Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Dátum: 2013.03.16. 10:57:35
A feladatokat át kéne nézni, mert van benne pár komoly tervezési hiba. Az egyik pont a szintlépős küldik (ha ilyen van felvéve, automatikusan teljesülnie kéne a feladatnak), de a VT-s feladatok is átnézésre szorulnak, minthogy a VT pörgetési ideje lassabb, mint szintlépés, így ezek is gyakorta válnak lehetetlenné.
Idézet: Őrmester - 2013.03.16. 08:49:08
Érdektelen? Vicc az egész.


Ezeket a kérdéseket nem gondoltad jól át, felháborodásod meglehetősen alaptalan.
Dátum: 2013.03.16. 07:28:53
Azért a facebookhoz hasonlítani nem igazán érdemes, mert a 2 weboldal használata alapvetően tér el. 2 másodpercen belüli reakciót elvárnék átlagban, és 5 másodpercen belülit mindig.
Idézet: Craslorg - 2013.03.15. 19:36:05
Ok. Bár azt is mondhatod nekik, hogy emailben nem játszhatnak, de ha mégis regelnek ide, akkor játszhatnak.


Te sem regelnél egy számodra érdektelen weboldalra egy ilyen játékért.
A szabadedzések eredményét azért fusd át.
Megnéztem, hogy a VB cím tippelésért hogy jár a pont. Gyakorlatilag ez még 10 futammal a vége előtt max pontért újratippelhető. Hát ez alaposan el van szabva szerintem. Arról nem is beszélve, ha mondjuk egy durva előnyt szerezve valaki 5 futammal a vége előtt VB, akkor ezt még mindig meg lehet tippelni 10 pontért. Kockázat nélkül. Persze ilyenkor már 10 ftammal a vége előtt lehet tudni, hogy csak csodával verhető meg, és ekkor még 25 pont is járhat simán a helyes tippért. Ez így nem tűnik helyénvalónak.

A matematikailag esélyes versenyők helyett annak kettes alapú logaritmusát kéne tekinteni. Ezt a számot kéne szorozni a hátralévő versenyek számának felével. Ennek a szépsége, hogy ha csak 1 esélyes versenyző van, akkor annak a 2-es alapú logaritmusa pont 0.
Idézet: Craslorg - 2013.03.13. 16:22:35
Pedig nem bonyolult regisztrálni, akár egy első szintű karaktert, amivel soha nem játszik. Emailt nem fogom erre használni, így is kapok elég levelet. A pókeres honlap lehetne max a 3., de ott nem volt rá érdeklődés, így ott nem lesz és oda is regisztrálni kellene.


Nem az a kérdés, hogy bonyolult-e. Hanem az, hgy a tipp elküldése és egy regisztráció között minőségi különbség van. Megmondom nekik, hogy nem játszhatnak sajna.
Idézet: pityu - 2013.03.14. 10:33:57
Császári tekercs relikvia A megszerzésének pillanatában aktív küldetésed teljesített lesz
Azzal a megkötéssel, hogy a relikviaboltban az első 100, a második 200, a harmadik 300 stb őskőbe kerüljön


Többet lehessen venni? Eddig csak 1 volt ám.
Idézet: Craslorg - 2013.03.13. 16:05:35
Regisztrál itt vagy GN-en és az adott helyen írja be a topicba vagy küldi el nekem privátban bármely oldalon.


Nem hinném, hogy ezért regelnének egy weboldalon. Valami normális módszer? E-mail pl.?
Résztvehet a játékban olyan aki nem VU-s es nem is TF-es? Hova tudja küldeni a tippjet?
Dátum: 2013.03.13. 14:21:28
Idézet: Craslorg - 2013.03.13. 13:01:07
Jelezd az ügyfélszolgálaton, bár ebből a templomkristályos feladatot meg tudod oldani, mert csak el kell használnod és ha korábban templomoztál, akkor ebből kell lennie 19-nek.


