Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Feladatok
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
361. hozzászólás - 2013.03.03. 21:30:20 (Válasz Viszok009 #358 hozzászólására.)
Igazad van, nem kifejezetten nekem készült. Ezt csak mint szélsőséges példát hoztam fel, ha már a túl sok TP-ről volt szó. Némi kiigazítást azért engedj meg: a 20-as szint nálam jelenleg kicsivel több, mint 3 hónapja tart, nem 2 éve. Egyébként sem EH-m, sem VF-em nincs, mert egyelőre nem tudom eldönteni, hogy melyikkel járok hogyan, de ezt a nálam okosabbak majd kiszámolják.
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 5.23
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
362. hozzászólás - 2013.03.04. 10:49:24 (Válasz Őrmester #361 hozzászólására.)
Szerintem vf-fel jobban jársz 60. szintig. Ahogy figyelem, elég jókat rabolsz portyából, nincs szükséged eh-ra. 60. szintig biztos nem. A vadászós küldiket fele tp-vel meg tudod oldani, stb-stb.
És mindezt nem csak azért írom, hogy mihamarabb lépj 21-re, é én is léphessek szintet anélkül, hogy az ütőtávodba kerülnék, hanem azért mert kipróbáltam, és nálam egész jól működik.

@ Viszok, remélem nem is tervezel szintet lépni V1-en, mert számítanék majd rád a döntetlenes küldiben.
Pontszám: 7.09
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
363. hozzászólás - 2013.03.04. 12:46:52 (Válasz Ywgarrd #362 hozzászólására.)
Vegyél szépen császári dekrétumot, meg mellé hűség zálogát, már is nem lesz gondod belőle.

Apropó, katakombában elég nehéz szintet lépni, de, azért megpróbálok erre figyelni.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.43
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
364. hozzászólás - 2013.03.05. 14:12:34 (Válasz Viszok009 #363 hozzászólására.)
Dekrétumot nem erre fogom elhasználni, a zálog már egy ideje megvan.

Egyébként az sem ma lesz, hogy eljutok addig a küldetésig.
Pontszám: 7.09
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
365. hozzászólás - 2013.03.15. 08:55:49
v5 9es szinten uj feladatok:
idomíts be 3 új állatot

Vezetőkészségem 10 (szerintem már így is sokkal több, mint az átlag , sőt a legyen 3 befogott állatod küldetés is teljesítve még 8as szinten , de a 3 idomítás 9es szinten szerintem extrém kérés ,mert utána mihez kezdjek az idomított állatokkal??? sajt szaki még nagyon messze , húzni újabb 5 vezetőt egyenlőre megint felesleges , eresszem el, ha beidomítom??? ez komoly???
1950 LE járna erre az oszlopra 50tp-vel ,-a 3 állat idomítása min 6300 LE amiből min 2100 az állat elengedése miatt kidobott le lenne kapásból

de ebben az oszlopban a másik feladat : teljesíts két küldetést
Aktív küldetés
Lépj 2 szintet!
Küldetés állapota: A küldetés felvétele óta 1 szintet léptél.

ha egy eltévedt pillanatomban eldobnám ezt a küldit , a másik kettőt akkor se tudnám megoldani, hisz az egyik "Keresd fel a hordaparancsnokodat!" , a másik meg a "Keresd meg az Orákulumot!" ergo ez is teljesíthetetlen

a jutalommal kapott TP nem érdekelne , de így 2 dekrétum kellene ami meg ügye nincs

eddig minden szinten megcsináltam a feladatokat teljesen , bár az elején a plusz 50 csp felesleges volt v5re (a 250 hez hozzá se írta )

