Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nekem8

Oldal: 123
Dátum: 2012.03.12. 16:21:03
Miklós, én nem problémázok, csak a valóságra hívom fel a figyelmedet!
Mit fejtegetsz? Semmit! A tényeken nem változtatsz! Nem ismered be a hibádat, a következő hsz-d már arogáns is lesz?

Mi az új fejlesztés? Piramis 1000? Vicc!
Dátum: 2012.03.12. 16:03:22
Miklós!
Persze hogy tetszik az ötleted azoknak, akiknek csak a szerencse a menedéke.
Általában ezek a játékosok a 6+ évesek, de semmiképp sem felnőttek!
Ugye tudod, hogy a gyerekek iróniáit, támogatod amik az idő múlásával változnak! Ezt is kalkuláld be!
Akik fenntartják a játékot ötlettel, csapattal, célponttal, pénzzel azok nem gyerekek!
Figyelj már légyszives az okfejtésekre!
Ha valamit nem értesz szólj, kifejtjük mégjobban!
Baal, Coro, Eardog ... hsze-i mind egy óriási igazságra hívják fel a figyelmedet!
Úgy javítsátok a játékot hogy legyen értelem!
Ugye tudod, hogy nincsenek megint építhető épületek!? Ötödik napja miénk a torony, pedig azt a vacak, semmi piramist is építjük!
Nincsenek célpontok, mire lőjjük el a pp-t?
Nincsenek kihívások csak az epikusok, naponta talán 20 perc! Háborút is gúzsbaköti a játékosvesztés!
Szerencsekerék? Nincs relikviám, egyre gyűjtök évek óta! Betetted a kerékbe, hogy egy első szintes, 6+ éves, egy naposan kipörgethesse!
Ha nem tudsz megnyugtatóan változtatni, és beismerni a hibádat, el fogod veszteni a VU-2t!
Ha két top-szövi jelzi feléd ugyanazt a hibát, illene komolyan venni, és nem mellé beszélni!
Ha elvesztesz két top szövit, megszűnik a szervered!
Ez nem kitaláció, ez tény!
Nem fenyegetés, hanem a jövőd!
Nem hagyjuk fenn a karikat építőnek, töröljük őket!
Gondolom ezt szeretnéd! Más logikus magyarázat nincs a Hsz-eidre!
Logikátlan van!
Dátum: 2012.03.11. 21:06:29
Miklós! Mi a szart csináltok???
Végiggondoltátok?
Számoljatok!
Egy normális reli 2000-3000 dukát!!! (VU2) = több év gyüjtögetése relikvia nélkül napi öt csp-vel!
1825 csp-ért kapok 730 dukátot! Gondolkodjatok már az isten szerelmére!
Vonjátok ki az összes relikviát a szerencsekerékből, a megnyerteket is, mert most nagyot hibáztatok!
Ez több mint bosszantó!
Nem gondoltam volna, hogy ekkora szarvas hibát képesek vagytok elkövetni!
Csalódott vagyok!
Dátum: 2012.02.19. 19:17:40
Üdvözlöm a módostásokat, tényleg szükség volt a VU legunalmasabb eventjének rá!
De ... nem tartom elégségesnek a többi eventhez képest.

Jó lett volna pl. ha a megszerzett térképdarabkákhoz kaptunk volna randomban "Ultra portyázás itala" stb.
Szóval, sztem kellene még hozzá egy kis plusz, hogy legalább megközelítse a többi eventet.
Ha lehetőség van még rá ... nem ártana!
Dátum: 2012.01.31. 08:27:17
Miklós, a "B" variáció játékgyilkos megoldás.
Nem szabad kényszeríteni senkit sem, hogy kinyírja a kariját. (EH-s vadászat)
A VF-s portya, lefeléütésben, Kristályháború esetén járható út, de jelentősen szűkíti az esélyesek számát, hisz a térkifordítósok, és az alacsony karakterek buknak!
Nem támogatom a "B" variációt!
Dátum: 2012.01.22. 21:51:08
Az egyedi eset, elméleti probléma!
Tezumant szeretné kamrázni Xéna, de nem tudja! (Tezuman 13 szinttel kisebb Xénánál)
Ez a problémája.
Most már nem is fogja, mert Tezu smaragd lett! Elege lett az állandó hisztiből!

Ez az egész erről szól, csak Xéna szófosása próbálja általánosítani ezt a nemlétező problémát!

Xena kedvenc hobbija a lefelécsapkodás, kiégett kőért, kamráért, LE-ért!
Beszívta Tezunál.
Ennyi! 14 oldalt írni ez több mint hiszti már!
Csak hogy mindenki tisztán lásson!
Dátum: 2012.01.19. 18:10:29
Áhh, nem írok semmit!
Dátum: 2012.01.18. 17:51:32
Alig van háború! Nem befolyásoló tényező.

