Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szerencsekerék
kedvelt tagAsh0oKaFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
261. hozzászólás - 2012.03.12. 14:18:21 (Válasz Zolti #258 hozzászólására.)
Na ez az! Pontosan ezt mondom! Nehogy már ők mondják meg mi legyen és mi nem!(akik befizetnek)

Erről van szó pontosan azok akarnak mindig mindent irányítani akiknek sok a pénzük!

A fejlesztők se hülyék! Olyan tárgyakat soha nem tesznek be ami nagyon táp!

1.(pl +1 szaki mindenre hűha azzal simán 2 hónap alatt szárrá verem a topokat!na ne már )
2. ( A reflexek könyve: miért baj az hogy lefelé is tud majd vagy felfelé is tud majd ütni?, végre vissza adhatja azoknak akik őt szopatják!) Ha meg akkora az ellenfél előnye úgy se tudják leverni!) kicsit mozgalmasabb lesz a portya !
V1- HILO
Pontszám: 6.49
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
262. hozzászólás - 2012.03.12. 14:33:49 (Válasz Ash0oKa #261 hozzászólására.)
Pontosan.

"Megveszlek kilóra kiccsávó" effekt
Báró Samedi
Pontszám: 7.10
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
263. hozzászólás - 2012.03.12. 14:43:22 (Válasz Ash0oKa #255 hozzászólására.)
Idézet: Ash0oKa - 2012.03.12. 14:04:11
Azokra értem akik teli pumpálják a karit és most nem tetszik nekik hogy 1 picit a többinek is jó!


Namost olyan gyonyoru logikai bukfenceket mutatsz be, hogy ember legyen a talpan aki tud kovetni.
1/ Dukattal nem lehet penzbol telipumpalni a karit. Mert oskoert nem kapsz dukatot. Meg attetelesen is csak nagyon minimalis mertekben.
2/ A szerencsekerek nem a tobbieknek ad tapot, hanem akar nekik is. Hasonlo esellyel.
3/ A szerencsekerek is oskohasznalatra epul, tehat ha az osko vagy nem osko kozul kell valasztani, akkor az kerulhet elonybe altala aki penzzel telepumpalja a karit.
Pontszám: 7.19
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
264. hozzászólás - 2012.03.12. 14:50:23
Ne értetlenkedj már...
Arról beszél , hogy a sírók nagy többsége (tisztelet a kivételnek ) , azzal érvel, hogy "én ennyit meg annyit költöttem a játékra, had tudjam már én jobban".
Báró Samedi
Pontszám: 7.92
kedvelt tagAsh0oKaFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
265. hozzászólás - 2012.03.12. 14:54:33 (Válasz Kocos #263 hozzászólására.)
Nem érted a lényegét! Azzal hogy bejött ez és lehet szerezni jó cuccot! több embernek lehet esélye arra hogy fejlődjön!
Ezért venni fog követ! Olyan is aki eddig nem tette meg! Mivel ő később kezdete soha nem lesz annyi dukátja mint a többinek! és ezzel esélyt kap! 1-2 cucc megszerzésére! de a fő táp cuccokat ugyan úgy azok viszik akik régebben gyűjtik!

A nagyoknak semmivel se lesz rosszabb tőle! Ezért sem értem miért panaszkodnak!Nekik is éppen ugyan akkor esélyük van!

És sehol nem írtam dukátról ezelőtt.
A hozzászólást Ash0oKa módosította 2012.03.12. 15:06:17-kor
V1- HILO
Pontszám: 7.16
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
266. hozzászólás - 2012.03.12. 15:04:28 (Válasz Azazel #264 hozzászólására.)
Nem, az ellenzők többsége nem a tápos tárgyak ellen van, hanem azon tárgyak ellen, amelyek egyébként dukátért is megvásárolhatóak az aukciós házban, ami miatt sokan sok ideig gyűjtögették a dukátokat, ki őskővel, ki anélkül.
Mindezzel együtt nem feltétlenül a szerencsekereket ellenzik, hanem ezeket a tárgyakat, illetve a random ilyen mértékű bevitelét a játékba.
Erre jöttek javaslatok is:
- AH-s cuccok kerüljenek ki ÉS helyette kerüljön be más tápos cucc
- Időszakos előnyt adó cuccok kerüljenek be a féléves aukciós bérlethez hasonlóan
- Bizonyos pörgetés után a szerencsefaktor csökkentésére legyen növekvő esély az ultraritka tárgyak megszerzésére (ha már ősköves dolgokról beszélünk)

