Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ywgarrd

Dátum: 2009.05.08. 20:48:44
Vihar előtti csend.
Dátum: 2009.05.08. 20:47:03
Ha már közönséges viccek...
(én azért szeretem őket:P )

Mije fehér a négernek?
A gazdája.


Mi a bizonyíték, hogy az arabok b@**zák a majmokat?
A cigányok.


A cigány szakácskönyves vicc általam ismert verziója:

Hogy kezdődik a magyarok szakácskönyve?
Vegyél két tojást.
Hogy kezdődik a cigányok szakácskönyve?
Lopj két tojást.
Hogy kezdődik a románok szakácskönyve?
Láttál már tojást?

Inkább befejezem...
Dátum: 2009.05.08. 20:41:59
Ez kicsit közönségesebb az előzőknél:

Zöld erdőben jártam,
Döglött nyulat láttam.
A farka át volt szúrva.
Adjál pénzt, te kurva!
Dátum: 2009.05.08. 08:47:33
Vagy szimplán csak neki maradt életereje, a tiéd pedig nullára csökkent.
Dátum: 2009.05.07. 09:57:17
Igen, átmenetileg...
Mazlee, onnan gondolom, hogy ismerem őket.
Dátum: 2009.05.07. 08:11:50
Ha ilyen ütemben készülnek a fejlesztések, akkor kizárt. De ha hirtelen begyorsulna sem mennének vissza.
Dátum: 2009.05.06. 21:24:34
Zárolás idején ne kap csp-t és pp-t sem.
Dátum: 2009.05.06. 12:33:05
Azért ez nem teljesen igaz mindenkire, de sajnos, a nagy többségre érvényes. Mielőtt töröltem a régi karakterem, indított támadásaim 80%-a 100.000 LE felett történtek lefelé és felfelé is. 100 LE felett kb. húszból egyszer zsákmányoltam, akkor viszont rengeteget általában. Az viszont hatalmas nagy mázli volt, nem több: valaki kibújt x% alól...

De hozzáteszem azt is, hogy 15% feletti időszakom felét is több tízezer LE-n csücsülve töltöttem (az éjszaka kivételével mindig), és a sok "tápállat" nagyon ritkán rabolt 1000 felett tőlem (ha legyőztek). Amíg mindenki kuporgatja a LE-t, addig ne panaszkodjon senki, hogy nem lehet rabolni.

Igazából magas szinten már teljesen mindegy pár tízezer LE ide vagy oda, olyan szinten egyformák a karakterek. Bármilyen ilyen irányú fejlesztés számukra már 4-5 hónapot késett...
...különösen a gyémánt hordának.
Hová lettek a színesítő szövegek, az átfogalmazott csaták, amit a megboldogult Vlagyimir beharangozott. Eleinte el voltunk kényeztetve, de mostanság...

Megpróbálok életet lehelni ebbe a topikba, hátha csatlakoznak páran a kezdeményezésemhez.