Itt jelenleg egy védekezési mechanizmusról van szó, ami a magas ütőtávtól is véd!

Xena! 20 pp-m van, nincs kalandom ... érdekel hogy mikor jössz? Nem !
Dátum: 2012.01.18. 16:53:34
Idézet: Xena - 2012.01.18. 16:45:37
Eddigi megoldási javaslatok:
Miklós: maxolni a segítségnyújtást tulajdonságonkénti 20-30 tö-ben.
Dozer : "a segítő kéz valóban csak védekezésre szolgálna... most is így van, de szerintem úgy kellene hogy leessen a játékosról a kéz azonnal amikor portyára adja a fejét".
Craslorg: szinttől függő összeget kellene meghatározni, amit megkaphat segítő kézként 1-1 játékos.
Xena : negatív mérleghez (több vereség, vagy több vesztett lé) kötni a segítő kezet.


Nekem8 : Ha ebből bármi megvalósul, akkor csökkenteni kell az ütőtávot!
Dátum: 2012.01.18. 16:51:29
Remélem feltünt már xena, hogy Tezuman nem mágus!

A játéknak van egy olyan elem, hogy óriási távolságra üthetnek a magas karik, mert nincs ellenfelük!
Ez baj, de nem ezzel kell megoldani sztem, hanem több kristállyal a magas karik játékat.
A kisebbek védekeznek, ahogy tudnak! Abszolút inkorrekt sztem, hogy ennyire megnőtt az ütéstáv!
Tezuman sokkal erősebb karakter nálad a maga szintjén, de a fegyver-idő különbséget kompenzálni kell, ha valaki tudja!
Ha a kezeket eltörlik, akkor az ütéstávot is szűkíteni kell, mert nem fair!

Azért 11 szintről kikapni (többször), az továbbra is nagyon-nagy gáz!
A profilom nem neked szólt, volt egy másik "nagy " lefeléütő gép is, aki mamár a kamralakóm, mert csak 5 szinttel magasabb!

Tehát sztem ezt a témát önmagában kiragadni felesleges szócséplés!
Gyúrjál xéna, mert hamarosan találkozunk bajnokin! Én nem adogatom el a plecsnijeimet, vállalom a súlyukat, nem úgy mint egyesek!
Dátum: 2012.01.18. 15:05:48
Akkor gyere Xena és kezdd újra a matekodat!
Mióta Hozzád öltözök, mert ilyet is tudok, 4:3 nekem!
Valóban behúztál azóta egy győzelmet mikor -30%ban voltam.

Mutass egy 11 szinttel kisebbet nálam, akit én nem verek meg 20:0 -ra?
Ha csak a varidat elérném, már nem lenne egy esélyed sem, még Mikimákod sem!

Kitettem a csatákat mustrára! Gáz!

Pedig én nem védekezek semmivel ellened, 11 szinttel kisebbként sem!

Tezu ügyes vagy! Szivasd a pofázógépet!
Gratulálok!
Dátum: 2012.01.18. 10:25:12
Tezu a játék adta lehetősséggel él!
Xéna mikor 11 magasról próbálkozik nálam, az is a játék adta lehetőség, amivel él.
Mind a kettő fair, megtehető!

Tezu még kisebb nálam, így ő is kénytelen a "fair" játékosok ellen védekezni.
Ezt a lehetőséget választotta.

Javaslom Xéna, hogy tedd azt amit én, üss csak felfelé!

Ja, ahhoz kicsit komolyabb karidnak kéne lenni???
Ne sírj, játssz!

Komolyan megalázó, hogy ilyen magasból nem tudod átütni a kezeket!
Dátum: 2011.11.28. 15:41:40
Ha abból indulok ki, hogy a szövetségi küldetések - ritkán írok ilyet - telitalálat, akkor az új épületeknek is hasonló elvekre kellene létrejönniük.
A 3 fő hiányérzet "tervezőinkben":

Vadászat hiánya, Háborúk teljes hiánya, EH nem kellő elfogadottsága volt.

Az EH sztem már nem tartozik ide, ez gondolom látható a térkifordító fogyasztásban.

A vadászat rendkívül megosztó (póknak, EH-snak nem egészséges). Az EH-sok jól láthatóak, a pókok már kevésbé az eltérő sikeresség miatt.
Két "régi" épület még mindig blokkolva van, ami érthetetlen a többihez képest -Mágustorony, Necrofun fókusz - ezeket mindenképpen növelhetővé tenném, pl. kisajtolt állatszám, megoldott kaland, kiégett őskő találat ... tra-la-la alapján. (nővelhető a vadászatszám)

A háborúhiány egyértelműen az elnéptelenő szövetségek következménye.
Öletem sincs, hogy lehetne visszahozni ezt az elemet a játékba.
Talán, ha virtuális klónszövetségek alakulnának ... csak háborúra ... nem tudom.
Dátum: 2011.10.14. 16:32:02
Egy féle képpen tudom csak elfogadni a piros bajnokit!