szóval nem ártana valami értelmes alternatíva ezekre a feladatokra , mert ha kis szintű kariknak készült első sorban akkor egy kicsit sincs átgondolva az egész (pl szerintem pont elég lenne 1 állat idomítás 20as szintig onnan 30asig 2 idomítás és feljebb se kellene 8nál többet kérni . A 2 küldetéses feladatot meg 60as szint alatt vagy ameddig nincs a karakternek ismételhető küldetésre lehetősége , teljesen felesleges berakni)
Pontszám: 9.42
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
366. hozzászólás - 2013.03.15. 09:53:10
Nekem mind3 feladatban volt állatidomítás: 14, 15, 15 db.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.04
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
367. hozzászólás - 2013.03.15. 10:12:20 (Válasz Alendaar #366 hozzászólására.)
gondolom azért 100 szint felett vagy már jócskán, mert 109 es szinten kért az előző karimtól 11 idomítást

de ott egész más, mert aki pörgeti az ismételhetőket az ennyit ugyis idomít , de ha nem küldihez még akkor is megéri eszenciaszerzés miatt .
De 9es szinten vegyünk már vissza azért 3 állat az a majdnem lehetetlen kategória
Pontszám: 8.65
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
368. hozzászólás - 2013.03.15. 10:21:33
Hú, de sz@r lenne elölről kezdeni egy kis karival, mindenféle kényelmi funkció nélkül!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.04
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
369. hozzászólás - 2013.03.15. 10:34:00 (Válasz Alendaar #368 hozzászólására.)
Én élvezem vannak célok , van miért belépni , nemcsak azért, hogy azt a pár karaktert leüssem EH-ért meg az ismétlősökkel szenvedjek.
Nem beszélve, hogy egy kis karinak nem kell havi több száz követ elkölteni csak arra, hogy tartsa a lépést az erősen köves toppal

Meg azért jobb úgy játszani, hogy tudom előre mi mikor elérhető

Mondjuk vadásznák is néha , mert sose volt idegen tőlem , de 9es szinten 22-23 tp egy vadászat (ennyit maxos vf mellett 63as szinten kapok v1en ) és a kapott le szaki hiányában ügye meg se közelíti ezt a szintet

Szerintem v5-ön ideje lenne innentől nem növelni az inspirációt , mert reg után 30 vadászattal 3 szintet léptem azonnal , aminek semmi értelme szerintem
Pontszám: 8.65
kedvencPuttyFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
370. hozzászólás - 2013.03.15. 11:12:57 (Válasz Fsanyi82 #365 hozzászólására.)
Ugyanebben a cipőben járok, csak a 38. szinten. A templomot befejeztem az előző szinten, még 11 nap az újig. Nyilván megvárom a szintlépéssel, meg azt a további x napot, mire 3 zsáknyi jutalmat át tudok venni. Azt hittem, hogy az egészen alacsony szintűeknek legalább tuti. De ezek szerint nektek sem.
Pontszám: 8.57
népszerűPsyChoTickTackFérfi
Végzetúr tehetség
224 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
371. hozzászólás - 2013.03.15. 23:14:36
Feladatok _> teljesíts 2 küldetést és vedd át értük a jutalmat

nos épp a lépj 3 szintet küldetés kellős közepén vagyok szóval ez lehetetlen,a többi küldetésem pedig mind szinthez kötött ami szintén lehetetlen.


már a hiba topikba is beírtam..hátha valaki végre csinál ezzel valamit és nem kötelező költeni.
Pontszám: 7.45
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
372. hozzászólás - 2013.03.16. 10:57:35
A feladatokat át kéne nézni, mert van benne pár komoly tervezési hiba. Az egyik pont a szintlépős küldik (ha ilyen van felvéve, automatikusan teljesülnie kéne a feladatnak), de a VT-s feladatok is átnézésre szorulnak, minthogy a VT pörgetési ideje lassabb, mint szintlépés, így ezek is gyakorta válnak lehetetlenné.
Pontszám: 6.37
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
373. hozzászólás - 2013.03.16. 14:20:35 (Válasz Kocos #372 hozzászólására.)
Vagy a szintlépési sebességedet kell felülbírálni
Pontszám: 5.88
fórumozóCyrus CronosFérfi
Végzetúr tehetség
176 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
374. hozzászólás - 2013.03.16. 16:59:37
Az milyen s..r, mikor az ember vadászat nélkül hetente lép szintet, a templomot kb. 9 nap alatt kivégzi és a Feladatokat mindig az idióta költs el vagy gyűjts össze 20 tk miatt nem tudja teljesen megcsinálni csak 3-4 szintenként (a hős 76. szintű).

Gratulálok.
NEM ÉRDEKEL MENNYIRE PONTOZOL

alldj.org
Armin van Buuren: A State of Trance
Above and Beyond: Trance around the world

Ferry Corsten: holdin' on
Oceanlab, Claudia Cazuci, Fei-Fei, Sophie Sugar, Katy Rutkowski, Suzy Solar.
Pontszám: 5.36
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
375. hozzászólás - 2013.03.16. 18:43:41 (Válasz Birka #373 hozzászólására.)
Azt ugye nem gondolod, komolyan, hogy egy normál játékmenet melletti szintlépést lassítson valaki a feladatok miatt, amelyek a szintlépések gyorsítására lettek kitalálva. Kicsit paradox.
Pontszám: 6.83
fórumozóFlasiFérfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
376. hozzászólás - 2013.03.16. 19:13:05
még se
A hozzászólást Flasi módosította 2013.03.16. 19:13:34-kor
Pontszám: 5.47
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
377. hozzászólás - 2013.03.16. 19:14:22
A feladatokra kilehetne terjeszteni a Templomkristály AF képességet további 10 szint hozzá adásával. Így minden feladathoz lehetne 1 templomkristály is.

A templomkristály AF képességet prémium tagsághoz kötve a fentieken túl 2 újabb szinttel is lehet bővíteni, amik a végső nyereményre adnak további +1 kristályokat a feladatok és a templomnál is.
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 6.43
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
378. hozzászólás - 2013.03.16. 20:25:03 (Válasz Texex #377 hozzászólására.)
Ennyi erővel a feladatokat "Templom 2" -néven is használhatnánk, nem igaz?... a templomkristály maradjon csak a templomban, szerintem úgy logikus.
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 8.02
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
379. hozzászólás - 2013.03.16. 20:47:41 (Válasz Craslorg #375 hozzászólására.)
Cras a "normál" játékmenet nagyon relatív fogalom.
Jelenleg a játék több ponton ketté szakítja a mezőnyt. Rohansz, és TP-t gyűjtesz az élen (szintlassítva), vagy LÉ/TP-re optimalizáltan próbálsz érvényesülni. Van egy harmadik "sikertelen" lehetőség, ami a "csinálsz mindet ahogy jólesik" stílusú farm játékosok képviselete, akik nélkül nem lenne "tömeg" ugye.

A feladatok több sebből vérzik (szintlépéses küldik, V5-ös kezdés, le/tp arány stb.), és az eredményesen portyát is használó NEM élmezőny játékosok sajnos többet ártanak maguknak mint segítenek, ha megcsinálják...
Pontszám: 6.32
irritálóGiganticusNő
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
380. hozzászólás - 2013.03.16. 21:35:03
Esetleg ne egy hanem két szint álljon rendelkezésre amíg megcsinálod a feladataidat. Vagy ha egy szint alatt kész vagy vele akkor kérhess másikat mondjuk szint x 100 LE-ért. Többet úgy se adnának érte kevesebbet kérni meg fölösleges, mert nem oszt nem szoroz (izé... magasabb szinten). Vagy egy vetésforgó szerű 1-2-3-stb...szintűek lehetnének a feladatok...
de ez így finoman fogalmazva is szar.
Ja és vegyétek már ki belőle az állatidomítós feladatot.

Köszi
A 3-as szerveren a karakterem lassan kezd hasonlítani a nevére.
Pontszám: 6.52
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!