Elégedetten sétáltam szövetségem őrtornya felé a szokásos ebéd utáni párviadalok után, arcomon elégedett mosollyal nyugtáztam sikeres utamat. Azon morfondíroztam mennyire hihetetlen és elképzelhetetlen számomra, hogy mennyire nem képesek egyes végzeturak észrevenni, hogy minden nap ugyanakkor lesben állva várom vadászataik befejezését, hogy azt követően adakozzanak nekem az éltető lélekenergiából. Gondolataim a harc felé terelődtek, megállapítottam, hogy a védekezésemen kell javítanom, mert hiába a nagy odafigyelés, bizony még mindig túl sűrűn sebeznek meg az ellenfeleim. Én ezt nem engedhetem meg magamnak, ha továbbra is ilyen heves, csaták tömkelegével dúsított életmódot szeretnék folytatni. A szánalmas torzszülöttekkel való küzdelem - már amennyiben annak lehet nevezni a mészárlást - nem elégíti ki a harc utáni égető vágyaimat, nap mint nap látom a nálam esetlenebb végzeturak milyen könnyedén darabolják fel őket. Én ezerszer inkább a fajtársaimmal mérem össze tudásom, hiszen a velük való csatározások sokkal komolyabbak, jobban megedzik a szervezetemet.
Ilyen gondolatok jártak a fejemben, és közben észre sem vettem, hogy letértem a szokásos haza vezető útvonalról. Ezt is csak azért észleltem, mert egy vadászó végzetúrnő vonta magára a figyelmem. Nagyon soványak, mozgása túl esetlennek tűnt. Ugyanakkor mozdulatai tapasztalatról árulkodtak, szerencsémre nem egy teljesen zöldfülűvel hozott össze a sors, akit ősi kódexeink szigorú szabályai miatt nem támadhatok meg. Ránézésre degeszre szívta magát az éltető esszenciával - bizonyára a lélekkufár portékáira gyűjtött, melyeknek néha igen borsos ára van -, ezért részleges kimerültségem sem gördíthetett akadályt a támadásom elé. Ha már így alakult, igyekszem elvenni a "jussom". (Erre a harcra tulajdonságaid 10 százalékkal kevesebbnek számítanak.)
A meglepetés erejét kihasználva, egy energialövedék igéit kezdtem el mormolni. Három lövedék indult meg a végzetúrnő irányába. Szemmel láthatóan meglepetésként érték a nagy robbanással becsapódó lövedékek, több helyen is erősen vérezni kezdett.
(29 sebzést okoztál.)
Mire felocsúdott, máris közelében termettem néhány gyors szökkenéssel, ám Debella nem lepődött meg, inkább támadásra lendítette buzogányát. Szerencsére sokat gyakoroltam az elhajlásokat szövetségi társaim segítségével, most is könnyedén hajoltam félre a szörnyű csapás elől. Ki is használtam a helyzeti előnyömet, és védekező mozdulatomból egy ugrással folytatva ellenfelem fejét céloztam meg. A tüskék és a szövet találkozásaként vér fröccsent a talajra. (22 sebzést okoztál.)
Ez azonban csak felbátorította büszkén küzdő ellenfelemet, és egy fondorlatos cselt követően védekezésre emelt pajzsomat kikerülve a hasamat célozta meg. Szerencsémre éppen csak súroltak fegyvere hegyei. (10 ép-t sebződsz.)
Ismét egy fejtámadással próbálkoztam, ám a hasamon csorgó vér megzavart. Ezért - vagy mert lehet ellenfelem már számított egy ilyen támadásra - csúnyán mellétrafáltam. A túl nagy lendületvétel következtében el is vesztettem az egyensúlyom, és a gravitációnak engedelmeskedve megindultam a sziklás talaj felé. Az alkalmat kihasználva Debella megpróbált még esés közben megsántítani. Az utolsó pillanatban sikerült elkapni a lában a borzalmas erejű ütés elöl. A buzogánya ketté is hasított egy jókora szikladarabot, és beszorult egy kisebb hasadékba. Még megpróbáltam visszakézből megsebezni Debellát, de erőtlen ütésem ellenfelem páncélján halt el.
Tekintetünk összeért, bosszúsan nyugtázta, hogy ebben a párviadalban alul maradt. Az ősi törvényeknek megfelelően megnyitotta előttem lélekenergia-tartaléklait. Bőségesen merítettem belőle, ekkora jutalomra nem számítottam.
(A csatában összesen 51 sebzést okoztál, és 10 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 541 lélekenergia és 1 TP!)

Végre elegendő lélekenergiát éreztem magamban a védekezési technikám csiszolásához. Ezt felismerve elégedett mosollyal folytattam utamat a szövetségi tábor felé, és vártam, hogy megosszam élményem társaimmal is...

