Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2009.04.28. 14:12:47
Azért a vigaszággal vigyázni kell. Ha a döntőben kapok ki akkor semmit nem kapok, de ha az elején kiestem és szerencsém van akkor meg igen?

Ezzel nem akarom a nem prémesektől elvenni a lehetőséget, de egy bajnokin ne azt díjazzuk már aki gyengén fejlesztette a karakterét.
Dátum: 2009.04.28. 09:34:54
Nincs más hátra, mint megköszönni. Azt hiszem nagyon sok játékosnak segítettetek ezzel.

Köszönjük.
Dátum: 2009.04.27. 15:28:02
Idézet: Kocos - 2009.04.27. 15:22:03

4/ Nem vagyok felelos azert, mert a jatek fejlesztese bizonyos pontokon lemaradt, ezek mielobbi potlasa (uj epuletek, uj szakertelmek, esetleg egy teljesen uj fejlesztesi irany?) elkerulhetetlen.


Egyáltalán nem elkerülhetetlen. Vagytok 40-50-en akik szerint az. Csak mert sietnek. A másik 6000 játékos szerint meg nem kell karácsonyig több fejlesztés, mert ezt is nehéz lesz addigra kipörgetni.

Ha fejlesztenétek a kontinuum szűkítés nevű szakértelmet (ahogy azt egy bölcsebb kollégám javasolta) akkor portyázni is többet tudnátok, nem kell ehhez új fejlesztés.
Dátum: 2009.04.27. 14:50:48
Akkor viszont fogadd el, hogy TOP játékos vagy és emiatt nem tudsz annyit portyázni, nincs lehetőséged újabb dolgokat építeni, stb. Aki nem TOP az meg elfogadja, hogy nincs annyi klánbónusza, nincsen sok ép-je, stb. Mindenki küzd valamivel.
Dátum: 2009.04.27. 14:28:06
Én azt veszem észre, hogy a TOP klánok legmagasabb szintű tagjai a saját csapdájukba estek bele. Túlságosan maximalisták voltak, túlságosan is a verseny megnyerése volt a cél, és közben elfelejtettek játszani. Most elértek arra a szintre, hogy már ultrabrutálmegagigatápok, de nincs mit építeni, nincs kivel harcolni, nincsen semmilyen cél a játékban.

Úgy érzem, hogy ez nem a játékvezetés hibája, nem is a többi játékosé, egyedül az érintetteké. Érdekes, de az első 50 helyezett után szinte mindenki le tudja portyázni a napi 15 pp-jét, talál kihívást a játékban, és élvezi is azt.

Félreértés ne essék, nem azt szeretném, ha a TGy, AL, EH tagjai közül valaki is abbahagyná a játékot, csak egyszerűen nem hiszem, hogy több dolgot kellene már változtatni a játékon az ő kényelmük érdekében. Ha nincs kivel harcolni, akkor ne harcoljanak. Várják meg a többieket, csináljanak addig mást. Játszanak egy kicsit ..

Esetleg feküdjetek rá az aukciós házra (igen, merjetek csp-t bukni), vagy például lépjen ki mindenki a szövetségből és építsétek fel újra a klánotokat ha már nincs mit építeni. stb.
Dátum: 2009.04.27. 10:24:47
Szerintem a hónap első péntekje időpont tökéletes volt eddig, mindenki tudott hozzá alkalmazkodni. Mivel magasabb szinteken már nincsenek pók karakterek, ezért akik a verseny kalkulált időpontjára akarták kihegyezni magukat, azok most buktak 150-200 csp-t.

Ha most már nem is lehet változtatni, javaslom, hogy júniustól térjünk vissza az eredeti időpontra, és fixáljuk le akár decemberig az összes időpontot.
Dátum: 2009.04.26. 16:49:09
A küldetés teljesítése szerintem kicsit más, egyszeri dolog. (És ott nem is arra törekszel, hogy a kreatív segítségével a semmiből termeld a lé-t.) Mindketten érezzük, hogy a korábban említett stratégia nem szabályos, pusztán csak nehéz pontosan megfogalmazni miért is.
Dátum: 2009.04.26. 16:27:46
Szerintem nem csak hogy nem etikus ez a taktika, de szabálytalan is. Onnantól kezdve, hogy Te valakivel lebeszéled, hogy direkt kikapsz ellene sok lével, onnantól az egész farm karakterek használatának számít.
Dátum: 2009.04.26. 16:16:41
Engem 6 szinttel magasabb rubin hordások néztek ki maguknak és vmi miatt csak nem akarnak hagyni. Minden bizonnyal megfelel nekik az a lé amit a kamrába teszek.

