Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ywgarrd

Dátum: 2010.08.27. 20:57:32
A általad elrabolt karakter aznapi első elszenvedett kamrába hurcolásától megszerzett LE-jenek 1 %-a függetlenül attól, hogy te hány órakor vitted kamrába.
Dátum: 2010.08.27. 20:44:14
Azon múlik a besorolás "sikere", hogy x játékos ugyanabba a kategóriába sorolja be az adott kérdést. x pontos értéke ismeretlen (legalábbis számomra:) ).
A jutalom helyes (jóváhagyott) besorolásonként tapasztalati szintnyi LE.
Dátum: 2010.08.27. 20:38:44
Menet közben derült ki pár fél éve-éve, hogy a rabolt LE mennyisége 30 %-nál - gyémántoknak 36 % (innen tudjuk, hogy a gyémánt bónusz 20 %, illetve az alap 16/20%-okból) - kivégzéssel és tárgyakkal sem lehet több. Az infó Baratytól van, konkrétan rákérdeztem anno, tehát 100 % biztos.

Ennél többet rabolni és bukni sem lehet portyában. Ha mégis ilyen történik, akkor az bug, vagy pedig szimpla félreszámolás..
Dátum: 2010.08.23. 08:46:35
Szerintem:
1. Trueblood
2. Sharpa
3 Begginer és a régi Nephila

Az itteni lehetőségek közül Galmuszk és Cyron első sorban.
Dátum: 2010.08.22. 19:25:02
Idézet: Ricskosz - 2010.08.21. 10:59:39
Úgy látom még nem vádoltak meg csalással senkit... Mi van, ez egy békés v4lesz? végre ilyenre vártunk Remélem utána se indul meg a szájkarate. bár úgyis meg fog


Majd ha lesz valamennyire kiugró teljesítmény, akkor beindul a sárdobálás is, meglátod.
Dátum: 2010.08.22. 14:07:14
Másfél év alatt akár több száz értelmes új küldetést lehetett volna kitalálni és leprogramozni, nem pedig a pár ismételhetőt finomítani és ilyen vihart kavarni belőle.
Gyanítom mindenki jobban örülne, különösen ha mondjuk a fentebb vázoltak mellett bekerült volna egy 2000-s limitszám az ismételhető küldetésekre.

Bár kétségkívül egyszerűbb a játékosokat érvelésre és sokszor felesleges szájtépésre sarkallni, aztán minimális programozással félmegoldásokat és keserű szájízt kreálni, mint újabb, értelmes küldetések implementálásával vesztegetni az időt.

*Bár azt tegyük hozzá, azért az utóbbi időben kerültek be a játékba szép, tartalmas fejlesztések is.
Arra akartam kilyukadni, hogy inkább az olyanokhoz (pl. új épületszintek, alkimista labor) hasonlóan kellene megoldani a küldetések témáját is.
Szerintem..
Aki "csókos", annak könnyű.
Köszönöm, ezt észre sem vettem...
Ki nem szerepelt Gárdonyi Géza, az "Egyi csillagok" című regényéből 1968-ban azonos címmel készült filmben?

Sinkovits Imre
Bárdi György
Gobbi Hilda
Kern András

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Ha a kérdésben van a helyesírási hiba, akkor tudom mi az, viszont ha a 2. válaszlehetőség miatt lett elutasítva a kérdés, akkor segítséget kérek tőletek.
Tisztában vagyok vele, hogy BárdY Györgyként ismerjük kiváló színészünket, ám a kérdésben foglalt film elején pontos "i"-vel van kiírva a neve. Én ezt vettem alapul. Aki akarja, a műsoridő 57. másodpercénél megtalálja, ellenőrizheti. Én is ezt tettem, leellenőrizendő emlékezetemet.
Ilyen esetekben melyik a helyes variáció? Kérdezem ezt azért, mert egy ilyen (számomra) szép kérdést úgy szeretnék feltenni, hogy a leendő válaszadók minél nagyobb mennyiségű helyes információval gyarapodhassanak.
Illetve ha valaki tud pontosat az "i" és az "y" végződés történetével kapcsolatban, akkor az világosítsa fel e téren tudatlan elmémet (akár privát üzenetben is).
Előre is köszönöm a válaszokat.


