Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12
Szerző
Topic neve: Francia béta teszt
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Francia béta teszt
21. hozzászólás - 2013.03.13. 16:09:20 (Válasz Lora #1 hozzászólására.)
Mar csak az uj regelos felulet miatt is erdemes regisztralni. Nekem tetszik, sokkal vonzobba teheti a jatekot olyanoknak, akik eloszor talalkoznak vele.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.01
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Francia béta teszt
22. hozzászólás - 2013.03.13. 16:25:44
Ha jól értem, akkor a V1, V2, V3 és a V5 2 szerveren fut, de ha mondjuk a francia helyett az a szerver beépült volna harmadiknak a magyar szerverek közé, szerintem gyorsabb lenne a játék
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 6.25
népszerűKhuinFérfi
Végzetúr tehetség
244 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Francia béta teszt
23. hozzászólás - 2013.03.13. 19:31:35
Tu te diriges vers une nouvelle territoire Un buisson qui s'est adapté au climat aride s'est répandu dans la région, tournant la vallée dans une cachette idéale pour les animaux, ou terrain de chasse idéal pour toi. En secouant les buissons, un(e) $créature saute sur ses pieds, et se met a fuir, sachant que ses chances contre toi sont minimes. Tu le poursuis, le résultat de la poursuite est bien claire (+32 énergie d'esprit). +3 PE


Ez mi akar lenni?
A végzetúr játék olyan, mint az ogre. Nagy, büdös, és az ember a pokolba kívánná.
Pontszám: 6.13
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Francia béta teszt
24. hozzászólás - 2013.03.13. 20:13:46 (Válasz Khuin #23 hozzászólására.)
(+32 énergie d'esprit). +3 PE
Ebből ítélve vadásztál egyet, kaptál 32 LE-t és 3 TP-t, plusz a körítő szöveget.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.25
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Francia béta teszt
25. hozzászólás - 2013.03.13. 20:38:35 (Válasz Lora #19 hozzászólására.)
Vesézzük ki amit írtam.
Idézet: Lora - 2013.03.13. 12:29:02
Miután a külföldi játékok NEM a 2 magyar szerveren vannak, a külföldi végzeturak nem lassítják a magyar szervereket!
Szerintem ez olyan triviális, hogy senki sem gondolta azt, hogy minden VU egy szerverről futna, főleg a más nyelvűek, ezért írtam ezt:
Idézet: Quellon - 2013.03.13. 13:11:04
Szerintem "sejtettük", hogy nem a magyar szerveren fut a francia VU
Idézet: Quellon - 2013.03.13. 13:11:04
de attól még úgy tűnik szartok ránk és a magyar szerverre, szóval közvetve az (is) lassít.
Gondolom ez bántott, ezért Tőled, mint személytől elnézést is kérek, nem a Te személyednek címeztem, (csak Te voltál az ügyeletes, aki közölte a "jó hírt", így erre a hsz-re válaszoltam függetlenül attól melyik piros írta) de a behótól nem és egészében véve rátok nézve érvényesnek tartom, mert van egy valag gond amit meg kéne oldani a magyar szervereken, de nem, minek működjön jól az ahol már évek óta hűséges (és stabilan fizető) játékosaitok vannak, inkább legyen még egy ahol előjöhetnek a megoldatlan gondok, mint pl.:
Idézet: Quellon - 2013.03.13. 13:11:04
Mert a játékosok fogynak, az eventek bejáratottak és mégis minden egyre lassabb, egyre több a hibaüzenet, szerverhalál hosszabb-rövidebb időkre és a portyázás is a lehetetlen felé közelít időnként a 3-4 féle "miért nem támadhatsz valakit" üzik miatt amit variálva kapunk a rendszertől támadáskor, utána pedig a célpont újra ott van listában.
Ez sajnos úgy igaz ahogy van, ezen nem háborodhattok fel, max mi.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.60
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Francia béta teszt
26. hozzászólás - 2013.03.14. 12:40:38 (Válasz Quellon #25 hozzászólására.)
Én abszolút egyetértek veled, mert igaz és szégyellnivaló a helyzet. De szerintem csak akkor válik ez odaát problémává, ha majd a top50 egyszerre - vagy nagyon rövid időközzel - törli magát. Nélkülük bukta van.
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 6.95
népszerűKhuinFérfi
Végzetúr tehetség
244 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Francia béta teszt
27. hozzászólás - 2013.03.14. 13:16:29 (Válasz Quellon #24 hozzászólására.)
Én a dőlt betűs részre céloztam (én emeltemki). Gondolom, valami lény, csak bebugzott és nem írta ki a nevét.
A végzetúr játék olyan, mint az ogre. Nagy, büdös, és az ember a pokolba kívánná.
Pontszám: 6.12
fórumozóCyrus CronosFérfi
Végzetúr tehetség
176 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Francia béta teszt
28. hozzászólás - 2013.03.15. 08:49:56
Vkinek írtam, de kiteszem ide is mivel sokat olvasni a portyák használhatatlanságáról

Szia ismét.

