Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eardog

Dátum: 2012.03.13. 11:50:36
bár ezzel kicsit magamat hazudtolom meg, mert azt írtam, hogy aki tartani akarja a lépést, annak kötelező költeni, és 4pörgetés 0,5 őskőért ugyanannyi, mint 2 pörgetés 1 őskőért...de mégis jobban hangzik valamiért...
Dátum: 2012.03.13. 11:46:45
Azt nem mondom hogy a pirosra nagyobb esély legyen, mert akkor megint ott tartanánk, hogy mindenki könnyen hozzájutna a kemény cuccokhoz, de ha esetleg olcsóbb lenne a pörgetés, akkor a kék esélyét lehetne csökkenteni...vagy nem tudom, vag a zöld cuccokat is átválogatni, hogy több hasznos legyen, mondjuk védelem és támadás itala sztem nem egy kemény cucc, egyszeri alkalomra jó, de....
5 CSP-s, 5 PP-s ital jó zöldnek, LGY csomag is jó, 0,1 Af talán lehetne picit több, akár egy 0,2-0,3 AF, mert azért mégiscsak keveset lehet pörgetni egy nap....

De most jutott eszembe, mi lenne, ha napi 5 pörgetés lenne, 1 ingyen, és minden további 0,5 őskőbe kerülne? vagy lehet esetleg 2 ingyen...mert ugye a játékban az az élmény, amikor pörget az ember, és várja hogy mi jön, így akkor lenne 2 ingyen, meg további 3-4 ami 0,5 őskőbe kerülne...
Dátum: 2012.03.13. 11:24:51
így van, ezért is ki lehetne venni teljesen a feketét sztem, viszont kékre nem lenne lehetőség, csak zöldre...nincs akkora nyeremény, de legalább tutira lenne valami...bár azért egy 5 csp-s ital nem mondható rossznak...
Dátum: 2012.03.13. 11:04:48
A vitatkozást sztem is zárjuk le, inkább a megoldásra koncentráljunk...még egy mondatot engedjetek meg, lehet hogy nem lett volna ekkora vita, ha ez a fejlesztés nem meglepetés lesz, hanem ahogy máskor is szokás volt, kaptunk előre egy leírást, és még mielőtt élesben ment volna, akkor előtte megbeszéljük.
Dátum: 2012.03.13. 10:39:16
pont ez az, hogy aki eddig mindent megtett hogy a legjobb legyen, és ölte bele a lét, az fogja fizetni a pörgetést, mert valsz ha kiveszik a relikeket (bár sztem azon mindenki egyet értett hogy csak a tudás könyve, reflexek a fő gáz), akkor is kitalálnak remélhetőleg pár újdonságot, mint az állatfelszerelés, amiért érdemes pörgetni...és aki prögetni akar, anna megnől a havi költsége, ha a prém tagsághoz nézem, akkor a triplájára! Ami azért sok...

Én azon is vagyok, hogy akár kivegyük a fekete mezőket, és az ingyenes pörgetésben is legyen valami fix nyeremény, tehát zöldek, és ahogy eddig is, piros ne legyen...vagy első körben csak zöld jöhessen ki, kék nem...
Dátum: 2012.03.13. 10:32:34
Amúgy én is tapasztalom ezt "a jó játékosok kárára kompenzáljuk az esélyeket, hogy a bénáknak is legyen sikerélménye" dolgot...nem sorolom fel a 3 év dolgait, egy példa, jött a VF, akkor lett a sírás, hogy milyen erős karikat csinálnak így a kicsi mezőnybe(nem mintha a PÓK-ok akkor nem lettek volna erősek, a VF legalább jó volt arra, hogy velük felvegye az ember a versenyt), erre jött az EH, hogy a nagyok és gyorsan haladók is örüljenek. Erre az okos és leleményes játékosok kitalálták a térkifordító ital rendszeres használatát, vadászós napon VF, többi napon EH, ezt csinálom én is. Sajnos sok LGY kell hozzá, keményen oda kell tenni magát az embernek, hogy kitermelje. Ezekután jött a sisakszilánk, ami rákényszeríti az embert, hogy akkor is vadásszon, amikor nem akar, akkor is portyázzon amikor nem akar, kalandozzon, amikor nem akar, mert ugye kalandot is talonba kell tartani minden napra. És mondjuk azért hogy sisakszilánkot szerezzek, nem fogok minden nap VF-re váltani, ezért dupla TP-ért HT nélkül kénytelen vagyok vadászni napi 10-20 CSP-t, amire jön egy elfogott állat. Tehát a lényeg, hogy minden fejlesztés változás úgy jön, hogy az addigi eltervezett, kigondolt stratégiát áthúzza, ezzel is azokat erősítve, akik csak pötyögnek a játékon, és a is pötyögésőkkel lassan a jól átgondolt stratégiázó játékosok nyomába érnek.