Mindezzel együtt korábban volt olyan ötlet konkrétan Miklóstól, hogy aki őskövet költ a játékra, annak a véleménye nagyobb hangsúllyal legyen figyelembe véve, például játékon belüli szavazások formájában, hogy pl míg a többiek szavazata 1-et ér, a prémiumosoké, az őskövet vásárlóké többet, nyilvánvalóan azzal a célzattal, hogy ők tartják el a játékot és aki nem költ rá, az is azért tud játszani.
Azaz lehet szidni azokat, akik követ vesznek, de ha ők nincsenek, akkor VÚ sincs. Mindezzel együtt elég sokszor vette figyelembe Miklós olyanok véleményét, akik hónapokig ülnek 1-1 szinten, ergó sokkal kevesebb követ vesznek, vagy egyáltalán nem vesznek, ha az ő érveik is helyt állóak.

A topic arra van, hogy mindenki elmondja a véleményét és érveljen az általa jónak tartott változat mellett és ne a másik oldalt szapulja érvek nélkül.
Pontszám: 9.30
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
267. hozzászólás - 2012.03.12. 15:09:05 (Válasz Azazel #264 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2012.03.12. 14:50:23
Ne értetlenkedj már...
Arról beszél , hogy a sírók nagy többsége (tisztelet a kivételnek ) , azzal érvel, hogy "én ennyit meg annyit költöttem a játékra, had tudjam már én jobban".


Nem sok ilyen ervet lattam, vagy en nem igy ertettem. Amivel keverhetitek, az szerintem az, hogy o sokat fektetett bele. De ezt nem a penzre, hanem jatekon beluli eroforrasra, aldozatra ertik.

Idézet: Ash0oKa - 2012.03.12. 14:54:33
Nem érted a lényegét! Azzal hogy bejött ez és lehet szerezni jó cuccot! több embernek lehet esélye arra hogy fejlődjön!
Ezért venni fog követ! Olyan is aki eddig nem tette meg!


Tehat oskobol most "utolerheti" azokat akik eddig is oskovet hasznaltak. De o nem hasznalt, mert eddig az oskoert nem lehettt kapni eleg tapot, a tobbiek meg ebbol a nem eleg tapbol huztak el, de most lehet, es ezt azok akik eddig oskoveztek nem erik fel esszel, igy ok nem hasznaljak majd, csak akik eddig nem oskoveztek... Belefajdul a fejem, ha megprobalok logikat talalni ebben.
Es igaz! Valoban nem ertem.

Mivel ő később kezdete soha nem lesz annyi dukátja mint a többinek!

Legalabbis amig feltetelezzuk, hogy a tobbiek nem vasarolnak semmit.
A hozzászólást Kocos módosította 2012.03.12. 15:10:06-kor
Pontszám: 8.44
kedvelt tagFinarfinFérfi
Végzetúr
58 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
268. hozzászólás - 2012.03.12. 15:12:39 (Válasz BaalCain #252 hozzászólására.)
Idézet: BaalCain - 2012.03.12. 13:49:58
Érveim: éveken át töröm magam valami miatt.
időt energiát és pénzt nem sajnálok arra, h eredményes legyek.

/én úgyszintén .. 4 év 5 hónap .. sokszor napi 4-8 órát és naná hogy költök rá/

évek alatt érek el valamit és nem elfogadható érvelés az a számomra, h másnak miért kelljen éveket várni rá.

/csakhogy ez a másnak az aktív Vu játékosok bármelyike lehet akár az is aki már "megürcölt" az AH cumójáért lásd nekem sem a húsvéti nyuszi tojta azt a kettőt ami megvolt/

Nem elfogadható a számomra, h egy szerencsés balfasz képes legyen ugyanarra, amire én holott minden létező téren sokat áldozok a játékra.

/amíg azt sem tudod ki az a "balfasz" akinek potyog a cumó hogy álíthatsz róla bármi konkrét dolgot ..!/

-a kő nélkülinek nem jó az, h csak 1et pörgethet abból van sikertelenség de ultra nem eshet

/te mint tevékeny őskő fogyasztó azt állítod ezáltal nem ágánál az ellen hogy a nem ősköves is ua. pergessen ..!/

-a taktikázó eredményes játékosnak nem elfogadható, h vki szerencsével érje be nem pedig mert megdolgozik érte.