Teljesen egyetértek azzal amit a francia szervernél írtál.

Csak egy egyszerű példa, portyánál a jelenlegi szűrő helyett egy jobb szűrőt lehetne betenni mégpedig így:

-a portya fülre kattintva nem látnál neveket hanem lenne egy kereső
-a kereső tartalmazna szint, horda, tul.összeg, katában van, állatokkal van, láthatatlan, pihen, zárolt karakter, szövetség nélküli füleket.

Vegyünk egy példát: 100. szintű vagy. Küldetés vagy bármi más ok miatt konkrét ellenfelet keresel.

Rámész a keresőre. Szint: 100-103, horda: smaragd, tul.összeg: 2900-3000 (mert neked mondjuk 3200 van), pihen: nem, láthatatlan: nem, állatokkal harcol: igen, zárolt: nem, katában van: nem.

Ráklikkelnél a füleknél ezekre a fülekre így, ez alapján a feljövő hősök között nem lenne láthatatlan, pihent, katás. Te pedig nem klikkelnél feleslegesen, biztosabbak lennének a célpontok.

Ha pedig toplistából portyázol a hősök mellett kis ikonok lennének ami a katát, a pihenést, a zárolást, állatokkal való harcolást jelölné.
A hozzászólást Cyrus Cronos módosította 2013.03.15. 08:52:07-kor
NEM ÉRDEKEL MENNYIRE PONTOZOL

alldj.org
Armin van Buuren: A State of Trance
Above and Beyond: Trance around the world

Ferry Corsten: holdin' on
Oceanlab, Claudia Cazuci, Fei-Fei, Sophie Sugar, Katy Rutkowski, Suzy Solar.
Pontszám: 5.75
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Francia béta teszt
29. hozzászólás - 2013.03.15. 21:42:20 (Válasz Lebufe001 #22 hozzászólására.)
Idézet: Lebufe001 - 2013.03.13. 16:25:44
Ha jól értem, akkor a V1, V2, V3 és a V5 2 szerveren fut, de ha mondjuk a francia helyett az a szerver beépült volna harmadiknak a magyar szerverek közé, szerintem gyorsabb lenne a játék
Nem az a kérdés, hogy gyorsabb lett volna-e a játék, hanem az, hogy elég gyorssá vált volna-e számodra? Hogyan definiálod azt, hogy gyors? Reakció 1 mp alatt minden körülmények között? Ezt még a facebook sem tudja, pedig az alatt van pár számítógép. Fogd fel úgy a dolgot, hogy ha a Francia szerver felfut és a Beholdernek marad pénze fejleszteni (mert nem vitte el az egész bevételt a reklám), akkor lesz pénz arra is, hogy gyorsítsanak a magyar szervereken is. Elsősorban nem hardver kérdése a jelentős gyorsulás, hanem architektúra kérdése. Azt megváltoztatni pedig csillagászati összegekbe kerül. Szerintem.
Pontszám: 6.21
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Francia béta teszt
30. hozzászólás - 2013.03.16. 07:28:53 (Válasz Viskos #29 hozzászólására.)
Azért a facebookhoz hasonlítani nem igazán érdemes, mert a 2 weboldal használata alapvetően tér el. 2 másodpercen belüli reakciót elvárnék átlagban, és 5 másodpercen belülit mindig.
Pontszám: 7.06
kedvencCommandanteFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Francia béta teszt
31. hozzászólás - 2013.05.17. 22:00:31
Spanyol nyelvü is lesz valamikor ? Az kicsit nagyobb piacot ölelne fel mint a francia
V2-El Fatal
V3-El Hechicero
V5-Messiah

Nem gáz ha lepontozol de legalább írd oda miért,mert lehet tanulok belöle és okosabb leszek
Pontszám: 8.33
Oldal: 12
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője