Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gort

Dátum: 2008.11.21. 17:52:47
Lazarantal, az is egy játékstílus, amit Te csinálsz. Visszatartod a vadászataidat, hogy minél tovább egy szinten maradhass, te legyél az egyik legerősebb a szinteden, és legyőzd a többieket. (Én legalábbis úgy értettem, hogy erről van szó, ha mégsem, akkor bocs.) Eszem ágában sincs ezért elítélni téged. De azt roppant túlzásnak érzem, hogy háborogsz, hogy nem tudod legyőzni a magasabb szinten lévőket. Tényleg csak az lehet a jó játék, ahol csak Te és kizárólag Te győzhetsz? Nem elég, ha a szinteden az egyik legerősebb vagy? Egyébként Te választottad ezt az utat. Ha nem tartod vissza a vadászataidat Te is lehetnél magasabb szintű. Persze akkor lehet, hogy kevesebb szerzett le-d lenne. Valamit valamiért, nem?
Dátum: 2008.11.21. 17:13:17
Simon egyet értek veled. Az előző hozzászólásom nem neked szólt, hanem Lazarantalnak.
Dátum: 2008.11.21. 17:00:53
Fognak még vajon játszani azok akiktől azt a 110 000 lélekenergiát elraboltad? Kellemetlen, hogy felülről ütnek. De hidd el azoknak is kellemetlen, akiket Te a szegény szint visszamaradott ütsz folyamatosan. Ja, hogy az más, mert te csinálod? A fentebb lévőknek is más, mert azt ők csinálják.
De ha nagyon zavar, hogy a fentiek elvernek, hát kezdj el vadászni, és gyorsan utoléred őket.
Dátum: 2008.11.21. 16:23:39
Hmm... Úgy tűnik suttyomban megint bevezettek egy változást, ami azokat gátolja, akik több időt töltenek a karakterükkel. Eddig egyesével vadásztam. Úgyis figyelni kell, hogy elköltsem a le-t, ha jönnek a rabló szövik, hát ha már a gép előtt kell ülnöm egyesével vadásztam. Ha nem tudtam a kvíz kérdésre a választ megszakítottam a vadászatot, és újat kezdtem, új kérdéssel. Így majd minden vadászatra megkaptam a +10%-ot. Nos az ebben rejlő határtalan tápolási lehetőséget sokalta meg a játékvezetés. Most ha megszakítom a vadászatot, a következőnél újra ugyanazt a kérdést kapom. Az eredmény: továbbra is folyamatosan a gép előtt kell ülnöm, ha nem akarom, hogy leraboljanak, de az a kis öröm már elszállt, hogy ebből valami plusz hasznom is van. Köszönöm szépen Beholder!
Amennyiben Ravenwood jelentette a hibát, úgy jutalmat érdemelne, nem büntetést.
Tessék mondani, nem lesz abból valami bajom, hogy az én karakterem még nem zárolták?
Szerintem aki olyan leveleket ír, mint amit Byzon kapott, az csak egy helyről írhat. Az őrültekházából.
Dátum: 2008.11.16. 12:07:30
Az állat életpontja minden szintlépéskor automatikusan nő. A győztes portyák után kap tapasztalati pontot. Persze csak ha részt vett a csatában. Ha kérdésed az állat gyógyítására vonatkozott, akkor ahhoz gyógyítás szakértelem kell.
Dátum: 2008.11.16. 12:00:28
Még annyit fűznék hozzá, hogy minél magasabb szintű vagy annál nagyobb különbséggel tudsz lefelé támadni, már ha engedi a portyázáspont beállításod. 16. szintű például már 4-gyel alacsonyabb szintűt is üthet.
Dátum: 2008.11.15. 13:22:15
Sikerélmény? Tudod te mekkora sikerélmény volt, amikor a Diamonds ellen nyertünk? Ők a 4.-ek voltak a toplistában, amikor hadat üzentek nekünk. Hány kisebb szövetséget kellene megvernünk ekkora sikerélményhez? Számomra minden nap sikerélmény, amikor nem háborúzunk. Mert ez számomra azt jelenti, hogy jól játszunk. A nagyobb szövetségek inkább gyöngébb ellenfél után néznek, mi pedig nem bántunk másokat. A béke az igazi sikerélmény.
Való igaz, a háború alatt elveszítettünk 3 tagot. Viszont azóta belépet kettő. És mi, akik kitartottunk, igazi bajtársakká lettünk, akik büszkék egymásra. Vajon akkor is így éreznénk, ha sorra vernénk el a kisebbeket?
Dátum: 2008.11.15. 13:02:26
A Hajnalpajzs szövetség tagjai nem nézik a szövetségük érdekeit. Még egyetlen háborút sem indítottunk. Nem szoktuk egymásnak megadni a zsíros falatok (sok le-vel táborozók) neveit. Igaz nem is vagyunk túl táposak. Csak a 2. oldal közepén vagyunk. Képzeld mi lenne, ha tagjaink néznék a szövetség érdekeit.
Én sem tudom elképzelni, hogy hogyan állhatnának talpra, hogy ne ők legyenek szintjük leggyengébbjei. Mondjuk én azt sem tudom elképzelni, hogy hogyan kerültek oda, ahol most vannak. Ha már elkezdek egy játékot, hát legalább egy kicsit odafigyelek a karakteremre, és máris nem én leszek a leggyengébb.
Dátum: 2008.11.15. 10:50:12
Mindenben tökéletesen egyet értek veled, kivéve azt, hogy rá vagytok kényszerítve a kisebbek támadására. Ezt az utat ti választottátok. Az, hogy valaki csúnyán viselkedik velem, (erősebbként üt engem) nem ok arra, hogy én is csúnyán viselkedjek másokkal.
Dátum: 2008.11.12. 18:12:13
Mi hasonló helyzetben (bár ami lélekkutunk nagyobb volt) több mint 12 000 lélekenergiát kaptunk.
Dátum: 2008.11.10. 22:06:25
Üdvözöllek Telk!
Látom, hogy szegedi vagy, és mondtad, hogy az egészségügyben dolgozol. Valószínűtlen, hogy pont neked szóljon ez, de szeretném megragadni az alkalmat, hogy köszönetet mondjak a szegedi kettes számú belgyógyászati klinika nővéreinek. Eléggé el voltam kenődve, amikor ott voltam, és jól esett kedvességük, segítőkészségük. Köszönöm!
Dátum: 2008.11.09. 16:32:57
Sok sikert a portyázáshoz. Azért vigyázz... Oda is kell egy kis türelem. Előfordulhat, hogy nem te nyersz. Ha ilyen könnyen kiborulsz, nem biztos, hogy képes leszel élvezni a játékot. Pedig ez egy jó játék. Remélem, hogy azért nem ment el a kedved a fórumozástól. Én a legkevésbé sem akartalak bántani, és biztos vagyok benne, hogy az előttem szólók sem.
Dátum: 2008.11.09. 16:14:35
Biztosíthatlak róla, hogy megértettük, hogy új vagy még itt. Azt viszont nem értem, hogy miért veszed sértésnek, ha valaki megmondja, hogy ki az illetékes elvtárs. Hidd el, ezt nem kötözködésképpen mondom.
Dátum: 2008.11.09. 11:24:02
Mik voltak a végzeturak 500-évvel korábban?
UFO-k
krokodilok
végzeturak
galetkik