*** Megkövetem magam. Valójában nincs helyes válasz a felsoroltak között. Kern András lett volna az, akire én gondoltam. Végignéztem a szereplőlistát, és ő is szerepel a filmben, amiért én nem emlékeztem ár és nem ismertem fel. Ha visszakapom a kérdésfeltevés jogát, azt megköszönöm, de nem hiszem, hogy megérdemlem, ezért szimplán minősítsétek rossz,hibás kérdésnek. Következő alkalommal igyekszem teljesen helyesen feltenni a kérdést.
Ennek ellenére a fentebbi kérdésre kérlek válaszoljatok..
Dátum: 2010.08.16. 16:05:26
Írj az info@vegzetur.hu címre, és orvosolják a problémát.
Dátum: 2010.08.16. 16:04:25
Köszi a választ.
Dátum: 2010.08.16. 15:12:20
A 26. szint elvileg elég hozzá. Csak azt nem tudom, hogy elég-e 29-re ütnöm, vagy 30. szintre kell hozzá támadnom.
Dátum: 2010.08.16. 13:45:47
Valaki pls meg tudja mondani, hogy 26. szintről hányadik szintre kell támadni ahhoz, hogy szinguláris ismeretek szakértelem nélkül 20 TP legyen a jutalom győztes portya esetén?
A választ előre is köszönöm!
Dátum: 2010.08.16. 12:53:22
Ki nem volt Majka barátnője?
Kiss Ramóna
Farkasházy Réka
Debreczeni Zita
Fresh Andi


Az ilyeneket azonnal szedjétek ki az adatbázisból több sebből is vérzik...
Köszönöm a válaszokat.
Pár észrevétel. Amikor elkezd valaki vadászni, a kvízzel és az értékeléssel kapcsolatban azonnal tájékozódhat, ha a megfelelő helyre kattint. Ott minden világosan le van írva.
Az természetes, hogy nem vágja azonnal a teljes szabályrendszert valaki, amikor elkezd játszani. Azonban ha utána sem olvas a leírásban, vagy jelen esetben a vadászaton belüli almenüben a szabályoknak, akkor magától értetődően nem lesz olyan sikeres, mintha mindezt megtette volna. Én úgy látom, ha elkezdek bármilyen játékkal játszani, akkor elsőnek az elérhető szabályokat tanulmányozom, mert ellenkező esetben magától értetődően kevésbé leszek hatékony. Ha pedig egy új játékos is megteszi ezt, akkor a hivatkozott kérdésre tudni fogja a választ.
Illetve továbbra is kérdés, hogy miért nem kaptam vissza a kérdésfeltevés jogát. A teljes kvízrendszerben sehol sem találtam arra utaló megjegyzést, hogy az ilyen jellegű kérdések egyértelműen a rossz, hibás kérdések kategóriájába tartozna és kérdésmegvonást eredményez.
Mindegy, nem lovagolok rajta tovább. Csak elég idegesítő az eset. A végzeturas kérdéseket a jövőben inkább mellőzöm.

Az viszont határozottan jót tenne a játéknak, ha a már bent lévő kérdésekkel vagy minden újonnan bekerülő kvízzel kapcsolatban fele ilyen szigorú követelmények alapján történne a rostálás. Lehet ez már folyamatban van csak én nem tudok róla.
valamint a következetesség kedvéért, kéretik önvizsgálatot tartani az illetékesnek, hogyan kerülhetett be egy szintén a kvízmedálok és a helyes kvízválaszok számát firtató kérdés a közelmúltban.

Ismételten köszönöm a türelmet és segítőkészséget azoknak akik válaszoltak!
Ezt mind eddig is tudtam, nem találtam meg a választ, lévén nem szerepel az ottani leírásban..

*Egy kezdő végzeturas, aki elolvassa a játék leírását, és a vadászatnál is ugyanezt megteszi, akkor simán tudja erre a kérdésre a választ.
Bocs, de ha valaki a játék legelejétől érvényben lévő szabályaival és lehetőségeivel nincs tisztában, az miért a kérdező hibája?

Mindenesetre köszönöm a gyors választ. Viszont indoknak ez nem elfogadható..
Amennyire én tudom, ez nem így van..
Én tudom rosszul, vagy a végzeturas kérdések nem tartoznak abba a kategóriába, ami egyenesen rossz, hibás kérdés besorolást von maga után? Amennyiben igen, akkor miért szerepel a besorolások között a végzetúr?
Bocs, ez nem indok. Én konkrétumot várok, mi benne a hiba, hogy még az újrakérdezés jogát sem kaptam vissza..
Hány kvízmedál szerezhető maximálisan kvízkérdések besorolása által (2010. 08. 15.)?

5
8 *
10
12

Szimplán vissza lett utasítva, "rossz, hibás kérdés" besorolást kapott a kérdés. Miért?
Dátum: 2010.05.30. 13:45:36
Jól fogalmaztál, kellene..
Peches vagy, de fel a fejjel! Idővel jönnek majd a tárgyak is.