Legyen utolsó vérig, ámen!
De, a piros plecsni ugyanúgy adjon +1-1 TÖ-t!
A bajnoki mínuszoknál ne adódjon össze a 2 különböző bajnokság!
A piros bajnokságban a piros, a kékben a kék plecsni adja a büntetést!
Higgyétek el a plecsni*3 mínusz TÖ így is komoly esély az örök másodikoknak, de ne akarjatok építőkből bajnokot csinálni!

Ezt talán el lehet fogadni, bár így is sok kari nagyon el fogja pontozni magát egészség irányába, aztán csak les mikor egy tisztességes epikus vari leveszi az összes ÉP-jét, mert IQ-ja az továbbra sem lesz a páciensnek!
Dátum: 2011.10.14. 16:02:31
Lora, szívesen ötletelek ha van miről?
Ez CSAK hátrány a bajnokoknak! Vegyétek már észre!
Melyik bajnok lenne erre vevő? Aki nem tud számolni! Az meg nem bajnok!
Majd meglátod, egy bajnok sem fog nevezni erre ilyen formában!
Milyen bajnokság lesz az? Pont olyan mint amilyent leírtam előbb!

Ha ki akarjátok hagyni a bajnokokat a piros bajnokságból, akkor miért nem írjátok le így, egyértelműen!
A piros plecsni nem ad semmit, csak mínuszt! Akkor minek? Elég nagy mínusz hidd el a kék 3-as szorzója!
Ha nem látod, akkor nézess utána!

Ezen nem lehet ötletelni, mert felesleges!
Dátum: 2011.10.14. 11:11:32
Nem értek egyet az egész ötlettel.
Ezzel csak magas ÉP-s, de gyenge "tankokat" generáltok!
Semmi értelme a bajnokoknak nevezni erre hóközi "szösszenetre", mert csak kárunk származik belőle a mínuszok miatt!
A játék fontos eleme a bajnokság, a bajnokok évek óta így fejlesztik magukat, ebbe az irányba!
Biztos vagyok benne, hogy normális bajnok nem fogja büntettetni magát feleslegesen! Bajnokság építőknek, ill elcseszett kariknak így is hívhatnátok ezt a szériát!
Gratulálok a megálmodójának!

Én azt javaslom, hogy minden bajnok összes SZÖ-je és összes TÖ-je nullázódjon a bajnokin!
Így talán megverné az állataimat egy építő! Talán!
Lehet, hogy kategórikus a véleményem, de ebben az ötletben zéró kreativitás van!

Másik javaslatom Miklós, hogy lehessen őskőért piros medált venni! Hisz ez a célod, hogy mindenkinek legyen!
Nekem nem lesz, én az igazi harcot kedvelem, és maradok a kék szériánál!
Remélem nem törlitek el az igazi bajnokságot, ahol komoly karik küzdenek egymással, és nem a torzak!

Jó Játékot - Jó Ötletelgetést!
Dátum: 2011.09.06. 06:51:35
Baraty, megint nem omlanak a tornyok!
Dátum: 2011.09.05. 18:17:50
Szerintem ezt a hétvégi bugot túltárgyaltuk.
Óriási büntetés lenne a többletbontás, max. 30-50 HT-s csp-ért! ( a többi úgyis elment a normál birtoklási napon )
Sajnálom azokat a szöviket, akik nem kapták meg a tornyot időben. Nekik komoly a veszteségük, hisz rászerveződtek.
Hozzátenném, hogy nemrég pont ilyen bug miatt nem kaptuk meg a tornyot (pont mi), csak az hétköznap volt, így de. 10 órára javtották a hibát.
A hajnali játékosok persze addigra átszervezték a játéknapjukat, így csak kevesen tudtak élni vele. Akkor sem volt többlet bontás, nem is lett volna szabad.
Ez egy játék, ahol lehetnek hibák, hisz emberek készítik.
Baratynak is jár a pihi, sztem már mindenkinek segített annyit, hogy ne csak 6 karakter legyen, hanem egy ember a név mögött.

Jó Játékot

Mindenkinek!
Dátum: 2011.09.05. 10:41:04
Nem a mi hibánk, hogy pont nálunk maradt a torony.
Nem hinném, hogy egy bejelentett bug miatt büntetni kell a szövetségeket.
Senki nem szokta a tornyot 3 napra kibérelni, főleg Landragór idején.
Így igazságtalan lenne a többlet bontás.
Persze akik nem kapták meg a tornyot (jogosan), azoknak a kárpótlása más téma lehetne.
Dátum: 2011.09.04. 08:49:41
Már jeleztem a bugot Baratynak, nem olvasta eddig.
A hiba minden világban működik, csak éppen nekünk most nem kéne a torony, remélem nem von majd le a hiba miatt ezer szintet, mert nekünk nem kell most a torony!
Oldal: 123