Amúgy nekem még mindig drága a szerencsekerék pörgetés, én még mindig szeretném, ha az változtatva lenne, vagy olcsóbb legyen, vagy a 2. pörgetés legyen ingyen prémesnek.
Dátum: 2012.03.13. 08:08:29
"És érintett vagyok, mert én is rendelkezem egy reflexek könyvével.
És láss csodát támogatom, hogy megszerezhetővé váljanak az említett relikviák!"

Már megbocsáss, de nem ebben a cipőben vagy, mi mint mi, legalábbis mint én, mert ha már nekem is meglenne a reflexek könyve, akkor leszarnám hogy vérpistike kipörgeti. De hogy én éveken át gyűjtök rá, és közben már a fele máker banda rég kipörgette, az már nem tetszik. Tudás könyve megvan, leszarom ha azt kipörgeti valaki, de lehet akinek meg az nincs meg, az meg azt bánja.

Egyikünk se irigy a másikra, azt se várjuk el hogy a prémek sokkal többet kapjanak mint a nemprémek (én vittem jó ideig nem prémes karit is), egyszerűen az igazságtalan előnybe részesítéseket nem komálom.

Baalcain modora meg sztem elég finom, nincs vele semmi baj, ha megnézzük a te hsz-edet, inkább az a lekezelő, mert ő általánosított vérpistikékre, Te meg már személyesen neki címzed.
Dátum: 2012.03.13. 07:11:23
Igen, én is szerettem, de most már ez az egész herce hurca nagyon elvette a kedvem. Sztem sokan vagyunk itt olyanok, akik szeretik a játékot, de elsősorban már a saját szövetségüket és a társaságot. Én is már számtalanszor gondoltam rá hogy törlök, mert mélypontok jöttek, volt hogy nem értem rá jobban, volt hogy más valóvilágbeli dolgok éppen fontosabbak voltak. A befizetett pénz is már nálam határeset, ez a kb 2 havi 5200 Ft, egy lélektani határ, amit még a társaság miatt kiperkálok. Én tudom hogy a Beho is pénzből él, nincs ezzel semmi gond az ég világon, de sajnos minden embernél van egy határ, ameddig megér neki fizetni egy játékért, valakinél ez 200.000 Ft / hónál van, valaki semmit se hajlandó fizetni, mert lehet nem teheti meg. Én is megpróbálok a lehető legtöbbet kihozni a karimból, mindamellett hogy sok kényelmi fejlesztést csináltam már, gyorsítások, stb, hogy ne azzal menjen el az időm, hogy csak klikkelek össze-vissza, várom hogy leteljen támadások közötti idő, stb. A lényeg, hogy bejöttek a sisakok, ami plusz pénz, ezt még valahogy kigazdálkodom, de a szerencsekerék, már havi plusz 60 őskő, ha az ember nem akar lemaradni, pláne még hogy AH-s cuccok is vannak benne, meg egyes hozzászólások sokakban és bennem is a határon túlra sodortak, már csak egy kézzel kapaszkodok a szakadék szélén, és minden törölt társam után 1-1 ujjam lecsúszik. Még 2 ujjam maradt, ha az is lecsúszik, akkor ennyi volt...most már csak ők tartanak vissza, ha ők maradnak(és ők cask akkor maradnak ha lesz radikális változás), akkor én is maradok, ha nem, akkor viszlát 3 év...
Dátum: 2012.03.12. 21:41:43
Kocos leírta, amit le akartam...sőt 1 hét pihenő sem kell, mert most is támadok 30PP-s beállítással, csak nem fogy a PP, csak kb szinten tartom magam, mert napi annyit nyomok el, amennyit kapok köszönhetően a kevés célpontnak...tehát nincs üresjárat akkor se...
Dátum: 2012.03.12. 20:26:34
Igen, Nekem8 sajnos törölt hirtelen felindulásból:( Baalberit és Malazár is törlésen-jegelésen gondolkozik, ha ők törölnek, én is törlök, mert velük együtt kezdtük a v2-t 2008.november.10.-én, amikor is megalapítottuk a szövit. Azóta folyamatosan vettük az őskőveket, ahogy Ti is, meg a többi topkari....eddig...
Dátum: 2012.03.12. 20:17:03
Idézet: Finarfin - 2012.03.12. 19:39:44
BaalCain ... Viszlát és köcce a rengeteg "játéktapasztalatod" mit itt elénk tártál ... a legjobbakat neked és a haverjaidnak ... a spanokat is vihetnéd magaddal ...!van itt még belőlük ...