/az a játékos akiről te beszélsz szintén megnyerheti az AH cumót így már ő kerülhet még nagyobb előnybe ill. nem látja be hogy az a AH cumó ami a kínálatból potyoghat nem olyan mérvű táp amivel egykönnyen v. egyáltalán beéri a "gürizőt"/

-a prémes játékosok egy részének is fáj az egyre drágább játék
/kinek nem fáj a drágulás ... válság van már 91 óta ...!amúgy meg opcionálisan választható a dolog .. tehát ha sokallod akkor szálj ki .. így megtapasztalod az őskőnélküliség rögös útját itt a játékban ..!/

senki másnak nem jó a szerencsekerék jelenlegi formája, kizárólag az anyagilag tehetős játékhoz kevésbé értő eredményért megdolgozni nem hajlandó itt a cash embereknek.
de majd kiderül lesznek-e elegen

/saját bevallásod szerint akár 1 milla jó magyar forintott is eljátszottál már a Beho játékokon .. akkor te nem ezekhez tartozol ..!/

Nem tudom te amúgy milyen hszeket olvasol. amondó vagyok nézd meg milyen karik állnak mögöttük. Aki évek óta játszik megfontoltan és tervezve annak nem tetszik, leírtam ki örülhet ennek.
cras, kóc,birka, bumb,eördög, auri mortu nekem8, top játékosok ill top karik ha ezek azt érzik, h nem ok a dolog gondolkozz már el rajta!!!

/ez mindössze 8 fő .. veled eggyüt 9 bár az sem tudható mely karakter vagy a mennyi százból is netán bő ezer aktívnak mondott játékos közül ..!/

pár tárgyat kellett volna kitalálni és máris sokkal jobb lenne a helyzet

/abban igazat adok hogy a kerékbe nem kellet volna ennyire kurrens tárgyat beletenni /AH cumó/ de akkor az állat tápos felszert sem ..!ill. ami a Találkozon megy AH azt tegyék mindenkinek lehetővé mert itt Online ...!az ami ot folyik az jogosulatlan előnyszerzés mindazon játékosokkal szemben akik nem tehetik meg a felutazást Budapestre/

ui. az, h nem érdemes játszani nem önmagában a fejlesztés mondatta velünk. Hanem a 10 oldal játékos véleményre egész hétvégén várt Jv válasz.


ui.pukkadjatok ki a méregtől .. zöldüljön,kéküljön kinek hogy tetszik De bevallom ÉN nyertem a hétvégén "A tudás könyve a "csúcsragadozó", a lottó ötös."
v1, Finarfin,
Csak annyit tudok, hogy az élet rövid. Nem szabad túl sokszor megvonni magunktól az élet dekadens örömeit.
Pontszám: 7.13
kedvelt tagAsh0oKaFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
269. hozzászólás - 2012.03.12. 15:18:08 (Válasz Kocos #267 hozzászólására.)
Nem azt írtam hogy azok veszik csak akik addig nem ! Hanem lehetséges hogy ők is venni fognak!

Nem hinném hogy ezektől utolérnek a többieket!
V1- HILO
Pontszám: 6.99
kedvencAtopyssiaFérfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
270. hozzászólás - 2012.03.12. 15:18:42 (Válasz Miklós #240 hozzászólására.)
... és aki csak egy nap egyetlen kattintást elfelejt, behozhatatlan és örök hátrányba kerülne ahhoz képest, aki ezt sose felejti el.

pedig így van ,és egyre inkább erre felé halad a játék .ha csak az utolsó két fejlesztést nézzük.ha nem lépsz be elesel a sisak szilánkok begyűjtésétől, és a szerencsés forgatás lehetőségétől.minél többször jársz így a valós életed miatt annál nagyobb hátrányba kerülsz ,az elmondott szövegelés ellenére !

+ még egy kis adalék a két említett fejlesztéshez.... a sisakból vásárolhatsz jobbat őskőért , a szerencsefaktorodat megtriplázhatod őskőért . lesz esetleg olyan fejlesztés aminek nem az őskőbevétel növekedés a célja ,hanem szimplán az ,hogy jobban érezze magát az egyszeri játékos ?
A hozzászólást Atopyssia módosította 2012.03.12. 15:26:12-kor
Pontszám: 8.98
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
271. hozzászólás - 2012.03.12. 15:20:35
Rendben...befejezem.Nincs kedvem vitatkozni , azzal az érvvel, hogy pénz beszél , kutya ugat.

Végülis nem igazán érint, csak ingyen forgattam, és nemis tervezem , hogy költsek rá ,mindössze azért kezdtem bele, mert borzasztóan irritál ez az állandó sírás-rívás, ami valahogy pont olyan mint annó a TF.-en is volt ,gyanítom talán a résztvevők közül is ugyanaz néhány,
és legaqlább ugyanennyire irritál a susinacis -makkoscipős hozzáállás,amikor úgygondolják hogy azért mert fizetnek a játéklehetőségért, akkor már övék a játék, és megvették egyúttal az irányítás, fejlesztés jogát is.

