Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Engem már támadtak meg az éjszaka folyamán, a szövetségek fele háborúzik tovább és az állatom morálja is csökken.

Nagyon szép ez a kezdeményezés, de sajnos szerintem most lesznek a legnagyobb LE zsákmányok a játékban.

Sokat nem leszek a gép előtt, de ha tudok majd portyázni, szerintem én is fogok. Ezért lehet szidni, meg nem szeretni (esetleg lepontozni), de én azt javaslom mindenkinek, hogy most is csak úgy vadásszon tetemesebb LE-t, ha 15 % alatt van. Abból nem lehet baj.
A szerencse nem csak a kezdést befolyásolja ezt már Miklós is megírta. Van egy %-os faktor (random istenség keze) ami miatt bárki eltalálhatja az ellenfelét, illetve bárki kitérhet a másik csapása elől. Ezt a random faktort módosítja a felek szerencsekülönbsége. Akinek több van az nagyobb eséllyel talál és őt kisebb eséllyel találják el.

Szóval azért van szerepe a szerencsének, Darksolnak szerintem igaza van ebben.
Dátum: 2008.12.21. 09:21:51
Köszönöm a gyors választ, ezt nem tudtam.
Dátum: 2008.12.21. 08:46:42
Ma megkaptam a saját kvízkérdésemet. Onnan gondolom, hogy az enyém volt, hogy teljesen egyforma megfogalmazás, ugyanazok a válaszok.

Nem zavart, sőt. De ha jól tudom ilyennek nem szabadna történnie.
Hány órát pihenhetsz egy nap összesen a végzetúrban?

3
10
24 *
30

A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!

Ez igen, gratulálok mindenkinek. Néha azért nem ártana gondolkozni
Dátum: 2008.12.18. 09:48:29
Sheenval harcosai (vagy halhatatlanjai ) is tagfelvételt hirdetnek. Olyan 10+os smaragdosokat keresünk, akik szeretnének agresszívan háborúzni. Térkapu még nincs, de 3-4 héten belül lesz. Nálunk max 30k-t kell a kútba tölteni, ha előtte nem voltál klánban. Ha igen, akkor még kevesebbet.
Világ 2-n jelenleg 6 szövetség támadja a miénket (egyiket sem mi kezdeményeztük) és este kezdődik a hetedik. Azért ez egy kicsit vicces. Nem lehetne valahogy lekorlátozni, hogy egyszerre maximum hány szövetség támadhatna egy másikat? Ez portyában direkt be van vezetve.

Tudom, hogy ez trükközésre adna okot, de azért ez az állapot sem normális. Látom magam előtt, ahogy 7 sereg felsorakozik a szövetség védőfala körül és felváltva ostromolnak minket ...
Dátum: 2008.12.17. 11:39:18
Megint nem tudom megnyitni a wiki-t. Már korábban is volt ilyen gondom, másnak is, de válasz nem jött arra, hogy ez miért lehet. Ha esetleg valaki mégis rájönne, akkor kérem ossza meg velem tudását.
Dátum: 2008.12.16. 19:07:53
Nem kívánok összeveszni, ezt leszögezem. Akár éjt nappallá téve, bár nekem az a tapasztalatom (én is 15 portyán vagyok) hogy ez így csak jót tett a 15 portyásoknak, hiszen nekik állandóan kevés a portyapontjuk. Most amúgy is lehet rendesen LE-t szedni, bár nekem már oldalbetöltési hiba jön csak be.