Ezt aki ma kezdi a játékot, biztosan tudni fogja...

Habár nem 500 éve játszom a végzetúrral, mégis tudom a választ. Ugyanúgy, ahogy mindenki tudhatja, aki hajlandó elolvasni a játékleírást. Aki még erre is lusta, az megérdemli, hogy ne kapja meg a +10 százalékot a vadászatára. Nem én írtam, de ez egy jó kérdés. Javaslom neked, hogy olvasd el a játékleírást. Sok mindent megtudhatsz a Végzetúr játékról.

Most látom, hogy erre már reagált más is, így hozzászólásom teljesen felesleges. Bocs.
Dátum: 2008.11.09. 10:06:59
Nos, ez lehet, hogy szintén meglepő lesz számodra, de én már nagyon sok hozzászólásoddal egyetértettem, még ha ezt külön nem is jeleztem.
Dátum: 2008.11.09. 09:48:51
Igen, Cirmos cica minden bizonnyal állatbarát, de szerintem többről van itt szó, nem csak az állatok szeretetéről. Ezt a többletet úgy hívják, hogy empátia, beleérzőkészség. Ha valakit szenvedni látsz, akkor te is szenvedsz, függetlenül attól, hogy emberről, vagy állatról van-e szó. Ez az érzés teszi az embert jóemberré. Ha valakiből teljesen hiányzik, akkor az bármilyen gonoszságra képes. Ez még nem feltétlenül jelenti azt, hogy az illető valóban gonosz, de hiányzik belőle az a gátló tényező, ami visszatarthatná. Szerintem az olyan ember aki élvezi, hogy védtelen állatokat halálra kínozhat, az azt is élvezné, ha védtelen gyermekekkel, vagy öregasszonyokkal tehetné ezt meg. Pusztán a büntetéstől való félelem tartja vissza őket.