Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szerencsekerék
kedvencZimiFérfi
Végzetúr tehetség
151 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
161. hozzászólás - 2012.03.11. 16:37:17 (Válasz Dojca Mojca #160 hozzászólására.)
Statisztika
(Mondd egy hajléktalannak, hogy a statisztika szerint mennyi az átlagfizetés Magyarországon, valószínűleg nem teszed boldoggá.)
Mivel véletlenszerű így lesznek benne egyedi szélsőértékek, amik között bődületes különbségek lesznek - mindenféle érdem nélkül - és ez így nem jó szerintem.
A hozzászólást Zimi módosította 2012.03.11. 16:39:56-kor
V1 Mordred
Pontszám: 8.20
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
162. hozzászólás - 2012.03.11. 17:16:35
Azért ez elég durva, hogy ilyen tárgyak kiesnek a szerencsekerékből. Szívósság öve is lesz? Csak mert legutóbb 4301 dukátért kelt el V1-en...
Pontszám: 7.96
kedvelt tagYynkFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
163. hozzászólás - 2012.03.11. 17:18:18
Még egy hete sincs bent a játékban a kerék,de már úgy érzem,hogy az egész egy nagy lehúzás.
Vagy veszel követ,vagy nagyon szépen mondva..**** az egészet.

Ötletem:
-napi egy forgatás,kavics nélkül,minden karakternek.
-vagy a brutális tápok(AH-s relikek) kivétele a listáról
V5 Yynk
Pontszám: 6.04
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
164. hozzászólás - 2012.03.11. 17:25:39
Szerintem a két kiesett AH cucc tulaj örüljön az egyszeri alkalomnak és ezentúl vihargyorsan be kellene rekeszteni az ilyen broken cuccok potyogását. Ez egyrészt baromi aránytalanságokat szül másrészt elég nagy kicseszés azokkal akik éveket gyűjtögettek ezekre a cuccokra.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.36
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
165. hozzászólás - 2012.03.11. 17:43:16 (Válasz Aurri #164 hozzászólására.)
Teljesen jogos amit mondasz.
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 7.69
népszerűDOMAKUTYAFérfi
Végzetúr tanonc
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
166. hozzászólás - 2012.03.11. 17:45:59 (Válasz Zimi #161 hozzászólására.)
"Mivel véletlenszerű így lesznek benne egyedi szélsőértékek, amik között bődületes különbségek lesznek"

Csak az elején. Az idő előrehaladtával mindenki az átlaghoz közelít.
Vagyis most vagyunk a legszélsőségesebb értékeknél röviddel a kezdés után. Talán történt valami katasztrófa?
Mellesleg a szórás is csak egy paraméter adott esetben. Lehet azt is állítani, ha nagyon muszáj.
Pontszám: 5.29
kedvelt tagJandroFérfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
167. hozzászólás - 2012.03.11. 17:48:02
Ugyan már !HMM Baraty cimbi van 6000 Kövem .. Ezért kellene nekem mondjuk aranytallér, szívósság öv ,a maradékért meg mondjuk , a dögjeimre +10000% lét meg tpt adó tárgyak 4 db . -Baraty :Ok Galmi de , ne szólj senkinek és megoldjuk , de utalj még 1000 követ pluszba .-Ok utalok többet is de akkor vagy 3-4000 dukátot is véss már be , mert lehet szükségem lesz még valamire .- Ettől sajnos egy hajszál választ el , idáig jutottunk az ingyen játékkal (nem mondta senki hogy költsünk ) meg a (játék nem vesz el sok időt )szlogenből . még azért arra kíváncsi lennék idefentről (160 szint) hogy ha 1 szintről lehet forgatni akkor is dobál-e hasonló dolgokat . Azért érdekes szituáció lenne mondjuk 10 ahs cuccal indulva kezdeni a játékot .Nos ha ez a dolog dolgok bent maradnak akkor kérném vissza a 3100 dukátomat amit a reflex könyvéért adtam tavaly márciusban , vagy mindenkitől vegyenek vissza mindent .
V5 Trakk
Pontszám: 6.98
kedvelt tagYynkFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
168. hozzászólás - 2012.03.11. 17:53:08
Jandro,teljesen egyetértek veled!
Minél hamarabb változtatni kell ezen,mert itt nagyon csúnya dolgok lesznek
V5 Yynk
Pontszám: 6.23
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
169. hozzászólás - 2012.03.11. 18:19:59
Annyit kellett volna csinálni, hogy kitalálnak pár új cuccot, nem pedig az AH-sokat beletenni.
Pontszám: 7.80
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
170. hozzászólás - 2012.03.11. 18:34:03
Ez tényleg durva. Ráadásul a rosseb sem fog gyűjtögetni AH-ra, majd inkább hisztizek hogy nekem miért nem esik, hátha az bejön.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.34
kedvencZimiFérfi
Végzetúr tehetség
151 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
171. hozzászólás - 2012.03.11. 18:35:35 (Válasz DOMAKUTYA #166 hozzászólására.)
Mivel elkened a lényeges dolgokat és nincs is igazad, nem tudom szó nélkül hagyni.

"Csak az elején. Az idő előrehaladtával mindenki az átlaghoz közelít."
Nagyon nem mindegy mennyi az idő, adva napi 3 kerekezést és egy irtó pici valószínűséget a nyereményre, hát az mondjuk minimum 10-100 évnyi nagyságrend, de én bizony nem kezdek el számolgatni. És a szélsőértékek, akkor is létezni fognak, sőt nagyobbak lesznek. Ráadásul az előny itt az, hogy előbb kapja meg. Tehát A játékosnak hiába lesz 10 év múlva ugyanannyija, mint B játékosnak, ha B játékos már 8 éven keresztül használta a tárgyakat.

"Vagyis most vagyunk a legszélsőségesebb értékeknél röviddel a kezdés után."
A játékos minden nap kap egy ultraritkát.
B játékos egyik nap sem.
Na, hol is van az legszélsőségesebb érték?
Persze, kicsi az esélye, de...

Szerk: részemről ez a szál lezárva, időm és kedvem sincs valószínűségeket magyarázni szabadidőmben.
A hozzászólást Zimi módosította 2012.03.11. 18:44:45-kor
V1 Mordred
Pontszám: 7.76
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
172. hozzászólás - 2012.03.11. 20:13:32
Eszembe jutott egy régi mondás Hofi Gézától: "A korrupció az, amiből mi kimaradunk."
Aki panaszkodik, annak nincs ultra ritka relikje még.

A Diablo2 nevű régi játékban is véletlenszerűen hullottak a tárgyak. Ott volt a híres SoJ -ként emlegetett tárgy, amiből annyi volt aukción, mint a szemét, azt használtuk fizetőeszközként, de nekem pld. 1 év alatt egyetlen egyszer sem esett. Pedig volt rá esély. Annyi, mint másnak. Ott annyiból más a helyzet, hogy a piacon el lehetett cserélni. Pld. szívesen cserélném az epikus kincsesládámat tudás könyvére.

Tény, hogy az elite unique tárgyak olyan ritkán estek, hogy még aukción sem volt mindennapos. Gondolom itt is van olyan, ami ha megfeszültök sem lesz 10 embernél többnek. Eszembe jutott szlovákon az a játékos, akinek kiesett az epikus kincsesláda 1. szinten. Mondjuk, hogy hosszútávú befektetés neki, ha egyáltalán fel tudja fogni mire jó és mennyit ér...
Pontszám: 6.77
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
173. hozzászólás - 2012.03.11. 20:23:15 (Válasz Viskos #172 hozzászólására.)
Nem azért panaszkodnak, panaszkodunk, mert nincs ultra ritka, hanem mert olyan tárgyak esnek, amelyekre más a küldizésekkel pl egy rakat őskövet elkölt, hogy megehesse a szerzett dukátból, itt pedig az egész ki van kerülve egy szerencsés pörgetéssel. Tudod, a havi 200-250 küldetés nem 1 őskőbe kerül, hanem mondjuk 3-4-500-ba. Az AH-tól teljesen független relikviákat kellett volna berakni, nem olyanokat, ami ott megvásárolható és az ember küzd érte hónapokat, vagy akár 1-2 évet.
Nem tudom, hány AH-s cucc van még, ami kipörgethető, de a tudás könyve 2900 dukát volt elgutóbb V1-en, ami mondjuk 14 havi ősköves küldizés vagy 2-szer ennyi idő őskő nélküli küldizés odafigyeléssel.
A hozzászólást Craslorg módosította 2012.03.11. 20:23:34-kor
Pontszám: 8.13
kedvencSilxFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
174. hozzászólás - 2012.03.11. 20:23:51
Bajnoki medált még nem forgatott senki?
(a tudás könyve után már ezen sem csodálkoznék :| )
Pontszám: 9.26
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
175. hozzászólás - 2012.03.11. 20:46:36
Remélem Miklós(ék) elolvassa(k) a fórumot, és reagálnak valamit rá.

Valószínűleg teljesen a fordítottját fogják elérni, annak amit akartak. Egy aránylag érdekes bevétel szerzési lehetőséggel elveszik egy rakat olyan játékosnak a maradék játékkedvét is, akik mondjuk elég sokat invesztáltak az állatszintlépős küldikbe és társaiba, valamint az olyan játékosokét, akik hónapokig, ne adj isten évekig gyűjtöttek egy adott aukciós relikviára, amit most mások néhány nap után a szerencsének köszönhetően megkapnak potom pár őskő befektetésért.

Új tárgyakat kellett volna kitalálni (mint pl az új állat felszerelés), és nem az amúgy nagyon sok időt és erőforrás befektetést igénylő aukciós relikviákat betenni...
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 9.23
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
176. hozzászólás - 2012.03.11. 20:56:01 (Válasz Bumburnyak #175 hozzászólására.)
Maximálisan egyetértek ezzel, egyszerűen azok a tárgyak, amik eddig ritkaságszámba mentek, most szép lassan mindenkinél ott lesznek...olyan tárgyak, amikre valaki évekig spórolt, költötte a CSP-t a dukátra, LE-ért vett, akár bajnoki medált adott el, mint anno én egy aukciós bérletért, tehát amit éveken át tartó munkával megszereztem, most minden második kispista kipörgeti mákból...ez így nem fer.

Anno az aukcós bérlet is jó volt, elsők között szereztem meg, örültem, hogy van amiben találn kitűnhetek kicsit, hogy több relikem lesz...erre behozták a fókuszokat a térkapuba, amikért már csak 1 dukát járt, ezzel csökkentették az aukciós bérlet értékét...majd ezután az eventekkel behozták a kisebb aukciós bérleteket, amit már évente mindenki birtokolhat fél évre, vagy talán fél évente fél évre, tehát mindig? ezzel is gyengítve az eredeti bérletet értékét...most meg már ki is lehet pörgetni? ez fasza...már bocs...el fogok gondolkozni, hogy érdemes-e tovább játszanom, a szerencsekerék miatt havi 2-3x annyi őskővet elköltenem..ezekután lehet hogy nem...
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 8.62
kedvelt tagJandroFérfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
177. hozzászólás - 2012.03.11. 21:00:56
Ment a 10 es. Mondjuk még az elején vagyunk , ki tudja lehet lesz 10 szer erősebb pörgetés mint az ahs felszerelés lista .Mondjuk Ultra hiper super pók bölcsessége , visszább léptél 100 szintet minden egyéb változatlan . vagy Ibolya specializátor ( ha már van lélekkút generátor )Specializált tulajdonságaidat ingyen fejlesztheted .Oltári , de szerintem a következő fog történni .Bocsika elkrtuk , nem kicsit nagyon ,nem így gondoltuk, mától javítva , kivettük belőle .Aki eddig kapott az örüljön neki , hisz ilyenkor még semmit sem vettek vissza .
V5 Trakk
Pontszám: 8.09
kedvencNekem8Férfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
178. hozzászólás - 2012.03.11. 21:06:29
Miklós! Mi a szart csináltok???
Végiggondoltátok?
Számoljatok!
Egy normális reli 2000-3000 dukát!!! (VU2) = több év gyüjtögetése relikvia nélkül napi öt csp-vel!
1825 csp-ért kapok 730 dukátot! Gondolkodjatok már az isten szerelmére!
Vonjátok ki az összes relikviát a szerencsekerékből, a megnyerteket is, mert most nagyot hibáztatok!
Ez több mint bosszantó!
Nem gondoltam volna, hogy ekkora szarvas hibát képesek vagytok elkövetni!
Csalódott vagyok!
A hozzászólást Nekem8 módosította 2012.03.11. 21:09:24-kor
Sic itur ad astra!
Pontszám: 8.83
kedvencIsten KardjaFérfi
Végzetúr mester
628 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
179. hozzászólás - 2012.03.11. 21:36:18
Ki ne vegyék...holnap kiforgatom én is!
V5 - Zafír Istenek - Isten Kardja
V3 - Lord IK - átvett karakter...meglátjuk mi lesz belőle
Pontszám: 7.68
kedvelt tagYynkFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
180. hozzászólás - 2012.03.11. 21:44:36
Nem kell kivenni,de akkor kapja már meg mindenki,és hogy miért ? Mert csak
Ekkora baklövést,mint ez a kerék,istenem.

Kíváncsi vagyok mikor jön az öv..
V5 Yynk
Pontszám: 5.58
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!