Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Csuhi

Oldal: 12
Dátum: 2009.11.23. 17:26:12

Melyik a legkisebb?

Nano
mili
meg femto, atto, piko közül kettő volt még jelölhető.

A nano tuti nem a legkisebb.
Ha már kérdést teszünk fel tudjuk is rá a választ!
Dátum: 2009.11.05. 17:07:15
Hány lába van 2 macskának és 2 ökörszemnek?
A kérdés írója nem tud számolni, mert szerinte 10 a helyes válasz.
Dátum: 2009.09.25. 13:22:07
Szeretném kérni, hogy a gramagan csontpálca legyen kivétel, vagyis akkor is kattanjon be a sebzéskompenzáció, ha az van nálam. Mint a legjobb iq és tau-s tárgy 76. szintig, nem hiszem, hogy nem a legjobb tárgyat használom a csata során. Ugyanez a helyzet lesz lesz a 76. 77. és 78. szintü tárgyakkal. Azokat is kivétel listára kéne tenni.
Dátum: 2009.09.13. 22:46:36
Az aukción megvásároltad a következő tételt 418 aranydukátért: Halhatatlanság
Dátum: 2009.09.05. 12:16:17
Nem elég a 10-es szint béke csarnoknak. Legyen végtelen a szintje, de 10 szintenként egyre több napot adjon. Pl. 11. szinten már 4 nap, 21. szinten 5 napot stb, mivel az építési költség is nagyobb mértékben nő. A hatékonyság maradhat 50%. Ezzel az olyan szöviknek se lenne gondja, akik nem tudnak egész nap gép elött ülni. Család, gyerek, munka, kevés szabadidő mellett nem lehet hatékonyan háborúra koncentrálni.
Dátum: 2009.08.18. 11:50:55
Pont most akartam írni, hogy állitsák vissza 8 perccel, mert ez miatt maradtam le a licitről!!!
Dátum: 2009.07.29. 13:51:09
A vásárlás gomb felett egy centire van az ital ára. Nem értem, hogy lehet eltéveszteni. Majdnem megvetted és megvetted között van különbség, szoval még nem történt baleset.
Dátum: 2009.07.27. 12:02:03
Úgy látom bugos ma a kínzókamra!
Eddig a delelott folyamán 5ször nyertem portyában és csak első alkalommal vittem kinzóba az ellenfelet. A többi 4 hol marad?
Nem vagyok a picinyed, ezt a leereszkedő stílust meg hanyagold.
Ugyanolyan etikátlan ez a kiskapu kihasználás, mint az én esetem, csak nektek szabályos és nem lehet elvileg büntetni, de attól a tények még tények maradnak. Etikai alapon senkit nem lehet büntetni, ez csak nálam sikerült.
A zöld pókocskáknak két magas szintü kari felhuzta a fontosabb épületeit 6.9 millio LE-ért. Úgy nem nehéz nyerni....
Oké, akkor hogy mindenki leszűrje a lényeget, teszek magamnak fel egyértelmű kérdéseket és válaszolok rá őszintén.
Viszont nem szeretném, ha egyesek kiforgatják a szavaim, ezért nekik nem fogok többet válaszolni.

Számítottál rá, hogy le fogják venni minden LE-det, amit ezzel a projecttel keresni fogsz?
Igen.
Szabályosnak vélted az egymás ütögetését?
Igen.
Etikusnak is vélted?
Nem.
Megtetted volna akkor is, ha 3szor ennyi őskövedbe kerül, mint amit rááldoztál és tudod, hogy egyáltalán nem biztos, hogy megtarthatod a keresett LE-t?
Igen.
Számít neked, hogy mennyire etikus lépés volt, ha szabályos?
Nem, csakis amennyire a többségnek.
Ha tudtad volna, hogy vétesz a szabályzat ellen, akkor megtetted volna?
Nem.
Olvastad a szabályzatot?
Igen.
Multizás vagy helyettesítésnek vélted eddig, hogy egymáshoz beléptek és úgy irányítod a karit?
Helyettesítés.
Azt a részt, hogy nem támadhatják egymást, hogy értelmezted?
Úgy, hogy 1 játékosnak nem lehet két karaktere, akikkel egymást támadják. Nem pedig két különböző karakter, két különböző tulajdonossal nem támadhatja egymást egy ip-ről. Az elöbbi multizás, utóbbi helyettesítés volt az értelmezésemben.
Minden szerzett lét elvettek, vagy figyelembe vették azokat az időszakokat, amikor nem volt helyettesítés?
Mindent.
Bánod, hogy elvettek mindent?
Nem.
Megfelelő a korlátozás szerinted?
Nem, nem eléggé átgondolt.
Ez sem pontos winnie. Hogy multizás történt-e, ebbe nem mentünk bele. Más vélemények voltak, de nem firtattuk. A rögtönitélő vezetés azonnal meghozta az iteletet mindenféle fellebbezés nélkül, igy nem volt kedvem vitázni velük. Ismerem annyira a beho-t, hogy tudjam értelmetlen bármiféle szájtépés részemről. Amit Miklós mond, az úgy is van.
Rühellem, mikor az emberek találgatnak és abszolut hülyeségeket feltételeznek alaptalanul.
Ugyanaz a cucc van rajtam, mint amikor a project elkezdődött, sőt már több mint egy hónapja ugyanazt hordom. Baj van az emlékezeteddel. Másrészt, közöd nincs a JV-vel való levelezésemhez, de azért elárulom, hogy le lett vonva tőlem 154 szakértelemösszeg meg a 7 millio LE, ami a karilapon ottfigyel. Egonról semmit nem tudok.
A toplistás helyezésem megvan még, de nem tudok róla nyilatkozni miért.
Erre ráéreztél. Pontosan igy van, nem büntettek volna meg, ha alszunk 8 orat ejjel es reggeltol estig ujra nyomjuk. Valoszinu, hogy elvittek volna reggelre 20-30k let, de akkor most mar olyan 30 millional jarnank és nem lehetne mibe belekötni.