Na de komolyra váltva a szót. Fejleszd a karaktered harcértékeit most egy kicsit, esetleg a harci szakértelmeket helyezd előtérbe egy időre, esetleg használj ellenük horda-gyűlöletet, ha rendelkezésedre áll, illetve ne tarts magadnál LE-t, mikor támadható vagy. (gondolom emiatt utaznak rád)
Dátum: 2009.04.25. 04:32:33
Parádés ez a játék. Ha szombaton, hajnali 4:25kor lépek szintet, akkor sem úszom meg, hogy 5 percen belül meg ne támadjon egy 6 szinttel magasabb végzetúr. Hihetetlen.
Dátum: 2009.04.24. 13:05:27
Direkt kiemeltem a választ pedig.
Dátum: 2009.04.24. 12:27:21
A pp-ből nullázás nagyon olcsóvá teszi az egészet. Én eddig megvoltam őskőből, most tervezem kimaxolni a kronót, de ha bekerül a pp-s rendszer, akkor spórolok magamnak 50 szakértelem szintet.

Ha a szintenkénti váltogatás túl gyors szerinted Miklós a specializációnál, akkor legyen ingyenes mondjuk kéthetente, közte meg 10 őskőért egyszer még lehessen. Így 20 őskő lenne havonta a maximuma ennek (ami szerintem nem olyan sok, főleg ha a felszerelések költsége csökken) és aki nem használ őskövet az se kerülne túl nagy hátrányba.
Dátum: 2009.04.24. 12:18:32
Mondjuk úgy, ő is függő. Nem véletlenül van több száz vagy akár több ezer postja valakinek a fórumon. Mindenkinek voltak buta kérdései az elején, a lényeg csak az, hogy ki mikor volt a játék elején.
Dátum: 2009.04.24. 11:53:53
Szia!

Érdemes figyelmesen elolvasni a segítőkéz leírását:

"A segítségnyújtás véget ér, ha a megsegített egy nála alacsonyabb szintűt támad, a segítő elbújik a katakombákban, vagy inaktív 48 óráig."
Dátum: 2009.04.23. 11:43:47
Nem tudom, hogy az epikus ugyanúgy működik-e, mint a karakterek, de ha igen, akkor van egy nagyon rossz hírem a kalkulációidra. Éppen epikust ölünk, Gindalf (micsoda név) a mágus ezzel az eltörlés nevű varázslattal osztja az áldást (170-es össz iq-val még egyszer sem tudtam menteni vagy 6 csatából). 1165-öt sebez belém fixen, mondom kipróbálom rajta a szitakötőt, megbecsülöm legalább a taumját meg a tárgy értékét is. Az eredmény nem meglepő: 1157-et sebzett a varázslata, azaz az elnyelés a végösszegből vonódott le.

Dátum: 2009.04.22. 20:04:07
Ha sikerül bebizonyítanod, hogy a 130 támadás 130 iq-s karakter a fasza gyerek, a nagyon jól fejleszted, ott vagy a topon karakter, de a 100-as támadás 160-as iq karakter egy vakvágány, nincs értelme, akkor én menten törlök ... Ne legyen már ennyire sablonos a játék ...
Dátum: 2009.04.22. 08:05:16
Vagy egyszerűen csak lebeszélik a TOP játékosok, hogy az egyenlő esélyek nevében mindenki őskő nélküli felszereléseket vásárol innentől. (Több taktikázás lenne, ha a sok gyengébb képességű tárgy közül kellene mazsolázni)

Nekem most a Thrax halálcsapás tette be a kaput, ami fókuszkristálllyal 50 őskő. Ennyiért 10. szint alatt egy egész garnitúrát vettem, és nem veszem észre, hogy 3 hét alatt (annyi volt alacsony szinten a 6 szint mondjuk) olyan keveset fejlődnék, hogy csak erre az egy új tárgyra van szükségem.

Én ezidáig "csak" havi 3000 Ft-ot költöttem a játékra, de ennél feljebb nem is fogok menni. Ha ennyiből nem tudom megoldani a játékot akkor keresek másikat. Mivel hamarosan elérem a 100%-os fertőzöttségi szintet, ezért lehet nekem már nem sokáig kell aggódnom.
Dátum: 2009.04.21. 16:58:26
Itt mi az érdemi vita?
Dátum: 2009.04.21. 13:07:15
Ami éppen nála volt, az összeset.
Dátum: 2009.04.21. 12:11:24
Valszeg akkor a tárgyak ismétlődésével kevertem. Ez így elég rossz. Biztosan minden át lett gondolva az AH-ban?