Miklós nehogy kiszedjetek bármi AH cumót a kerékből és ne hagyd befolyásolni magad 5-8 span embertárs által akik már 2-3 évre visszamenőleg saját szájuk ízére kívánják formáltatni a játékot! Had legyen csak meg mindenkinek az egyenlő esély reá ...!


Igen, fogyunk, egy társunk már törölt...2-en fontolgatják, ha ők törölnek én is. Nem fenyegetőzünk, miattunk nem kell változtatni a játékon, ahogy már sokan írták, ha nem tetszik, akkor lehet törölni, mi akkor meg is tesszük...így legalább a kis szarrágók is örülhet, hogy végre sikerül majd úgy élre törni, hogy az összes náluk jobb karakter töröl a játékból, mert máskülönben nem sikerülne
Dátum: 2012.03.12. 20:10:58
"Reflexek könyve, nem tesz erősebbé senkit, csak lefelé ütlegelve a népet, lehet vele több pp-t szerezni, de van ára, és én is megvettem anno igen sok dukátért."

Ezzel azért vitatkoznék...első körben nem tűnik érdekesnem, ahogy anno 70-es szinten nekem se kellett...de most hogy 30 PP-n már csak 4 kristályt ütök fixen, meg 1-2 másik játékost, így már más a helyzet. Ismételhető küldetést 2-3x gyorsabban lehet pörgetni lefelé ütéssel, nagyobb eséllyel találok, krit ütés-krit vari-kábítós pörög hihetlen sebességgel, viszont pár nap alatt le lehet nullázni a 300 PP-t, és a napi 25-26 édeskevés. Felfelé ütésen meg szenvedés, erősebb TÖ, nagyobb krit ütésekkel kell szembenézni, jó ha egy nap megvan a 1 krites küldi mindegyikből..kábítós meg szenvedős, asszem kb 2-3 óra alatt van meg, ha 35 percenként ütöm az elérhető 5 KH-st. Lefelé ütésnél asszem megvan 1 portyasorból, max 2, de az is 70 perc...nem mindegy szerintem.
Dátum: 2012.03.12. 17:41:40
Nem értem miért fáj az egyes szarul játszó kariknak, ha nem lennének benne ezek az AH-s cuccok? Anno amikor bejött az aukciós ház, el lehetett dönteni, hogy ki kezdi el gyűjteni a dukátokat, én azóta naponta veszem 5 CSP-ért a dukátot. Van aukcós bérletem, már vettem ki pár jó tárgyat, de kivettem már kvízmedált is, mert nem vagyok egy kvízmester, meg nem is tudok csalni és nekem megérte. ha valaki leszarta anno a dukátgyűjtést, akkor már bocsánat, ha nem örülök neki, hogy ingyen megkapják azt, amiért én költöttem...akkor én meg kérem a 2 éven át beváltott napi 5 CSP-m, ok?

