Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

Dátum: 2010.04.27. 09:46:00
Idézet: Prisma - 2010.04.27. 09:06:32
Scriptet használni macerás, szerintem sokan vannak, akik inkább fizetnének, semmint kínlódniuk kelljen valami gyűlöletes, a játékból kilógó marhasággal, még ha scripttel támogatva is.


Az a legnagyobb baj, hogy a scriptek jellemzoen jobban illeszkednek a jatek feluletebe, mint a jatek hivatalos fejlesztesei. Jo lenne, ha a hivatalos megoldas is olyan kenyelmes lenne, mint a maganuton keszult, es akkor nem kellenenek olyan faramuci megoldasok, hogy scripten keresztul hasznalom az hivatalos oltozkodesi lehetoseget, mert ugy egymillioszor hasznalhatobb. Mar kattintast sem sporol, csak gorgetest, de az sem mind1. Sot idoben tobb lehet mint par kattintas.
Idézet: Kethios - 2010.04.27. 08:56:10
A Piramis?

Akkor 1.


Nyilvan. A lenyeg az, hogy 4 valos egyuttes neve van kisse kiforgatva. Zsenialis. 10 pont!
Miről kapta nevét Som Lajos együttese?
Ókori világcsodáról
Dante múzsájáról
Ószövetségi prófétáról
Kötöttpályás közlekedési eszközről


_Oo_
_Oo_
_Oo_
Dátum: 2010.04.26. 18:29:16
En meg ugy velem, hogyha valaki befizetne ezt az 50 oskovet a kenyelmi funkciokert, akkor kar azzal eltantoritani, hogy nem adunk hosszu tavu extra koltsegmentes hasznalati jogot ra. Csak azt fogjuk elerni, hogy nem fizeti be az 50 oskovet sem, kenyelmetlenul jatszik, hamarabb megunja a jatekot es abbahagyja, pedig lehet, hogy a premium tagsagot fizeti.
Idézet: Drachus - 2010.04.26. 16:30:13
Magyarországon mikor volt a történelmi országgyűlési választás, amikor egy párt demokratikus választáson abszolút többséggel nyert?

1998
2002
2006
2010

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Tök nehéz épp tegnap történt, nem tudom mit lehet ezen nem érteni. Bennevan, h MO bennevan h demokratikus, ráadásul még az sincs, hogy beletettem volna vmi kérdéses időpontot.


Nem kell olyan messzire menni, '94-ben az MSZP is abszolut tobbseget szerzett.
Tovabba tegnap egy partszovetseg (ertsd: 2 part) nyert. Igaz ok minositett tobbseget is szereztek.

Ha beleveszed, hogy 3. köztársaság alatt, és a pártot jelölőszervezetre, az abszolutot minositettre csereled, akkor sztem teljesen jó kerdes. Ja meg annyi, hogy ird bele azt is, hogy eloszor, igy nem fog elevulni, ha kesobb ujra elofordul.
Idézet: Seligen - 2010.04.26. 15:01:38
Leírva bizonyára le van, de Menyét fentebbi kísérlete, ha igaz (és miért ne lehetne szó szerint igaz), azt bizonyítja, hogy amint lejár a prémium tagságod, fél napon belül egyértelművé válik a visszaélés.
Azaz az egyértelművé válás prémium tagsághoz kötött.


Ha jol meglesed en nem erre valaszoltam, hanem Craslorgra, aki szerint le van irva, hogy premiummal lehet sajat magadat farmolni. Ennek az ellenkezoje van leirva (latvanyos visszaeles eseten premium karit is szarolnak). Weasel kiserlete valoban ravilagit, hogy ez igy a gyakorlatban nem igazan mukodik, de ez nem jelenti, azt, hogy hivatalosan engedelyezett lenne.
(Nyilvan az en hibam, hogy nem tiltodnak le a karik, mert ugy kodoltam le, hogy engem es farmkarijaimat ez ne erintsen.)
Dátum: 2010.04.26. 14:57:39
Idézet: Craslorg - 2010.04.26. 13:56:05
7/24? Azt hittem, érdekel a játék rendesen, de ilyen teljesítménnyel gyenge középmezőny. 9/25 hetente! Na az már döfi


180/120 az igazi. Eleg forumozni hozza.
Idézet: Drachus - 2010.04.26. 12:04:49
nem tudom ki értékeli a kérdéseket, de tanuljon meg 1 egyszerű mondatot értelmezni, köszi. vagy ha már erre képtelen, legalább ne vegye el a jogot h kérdezhessek.


Mit nem ertett meg az a szerencsetlen? Te nem hibazhattal?
Idézet: Grtosque - 2010.04.25. 17:36:44
Megmondana valaki, hogy ezzel mi a gond?

"Hol található Greenwich?

Anglia
Ausztrália
Kanada
Wales

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak."