Az a szép benne, hogy ezt második szinten sikerült elérnem, ezért ilyen sok nekem ez az 541 LE. Azóta már volt nagyobb rablásom is, de az már harmadik szinten. Lehet mesélek majd arról is...
Dátum: 2009.05.04. 19:45:40
Valahol elhangzott, hogy a 2/3-os rablásarány 10-15K is lehetne, ami a napi bevétel 10%-a. Rosszabb a helyzet, mert vadászat közben a turbó a spektrális manipuláción van, tulajdonságot viszont rengetegen turbózott ultraspecializációval fejleszt. Simán lehetnének ezáltal 80-100K-s rablások is.
Ezt ki lehet védeni a megfelelő szakértelmek maxolásával, vagy a játékidő emelésével.
Bárhonnan is nézem, csak nőne a szakadék egy ilyen fejlesztéstől, ráadásul az egészség mint tulajdonság elveszítené az értelmét. Ez utóbbi kiküszöbölhető lenne, ha minden 10. potja adna egy elnyelést, és a támadhatóságot kitolná 1%-kal.

A lezsírozott "egymást ütögetjük a tápért óránként háborúban" részét inkább meg sem említem.

Talán inkább NPC-k, de bekerülésük esetén hova lenne a PvP. Helyette kapnánk egy jó kis műanyagot, a PVC-t.
Dátum: 2009.05.02. 21:03:34
Tényleg, mintha Uraságod is benne lett volna...
Dátum: 2009.05.02. 20:33:19
Ez így lenne, ha a szakértelmek által generált LE is megjelenne a LE differenciában, mint negatív tényező. De nem, csak a rabló statisztikájában jelentkezik pozitív oldalon, mivel a szakértelmek által generált LE a "semmiből keletkezik". Mivel pedig egymást ütik, oda-vissza áramlik a LE. Még nőne is a LE mutatójuk, ha megcsinálnák.
A "kezdő" játékosokra visszatérve egy gondolat erejéig: érdekes módon egy pár közülük azóta törlésre került, olyan is, akitől pedig kikaptam és egész sok LE-t hagytam. Ebből én azt a következtetést vonom le, hogy igenis rabszolga karakterek voltak, és a gazdi olvassa ezt a fórumot is.
Összes építésre gondoltam, nem szövetségire.
Ezt át lehetne hidalni egy egyszerű limitrendszerrel. A szövetségben legkevesebbet és legtöbbet építő karakter beépített LE aránya nem lehetne 1:3-nál rosszabb.
Dátum: 2009.05.02. 17:06:19
Alacsony szinten valóban nem feltétlen szükséges az ősköves cucc ahhoz, hogy partiban legyél. Viszont 50. szint környékén az ősköves/nem ősköves tárgyak tulajdonság bónuszai LE-ben kifejezve milliós nagyságrendűek. Az pedig már a behozhatatlan kategória azon a szinten, ahogy ott megy a játék.
Nem írogatom be most már minden durva rablásom, de az nagyon furcsa, hogy az elmúlt két napban sikerült megdupláznom a rekordom második szinten (most éppen 541 LE), és csak úgy hemzsegnek a 300-400 feletti farmok.
Hirtelen ennyi "kezdő" játékos jelent volna meg? Hát persze...
Kár, hogy mindjárt szintet lépek.
Én vagyok smaragd, ő zafír. De első körben 374-et hoztam tőle, ilyen feltételek mellett pedig különösen nem elég a 1000-1500.
De azóta akadt jobb is, 22:37-kor 471-et sikerült rabolnom. Rubin, 140 TÖ egy szál buzogányban, szintén második szinten. Mire gyűjthet?

*Azóta törölt, és smaragdként reinkarnálódott ugyanazon a néven. ...és jelentkezett a szövetségünkbe.
A győzelem-vereség mutatója alapján csak én ütöttem tegnap este óta. Szóval gyerünk, szabad a pálya.
Viszont ebből kiindulva lehet, hogy tényleg ennyire kezdő. Bár nehezen elképzelhető még így is...
Látogatom is, most délelőtt már "csak" 220-at adott.
Az ok, hogy gyűjt. De második szinten mire kell neki közel 4000 LE?