Szerk: 4 portya 1800 LE (21. szint)
Dátum: 2008.12.16. 18:54:38
A kérdésedre válaszolva, igen, néha szoktam portyázni. Egy nap maximum 30 portyát kapsz, amit óránként 2-vel számolva 15 óra alatt el tudsz verni. Tehát holnap ilyenkorra be tudod hozni a "kiesést", ha fanatikus játékos vagy, ha meg nem, akkor nem hiszem, hogy zavar.
Dátum: 2008.12.16. 18:41:32
A portyapont nem tűnik el, "fölösleges" tp-t sem kapott senki, nem értem mi a baja a sok portya-karakternek. Semmit nem veszítettek azzal, hogy 7-kor indul a portyázás.
Dátum: 2008.12.16. 17:20:13
Annyi vadászat indult, hogy az hihetetlen. 19:00-ig mindenki ki akarja használni a támadhatatlanságot, aztán 19:01-től rettegjen mindenki, mert akinek van pp-je és a gép előtt ül, az támadni fog.
Dátum: 2008.12.16. 16:51:06
Nekem is minden rendben van, kivéve az állat morálját. Nyilván a szerver rájuk vadászott, azért lettek ilyen szomorúak.
Dátum: 2008.12.16. 15:22:16
Ez a dögöljön meg a szomszéd lova mentalitás tipikus magyar. Miért kellene annak is szenvednie, akinek szerencséje volt és nem lett baja? Én nem tudom, hogy az enyémmel mi lett, de ha sérült is nem várom el, hogy a többiek is azért szívjanak mert én peches vagyok. Ez csak egy játék, nem kell véresen komolyan venni ...
Dátum: 2008.12.16. 15:04:41
Szerintem nyugodjon meg mindenki. Majd ha visszaállt a rendszer lehet sopánkodni, hogy mi nem jó, de addig felesleges pánikolni.
Dátum: 2008.12.15. 17:30:46
A veresd magad ájultra stratégiához szeretnék embereket kérni.

Sajnos jelenleg nagyon sok a hp-m és szeretnék 1-be kerülni, nyílván azért mert vadásznék egy keveset. LE-t nem lehet tőlem vinni, viszont akinek TP-re van szüksége az most megcsapkodhatna. Állat nincs, buzogány meg villám van csak nálam. 20. szint, smaragd, Dutch Schefer.

Remélem gyorsan menni fog. Előre is köszönet annak aki megtámad.

Szerk: tárgytalan.
Dátum: 2008.12.15. 09:52:37
No igen. Akit a következő napokban leportyázik, akitől LE-t visz el, azokat elég kellemetlenül fogja érinteni. Annyi bizonyos, hogy ha nem kap végleges ban-t, vagy nem veszik el mindenét, akkor én többet őskövet biztosan nem veszek, hiszen felesleges.
Dátum: 2008.12.15. 08:46:06
A karakter (S_T_A_K_E_R_) már nincsen zárolva, viszont semmi nem változott. Még mindig neki a legmagasabb a tulajdonság összege és ő csinálta meg magasan a legtöbb küldetést .

Azért bízom benne megtudjuk, hogyan sikerült neki ezt elérnie.
Dátum: 2008.12.14. 17:16:20
Kicsit túl sok a speciális kérdés az olimpián. Az hogy minden második kérdés csillagászattal kapcsolatos eléggé bosszantó, főleg, hogy nem alapműveltségre kérdeznek rá. Szerintem a Jupiter holdjai nem tartozik az alapműveltséghez, sem az, hogy mikor lehet napfogyatkozás.

Illetve ha nem lehet labdarúgással kapcsolatos kérdést feltenni, akkor ne találkozzak már box-szal sem. A világ lakosainak egy jóval kisebb szegmensét érdekli csak az ökölvívás. Egyébként lehet az összes sport kérdést törölni kellene.

Arról már nem is akarok sokat írni, hogy minden harmadrangú fantasy írónak kikiáltott senki könyveit ismernem kéne.
Dátum: 2008.12.13. 21:09:53
Elvileg ez lehetetlen.

A "találkozz a sárkánnyal", "figyelj meg egy természetesen létrejött térkaput" és a "járulj a császár színe elé" küldetések pont emiatt vannak. Rég meg kellett volna akadnia.

Gyanús, hogy valami bugot nagyon durván kihasznált.