Akit most megsértettem, attól bocsesz,akinek meg nem inge ne vegye magára. További kellemes fórumozást
Báró Samedi
Pontszám: 6.83
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
272. hozzászólás - 2012.03.12. 15:26:58 (Válasz Miklós #243 hozzászólására.)
Kedves Miklós!

Baalcain soraiban nagy igazság van. Mi az ALJAS CSŐCSELÉK vagyunk a másik top szövi V2-n amit nem a mágusok tartanak, azt mi! (p epik ölés). Sok egyéni rekord is nálunk!

Egy baráti társaság adja a szövi magját, közülük mindenki a törlésen gondolkozik. Név szerint Viktor Meran, Rowan Meukow, Inkal és én Coronita. Ha egyikünk töröl, mindenki fog!!! Én próbálom győzködni őket a maradásra, de egyre nehezebben megy. Ha megnézed a karaktereket láthatod, hogy az ősövet egyik sem sajnálta soha, mindannyian azok a típusú játékosok vagyunk, aki a 10 mp irritáló várakozás helyett is 1/3-ad őskővel gyorsít!

Sajnos azonban az útóbbi időben bármi fejlesztést hoztok az egyben drágítást is jelent! Ha valaki nem akar lemaradni, akkor annak nyomni kell! Konkréttan most két hetente sisakot kell venni, + napi 2 őskő a kerékre. Amúgy is elköltök minimum 3000 őskövet félévente, az nem elég? Egyébként X, összesen az évek során elköltött őskő után lehetne a játékra szigorú kedvezményeket adni, nem úgy mint a TF-nél igencsak elkésve, amikor már szinte mindenki abbahagyta. (én 15 évet toltam).

A másik TALÁN MÉG FONTOSABB, hogy a portyacélpontok eltűnésével a játék elvezeti értéke töredékére csökkent. Másik topikban már írtam, hogy miket lehetne tenni, jónéhány szimpatikus volt neked is, mégsem történt semmi. Ez egy SOS probléma, a megoldás nem ér rá félév múlva, kérlek így kezeljétek!!!

Köszönöm előre is…
Pontszám: 8.59
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
273. hozzászólás - 2012.03.12. 15:28:04
Bevallom, még mindig nem értem teljesen, mit szeretnétek.

1.) Az ultrák ne a randomon múljanak - ez egyszerűen megoldható, ha nem pörgetsz ultrát, kapsz 1 kudarcpontot, ha kipörgetsz egyet, kapsz -100-at. Ha összegyűlik 100 kudarcpontod, akkor ultrát pörgetsz. Sőt, ez még megfejelhető azzal is, hogy ultrán belül is differenciálunk (van ott is elég nagy különbség) és a levont pontok száma ettől függ.

2.) AHs cuccot NE lehessen találni a szerencsekerékben, mert nem lenne jó, ha ezek közül legalább néhány - megfelelő erőfeszítéssel - más módon, mások számára is hozzáférhető lenne.

Az 1.)-es megoldható, a 2.)-es csak akkor, ha tényleg a többség ezt akarja.
Pontszám: 8.90
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
274. hozzászólás - 2012.03.12. 15:32:24 (Válasz Ash0oKa #255 hozzászólására.)
Idézet: Ash0oKa - 2012.03.12. 14:04:11
Azokra értem akik teli pumpálják a karit és most nem tetszik nekik hogy 1 picit a többinek is jó!
Havi nemtom mennyi őskövet vesznek és szarrá vernek mindenkit ! Izgalmas! Éppen ideje egy kicsit felrázni a játékot és akik napi 24 be ott ülnek lesik ki mikor jön ki a 15% alól és már ütik is, nekik semmivel sem lesz rosszabb!


Hiába nyom vki bele a karakterbe rengeteg őskövet, ha nincs elég esze a játékhoz!
Thalia kapott elég őskövet, időt is fordítotam rá elég sokat, nem is érzem magam teljesen hülyének a játékhoz, mégsincs szívósság öve/reflexek könyve!
Tényleg kissé frusztrál a dolog, hogy ilyeneket is lehet nyerni, pedig nekem már esett 10 AF pont és ultra-implant is...
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 5.62
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
275. hozzászólás - 2012.03.12. 15:33:18 (Válasz Miklós #273 hozzászólására.)
Az első lehetőség nagyon jó ötlet!