Australia

* Greenwich, New South Wales, a suburb of Sydney

Canada

* Greenwich Parish, New Brunswick
* Greenwich, Nova Scotia
* Greenwich, Prince Edward Island

Slovenia

* Greenwich, Maribor, a neighbourhood of Maribor

United States of America

* Greenwich, California
* Greenwich, California, former name of Tehachapi, California
* Greenwich, Connecticut, a town of 61,101
* Greenwich, Kansas
* Greenwich, Massachusetts, a defunct town
* Greenwich Township, Cumberland County, New Jersey
* Greenwich Township, Gloucester County, New Jersey
* Greenwich Township, Warren County, New Jersey
* East Greenwich Township, New Jersey
* New York:
o Greenwich Village, a neighborhood of Manhattan, in New York City
o Greenwich (town), New York, in Washington County
+ Greenwich (village), New York, mostly within the town of Greenwich
* Greenwich, Ohio, a village of 1,525
* Greenwich Township, Pennsylvania
* East Greenwich, Rhode Island, birthplace of the American Navy
* West Greenwich, Rhode Island
* Greenwich, Utah
* Greenwich, Virginia

Szoval valahogy meg kell jelolni melyikre gondolsz, mert ez sajnos igy nem egyertelmu.
Idézet: masterv - 2010.04.26. 08:09:59
Ennek ellenére mi a tanulság: prém tagságra nem keres a farmer-detektor! Kicsit vicces a dolog egyébként,mondhatni nem teljesen etikus.De itt ugye nem kell etikát keresni, mert ez csak játék...


Azt nem tudjuk, hogy keres-e, azt tudjuk, hogy nem tilt le.
Az is le van irva, hogy egyertelmu visszaeles eseten a premiumos is zarolasra kerul.
Dátum: 2010.04.24. 20:37:02
Idézet: Miklós - 2010.04.24. 16:05:22
A lehetséges nyertesek körét inkább azzal bővítettük, hogy nemcsak az elsőt, hanem minden kategóriában az első 3-mat díjazzuk. De ettől függetlenül, ha van még ötlet jó új kategóriára, ami tényleg tudástól, teljesítménytől függ, és nem a vakszerencsétől, azt szívesen felvesszük.


Kivaló ötlet.
Én azt gondolom, hogy a legtöbb győzelemet egyértelműen lehet, de a legtöbb kihívást is lehet jo taktikaval befolyasolni.
Többit aláírom.
Dátum: 2010.04.23. 21:02:48
V1-en Erikanak 5502 keppontja van meg. (Jo sokaig szamoltam.)
Dátum: 2010.04.23. 15:16:52
Legtobb nyert kihivas es legtobb gyozelem szandekosan maradt le?
Lehetne 1-2 olyan kategoria is, amiben nem tudni ki all az elen.

Legmagasabb szakertelem (nem osszeg), legmagasabb tulajdonsag (nem osszeg), legtobb kiegett osko, mittudomen.

Erdemes lenne sztem osszehozni vagy husz kategoriat, hogy szelesebb embertomegnek legyen vegig nyitott a verseny.
Dátum: 2010.04.23. 15:02:10
Idézet: Rokamoka - 2010.04.23. 12:32:19
Idézet: Miklós - 2010.04.21. 11:53:43
5.) A szakértelemösszeg max. 20%-kal lehet több, mint a TÖ összeg.
6.) A mágia tulajdonsága nem lehet nagyobb, mint a többi tulajdonság átlaga.


Az alapelgondolás nagyon jó, de ezt ilyen formában nem tartom helyesnek.
Az én eredeti koncepciómat pl. egy az egyben megöli.


Most a szabalyokat alakitsuk a koncepciodhoz,vagy a koncepciodat kene a szabalyokhoz alakitani?
Dátum: 2010.04.23. 09:04:30
A targyak, felszerelesek, gyemant bonusz, atokpiramis az elhozott LE-t noveli (veszteseget), a kreaff meg csak a nyereseget. A korlat az ellenfel vesztesegeinek es a te nyeresegeidnek kulonbsegere azaz a termelt LE-re vonatkozik.
Dátum: 2010.04.23. 08:24:18
Bar ezek szombati napok.
Amugy 7-ere jonne ki, de volt mar ra pelda, hogy elorebb hoztak ilyen esetben kedd-szerdara.
Dátum: 2010.04.23. 08:04:00
captcha
Dátum: 2010.04.22. 16:55:38
Javitani kene a hirben az indulas idopontjan aprilis 29-re.
Dátum: 2010.04.22. 15:00:59
Idézet: Eliteninja - 2010.04.22. 14:48:39
Én V2-n kitoltam az EH-t kiváncsiság képpen a VF helyett(mert ott megtehettem és most mindenféle arcoskodás nélkül mondom ezt)és 3 nap sem telt el, de rádöbbentem, hogy egy kalap fos, már bocsánat. De aki VF-ezik annak baromira nem éri meg az EH. Fogalmam sincs, hogy a JV miért erőlteti ezt annyira.


Szerintem azoknak van az EH, akik nem VF-eznek.