"A kreatív exploit Egonnal még aránylag rendben van, de a logok alapján beléptetek egymáshoz, ami már szabálytalan."
"Kihasználtátok a kreatív affinitást. Ez nem baj. A baj az, hogy egymás karakterével lépkedtetek be, és támadtátok egymást."
Üdv Mindenkinek!

Szeretném jelezni, hogy a Ronin Szövetségnek semmi köze a tetteimhez. Én kértem, hogy vegyenek fel, cserébe építek nekik manából.
Felelősség nem terheli őket miattam.

Kaptam zárolást a következő szöveggel:
Tiltás oka: Multizás

A játékvezető megjegyzése:

A kreatív exploit Egonnal még aránylag rendben van, de a logok alapján beléptetek egymáshoz, ami már szabálytalan.

Ha jol forditom, akkor csinálhattuk volna tovább is, ha nem lépünk be egymáshoz? Jó hallani. Vicces.
Az ügy kivizsgálás alatt van. Várjuk a fejleményeket. Anyázó levelekre nem vagyok kiváncsi. Sokak szerint lehet, hogy nem etikus a kiskapu kihasználása, de nem szabálytalan. Most mutattam nektek egy lehetőséget, amit Miklós nem korlátozott le.
Bővebb közleményt fogok kiadni nektek, aztán lehet majd vitázni.

Üdv:
Csuhi
Teljesen kész vagyok. Muszáj az idomitás a preseles gombot olyan kozel tenni egymashoz???
K*ra oda kell figyelni, hogy veletlen nehogy azt nyomjam, amit eddig rutinbol nyomtam.
9000 let vesztettem ezzel a sz*rral meg 13 ora-t. Jo lenne, ha tennel valamit Miklos!
Dátum: 2009.04.18. 15:44:54
Miklós rakj be a játékba lécci császári dekrétumokat!
Néhány küldetés iszonyat nehéz, szeretnénk dobni, vagy "papiros"-sal megoldani.
Dátum: 2008.12.05. 20:11:22
Nem kellene Kínában gyárakat létrehozni, ha rá lehetne a bírni a lakosság nagy részét a munkára itthon, a milliomosainkat a magyar befektetésekbe. Információim szerint ma Mo-n 1,2 millió ember dolgozik, köztük én is. Ennyi ember tartja el a maradék több mint 8 millió gyereket, nyugdíjast, rokkantat, és a kisebbséget. Ha rajtam múlna, akkor visszavonnám a segélyt, nem fizetnék a 3. gyerek után több családipótlékot. A ki nem dobott pénzeket, amiket a kisebbség úgyis cigire és piára költene, befektetném és hatalmas gyárakat hoznék létre, amibe a dolgozni utáló, de mostmár rákényszerített lakosságot dolgoztatnám.
Mi is tudnánk dolgozni úgy, mint a kínaiak, igazuk van, de úgy teszünk, mintha felsőbbrendüek lennénk. Nem dolgozunk olcsón az államnak és otthagyjuk a gyártósort, ha fáj a 20 éves mancsunk. Én igenis kötelezném a tovább nem tanuló diákjainkat, hogy dolgozzanak olcsón, vagy kopjon fel az álluk. Aki nem talál munkát érettségi után 2-3 évvel, annak semmi keresnivalója az eltartottak között. Ha nyernék a lottón, nem azt tenném, mint mások, hogy ráülök a pénzbe, berakom a bankba napi 800.000 Ft-os kamatért. Cégeket alapítanék, gyárakat, újrafeldolgozó üzemeket. Minden munkást felvennék, aki pénzt akar keresni.
Tömegtermelésbe kezdenék, mert abban van a jövő.
A megoldás és amiben én hiszek, az a Vénusz Project. Ha nem szúrnánk el már most a következő évszázadot, akkor a tömegtermelésre, a technológia fejlődésére sor kerülhetne. Akit érdekel a lehetséges szebb jövő az rákereshet a zeitgeistmovement és a venusproject szavakra, vagy PM-ben megadom a linket. Össze kéne fogni az emberiségnek, vagy elég kezdetnek, ha Mo. megteszi önmagáért.
Dátum: 2008.10.19. 13:02:47
Nem olvastam vissza az eddigi hszeket, mert nagyon sok van, de ez a kvizkerdes hibas:

János magasabb mint Péter, Béla alacsonyabb mint János, nekem egyértelmű, hogy János a legmagasabb. De a helyes válasz szerint nem tudni, ki a legmagasabb. Rossz a kérdés, még jelölni sem lehet.
Dátum: 2008.09.28. 00:13:48
Viszont muszáj figyelni az intő jelekre és kontrollálni a dolgokat.
Igaz, hogy nem lehet 4 nap után messzemenő következtetéseket levonni, de tapasztaltuk már más beho játékokban, hogy sokmindenre nem figyelt Miklós és nagyon eldurvult néhány karakter, amitől felborult az egyensúly. Egy-két év után meg senkinek nincs pofája "letápolni" az ebből a hibából túltápolt karikat.
Oldal: 12