Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Csagary

Oldal: 123456
ha amit én írtam az magyartalan akkor a tiéd ? amúgy ez hívatalos hogy szk......nem lehet hogy jó volt a kérdés csak valakinek nem volt kedve igen húzzni rá?
Melyik szigetcsoport nem Óceániába van?

Salamon-szk.
Fidzsi-szk.
Cook-szk.
Bahama-szk.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

vajon mi lehet a gond ezzel?
Dátum: 2009.07.11. 15:37:36
amúgy te elszoktad olvasni Bkitten amit írsz,vagy már a sajátodtól is undorodsz nem baj lassan vége a nyárnak és újra várnak az oviba és úgy jobban eltelik a napod,nem való még neked ez a stressz-el teli játék
Dátum: 2009.07.05. 20:03:10
nem szeretek hozzászólni a fórumhoz,mert túl sok az önjelölt játékfejlesztő,pedig attól még hogy az első pár oldalon van valaki attól még nem csak ő tud,szeret játszani
én is azt mondon hogy diszkrimináció ez a kristály horda.............miért csak 20-30 embernek elérhető?szerintem simán lehetne több klánt is bedobni :40-50,45-55,50-60,55-65 is egyet-egyet 35 fővel,sőt még simán lehetne 20 fős klánokat is 40-45,45-50...stb hogy más is hozzájuk férjen............. kicsit furcsa hogy a top50ből mindenki toprabló lett..............
meg a farmklánok is kicsit fellélegeznének és nem csak őket lehetne támadni a háborúsklánoknak
szerintem nem vagyunk Oroszország kiterjedésű állam....sőt elég kicsi országunk van,a városainkat meg nem lexikális tudás ha valaki ismeri,akármennyire nem érdekel pár embert
a mai 40 kérdésemből felét kapásból töröltem volna ,mert abba voltak igazi lexikális kérdések,tele helyesírási hibával,volt amibe 1000%ba biztossan tudott válaszom nem volt jó..............volna itt mit rendbe tenni...............
akkor a focis kérdésem miért jött vissza ?nem a kedvenc csapatodról kérdeztem?
remélem nem azért kell kérdést írni hogy neked tetszen azért van a kvíz hogy olyan is legyen benne amire nem tudod kapásból a választ.................a kérdések 50%a engem se érdekel ,de 5 percem van rá hogy kitaláljam mi a helyes..............
Melyik város nem Borsodi?

Nyékládháza
Szendrő
Mezőcsát
Csenger

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.


kb 10 hasonló kérdést rakta már fel mind elsőre jó lett ,és kb 100at láttam már amit más rakott fel.................miért lett ez lexikális ma már?elég nehéz olyan kérdést felrakni ami nem is nehéz nem is könnyű és ne is szerepejen már az adatbázisban
Dátum: 2009.05.26. 20:56:15
ezzel mi volt a baj ,kedves játékostársak?

Melyik Borsod-Abaúj-Zemplém megye 2. legnépesebb települése?

Ózd
Kazincbarcika
Mezőkövesd
Tiszaújváros

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

gondolom mindenki egyszerűen tud kérdést felrakni,ami még nem szerepelt az adatbázisban
Dátum: 2009.05.17. 19:25:22
Milyen poszt nincs a labdarúgásban?
csatár
hátvéd
beállós
kapus

szerintem mind a 4 van a labdarugásban..........................
Dátum: 2009.05.04. 17:59:20
2 hibás kérdést is kaptam ma:

Mennyi magyar nemzetipark kérdésre szerintem a 10 helyett (amit elfogadott volna) 12 van

a másik meg hogy hanyadik szinttől lehet a bajnoki viadalra jelentkezni......eddig még mindig 8astól lehett,nem 10tól (ez lett volna jó a kérdésfeltevő szerint)
Dátum: 2009.04.26. 13:38:20
én nem szoktam visszadobni kérdéseket akármilyen nehezek ,csak a helyesírási hibáért vagy ha már találkoztam vele............mível lehet hogy ami nekem speciális lenne az másnak egyszerű

kaptam ma 1 kérdést:

Hány országgal határos Spanyolország?
1
2
3
4

a 3 és a 4 között vaciláltam : Európában Portugália ,Franciaország és Andorra a határországai,de Afrikába is kicsit átnyúlik (Ceuta városa) és Marokkóval ez határos .......................... meglepetésemre a 2 lett volna amit elfogad
Dátum: 2009.03.14. 23:56:39
nem tudom hol van az a nálatok és biztos igazad is van hogy behozza az árát az első meg a második.......de a 10.? nem hiszem hogy 40 szakértelemet kéne fejleszteni azért hogy valaki kicsit belemerüljön a portyázásba és akkor is csak 25PP van 1 nap esetleg 40
Dátum: 2009.03.14. 23:12:27
nem hiszem hogy mindenki elégedett,sőt!!!!!!
azért hogy sokan nem tudnak csak vadászni,azért még ez aréna játéknak indul,ott meg ugye a csatáról szól a dolog és aki benn tud lenni többet az is le van butitva az ilyenekhez mint ti.......
az a szakértelem olyan mintha nem is volna ........................ 4 szakértelem 1 PP?,talán még fordítva elmenne, nekem most kb 14K lenne 1 PP ez eszméletlen sok naépi +1 csatáért és a következő +csatákat ki se merem számolni
miért fáj az másnak ha valaki többet szeretne portyázni? szerintem simán lehetne átváltani egyikből a másikba,aki nem akar vadászni az többet portyázhasson ,aki nem akar portyázni az többet vadászhasson....................a 30PP komolytalan egy az hogy nem mindenki bírja a másik meg akkor a klánháborúba nagy hátrányt jelent ilyen tag
Dátum: 2009.03.14. 13:54:14
nagyon megállt ez a PP-s topic és vele együtt a PP rendbetétele is,bele olvasva a régi hozzászólásokba rengeteg jó ötlet van és tényleg főleg a gyémántokat érinti ez a téma,napi 15 PP elég kevés aki sokat játszik és msotmár mindent lehet átváltani csp-ből,őskőből : térkapuzást,sajtolást csak a PP-t nem (és visszafelé is van akit érintene a dolog)
remélem hamarosan rendeződik ez a téma is
ok, javítottam ,elfogadva

a másik
black : angol
schwarz : német
nero : olasz
bianco: fehér olaszul
visszanéztem több elfogadott kérdésem is kisbetűvel kezdődik,eddig nem volt belőle gond
a másik szerintem nem olyan bonyolult hogy ne tudja a válaszadók 50%a
annyi kérdés van már feltéve hogy nem egyszerű olyat felrakni hogy nem is legyen fenn és mindenki tudhassa is
szerintem a 2. nehezebb mint az első
Melyik nem fekete?

black
schwarz
nero
bianco

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.
mi a mostani neve Ceylon-nak?

Sri Lanka
Mianmar
Burma
Pakisztán

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.


gyorsan egymás után 3 kérdésem lett rossz, az elsőt nem másoltam be az a "már szerepelt " értékelést kapott,biztos így is van, de a másik 2 (amit ide másoltam) is rossz lett ,nem értem miért?
Dátum: 2009.01.25. 19:49:46
Írta: Mortimer
Ma, 18:54:12 [Idézet ebből]
Elolvastam.

"nem az a baj, hogy egy két karakter láthatatlan, hanem ha a klán jelentősebb hányada"

Értem. Tehát ha mondjuk 5 másik ember is láthatatlan a szövetségemben, én hiába utazom el vidékre, nem lehetek láthatatlan. Ezt akarod bevezetni?


itt az a baj sok a véletlen a te háborúidba és a játékodba

Szerintem valamicskét lehetne azért csinlni ezek ellen ,ha nem is drasztikusat
Dátum: 2009.01.25. 16:48:05
Írta: Mortimer
Ma, 16:35:03 [Idézet ebből]
Olyannyira nonszensz dolgokat írsz, hogy félelmetes.


szerintem te még sose klánháborúztál Mortimer ,sőt szerintem nem is nagyon volt időd játszani a sok nyavajgástól.....................direkt neked lett kitalálva a 3 világ

elég rossz úgy klánháborúzni ha az ellenfél bújkál előled és csak pár bivalyerős kariját hagyja fönn
Oldal: 123456