Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123
Szerző
Topic neve: Portyázás ablak - megszűnt a rendezhetőség
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázás ablak - megszűnt a rendezhetőség
21. hozzászólás - 2008.11.15. 11:27:42 (Válasz Maci #20 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2008.11.15. 11:14:37
üdv,

Ha a kari már lépett néhány szintet és nem jól fejlesztették, megnézném hogyan erősíti meg annyira magát, hogy ne őt támadják a szintjén. Elárulom, sehogy.


Ez persze nem igaz, pár szint alatt elértem -15K tulösszeget, mert szarul kezdtem, de most már a szintem nagyrészét elverem.
A hozzászólást Hydro Globus módosította 2008.11.15. 11:28:05-kor
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 3
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázás ablak - megszűnt a rendezhetőség
22. hozzászólás - 2008.11.15. 11:38:53 (Válasz Hydro Globus #21 hozzászólására.)
a néhány szint alatt nem 2-3 szintet értek, lehet rosszul fogalmaztam. Mondjuk 7.szint és felette már nem tudom elképzelni, hogy a szint alján "éldegélő" karik hogyan jönnek fel annyira, hogy ne őket támadják.

maci
Pontszám: 7.44
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázás ablak - megszűnt a rendezhetőség
23. hozzászólás - 2008.11.15. 11:46:52 (Válasz Maci #22 hozzászólására.)
Én sem tudom elképzelni, hogy hogyan állhatnának talpra, hogy ne ők legyenek szintjük leggyengébbjei. Mondjuk én azt sem tudom elképzelni, hogy hogyan kerültek oda, ahol most vannak. Ha már elkezdek egy játékot, hát legalább egy kicsit odafigyelek a karakteremre, és máris nem én leszek a leggyengébb.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázás ablak - megszűnt a rendezhetőség
24. hozzászólás - 2008.11.15. 12:07:28 (Válasz Maci #20 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2008.11.15. 11:14:37
üdv,

Ha a kari már lépett néhány szintet és nem jól fejlesztették, megnézném hogyan erősíti meg annyira magát, hogy ne őt támadják a szintjén. Elárulom, sehogy.
Mivel most már folyamatosan támadják, esélye sincs összeszedni magát.


Megsúgom neked, akit sokat támadnak, pont annak van esélye összeszedni magát. Sokat támadják -> nem marad ÉP-je -> órákig nem tudják támadni -> sértetlenül le tudja vadászni a 30 csp-jét, és tudja növelni a tulajdonságait. Pár nap után egyrészt leszoknak róla, mert vagy nem támadható, vagy 0 a hozható LE, másrészt szisztematikusan csak a védelmet fejlesztve, esetleg 2 napi csp-t összevonva valami izmosabb fegyóra vagy páncélra máris nem ő lesz a kedvelt célpont.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 4
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázás ablak - megszűnt a rendezhetőség
25. hozzászólás - 2008.11.15. 12:44:05
Nézegetve a fórumot, nem tudom hanyadik ember jelenik meg minimális hozzászólással, hogy mi az hogy nem lehet sorba rendezni, akkor ő majd ezentúl listából támadja a gyengéket.
Ezen tapasztalatok alapján, igenis jó döntésnek érzem, hogy kikerült.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázás ablak - megszűnt a rendezhetőség
26. hozzászólás - 2008.11.15. 14:35:34 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
"Ha a toplistából támadsz, ott nem látszik a segitségnyújtás, az alacsony életpont és egy csomó más minden, könnyen lehet, hogy 10 embert kell végignyomkodnod, amig ellenfelet találsz."