Miért kéne lennie? Simán elkölthette korábban. Akár pont feladatra.
Dátum: 2013.03.13. 14:18:03
Idézet: Bpetya75 - 2013.03.13. 12:16:23
Event közben többször volt olyan lag, meg teljes leállás, amit eddig nem tapasztaltam. Ezzel kéne valamit kezdeni, mert kétlem, hogy a franciák pótolni fogják majd a csalódott magyarokat.


Itt főleg az az érdekes, hogy mi lesz a Bolygó Uránál. Mert egy ilyen eseményen nem muszáj aktívnak lenni az első pár órában amikor nagy a lag (a végén jó lenne, de kihagyható az is). Viszont a BU esetében mindenki az első órákban próbálja majd aktivizálni magát. Ez eléggé gáznak tűnik így.
Dátum: 2013.03.13. 10:02:47
Szokásos bug: olyan arany cuccot is tudok választani, amiből már mithril van.
Dátum: 2013.03.13. 09:25:08
Hasít mint disznó.
Dátum: 2013.03.12. 22:30:42
Idézet: Baba18 - 2013.03.12. 22:02:30
Üdv,hol lehet kincspontot szerezni,vagy miután kapod?Végzet templománál kéri


Szövetségben építésért, és epikus szörny ütéséért kapod.
Dátum: 2013.03.12. 15:12:04
1217, de alapvetően igen.
Dátum: 2013.03.12. 14:27:18
Ennyivel módosul átlagosan az alap vadászat LE a lények méreteiből fakadóan.
Dátum: 2013.03.12. 14:25:25
Idézet: Alendaar - 2013.03.12. 14:10:34
A másik pedig egy hölgyeknek szánt mondat...


A mosdót balra hátul találja?
Idézet: Craslorg - 2013.03.12. 12:08:15
Mindemellett 2 éve se sokszor fordult elő, hogy sokan módosítgattak volna a tippjükön az időmérő után, nem hiszem, hogy ez most sokkal gyakrabban történne meg.


Én pl. akkor el se olvastam a szabályt. Nem feltételeztem ilyen mérvű aránytalanságot. 6/3 rendszerrel a te számításod alapján az időmérő után "nobrain" módosított tippel lehet hozni átlag 7-8 pontot. Az nem kevés. És akkor csak a dobogót számoltuk. Ha ezt úgy csináljuk, hogy kiszűrjük az odakeveredett versenyzőt, akkor 9-10 pont is összejön. Ezt a vakon tippeléssel szerintem piszok nehéz beelőzni.
Idézet: Craslorg - 2013.03.12. 10:07:21
Lehet privátban is tippelni, ha valakinek az jobb, aki akar üzenetben is megírhatja, amit utólag bemásolok ide, mikor vége a futamnak, időpontokkal.
A másik felvetésre. Lehet csökkenteni az időmérő utáni módosítások pontjait, de a kérdés, hogy mennyire? Én a 4 pontot már kevésnek tartanám, az 5 pontnál meg a pontozáshoz kell képletezni (tört számokkal nem akarok foglalkozni), bár 5/3 is lehet vagy 4/2.


Még a 4 pont is sok!
Az időmérő eredménye nem 50%-kal visz közelebb a futam eredményéhez. 3 pont realis lehet, es 1 pont ha dobogos, de nem jo helyen van. Szerintem a cel nem az kene, hogy legyen, hogy az idomerot latva modositgassanak az emberek. Azert aki pole-bol indul, az az esetek zomeben dobogon vegez es nem ritkan meg is nyeri a futamot. Ehhez azert nem kell tul nagy strategiai erzek. A modositast arra tartanam fel, ha vis maior eset tortenik, aminek hatasara az eredeti tipp teljesen ellehetetlenedik.
Azt is meg merem kockaztatni, hogy egy idomero elott eltalalt dobogos hely tobbet er, mint egy idomero utan pontosan eltalalthely.