint, jelenleg nem vagyok túl magas szintű (4), de már nem jönnek "apró" szörnyek. A küldetést így eldobtam rengeteg vadászat után, amikor még mindig nullán álltam. Az amúgy erősebb szörnyekből is vannak "apróbbak"?


Apró szörny mindig jön, kis mértékben ezt befolyásolja a szerencse.

És ha már így belelendültem: a küldetés eldobása jár valamilyen negatív hatással?


Ha már egy részét megcsináltad a küldetésnek, az elveszik. Egyéb negatív következmény nincs.

Idézet: El Presidente - 2008.10.10. 03:08:09
A kiégett rúnapajzsombe szeretnék beletenni fókuszkristályt, de a gép fel sem ajánlja a lehetőséget.
A többi tárgyamnál viszont - amikbe már tettem - folyton ad rá lehetőséget, hogy másikat tegyek bele. Mit tegyek, hogy végre a pajzsomba tehessek fókuszkristályt? A pajzsban levő kristály növeli a sebzésemet, ha olyat teszek bele?


Minden fókuszkritály leírásában ott van, hogy milyen tárgyba lehet rakni. Sebzésnövelőt csak fegyverbe lehet.

Idézet: Treveller - 2008.10.10. 07:39:26
A kvízzel kapcsolatban lenne egy kérdésem:
Kérdés: ha lejár az idő, az rossz válasznak számít-e, avagy sem. Mert a 10helyes válaszos küldi közben lefagyorr a gép-> Nem volt már idő, amikor visszakapcsolt, s nem volt gond belőle. Vagy igen?


Nem számít se rossz se jó válasznak az, ha lejár az időd.
Pontszám: 5
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
803. hozzászólás - 2008.10.10. 10:58:09
Nem tudok uj kviz kerdest feltenni, miert?
Megvan a szukseges jo valaszok mennyisege...
Pontszám: 5
közellenségDevastatorFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
804. hozzászólás - 2008.10.10. 11:08:30
Üdvözletem!

Lehet,hogy már lement ez a kérdés, de a lustaság az ami visszatart, hogy átnyálazzam a sok oldalt, ezért ellesést is kérek...

Az érdekelne, hogy hogy tudom leszerelni, felszerelni a tárgyaimat, és ami még fontosabb, hogy tudok varázslattal támadni?

A Hegy Gyomrából, egy Mélységi Rettenet
Pontszám: 3
kedvencandrejFérfi
Végzetúr tehetség
110 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
805. hozzászólás - 2008.10.10. 11:13:29
Karakter lap alján rákkattintasz arra a tárgyra, vagy varázslatra, amit használni akarsz, és láss csodát.
Pontszám: 7.67
közellenségDevastatorFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
806. hozzászólás - 2008.10.10. 11:19:37
Áhhá, és látnom kellene valami változást, mert ráklikkelek ott lenn a listán a tárgyra, de kb. annyi mintha refresheltem volna az oldalt vagy csak nem veszem észre a változást...
Pontszám: 5
népszerűAlienkillerFérfi
Végzetúr tehetség
219 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
807. hozzászólás - 2008.10.10. 11:19:38 (Válasz andrej #805 hozzászólására.)
Idézet: andrej - 2008.10.10. 11:13:29
Karakter lap alján rákkattintasz arra a tárgyra, vagy varázslatra, amit használni akarsz, és láss csodát.


Jó a válasz csak nem teljes

Ha a tárgyat már felraktad akkor nem tudod levenni csak ha egy másikat a helyére teszel.
Eladni csak azokat tudod amelyeket nem használod.
Varázslattal automatikusan támadsz egyet. Játék leírásban benne van az első támadás a mágikus támadás aztán jön a fegyveres csépelés
Pontszám: 8.33
közellenségDevastatorFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
808. hozzászólás - 2008.10.10. 11:25:54
Áhh, így már értem. *törli meg izzadásnak indult homlokát* Már attól féltem ez még nem lett kidolgozva, mármint a mágiázás, aztán mehetek smaragd-zöldséggként a levesbe, a kiadott Lélekenergiákkal együtt, de akkor így már tiszta. Valószínűleg ez elkerülhette a figyelmemet, hogy a csata elején jön a mágikus csapás.

Köszönet, és minden jót!
Pontszám: 5
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
809. hozzászólás - 2008.10.10. 11:43:05
Udv!

Rakerestem ugyan a gyorskeresovel, de nem mutatott talalatot: Ha en 1 EP-rol indulok es 43 EP-nel vagyok tamadhato (ami ugye a max. 285 EP 15%-a) mennyi idom van vadaszgatni?
Mas nyelven, mekkora a EP regeneracio?
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
810. hozzászólás - 2008.10.10. 11:50:03 (Válasz Zoltanszon #809 hozzászólására.)
Idézet: Zoltanszon - 2008.10.10. 11:43:05
Udv!

Rakerestem ugyan a gyorskeresovel, de nem mutatott talalatot: Ha en 1 EP-rol indulok es 43 EP-nel vagyok tamadhato (ami ugye a max. 285 EP 15%-a) mennyi idom van vadaszgatni?
Mas nyelven, mekkora a EP regeneracio?