Megjegyezném, hogy ha a portyalistából támadok, akkor is számtalan olyan ellenfélbe szaladok bele, akit nem támadhatok, mert "nincs elég életpontja". Ha toplistában ugyanígy előfordulhat, de ott látom sorbarendezve + szakértelmek számát is, miért használnám a portyalistát?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázás ablak - megszűnt a rendezhetőség
27. hozzászólás - 2008.11.15. 19:57:08
14, 15 es 16 szintek legkisebb osszegu emberkei mint leverve. Vegigprobaltam. Ha ez volt a cel, akkor sikerult elerni.
Pontszám: 7.50
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázás ablak - megszűnt a rendezhetőség
28. hozzászólás - 2008.11.16. 11:05:30
Mennyi időnként frissül a toplista?
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
népszerűDanka33Férfi
Végzetúr mester
929 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázás ablak - megszűnt a rendezhetőség
29. hozzászólás - 2008.11.16. 14:05:16
Megmondom ezek után portya menüből én speciel eredményesen nem tudok. Miért? Mindenki akit kidob, legalább 10 plusz tulajdonsággal rendelkezik mint én. Na akkor most ez hogy van? A kisebbeket a portyamenü egyáltalán nem dobja ki? Mire föl? Ők rontották el a stratégiájukat, jaj akkor segítsünk nekik! Mintha sakkban elnézünk egy vezért, az ellenfél valószínűleg azt mondja, hogy jaj te szegény, tessék itt az én vezérem! Túrót! Akik jó stratégiával mennek, azok jók lesznek, akik meg rosszal, azok is tudnak fordítani:
Megsúgom neked, akit sokat támadnak, pont annak van esélye összeszedni magát. Sokat támadják -> nem marad ÉP-je -> órákig nem tudják támadni -> sértetlenül le tudja vadászni a 30 csp-jét, és tudja növelni a tulajdonságait.
Simán fel lehet állni így a szint legaljáról is.
V1:Danka33
V3:Ezüst Agyar
Pontszám: 5
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázás ablak - megszűnt a rendezhetőség
30. hozzászólás - 2008.11.16. 16:10:31
Mivel a portyalista tömegesen tartalmaz olyan karikat, akiket nem lehet támadni (katakombában van, nincs ÉP-je), így eddig sem volt túl sok értelme, legalábbis nem tartott tovább a toplistából ellenfelet találni, mint a portyalistából. LE-t pedig a ritka véletleneket eltekintve a bejáratott ostobákból lehet szerezni, így mindegy, hogy a 0-10LE-ból 100, vagy 20%-ot hozok. :idea:
Üdv:
Gabi
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázás ablak - megszűnt a rendezhetőség
31. hozzászólás - 2008.11.16. 17:09:34
Engem az érdekelne, hogy most már azon a 10-20 emberen kívül akit kidob a gép a többiről meg sem tudhatom, hogy az LE-jének hány százalékát tudom megszerezni? Mert én eddig az esetek legnagyobb többségében csak olyat támadtam, akik 100%-on voltak, most meg "vakon kell repülnöm" a toplistában.

Egyébként az is zavar a portyázás-ablakban, hogy nekem pl szinte csak egy-két szinttel magasabb karaktereket ad be. Az ok, hogy a karakterem a szintemen az egyik legerősebb, de azért még nagy többségében a saját szintemről szeretnék portyázni. Egyfelől mert kevesebb tp-t kapok, másfelől mert 15. szinten és felette már senkinél nincs LE.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázás ablak - megszűnt a rendezhetőség
32. hozzászólás - 2008.11.16. 23:42:01 (Válasz Seligen #28 hozzászólására.)
10 perc, de a kvízkérdéses kategóriák csak naponta egyszer, hogy ne láthasd, hogy ki vadászik éppen.
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázás ablak - megszűnt a rendezhetőség
33. hozzászólás - 2008.11.18. 10:14:35
Az a helyzet, ha a portyalista "gyengítve" lesz (mint ahogy most is történt), akkor kevésbé lesz használható, ergo az lesz az eredmény, hogy az emberek inkább a toplistából keresnek portya-alanyt.

Az igazán sikeres portyának két feltétele van
- Győzd le az ellenfeledet
- Szerezzz minél több TP-t vagy lélekenergiát (kinek a stratégiájához mi illik)

Namost a portyatáblázat az esetek 80-90%-ában olyan ellenfeleket hoz fel, akikkel szemben legalábbis kétesélyes a harc kimenetele. Én például ezért nem használom. Nagyon sok embernek van legalább 1-2-es transzcendális projekciója (ami az LE-t védi). Az ilyenektől, ha győzök, alig hozok el valamit, ha veszítek, akkor viszont veszítek rendesen. Ha a csaták 60-70%-át nyerem, akkor is veszteségesen jövök ki LE tekintetében. Ugyanígy TP ügyben: velem azonos szintűért 5 TP jár. Ha 60-70%-ban nyerek, az átlag 3,25 TP nyereség - ha eleve a gyengébbeket ütöm, akkor ennél jóval magasabb arányt el lehet érni.

Egyébként meg nem lehet azt mondani, hogy minden szint leggyengébbjeit ütik az emberek - nem is az a jó stratégia. Én pl. 15 pp-n vagyok, és lefelé az erősebbeket is ütöm. Nem az a lényeg, hogy szinten belül gyenge legyen valaki, hanem az, hogy nagy valószínűséggel le tudd győzni. Erre a portyatáblázat jelenlegi formájában nem használható - de legalábbis a toplista sokkal jobb (még akkor is, ha sokat kell keresgélni).

Nekem a portyalista kb. kétharmadában olyanok szerepelnek, akik nálam magasabb szintűek, jobb a felszerelésük, magasabb a TÖ-jük. Természetesen hülye leszek őket megtámadni. A maradékból 2-3 láthatatlan, a maradék kettőtől meg ha le is győzöm őket, nem hozok LE-t. Ha csak véletlenszerűen böködök a top-listán, már lényegesen jobb eredményt érek el.

Statisztikázom egyébként a portyáimat. Az utolsó 10 portyatáblázat alapján kiválasztott portyám MIND 0 LE-t hozott. A toplistában kiválasztott portyák közül az utolsó 10-ből csak 2 hozott 0 LE-t, és volt egy 266-os is. Miért használjak ezek után portyatáblázatot?

Ha a portyalista olyan ellenfeleket keresne neked, akiket 90%-ban le tudnál győzni, továbbá legalább 20-30 LE-t is tudnál tőlük zsákmányolni, RENGETEGEN használnák, ebben biztos vagyok. És meg lehetne úgy is csinálni, hogy ne a leggyengébb karaktereket szerepeljenek benne - akkor nagyságrendileg kevesebben ütnék őket. Pár perces munka lenne csak, hogy ezt megcsinálják. Talán ebbe az irányba kellene haladni.
A hozzászólást Jeriko módosította 2008.11.18. 11:14:09-kor
Pontszám: 9.14
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázás ablak - megszűnt a rendezhetőség
34. hozzászólás - 2008.11.18. 10:44:59
Pár ötlet, amivel kiegyensúlyozottabbá lehetne tenni a portyát:

- Egy karakter egységesen 20% alatti ÉP esetén ne legyen támadható. Ő viszont tudjon támadást indítani ha az ÉP-je 10% felett van. Így minden karakter kapna lehetőséget, hogy felgyógyuláskor tudjon támadást indítani.
- Magasabb szintről ha támadsz, az ellenfeled támadhatósági szintje (15%) szintkülönbségenként 5%-al nő. Ez rettenetesen tápolja az úgynevezett szintvisszamaradt karaktereket, mivel ők alacsonyabb szintről támadnak. Ezzel a módszerrel iszonyatos mennyiségű LE-t lehet szerezni. A támadhatóság legyen egységesen 20% minden szintről.
- Aki LE-t veszít, az ne 5 percig ne legyen támadható, hanem az elveszített LE * 30 másodpercig. Azaz, akitől elszívnak 120 LE-t, az kapjon támadhatatlanságot egy órára. Így senkit nem lehetne sáskajárás szerűen szétszivatni, többezer LE-t elvinni tőle, ugyanakkor egyszer lehetne tőle sokat vinni.
- A portyatáblázatba legyőzhető ellenfelek kerüljenek be. A játékosok nagy része számára egyértelmű, hogy felesleges Sardullah Sharpát megtámadniuk, mert veszíteni fognak. Az értelmes játékos karaktere számára LEGYŐZHETŐ ellenfelet keres. A nálad erősebbek megjelenése a portyatáblázatban arra jó, hogy akik nem tudják felmérni reálisan a győzelmi esélyeiket (főleg gyengébb játékosok gyengébb karakterei), azokat szivassa.
- ÉRTELMES alternatívát kellene kitalálni arra, hogy megérje veled hasonló erősségű karakterrel harcolni, kockáztatva akár a vereséget is. Például LE bónuszt adni az elszenvedett sebesülésért, vagy nagyon komoly bónuszt adni azért, ha nálad magasabb TÖ-jű karaktert győzöl le (TÖ-be itt beleszámítanám a felszerelést is. Ilyen esetekben mondjuk +300 LE jutalom - amit nem a másik veszít el, hanem te kapod pluszba).
Pontszám: 9.38
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázás ablak - megszűnt a rendezhetőség
35. hozzászólás - 2008.11.18. 14:49:33
A portya lista nem jo: mert sok olyan ellenfelet hozz fel akit nem tudok tamadni, es igy majdnem ugyanott vagyok mintha a toplistat neznem.

Szerintem a portya listaban csak olyakat lehetne felhozni akiket ha megtamadok akkor vegrehajtodik a tamadas es nem kapok uzenetet, hogy ez es ez miatt nem tamadhatom!!! Valahogy ez alap lenne!!!

- Haboru utani bekeszerzodes felmondva, de meg nem telt le az 1 het
- Nincs eleg EPje.
- Mar tamadtam az elmult 480 percben.
- Tamadtak az elmult 5 percben (mondjuk erre lehet magyarazat, de tul sokszor fordul elo).
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázás ablak - megszűnt a rendezhetőség
36. hozzászólás - 2008.11.18. 16:28:05 (Válasz AranyAlma #35 hozzászólására.)
+ olyan kapcsoló is kellene, hogy nálad magasabb szintűt és/vagy magasabb tulajdonságösszegűt ne jelenítsen meg.
+ esetleg a szakértelmek számát is kiiírhatná.
+ nem 15, hanem 30 emberke neve legyen ott. Design szempontjából bőven elfér, jóval hosszabb a baloldali menüsor.
A hozzászólást Mortimer módosította 2008.11.18. 16:29:04-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűDanka33Férfi
Végzetúr mester
929 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázás ablak - megszűnt a rendezhetőség
37. hozzászólás - 2008.11.21. 06:44:42
Mikor bekerült a portyapontok megváltoztatása 100 portyapontom volt és ezt tudtam szinten tartani. Több portya nem fért bele az időmbe, így gyűltek a pontok. Most, hogy a toplistából kell bogarásznom, 150 pontom van, amit nem tudok használni idő hiányában.
Azt mondom, hogy csak a tul összeg szerinti rendezhetőséget kellene kivenni. Az emberek nagy része az alapján támadott portyalistán. Viszont ha 15 portyapontos felállásban lefele is üthetést választjuk, akkor használhassuk is már és ne csak a veled egy szintű/magasabb akból rakjon ki 10 et a maradék 5 legyen kisebb
A hozzászólást Danka33 módosította 2008.11.21. 06:48:52-kor
V1:Danka33
V3:Ezüst Agyar
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázás ablak - megszűnt a rendezhetőség
38. hozzászólás - 2008.11.21. 07:34:09 (Válasz Danka33 #37 hozzászólására.)
Akkor összegyűjteném a kéréseket:

1. Aki 15 PP-n van, az azért van azon, mert kisebbeket akar ütni. Ne jelenjenek meg nála magasabb szintűek, csak opcionálisan, ha kipipál egy ezt célzó checkboxot.
2. A portyázási listában névre kattintva ne fordulhasson elő, hogy "nem támadhatod a karaktert" vagy kevés életpont miatt vagy mert az utóbbi 8 órában támadtad. (Az 5 percest elfogadom, hogy nem lehet teljesen kizárni, de nyilván erre is figyelni kell.)
3. Szerintem egyszerűen kicsi az ablak - 15-ről legalább 20-25-re kellene növelni a listázást.
4. Ne jelenjenek meg benne láthatatlanok, vagy olyanok, akiknek segítő kezet nyújtottak - szintén lehet opcionális.
5. Jelenleg csak olyanok jelennek meg az ablakban, akiknek 100% a lélekereje - ez az oszlop most tökéletesen szükségtelen. Ennek a helyére kerülhetne a karakter szakértelmeinek száma. (Hogy miért fontos ez? 50 alatt nagy valószínűséggel nincs meg a 10-es szívósság, 120-alatt a 30-as szívósság és/vagy nem túl erős a kritikus ütése. Igenis ezek fontos tényezők a kiválasztásban.)
6. Arról már nem is beszélek, hogy opcionálisan a nálad 10%-al magasabb tulajdonságösszegüeket is ki lehessen zárni.

Mindezek változtatások után használható lenne a portyázási menüpont, mert most csak a szövetségi háborúknál hasznos, de egyébként értelmetlen.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázás ablak - megszűnt a rendezhetőség
39. hozzászólás - 2008.11.21. 12:01:21
Mint gyémánt, azért megyek el portyázni, hogy győzzek, és lélekenergiát szerezzek. 15pp-n vagyok, hogy tudjam támadni a nálam alacsonyabb szintűeket.

A portyázás ablakot egyre ritkábban használom, mert:
- Tele van nálam magasabb szintű ellenfelekkel.
- Aki alacsonyabb szintű, az láthatatlan, olyan szintű bónuszokat kap, hogy esélytelen a harc ellene.
- Akit mégis meg tudok támadni, arról kiderül, hogy:
- Békeszerződésünk van vele
- Nincs elég életpontja
- Ha mégis meg tudom támadni, nulla LE-t hozok el tőle (utóbbi egy hétben portyalista alapján SENKITŐL nem hoztam LE-t.

Ha TOP-lista alapján támadok:
- eleve azokat tudom nézni, aki nálam alacsonyabb szintűek.
- Van esélyem LE-t hozni (nem sok, de CSAK ilyen esetekben hozok LE-t)

Szerintem nem az lenne a megoldás, hogy próbáljuk aladályozni a toplistát támadásokat, hanem a portyalistát olyanná kellene fejleszteni, amit VAN ÉRTELME használni.
Például:
- Tudjam beállítani milyen szintű ellenfelet keresek (X és Y szint között, vagy X és Y tulajdonság között).
- Csak olyanok szerepeljenek benne, akiket ténylegesen meg is tudok támadni (az nyílván belefér, hogy amíg nézegetek, valaki megtámadja, de más nem).
- Olyanokat listázzon, akiknél van elhozható LE, legalább 30. Szívesen bevállalom a nagyobb kockázatot is egy csatában, ha van ÉRTELME. A tapasztalat viszont azt mutatja, hogy NINCS.

Ha a portyalista így működne, akkor az is bőven beleférne, hogy NE MUTASSA azokat, akik adott szinten belül gyengék, vagy aznap már elraboltak tőlük X lélekenergiát, vagy támadták már őket Y alkalommal.
Lényegesen kiegyensúlyozottabb lehetne a játék.

A portyalista jelenlegi kialakítása és működése arra neveli a játékosokat, hogy NE HASZNÁLJÁK.
Pontszám: 8.75
irritálóThomazzFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázás ablak - megszűnt a rendezhetőség
40. hozzászólás - 2008.11.22. 13:56:07
Nekem csak az a problémám, hogy korlátozzák a portyázások számát, szóval 2x támadhatok nyugodtan, 3x már szépen le százalékolnak és minden béna lever... Tudom, elfáradok meg minden, de honnan szerezzek Le-t ha már elvadásztam a cselekvéspontjaimat és portyázáson is voltam 2x? Nem igen lehet máshonnan. Vadászaton átlagosan 900-1000 Le jön ha sokáig vagyok bent, portyázok ami jó esetben 250 Le. Szóval 1250 Le-m van, csak sajnos ez még kevés egy új kardra, de tegyük fel eladom a régit ami több mint 1000 volt, az most ér: 250 Le-t. 1500 már van is nem kell már sok 1620-hoz. Jöhet a várakozás... Ez még alapból nem is lenne baj, csak tudni illik más se a semmiből él, más is portyázik nem maradhatok nyugton, mert támadnak. Végül is meg lehetne szerezni a Le-t rá, de csak ha jó napod van minden portyázásban nyersz, meg a vadászat is jól megy és nem lopnak meg, bajom, hogy kevés az esélye, ezért kéne 60 percben vagy 4-5 portyázási lehetőség. Sok probléma nem lehetne belőle, csak jobb lenne a játék.
Pontszám: 5
Oldal: 123
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!