A szerencsekerék jó dolog, nem értem miért kell kifigurázni azokat, akik az mellett vannak, hogy AH-s cucc ne legyen benne, főleg a tápok, amikor felőlem ezen kívül minden más lehet benne, felőlem lehet másnak is ingyenes mind a 3 pörgetés, de olyan cuccot, amit én nehezen megszereztem, más meg szart rá, azt már hadd ne kapja meg!!!! Amúgy meg volt olyan hsz is, hogy már nem lehet utolérni a nagyokat, meg már hiába kezdene dukátot gyűjteni, nem lenne semmi, ez is baromság, hiba van bérletem, most már kb 1 év kell mire harcba szállhatok egy jobb tárgyért, a következőhöz meg majd már 1,5 év...
Dátum: 2012.03.12. 16:48:33
Igen, vannak fejlesztések, az én véleményem szerint a Vu az egyik legjobb ilyen téren, folyamatos fejlesztések, néha több néha kevesebb de mindig vannak, és meg vannak hallgatva a játékosok is. Éppen ezért most is hallgassatok meg minket, és közelítsük az álláspontokat, és akkor ez a szerencsekerék is mindenkinek tetszetős lesz
Dátum: 2012.03.12. 16:46:55
Ezt tökéletes lista, csak ki kell venni az emlegetett 2 top nyereményt, meg esetleg megtoldani egy 5 db újabbal, és ezzel nem lesz semmi baj szerintem.
Dátum: 2012.03.12. 15:54:37
Én mondjuk biztos nem engedhetek meg magamnak egy összegben 200.000 Ft kifizetését, de amint én írtam, hogy akár csak a 2. pörgetés ingyenes lenne egy nagyobb őskő feláldozásával egy gyorsítás formájában csak prémeseknek, az már jól hangzik. Vagy egy ugyanilyen egy összegbeli befizetéssel, csökkenne a pörgetés költsége..
Dátum: 2012.03.12. 15:48:18
Hát, sztem ne bujtogasd az embereket törlésre, mert hátha meg is teszik. Így is már sok top szöviből eltűntek a régi nagy játékosok, helyettük "kis hülyegyerekek" vannak, akik átvették a karit, viszik tovább, meg tapasztalat szerint egyre jobban szúrják el ezeket a hajdan erős karaktereket.

Nem fenyegetésről van szó, csak tudod itt vannak olyan játékosok, mint mondjuk az emlegetett szövetségek, akiknek sok tagja már a játék kezdete óta játszik, magas szintűek, tapasztalt játékosok, akik 3 éve folyamatosan veszik az őskővet. Sokat fórumoznak, járnak BEHO találkozóra, ezeknek az embereknek a véleménye nagyban befolyásolta a játék fejlesztését, így ha ilyen sokan közülük úgy gondolják, hogy ez nem lesz így jó, akkor valsz ez így is van. Reméljük sikerül egy középutat találni, ami mindenkinek jó lesz.
Dátum: 2012.03.12. 15:36:34
Látom azért haladunk valami megoldás felé. Természetesen akik eddig már szereztek aukciós relikeket, azoknak is jól jönne további, tehát akár az első verzió is szóba jöhet, de lehet mégiscsak azon a véleményen vagyok, hogy ki kéne venni az aukciós cuccokat, főleg az erőseket, és helyettük mást kitalálni. De ha a 2.-es semmiképpen sem, akkor az 1-es mindenképp.

A másik probléma meg az árak. Ahogy Coronita is mondta, msot jött be a sisak, ami sok őskövet emészt fel, most itt a pörgetés, ami kötelező azok számára, akik akarják tartani a pozíciójukat, tehát valahogy az árakat kéne lejjebb vinni, vagy legalább ezt a pörgetést megoldani, hogy olcsóbb legyen. 0,5 őskő akár reális lehetne, vagy akár prém tagságba beéípteni, vagy akár egy gyorsítás képpen, egy nagyobb őskőmennyiségért cserébe a prémek ezután ingyen megkapják a 2. pörgetést, akár további egyszeri nagyobb őskőmennyiségért a 3.-at is. Ezek csak ötletek, építő jelleggel írom, hogy hátha van valami jó megoldás, aztán majd kitaláljátok, hogy mi lenne a jó.
Dátum: 2012.03.12. 14:12:11
Maximálisan egyetértek, semmi mást nem kell változtatni, csak vegyük már ki ezeket az aukciós relikeket és ennyi. más néven, kicsit gyengítve kell csinálni hasonló tárgyakat, és azt berakni, és akkor mindkét oldal elégedett lesz. A pörgetés ára meg legyen olcsóbb, mondjuk 0,5 őskő...
Dátum: 2012.03.12. 11:24:16
Már nagyon várom, hogy Miklósék hozzászóljanak, hogy nekik eleve mi a véleményük erről, lesz ezen valami változtatás, mert sztem ez így nem maradhat...