A 2. lehetőségre meg szerintem nincs szükség. Támogatom, hogy eshessen relikvia a kerékből, mondom ezt úgy, hogy legutoljára egy reflexek könyvét szereztem az aukciósházban.
Azt viszont j lenne tudni, hogy mely relikviákat lehet ilyen módon megszerezni.
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 8.25
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
276. hozzászólás - 2012.03.12. 15:36:16 (Válasz Alendaar #274 hozzászólására.)
Nekem az 1-es tetszik...
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.12
fórumozóRedboybeachFérfi
Végzetúr tehetség
111 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
277. hozzászólás - 2012.03.12. 15:36:33
Nem tudom sokan mit rinyálnak itt ezerrel

szerintem jó az ötlet Miklos én az 1.verziot támogatom

a 2 nem

a síroknak meg üzenem nem kötelező játszani

pl: veszel 100.000 forintért lottót és nem tied az ötös, akkor mit csinálsz megfenyegeted a szerencsjáték zrt???? ez vicc

aki törölni akar töröljön ki nem sz..ja le én is 2 év marhasok öskövet vettem és fogok is.

a másik ha nem fejlesztenek rinya van ha fejlesztenek rinya van

akinek nem tetszik húzzon a p...ba és hagyja a többieket nyugottan játszani nem csak a v2-es csőcselék támogatja a behot nem kell istent játszani
Pontszám: 6.20
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
278. hozzászólás - 2012.03.12. 15:36:34
Látom azért haladunk valami megoldás felé. Természetesen akik eddig már szereztek aukciós relikeket, azoknak is jól jönne további, tehát akár az első verzió is szóba jöhet, de lehet mégiscsak azon a véleményen vagyok, hogy ki kéne venni az aukciós cuccokat, főleg az erőseket, és helyettük mást kitalálni. De ha a 2.-es semmiképpen sem, akkor az 1-es mindenképp.

A másik probléma meg az árak. Ahogy Coronita is mondta, msot jött be a sisak, ami sok őskövet emészt fel, most itt a pörgetés, ami kötelező azok számára, akik akarják tartani a pozíciójukat, tehát valahogy az árakat kéne lejjebb vinni, vagy legalább ezt a pörgetést megoldani, hogy olcsóbb legyen. 0,5 őskő akár reális lehetne, vagy akár prém tagságba beéípteni, vagy akár egy gyorsítás képpen, egy nagyobb őskőmennyiségért cserébe a prémek ezután ingyen megkapják a 2. pörgetést, akár további egyszeri nagyobb őskőmennyiségért a 3.-at is. Ezek csak ötletek, építő jelleggel írom, hogy hátha van valami jó megoldás, aztán majd kitaláljátok, hogy mi lenne a jó.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.40
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
279. hozzászólás - 2012.03.12. 15:36:37
Egyes pont szerintem jo gondolat, en a kettest is tamogatnam. Az egyedi allatcucc tetszett, es a meg belefer kategoriaba soroltam (mar ha magat a szerencse szerepenek noveleset elengedhetetlennek tekintjuk), a tudas konyve tulzas. Lent kifejtettem, miert taposabb lenyegesen, mint a berlet. Reflexek konyve gyakorlatilag +10 PP/nap-ot jelenthet, ami peldaul egy EH-snak nem kerdes, hogy mekkora tap. Mindenfele eventen donto jelentosegu lehet. Ez is tul tap.

Azt pedig nekem ne mondja senki, hogy az aukcios targyak nem hozzaferhetoek MINDENKINEK. Nekem 1800+ dukatom van ugy, hogy ismetelheto kuldikhez nem ertem el, CSP-bol soha nem vettem. Ezert a targyak jelentos resze mar elviheto, ha gyujtok hozza meg egy evig, akkor pedig szinte barmi.

Idézet: Miklós - 2012.03.12. 15:28:04
megfelelő erőfeszítéssel


Ez nincs meg a szerencsekereknel. Pont ezen megy a problemazas.
Pontszám: 6.87
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
280. hozzászólás - 2012.03.12. 15:38:54 (Válasz Redboybeach #277 hozzászólására.)
Idézet: Redboybeach - 2012.03.12. 15:36:33
pl: veszel 100.000 forintért lottót és nem tied az ötös, akkor mit csinálsz megfenyegeted a szerencsjáték zrt????


En azt csinalom, hogy nem veszek lottot. Se 100000-ert, se 200-ert (vagy amennyi most egy szelveny). Nem is sajalom attol aki nyert. Itt teljesen masrol van szo.

A szerencsekereket akkor lehetne realisan a lottohoz hasonlitani, ha minden kiporgetheto jutalom meg is lenne vasarolhato oskoert.
A hozzászólást Kocos módosította 2012.03.12. 15:50:34-kor
Pontszám: 6.87
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!