24 ora alatt toltodsz maxra, 20 ha zafir vagy. Jo szamolgatast
Pontszám: 8.33
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
811. hozzászólás - 2008.10.10. 11:54:18 (Válasz Endyr #810 hozzászólására.)
Bitte Danke, ahogy a mester mondana :-)
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
812. hozzászólás - 2008.10.10. 12:25:30
valaki mar kerdezte, csak nem jott ra valasz:
alapbol 30 csp jon, premiummal+25%, azaz 37. ha van 9es elementalis fuziom az +2 csp.
Ez a +2 mihez adodik hozza? Az alaphoz es ehhez jon a 25% bonusz (azaz 40), vagy a mar bonusszal novelthez (39)?
Pontszám: 5
közellenségAmbiFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
813. hozzászólás - 2008.10.10. 12:27:40
Azt szeretném meérdezni, hogy milyen állatot érdemes elfogni? Hol lehet megnézni az állatok értékeit, már ha van ilyen.
Köszönöm.
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
814. hozzászólás - 2008.10.10. 12:32:09 (Válasz Ambi #813 hozzászólására.)
Idézet: Ambi - 2008.10.10. 12:27:40
Azt szeretném meérdezni, hogy milyen állatot érdemes elfogni? Hol lehet megnézni az állatok értékeit, már ha van ilyen.
Köszönöm.


nincs ilyen, mindegyik ugyanazt tudja, csak a magasabb szintunek tobb EPje van. meg mas a kepuk
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
815. hozzászólás - 2008.10.10. 13:45:18
Sziasztok!

Egy újabb kérdéssel fordulnék a nagyérdemű felé, remélem gyorsan kapok rá választ is.

A Lélekkútban gyűlő LE-nél, mindegy, hogy mindig beleépítem-e az éppen a klán által épített épületbe amikor bejelentkezem, vagy hasznosabb megvárni, amég teljesen tele lesz? Egyáltalán van valami plussz bónusz a kút telítettségétől függően?

A válaszo(ka)t előre is köszönöm.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 2.33
fórumozóKarlovacko1Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
816. hozzászólás - 2008.10.10. 13:46:07
Sziasztok! Fél órája kezdtem a játékot. Az lenne a kérdés hogy ha van lélekerőpontom akkor mi éri meg jobban? Ha veszek pl. egy bőrmellényt vagy fegyvereket vagy ha a karakteremnél növelem pl. az iq-t vagy ilyesmit? Előre is kösz
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
817. hozzászólás - 2008.10.10. 13:50:47 (Válasz Ricardo #815 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2008.10.10. 13:45:18
Sziasztok!

Egy újabb kérdéssel fordulnék a nagyérdemű felé, remélem gyorsan kapok rá választ is.

A Lélekkútban gyűlő LE-nél, mindegy, hogy mindig beleépítem-e az éppen a klán által épített épületbe amikor bejelentkezem, vagy hasznosabb megvárni, amég teljesen tele lesz? Egyáltalán van valami plussz bónusz a kút telítettségétől függően?

A válaszo(ka)t előre is köszönöm.


nincs ra bonusz. arra figyelj, h sose csorduljon tul, mert az elvesztett LE. inkabb uritsetek sokszor
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
818. hozzászólás - 2008.10.10. 13:52:12 (Válasz Karlovacko1 #816 hozzászólására.)
Idézet: Karlovacko1 - 2008.10.10. 13:46:07
Sziasztok! Fél órája kezdtem a játékot. Az lenne a kérdés hogy ha van lélekerőpontom akkor mi éri meg jobban? Ha veszek pl. egy bőrmellényt vagy fegyvereket vagy ha a karakteremnél növelem pl. az iq-t vagy ilyesmit? Előre is kösz


borpancelt ajanlom, mert az 2t is ad, de ez egy orok kerdes es 10 ember 10 felet valaszol ra
Ezt neked kell kikiserletezned melyik a jobb. Javaslom olvasd el a strategiak topicot
Pontszám: 6
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
819. hozzászólás - 2008.10.10. 13:52:20 (Válasz Ricardo #815 hozzászólására.)
Helló!

A lélekkútban felhalmozott LE-t eddigi tapasztalataim szerint érdemes építkezésre elhasználni. Ha megtelik - a fórum szerint - a plusszba belepakolt LE "kicsorog" és elvész... Még nem volt szükségünk a lélekkút telin tartására. A max. kapacitása pedig az építkezésre használt LE/10-el nő.
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.50
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
820. hozzászólás - 2008.10.10. 13:59:56
Idézet: Ricardo - 2008.10.10. 13:45:18
Sziasztok!

Egy újabb kérdéssel fordulnék a nagyérdemű felé, remélem gyorsan kapok rá választ is.

A Lélekkútban gyűlő LE-nél, mindegy, hogy mindig beleépítem-e az éppen a klán által épített épületbe amikor bejelentkezem, vagy hasznosabb megvárni, amég teljesen tele lesz? Egyáltalán van valami plussz bónusz a kút telítettségétől függően?

A válaszo(ka)t előre is köszönöm.


Nincs különbésg köztte. Inkább menjteke biztosra, nehogy túl csorduljon.

Idézet: Endyr - 2008.10.10. 12:25:30
valaki mar kerdezte, csak nem jott ra valasz:
alapbol 30 csp jon, premiummal+25%, azaz 37. ha van 9es elementalis fuziom az +2 csp.
Ez a +2 mihez adodik hozza? Az alaphoz es ehhez jon a 25% bonusz (azaz 40), vagy a mar bonusszal novelthez (39)?


prémium tag csp-je = (alap csp + szakértelem bónusz) * 1,25

Nem tudok uj kviz kerdest feltenni, miert?
Megvan a szukseges jo valaszok mennyisege...


Ezt így látatlanban sajnos nem tudom. Esetleg még nem értékelték az előző kérdésedet. Vagy nem töltötted ki az aktuális kérdőívet.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője